Jump to content

Honor V9


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

honor V9 specifications:

- 5.7-inch (2560*1440 pixels) Qull HD

- Octa-Core Kirin 960 (4 x CortexA53 1.8GHz + 4 x CortexA73 2.4GHz) processor with Mali G71 MP8 GPU

- 6GB RAM with 64GB storage, 6GB RAM with 128GB storage, expandable memory up to 128GB with microSD

- Android 7.0 (Marshmallow) with EMUI 5.0

- Hybrid Dual SIM (nano + nano/microSD)

- 12MP dual rear cameras with dual-tone LED flash, Laser AF, f/2.2 aperture, 6P lens, 1.4um pixel size

- 8MP front-facing camera with f/2.4 aperture

- Fingerprint sensor, Infrared sensor

- Dimensions: 157mm×77.5mm×6.97mm;Weight: 184g

- 4G LTE, Wi-Fi a/b/g/n/ac (2.4GHz and 5GHz), Bluetooth 4.2, GPS, NFC, USB Type-C

- 4000mAh (typical) / 3900mAh (minimum) battery with fast charging

- 6GB+64GB: 435 USD ; 6GB+128GB: 508 USD

via: Huawei

Edited by ZZW30
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 135
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κτηνάκι, αλλά και τα ~800 είναι πάρα π ο λ λ ά !!! :wacko:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εαν ειναι Full Active ισως το επομενο κινητο μου μετα το Mate 8

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε ερώτηση που έκανα σε κάτοχο της συσκευής στο xda έγραψε πως δυστυχώς δεν είναι full active.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι full active δυστυχως το επιβεβαιωνω απο την συσκευη που εχω στα χερια μου. Πολυ δυνατη συσκευη παντως πολυ κοντα στο mate 9 pro. Edited by gpx
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι full active δυστυχως το επιβεβαιωνω απο την συσκευη που εχω στα χερια μου. Πολυ δυνατη συσκευη παντως πολυ κοντα στο mate 9 pro.

 

Απο διαχειριση μπαταριας πως τα παει φιλε μου;

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Απο διαχειριση μπαταριας πως τα παει φιλε μου;

 

Πολυ καλη διαχειριση μπαταριας. 5 ωρες οθονη και περισσοτερο απο 30 ωρες αυτονομια με αρκετη χρηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά και εγώ κάτοχός από εχθές του τηλεφώνου.το αγόρασα από την Κίνα μίας και βρίσκομαι εδώ.!!!το πήρα περίπου στα 500 τα 64 gb.

Φοβερό τηλέφωνο και η μπαταριά πραγματικό κτήνος.!!

 

Στάλθηκε από το DUK-AL20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ κάτοχός από εχθές του τηλεφώνου.το αγόρασα από την Κίνα μίας και βρίσκομαι εδώ.!!!το πήρα περίπου στα 500 τα 64 gb.

Φοβερό τηλέφωνο και η μπαταριά πραγματικό κτήνος.!!

 

Στάλθηκε από το DUK-AL20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk[/Q

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
παιδια ξερουμε αν θα ερθει ελλαδα και ποτε; δεν εχω βρει κατι... οσοι το εχετε για πειτε αποψεις για καμερα οθονη και cpu... σε to2c παιζει σε 450$ νομιζω αξιζει;
Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω καταλάβει δεν θα το φέρει η επίσημη αντιπροσωπεία, σε σχετική ερώτηση μου απάντησαν ότι δεν έχουν ενημέρωση.

Κυκλοφορεί σε skroutzομαγαζα ήδη αλλά όχι σε πολύ καλή τιμή 600-1000€

Στα 450$ εγώ πάντως θα το χτυπούσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εγώ το πήρα την Παρασκευή 470euro fon galery απίστευτο πολύ γρήγορο φοβερή καμερα το έβαλα δίπλα με §8 ενός φίλου και ηταν σε όλα πιο πάνω ο χρόνος θα δείξει
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια, ενδιαφερομαι να το αγορασω, τι παιζει με τους συνδρομητες vodafone, υποστηριζει 4g, lte band, μιας και οι κινεζοι δεν υποστηριζουν την 800 αλλα 2100 band? Edited by jojo30
Link to comment
Share on other sites

παιδια, ενδιαφερομαι να το αγορασω, τι παιζει με τους συνδρομητες vodafone, υποστηριζει 4g, lte band, μιας και οι κινεζοι δεν υποστηριζουν την 800 αλλα 2100 band?

 

 

 

Υποστηρίζει κανονικά όλες τις bands και την 20(800) που πολλά κινεζικά δεν την υποστηρίζουν

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει κανονικά όλες τις bands και την 20(800) που πολλά κινεζικά δεν την υποστηρίζουν

 

αν προσεξες ειμαστε στο Thread για το κινεζικο honor v9, η ερωτηση μου απευθεινεται για αυτο το μοντελο και οχι το ευρωπαικο honor 8 pro, ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
κάτοχος το κινητού εδώ και 2 μέρες το πήρα από το χρήστη xabos που το πούλαγε εδώ μέσα...θα γράψω τις εντυπώσεις μου σε λίγες μέρες για το κινητό...
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Για να δούμε θα επαληθευτούν οι φήμες και θα πάρουμε το νέο android oreo
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε θα επαληθευτούν οι φήμες και θα πάρουμε το νέο android oreo
Δεν μας έγραψες τις εντυπώσεις σου από το κινητό ,

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα γράψω δεν το ξέχασα αλλά λόγω δουλειάς δεν προλαβαίνω
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Για πείτε ρε παιδιά μερικά πράγματα για το τηλ. Και εάν υστερεί κάπου που είναι αυτό; Θέλω να το αγοράσω και ήθελα να ξέρω 5 πράγματα.εχώ δει άπειρα βίντεο αλλά εκεί τα λένε πάντα ωραία.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...