Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3x


satsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το είδα κι εγώ σήμερα το κινητάκι In action.. πρέπει να πώ ότι απογοητεύτηκα ΑΡΚΕΤΑ :mad: Ειναι πολύ ογκόδες και κοματάκι άχαρο βρε παιδί μου. Και μονο voda??? ε όχι...

 

Oλα σχεδον τα παιχνιδια Java παιζουν σε ολα τα τηλεφωνα που υποστηριζουν Java.

 

Επέτρεψε μου να διαφωνήσω φίλε μου... όχι μόνο δεν είναι plattform free η java (στα κινητά τουλάχιστον), αλλά κατα κύριο λόγω πολύ δύσκολα θα πετύχεις παρόμοια keybord mappings έτσι ώστε να μπορέσεις να παίξεις μια εφαρμογή. Βλέπεις παρόλο που στα pc to harware(υλικό) ειναι παρόμοιο, στα κινητά δεν ισχύει κάτι τέτοιο και αυτό είναι ένα πρόβλημα για τα resourses της java. Αρα το σχεδόν όλα είναι μια πολύ αισιόδοξη άποψη :p

 

@haki-> mp3 τελικά παίρνει για ήχο κλήσης? χιχιχιχιχι!!!! :lol: :lol: σε πειράζω :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω την συσκευη απο την αγγλια! Υπαρχει ομωσ simlock στην vodafone. εγω vodafone θα χρησιμοποιησω! Μηπωσ γνωριζει καποιοσ αν θα αντιμετωπισω καποιο προβλημα? Ευχαριστω
http://www.myphone.gr/forum/image/monica-bellucci1-s.gif
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που εχεις μονο αυτο το προβλημα! προσφατα αγορασαμε στην εταιρια μου 13 συσκευες v3χ και στις 7 μεχρι στιγμης εχουμε το ιδιο προβλημα και ακομα οι πιο πολλες επαφες δεν λειτουργουν γιατι μολις πας να καλεσεις μια, σε πεταει στην αρχικη οθονη. Μιλησα με τη ΜΟΤΟΡΟΛΑ και μου αντικατεστησαν 1 συσκευη για τεστ. Την πηρα εχτες και δουλευει αψογα.

ελπιζω τωρα να μου αντικαταστησουν και τις υπολοιπες.

Η MOTOROLA τι ακριβως σου ειπε για το προβλημα της συσκευής, ειναι κατι στο λογισμικό? ή κατι αλλο?Μπορεις να μου δωσεις τα τηλ επικοινωνιας που χρησιμοποιησες?

Παντως εγω το ελυσα το προβλημα με ολικη διαγραφη του τηλ.και φορτωση του back up αλλα καταντα βαρετο αν συμβει ξανα

Link to comment
Share on other sites

Α,ξεχασα! η μπαταρια του v3,v3i ειναι ιδια σε διαστασεις με του v3x σκεφτομαι να αγορασω μια δευτερη απο το e-bay

Ξέρεισ αν υπαρχει μπαταρία μεγαλύτερης διαρκειας για το V3X απο αυτή που έχει?και αν ναι τι τιμή και πωσ μπορω να την προμηθευτω?

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να καταλαβω γιατι τοση επιθεση προς το εν λογω μοντελο... το ειδα και εγω και μονο υπερβολικα μπορω να χαρακτηρισω τα οσα του καταλογιζουν.... Εμφανιση πολυ καλη, οθονη αψογη, καλο πληκτρολογιο, καλη καμερα , καλός ηχος...

 

Το μονο που δε μου αρεσε ηταν οτι για να δεις μια φωτογραφια πρεπει να περιμενεις πολύ ωρα. αυτο ηταν αρκετα ενοχλητικό καθως και το θεμα της μπαταριας που απο οτι διαβαζω κραταει ελαχιστα.

 

τωρα για ποιοτητα κατασκευης κτλ, οσοι δε θελετε μεινετε με το απλο ν3. Αλλοι ομως που δε θελουν μια ογκοειδεστατη κατασκευη 3ης γενιας οπως πχ w900 , σιγουρα θα το επιλεξουν.... Ας μην ειμαστε υπερβολικοι... Καποιος θελει mp3 + radio ? θα παρει αλλη συσκευη. Αλλος θελει απλό, κομψό και φορητό κινητό? θα παρει ν3χ....

