Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3x


satsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με το v3x. μερικες φορες εκει που ειμαι στο μενου και χρησιμοποιω το τηλεφωνο, ξαφνικα σβηνει το πληκτρολογιο και μετα απο λιγη ωρα μπορει να αναψει μονο του (το πληκτρολογιο). Αλλες φορες δεν αναβει οταν ανοιγω το καπακι και μπορει παλι να αναψει μονο του μετα απο λιγο. Αμα αντιμετωπιζει κανενας το ιδιο προβλημα ας μου το πει, ειδαλλως θα παρω στην moto για να ρωτησω. Ευχαριστω.

 

Κοίτα προσεκτικά να δείς αν υπάρχει πουθενά κοντά στο πληκτρολόγιο κάποιο διάφανο "ματάκι". Αν βρεις κάποιο τότε κάλυψε το με το χέρι σου και θα δεις ξαφνικά τα πλήκτρα να ανάβουν.

Τουλάχιστον το MPx220 που είχα, είχε αυτό το ωραίο gadgetακι που εξοικονομούσε μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H syskevi diatithetai kai apo tin TIM se ble xrwma???

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα προσεκτικά να δείς αν υπάρχει πουθενά κοντά στο πληκτρολόγιο κάποιο διάφανο "ματάκι". Αν βρεις κάποιο τότε κάλυψε το με το χέρι σου και θα δεις ξαφνικά τα πλήκτρα να ανάβουν.

Τουλάχιστον το MPx220 που είχα, είχε αυτό το ωραίο gadgetακι που εξοικονομούσε μπαταρία.

Τελικα αυτο που λες ειναι.Οντως πολυ καλο gadgetακι !!! Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα προσεκτικά να δείς αν υπάρχει πουθενά κοντά στο πληκτρολόγιο κάποιο διάφανο "ματάκι". Αν βρεις κάποιο τότε κάλυψε το με το χέρι σου και θα δεις ξαφνικά τα πλήκτρα να ανάβουν.

Τουλάχιστον το MPx220 που είχα, είχε αυτό το ωραίο gadgetακι που εξοικονομούσε μπαταρία.

Afto einai to light sensor!!!!!!!!!!!!!

Ok tasosm1 krata to sensor lol

Link to comment
Share on other sites

eGINE XAMOS M AUTO TO SENSORA!Sthn Italia 1000 ades thlefwna eftanan sta service ths Moto me upotithemeno problhma (xalasmeno fws sta koumpi)!!!;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση , οταν συνδεω το usb του υπολογιστη το τηλεφωνο δειχνει οτι φορτιζει , ξερει κανεις αν πραγματικα φορτιζει ???

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

fortizei, opos polla alla kinita...ενδιαφερομαι να αγορασω το V3x... τι τιμη εχει, και σε τι χρωματα βγαινει???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις τις κοντινες φωτο....τις εχω δωσει προ πολλου :confused: :worry: τα υλικα κατασκευης ειναι κραμα ανωδιομενου αλουμινιου με πιο εκτεταμενη χρηση πλαστικων τμηματων απο οτι στο V3 για λογους βαρους :!: απο οσο ξερω :) η ποιοτητα κατασκευης θα ειναι ιδια η και ανωτερη του V3....για να μην ανησυχεις :cool: :)

 

 

Telika afto isxyei?h einai olo kataskevasneno apo plastiko???

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα!!!!!το εχω εδω και μια ωρα περιπου,φορτιζει τωρα!!!δεν αντισταθηκα και το ανοιξα για λιγο,πολυ ωραιο μου φανηκε!!!!Παντως παιδια εμενα μου φανηκε πολυ ποιοτικο για πλαστικο,σχεδον δεν μοιαζει για πλαστικο.Οποιος θελει να ρωτησει κατι ας μου πει αν και θα περιμενετε λιγο μεχρι να περασει το 1ο 12ωρο της φορτισης :p
Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα!!!!!το εχω εδω και μια ωρα περιπου,φορτιζει τωρα!!!δεν αντισταθηκα και το ανοιξα για λιγο,πολυ ωραιο μου φανηκε!!!!Παντως παιδια εμενα μου φανηκε πολυ ποιοτικο για πλαστικο,σχεδον δεν μοιαζει για πλαστικο.Οποιος θελει να ρωτησει κατι ας μου πει αν και θα περιμενετε λιγο μεχρι να περασει το 1ο 12ωρο της φορτισης :p

