Jump to content

Lenovo K6 & K6 power


metz297
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει τσεκάρει κανείς το συγκεκριμένο μοντέλο.

Φαίνεται τίμιο. Γι'αυτά που προσφέρει σε αυτά τα χρήματα.

Πιστεύετε αξίζει η αγορά του;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Αν και από ότι βλέπω το συγκεκριμένο νήμα δεν έχει κινητικότητα θα ρωτήσω μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Ενδιαφέρομαι να πάρω tempered glass NILLKIN για το Lenovo K6 αλλά από ότι βλέπω υπάρχουν μόνο για το Lenovo K6 power. (το ίδιο συμβαίνει και για θήκες). Ξέρει κάποιος αν θα είναι συμβατό το τζαμακι του power με το απλό μοντέλο;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Χα χα, αν είναι δυνατόν.... Μπήκα εδώ για να δω γνώμες για το Κ6 που ενδιαφέρομαι να αγοράσω, και αναρωτιόμουν (με βάση όσα έχω δει εδώ για άλλα μοντέλα) πόσες δεκάδες σελίδες σχολίων θα έπρεπε να διαβάσω μέχρι να καταλήξω, και βρίσκω 3 μηνύματα...

 

Τι έγινε ρε παιδιά, στο πηγάδι κατούρησε το Κ6; :D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους!!!ειχα και xiaomi redmi 4x αλλα το k6 power υπερτερει στην καμερα και στην μπαταρια!!!κι αν και ειναι με 2γιγα ραμ ειναι εξαιρετικα γρηγορο,καθως εχει σχεδον καθαρο αντροιντ χωρις περιττες εφαρμογες!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους!!!ειχα και xiaomi redmi 4x αλλα το k6 power υπερτερει στην καμερα και στην μπαταρια!!!κι αν και ειναι με 2γιγα ραμ ειναι εξαιρετικα γρηγορο,καθως εχει σχεδον καθαρο αντροιντ χωρις περιττες εφαρμογες!!!

 

βρε παιδια τι σημαινει "καθαρο " και βρωμικο αντροιντ ? :lol::lol::lol:

 

Επισης...νομιζω οτι συνειδητοποιω γιατι το νημα δν εχει τοση μεγαλη κινητικοτητα..πρωην κατοχος του κ6 και εχω να πω τα.....ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.......:wacko::wacko::wacko: το μονο καλο ηταν η αναπαραγωγη ηχου και η μπροστινη καμερα 8 mp.,καλης ποιοτητας σελφι τιποτε αλλο... στην αρχη ολα εδειχναν να πηγαινουν ρολοι αν και με τη 2η μερα μου κολλησε!!! μετα απο 3 μηνες χρησης , αρχισε να γινεται αργο, (8πυρηνο και 2 γκιγκα ραμ σου λεει μετα!!!!) , να κολλαει χωρις να του εχω κανει υπερβολικο γεμισμα, να επανακινειται μονο του ,να κανει να δειχνει... ποσες φορες μ ηρθε να το πεταξω στον τοιχο.....και ο ηχος οταν τραβηξεις βιντεο καραθεματαρα, μιλαμε για αλλοιωση οχι αστεια , ειδικα στις συναυλιες. Ο,τι να ναι..... διαβαζα τα καλυτερα σχολια για το τηλεφωνο και τελικα για 'μενα μια απο τις χειροτερες συσκευες....δε ξερω αν επεσα σε ελατωματικη αλλα παντως δε το περιμενα.με απογοητευσε πολυ η λενοβο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...