 

Μονο παντως με το 903 μπορώ να το συγκρίνω προς το παρόν , αν και το 903 υπερεχει σε καμερα αλλα οχι και σε σχεδιαση....

:X
Link to comment
Share on other sites

karkinos και όλοι οι υπόλοιποι , όπως έχεις καταλάβει τα off topics σβήνονται άμεσα...απαντάτε σε ότι έχει να κάνει με το θέμα του τόπικ και σταματήστε τα wannabe mod σχόλια...αυτή είναι και η τελευταία παρατήρησή μου...

στο θέμα μας...

Link to comment
Share on other sites

karkinos και όλοι οι υπόλοιποι , όπως έχεις καταλάβει τα off topics σβήνονται άμεσα...απαντάτε σε ότι έχει να κάνει με το θέμα του τόπικ και σταματήστε τα wannabe mod σχόλια...αυτή είναι και η τελευταία παρατήρησή μου...

στο θέμα μας...

 

Συγνώμη για την συμπεριφορά μου .Αλλά τα σχόλια μου απευθύνονται σε ένα συγκεκριμένο άτομο (cicilianos ) από το οποίο όταν δέχτηκα προσβλητικό σχόλιο δεν ίδρωσε κανένας και το topics παραμένει ενώ κάποιον άλλον όπως το προηγούμενο δικό μου που κατά την γνώμη μου είναι πάρα πολύ σωστό γιατί κάποιοι δεν μπορούν να διαβάσουν 18 σελίδες λόγω σύνδεσης ,διαγράφονται ΓΙΑΤΙ ?

 

Θα ήθελα μια απάντηση από εσένα μια που είσαι και ο συντονιστής στο forum . ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την συμπεριφορά μου .Αλλά τα σχόλια μου απευθύνονται σε ένα συγκεκριμένο άτομο (cicilianos ) από το οποίο όταν δέχτηκα προσβλητικό σχόλιο δεν ίδρωσε κανένας και το topics παραμένει ενώ κάποιον άλλον όπως το προηγούμενο δικό μου που κατά την γνώμη μου είναι πάρα πολύ σωστό γιατί κάποιοι δεν μπορούν να διαβάσουν 18 σελίδες λόγω σύνδεσης ,διαγράφονται ΓΙΑΤΙ ?

 

Θα ήθελα μια απάντηση από εσένα μια που είσαι και ο συντονιστής στο forum . ευχαριστώ

 

 

Ola TA SXOLIA POU EXOUN GINEI GIA TO SUGEKRIMENO THLEFWNO EXOUN GINEI SE MONO KAI MONO GIA ENAN LOGO,TON EKSHS:AUTO POU PERIMENAME OLOI MAS HTAN POLU DIAFORETIKO APO AUTO POU IRTHE STA MAGAZIA!Se tetoion bathmo pou polus kosmos pisteuei akoma akoma pws se ligaki tha emfanhstei mia nea ekdosh tou thlefwnou POLU SUNTOMA!

 

Oso gia ta logia mou poio panw,den upothikan me skopo na se prosbaloun ma pragmatika entelws plhroforiaka!An wstoso se prosbalan zhtw sugnwmh:(

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

 

Oso gia ta logia mou poio panw,den upothikan me skopo na se prosbaloun ma pragmatika entelws plhroforiaka!An wstoso se prosbalan zhtw sugnwmh:(

 

Συγνώμη και από εμένα για όσα έχω πει για σένα

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη και από εμένα για όσα έχω πει για σένα

Ma egw den diabasa tipota kako gia to atomo mou.....

Ektos kai an ta esbhsan.....:lol: :lol: No problem...!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

εχω την εξης απορια..

ειναι δυνατον να βγει το vodafone live Menou του τηλ και να μπει το μενου που εχει απο την κατασκευαστρια εταιρεια?

αν ναι ξερει κανεις πωσ γινεται ή που γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ola ginontai!Arkei na kserei kaneis na kanei boot!