Megeia kai kalwriziko! To yliko einai enisxymeno plastiko ontws.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Guru :D βασικα κοιταω το κινητο τοση ωρα για να καταλαβω πως μερικοι το βρισκουν μεγαλο :confused: εχετε δει πολλα 3g με αυτες τις δυνατοτητες σε ενα τετοιο μεγεθος? Οι συγκρισεις με το απλο ν3 ειναι απλα ανουσιες πιστευω οπως επισης και με το ν3ι, κατα την γνωμη μου ειναι εμπορικο λαθος που ονομασε Razr το 1150 η motorola και αυτο το πληρωνει με αυτους τους ενδοοικογενειακους "τσακωμους" αφου τα κινητα εκτος απο το ονομα ειναι τελειως διαφορετικα και στοχευουν σε διαφορετικο κοινο το καθενα
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Guru :D βασικα κοιταω το κινητο τοση ωρα για να καταλαβω πως μερικοι το βρισκουν μεγαλο :confused: εχετε δει πολλα 3g με αυτες τις δυνατοτητες σε ενα τετοιο μεγεθος? Οι συγκρισεις με το απλο ν3 ειναι απλα ανουσιες πιστευω οπως επισης και με το ν3ι, κατα την γνωμη μου ειναι εμπορικο λαθος που ονομασε Razr το 1150 η motorola και αυτο το πληρωνει με αυτους τους ενδοοικογενειακους "τσακωμους" αφου τα κινητα εκτος απο το ονομα ειναι τελειως διαφορετικα και στοχευουν σε διαφορετικο κοινο το καθενα

 

 

Ta LG U880 kai Samsung SGH-Z510 TA EXEIS DEI?

Oloi exoun apogoiteutei apo to megethos tou thlefwnou KAI MONO apo auto!Egw sugekrimena kai apo thn camera tou,pou omologoumenos perimena kaluterh!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση χαμενη ωρα για την ποιοτητα του πλαστικου του τηλεφωνου θα μου πει καποιος για ενα τηλ ευρειας χρησησ που δεν ειναι πλαστικο και θα τα πουμε.το θεμα για μενα ειναι αλλου και συγκεκριμενα στο βασικο μειονεκτημα που ακουει στο ονομα αυτονομια γιατι εκτος των αλλων εχει και ενα φορτιστη αστα να πανε
Link to comment
Share on other sites

To LG u880 pote den to sympathisa. An to v3x einai 1 fora plastiko to LG einai 10. To Samsung einai aplws antigrafh tou V3x. Kyriws to SGH-Z540

Sou etoimazw fotos......:shifty:

 

To 540 NAI einai idio!Alla to 510 den exei sxesh me to v3x ma me to v3;)

 

 

Opoios den ta kserei ta 2 thlefwna exw na pw mono ena pragma:to Samsung einai auto akribws pou oloi perimename na einai to v3x kai DEN einai

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Sou etoimazw fotos......:shifty:

 

To 540 NAI einai idio!Alla to 510 den exei sxesh me to v3x ma me to v3;)

 

 

Opoios den ta kserei ta 2 thlefwna exw na pw mono ena pragma:to Samsung einai auto akribws pou oloi perimename na einai to v3x kai DEN einai

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/DSCN6176.JPG

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/DSCN6150.JPG

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτο που λες ειναι.Οντως πολυ καλο gadgetακι !!! Ευχαριστω πολυ.

