Jump to content

Ποια είναι η καλύτερη επιλογή ???


Lama10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στο forum,

μετά από έρευνα κάποιων ημερών και βλέποντας πολλά από τα σχόλια στο site θα ήθελα την βοήθειά σας για την τελική μου απόφαση.

Τα κινητά που έχω βρει είναι τα εξής:

-Xiaomi Mi5s

-Zte Axon 7

-Lenovo Zuk Z2 pro

-Oneplus 3T

 

Επειδή θα ήθελα το κινητό να έχει καλή φωτογραφική όσο και καλή εμπειρία χρήσης αλλά και να τρέχει γρήγορα κατέληξα στα παραπάνω κινητά. Γνωρίζω πως το xiaomi είναι πιο οικονομικό από τα άλλα όμως από οτι διάβασα στα σχόλια του θέματος αν και έχει τον ίδιο φακό με το Google Pixel δεν έχει OIS και γενικά οτι οι φωτογραφίες του είναι θολές.Επίσης διάβασα κάποια παράπονα για το fingerprint του που δεν αποδίδει τόσο καλά. Από την άλλη γνωρίζω πως με διαφορά το καλύτερο κινητό είναι το oneplus αλλά έχει μεγάλη διαφορά από τα άλλα.

Υπάρχει κάποια άλλη επιλογή σε αυτά τα χρήματα? Ποιο θα επιλέγατε εσείς ?

Link to comment
Share on other sites

φιλε oneplus 3t δαγκωτο οπως θα κανω κ εγω τον μαρτη που πληρωνομαι για να το τσιμπησω!!!....με διαφορα ανωτερο απολα αυτα που αναφερεις ισως λιγο αρνητικο ειναι το χαμηλο ηχειο αλλα δν ειναι τοσο ανησυχητικό! !!
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν το Oneplus έχει καλύτερη κάμερα από το mi5s. Ειδικά αν ξέρει κάποιος να τη χειριστεί

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8675-W00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

One Plus 3 και από εμένα... Πραγματικά κορυφαίο και με support και 6gb ram πολύ future proof... Mε σειρά κατάταξης κατ εμένα πάντα, OP3T, Axon 7, Mi5s, Zuk 2...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προς το Oneplus κλείνω. Το θέμα είναι ότι τώρα που κάθε εξάμηνο βγαίνουν στην αγορά καινούργια κινητά αν αξίζει να πάρω το oneplus ή να περιμένω να βγει κάτι καλύτερο ???
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας αλλά ήθελα να ρωτήσω κάτι τελευταίο. Επειδή βγαίνει το καινούργιο xiaomi (mi6) με χαμηλότερη τιμή και αξιόλογα specs μήπως να περιμένω να βγει αυτό ? Το λέω κυρίως για την διαφορά στα χρήματα. Ή αξίζει τόσο το 1+ ?
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας αλλά ήθελα να ρωτήσω κάτι τελευταίο. Επειδή βγαίνει το καινούργιο xiaomi (mi6) με χαμηλότερη τιμή και αξιόλογα specs μήπως να περιμένω να βγει αυτό ? Το λέω κυρίως για την διαφορά στα χρήματα. Ή αξίζει τόσο το 1+ ?

 

To 1+3T αξίζει σίγουρα και με το παραπάνω... Όσον αφορά το Mi6, κάτσε να ανακοινωθεί πρώτα επίσημα, να βγει κυκλοφορία κλπ και το ξανασυζητάμε... Αν δεν επείγεσαι και μπορείς να περιμένεις, περίμενέ το να δεις... Αυτή τη στιγμή πάντως το 1+3Τ είναι εξαιρετική επιλογή... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...