Diaforetika uparxoun kai magazakia pou to kanoun me poio gnwsto AUTO EDW

 

 

 

:: Motorola V3x @ Παρασκευή, Ιαν. 20, 2006

 

Motorola News

Αναβαθμίζουμε, αλλάζουμε γλώσσα και ξεκλειδώνουμε όλα τα επίπεδα ασφαλείας στα νέα Motorola V3x & E770v

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα.Επειδή ποτέ στο παρελθόν δεν είχα συσκευή της Motorola, έχω μερικές ερωτήσεις.

1.στον τηλεφωνικό κατάλογο της συσκευής είναι δυνατόν να αποθηκευτούν πολλοί αριθμοί στην ίδια επαφή?(νομίζω σε παλιότερα moto δεν γινόταν)

2.η αναπαραγωγή mp3 απο τα ακουστικά είναι καλή?ακούγονται δυνατά,δηλαδή στο μετρό θα έχω πρόβλημά?

3.η κάμερα διάβασα είναι αρκετά καλή.δηλαδή??ισάξια του nokia ν70 πχ?(δίνω ένα μέτριο , ως προς την κάμερα τηλέφωνο για σύγκριση)

Ευχαριστώ.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα.Επειδή ποτέ στο παρελθόν δεν είχα συσκευή της Motorola, έχω μερικές ερωτήσεις.

1.στον τηλεφωνικό κατάλογο της συσκευής είναι δυνατόν να αποθηκευτούν πολλοί αριθμοί στην ίδια επαφή?(νομίζω σε παλιότερα moto δεν γινόταν)

2.η αναπαραγωγή mp3 απο τα ακουστικά είναι καλή?ακούγονται δυνατά,δηλαδή στο μετρό θα έχω πρόβλημά?

3.η κάμερα διάβασα είναι αρκετά καλή.δηλαδή??ισάξια του nokia ν70 πχ?(δίνω ένα μέτριο , ως προς την κάμερα τηλέφωνο για σύγκριση)

Ευχαριστώ.

Στα θεματα 1 & 2 η τεχνολογια προχωρησε και τα καλυψε. Τωρα για το 3 τι να πω τελεια δεν ειναι... την δουλεια την κανει παντως.Αλλωστε αν θες καλυτερα αποτελεσματα σιγουρα θα παρεις μια ψηφιακη φωτ.μηχανη!!!

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται format στην συσκευή?

στις ρυθμισεις - αρχικες ρυθμισεις - ολικη διαγραφη

προσοχη μονο να κανεις back up πριν γιατι τα εχασες ολα

λυνει τυχον κολληματα πληκτρων

Link to comment
Share on other sites

@THEjB

H kamera tou legetai pws einai isaxia tou n70 6680 ktlp.Emena pantws de mou arese kai toso.Thn briskw sxedon idia me auth tou E1000 mou.

Eidika sto zoumarisma 8x einai pragmatika esxos,polla pixells sthn othonh kai xalia analush!Sigoura den einai to dunato shmeio tou h camera xwris bebaiws na usterei uperbolika!Paradeigma:to k-750 me thn idia analush cameras einai s auto to thema KLASEIS anwtero!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεισ αν υπαρχει μπαταρία μεγαλύτερης διαρκειας για το V3X απο αυτή που έχει?και αν ναι τι τιμή και πωσ μπορω να την προμηθευτω?

Πρεπει να ψαξεις στο http://www.ebay.co.uk παντως γεια v3 v3i εχει και 1200 και 1700 αλλα κανουν γεια v3x???????? παντως η τιμες ειναι αρκετα καλες.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ψαξεις στο http://www.ebay.co.uk παντως γεια v3 v3i εχει και 1200 και 1700 αλλα κανουν γεια v3x???????? παντως η τιμες ειναι αρκετα καλες.

Εγώ δυο φορές πήρα μπαταρία από το ebay, 1900άρες και η διάρκεια ήταν μικρότερη από την 700άρα της Motorola... Για το V3 βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

δεν συζητω για αγορα μεσω net διοτι δεν εχω καμια ορεξη να πεσω σε καμια πατατα και να τρεχω μετα !!!

Ρωτησα για αγορα απο καταστημα εδω στην αθηνα

παντωσ εχω διαβασει οτι ειναι η μπαταρια ιδια με το απλο V3 ισχυει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...