Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω θα ηθελα να μου προτεινετε καποια καλη θηκη, που να μην το κανει αρκετα ογκωδες, και απο που θα την αγορασω. Μου αρεσει πολυ η σειρα animalistic παντως! Για την spigen, αναφερεστε στην Rugged Armor ή την Thin; Παντως θα μου αρεσε κατι σε διαφανο για να φαινεται και η ομορφια του κινητου.

 

https://www.slickwraps.com/design

 

Βεβαια νομιζω ερχονται μονο απο Αμερικη, οποτε δε ξερω τι παιζει με το τελωνειο..

 

Επισης διαβαζω ενα αρθρο που προτεινει quck chargers για το g6 και δε καταλαβαινω για ποιο λογο.. https://www.gottabemobile.com/best-lg-g6-quick-chargers/?gbmsl=1

 

Οσοι το πηρατε απο eglobal, περνανε τα CC στο site ή θελει καρτα εξωτερικου, οπως revolut;

 

To tempered glass που προτεινει, ειναι καλο;

Οποιος μπορει να με βοηθησει, γιατι αυριο θελω να κανω την αγορα!!

 

Ολοι οσοι λετε οτι το παραγγειλατε, εννοειτε απο το eglobal; Πως και το συγκεκριμενο μαγαζι εχει παρει τοσο μεγαλη φημη ξαφνικα; Δεν το ειχα ξαναακουσει, μεχρι να ερθω εδω στο thread για το g6. To site που εχει εδρα; Δεν πιστευω να δινει μεταχειρισμενα g6; :X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το παρήγγειλα Σάββατο βράδυ και μολις μου στείλανε tracking number. Να το περιμενω σε καμια εβδομαδα?

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γύρω στις 10 μέρες κάνει να έρθει.

 

Στάλθηκε από το Mi5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πρόμπλεμ!!

 

Η τιμή στο skroutz άρχισε να ανεβαίνει αντί να κατεβαίνει.

Όχι κατά πολύ, αλλά η σταθερά καθοδική πορεία της τιμής ανακόπηκε για πρώτη φορά από το Μάιο.

 

Στο bestprice κρατάει πάντως, προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

 

Ολοι οσοι λετε οτι το παραγγειλατε, εννοειτε απο το eglobal; Πως και το συγκεκριμενο μαγαζι εχει παρει τοσο μεγαλη φημη ξαφνικα; Δεν το ειχα ξαναακουσει, μεχρι να ερθω εδω στο thread για το g6. To site που εχει εδρα; Δεν πιστευω να δινει μεταχειρισμενα g6; :X

 

Χρόνια τώρα έχει αναφερθεί σε διάφορα θέματα για εκδόσεις που δεν έρχονται στην Ελλάδα. ( ειδικά για δίκαρτα samsung )

Έχει έδρα στο χονγκ κονγκ και στέλνει με τριγωνική. Όχι δεν δίνει μεταχειρισμένα απλά συγκεκριμένα η τιμή του g6 έχει πέσει σε όλο τον κόσμο γι'αυτό και το βλέπεις φθηνότερο από την Ελλάδα. Τα s8 dual π.χ αν δεις είναι ακριβότερα από τα μονόκαρτα στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

πρόμπλεμ!!

 

Η τιμή στο skroutz άρχισε να ανεβαίνει αντί να κατεβαίνει.

Όχι κατά πολύ, αλλά η σταθερά καθοδική πορεία της τιμής ανακόπηκε για πρώτη φορά από το Μάιο.

 

Στο bestprice κρατάει πάντως, προς το παρόν.

Τοσο μεγαλο προβλημα ειναι η αυξηση της τιμης κατα 2 ευρω; Αν δεις το γραφημα με την εξελιξη της τιμης εχει ξαναγινει πολλες φορες..

 

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι διαφορα εχει το high impedance mode και πως ακριβως το ενεργοποιεις; Παντως ακομα και ακριβα ακουστικα εχουμε μικρη ωμικη αντισταση κατω απο 50Ohm.

 

Κερδιζεις κατι με το high impedance; Καλυτερος ηχος ή πιο δυνατος ηχος;

 

Αναφερομαι παντα στην quad dac εκδοση, δε νομιζω να υπαρχει τετοια επιλογη στην απλη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Με κάρτα Ελλάδας μέσω paypal χωρίς πρόβλημα
Μπορεις να μου πεις συγκεκριμενα ποια τραπεζα και ποια καρτα; Εχω προπληρωμενη της Πειραιως.

 

Ρωταω, επειδη σε πολλα καταστηματα δεν περναει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις συγκεκριμενα ποια τραπεζα και ποια καρτα; Εχω προπληρωμενη της Πειραιως.

 

Ρωταω, επειδη σε πολλα καταστηματα δεν περναει.

 

Να σου πω τη δικη μου περιπτωση? Εχω μια χρεστικη καρτα της Πειραιως, που την εχω συνδεσει με τον λογαριασμο μου στην Paypal. Εχω κανει τους τελευταιους 2 μηνες πανω απο 10 αγορες απο το εξωτερικο, καμια δεν μου εβγαλε προβλημα. Τωρα για τις προπληρωμενες, εγω προσωπικα δεν ξερω.