Αυτή η εφαρμογή δεν είναι κάτι καινούριο. Υπάρχει και σε προηγούμενα μοντέλα. Είναι για αυτό το λόγο. Αρκεί να μην κολλάει. Γιατί συμβαίνει κι αυτό και άντε να μαντέψεις τα πλήκτρα για να γράψεις μήνυμα μες στο σκοτάδι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! καλώς σας βρήκα.μια ερώτηση ήθελα να κάνω.τελικά αξίζει το τηλέφωνο;(υποκυμενικά)ή οχι; Γιατι μιλάμε για 424ε και βοδιαφον live οπως είπατε και εσείς.Σκέφτομαι πάρα πολύ σοβαρά να παω αύριο να το αγοράσω.(χωρίς αυτό να σημένει οτι κάποιος θα με πάρει στον λαιμό του.μου αρεσει το τηλεφωνο,απλά εαν αξίζει τα ευρώ του!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:worry:
Link to comment
Share on other sites

προσωπικη μου αποψη ειναι πως το συγκεκριμενo τηλεφωνο θα πρεπε να πωλειται γυρω στα 290 ευρω.Οσο ακριβως το πουλα η 3 στην Ιταλια.

Τα ποσα τησ ταξης των 400 και βαλε ευρω για μενα ειναι απλα υπερβολικα΅΄)

 

Οστωσο θα σε παροτρεινα να το αγορασεις μιας και ειναι πραγματικα ενα αξιολογο μοντελο:)Μη παραξενευτeiς απο τα ποιο πανω λογια μου,αυτα εχουν υποθει μονο και μονο γιατι το περιμενα διαφορετικο η μαλλον ΜΑΣ το εταξαν διαφορετικο και ηρθε οπως ειναι στην σημερινη του μορφη:)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/DSCN6176.JPG

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/DSCN6150.JPG

 

To Z540 tis Samsung einai kathara antigrafi tou v3x(gia to poios antegrapse poion einai efkolo na katalaveis,kathws to Samsung akoma den exei kan vgei stin agora)kai einai dropi gia tin etairia pou theoreitai korifaia sto sxediasmo(Samsung)na kathetai kai na antigrafei toso olofanera!!!To oti einai pio lepto to z540 ofeiletai pantws kai sto oti den exei karta mnimis kai oso gia tin bataria tou........edw tis kales epoxes ta Samsung kai den kratousan:D :lol: :lol: :lol: :p

To v3x einai poly omorfo.Vevaia se sxesi me to RARZ xanei alla einai entelws diaforetika tilefwna.Einai kata tin gnwmi mou to omorfotero 3G kai to leptotero anadiploumeno 3G pou yparxei afti ti stigmi.(isws kai to leptotero anadiploumeno kai xwris 3G ,me ekseresi to v3)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

To Z540 tis Samsung einai kathara antigrafi tou v3x(gia to poios antegrapse poion einai efkolo na katalaveis,kathws to Samsung akoma den exei kan vgei stin agora)kai einai dropi gia tin etairia pou theoreitai korifaia sto sxediasmo(Samsung)na kathetai kai na antigrafei toso olofanera!!!To oti einai pio lepto to z540 ofeiletai pantws kai sto oti den exei karta mnimis kai oso gia tin bataria tou........edw tis kales epoxes ta Samsung kai den kratousan:D :lol: :lol: :lol: :p

To v3x einai poly omorfo.Vevaia se sxesi me to RARZ xanei alla einai entelws diaforetika tilefwna.Einai kata tin gnwmi mou to omorfotero 3G kai to leptotero anadiploumeno 3G pou yparxei afti ti stigmi.(isws kai to leptotero anadiploumeno kai xwris 3G ,me ekseresi to v3)

 

 

SOrry ma to thlefwno pou sou exw anebasei se fotos to ksexnas :wacko: :blink: H de to eides?:p

Sunexizeis na milas gia to wraiotero kai leptotero 3g modello ths agorasmeta apo autes tis fotos?:blink:

 

De xwra amfhsbhthsh,pws an ena thlefwno einai pragmatika lepto auto einai to z510(pou sou exw anebasei poio panw);)

Oso gia to 540 exeis apoluto dikio!kai poios de tha thn kathgorhsei thn Samsung.

 

Telos na pw pws h battaria exeis dikio einai kaluterh sto Motorola ma pistepseme polu ligotero ap oti sto Samsung.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

σε μηκος ιδια ειναι πανω κατω (το motorola ειναι πιο κατω απο το samsung στην πρωτη φωτογραφια) και ενταξει το samsung ειναι και λιγο πιο λεπτο,σιγα το πραγμα.
Link to comment
Share on other sites

Λιγο ποιο λεπτο?Οταν το ποιασεις στα χερια σου τα ξαναλεμε.....

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...