 

 

ΥΓ: Το κινητο το περιμενω απο eglobal, και απ' οτι μου ειπε καποιος φιλος παραπανω, εχει κινεζικο φορτιστη με ευρωπαικο ανταπτορα. Αν χρησιμοποιησω φορτιστη αλλου κινητου, αλλα το καλωδιο που θα εχει μεσα στη συσκευασια, θα εχω καποιο προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις συγκεκριμενα ποια τραπεζα και ποια καρτα; Εχω προπληρωμενη της Πειραιως.

 

Ρωταω, επειδη σε πολλα καταστηματα δεν περναει.

Με προπληρωμενη της Πειραιώς το έκανα την δέχεται μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το Mi5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένα θέμα με καμία κάρτα. Εγώ χρησιμοποιώ άυλη της Εθνικής που την φορτιζω όσο θέλω και δεν τρέχει μία. Έχω αγοράσει ενα κάρο πράγματα χωρίς κανένα πρόβλημα

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα.κατοχος lg g6 black!μεχρι στιγμης φοβερο,και ωραιο λευκο!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα.κατοχος lg g6 black!μεχρι στιγμης φοβερο,και ωραιο λευκο!

 

welcome to the g6 club....τσίμπησες φρεγάτα σε μέγεθος αντιτορπιλικού και τιμή ταχύπλοου.:clap:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο τσακ να το παραγγείλω κ να αφήσω το g4. Αλλά με κρατάει η μπροστινή του κάμερα! Προβλήματα που έχει ο κόσμος:-D
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο τσακ να το παραγγείλω κ να αφήσω το g4. Αλλά με κρατάει η μπροστινή του κάμερα! Προβλήματα που έχει ο κόσμος:-D

 

άσε τα τσακ και τα τσουκ....:lol:....είχα v10 και s7 edge...άλλο εργαλείο το g6...:D.....προχώρα άφοβα....το g4 καλό,αλλά:X....

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

οπως λεει και ο φιλος μου tarif16nikos.το g4 αφησε εποχη πλεον αφηνει την σειρα του στο g6!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

οπως λεει και ο φιλος μου tarif16nikos.το g4 αφησε εποχη πλεον αφηνει την σειρα του στο g6!

 

Γνωστή και ως εποχή του Bootloop.

Link to comment
Share on other sites

Είναι 2 γενιές πίσω παιδιά. Δεν μπορεί να γίνει σύγκριση πουθενά. Να ήταν το G5 να το κουβεντιάζαμε. Αλλά για το G4 τι να πούμε. Αν λάβουμε υπόψιν και το τι έχει βγάλει σαν συσκευή ....

Η φωτογραφία που βγάζει η μπροστινή κάμερα στο G6 μπορεί να βελτιωθεί πάρα πολύ, με ένα μελλοντικό upgrade. Είναι καθαρά software το "πρόβλημα".

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Είναι 2 γενιές πίσω παιδιά. Δεν μπορεί να γίνει σύγκριση πουθενά. Να ήταν το G5 να το κουβεντιάζαμε. Αλλά για το G4 τι να πούμε. Αν λάβουμε υπόψιν και το τι έχει βγάλει σαν συσκευή ....

Η φωτογραφία που βγάζει η μπροστινή κάμερα στο G6 μπορεί να βελτιωθεί πάρα πολύ, με ένα μελλοντικό upgrade. Είναι καθαρά software το "πρόβλημα".

 

Γενικα η καμερα τι λεει?ανεβαστε κατι στο αντιστοιχο νημα.

Δεν μπορω να σχηματισω αποψη γιατι και στο ιντερνετ βλεπω διφορουμενες αποψεις

Link to comment
Share on other sites

Γενικα η καμερα τι λεει?ανεβαστε κατι στο αντιστοιχο νημα.

Δεν μπορω να σχηματισω αποψη γιατι και στο ιντερνετ βλεπω διφορουμενες αποψεις

 

Παρε s8 αφου δε κανεις λιγο κοπο να διαβασεις μερικες σελιδες πισω, χωρις παρεξηγηση αλλα επαλαμβανομαστε συνέχεια. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα,προσπαθώ να κάνω αυτό που αναφέρει το λινκ αλλά δεν τα καταφέρνω να εμφανιαστεί η εκπτωσούλα...

Πρέπει να προσέξω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,προσπαθώ να κάνω αυτό που αναφέρει το λινκ αλλά δεν τα καταφέρνω να εμφανιαστεί η εκπτωσούλα...

Πρέπει να προσέξω κάτι;

 

Μήπως επειδή χρησιμοποίησα εγώ το λινκ για να το αγοράσω δεν σε αφήνει? Αν θες πάρε το δικό μου:

http://www.eglobalcentral.eu/referrals.php?code=lsEbQlbUg

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι μου βγάζει κάποια βήματα και όχι κάποιο συγκεκριμένο κουπόνι,δεν πειράζει όμως δεν θα το χαλάσουμε στα 10ε,η τιμή είναι ήδη καλή για αυτά που προσφέρει το κινητό.Ευχαριστώ πάντως!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...