Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, iCostas said:

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα

Άρα δεν είμαι μόνον εγώ. Επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών νωρίτερα, το απόγευμα,  και μου είπαν πως δεν βλέπουν κάποια βλάβη στο δίκτυο... ωστόσο το πρόβλημα παραμένει. 5G και 4G δεν υπάρχουν και πιάνω 1 μπάρα GSM στο δρόμο και στο σπίτι γυρνάει σε wifi calling λόγω του σήματος.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 minute ago, Tasos30 said:

Άρα δεν είμαι μόνον εγώ. Επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών νωρίτερα, το απόγευμα,  και μου είπαν πως δεν βλέπουν κάποια βλάβη στο δίκτυο... ωστόσο το πρόβλημα παραμένει. 5G και 4G δεν υπάρχουν και πιάνω 1 μπάρα GSM στο δρόμο και στο σπίτι γυρνάει σε wifi calling λόγω του σήματος.

Μέσα στο σπίτι έχω 1 μπάρα 4G, αλλά με ταχύτητες 2-3mbps(από τα 150-200 mbps συνήθως) με ping στον θεό και 5G καθόλου. Οπότε σίγουρα κάτι πάει στραβά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην πρωτοβάθμια υποστήριξη τα στραβά τους τα δύο βλέπουν. Την άλλη φορά έκαναν αναβάθμιση και αυτοί έλεγαν βλάβη. Άλλη φορά είχαν βλάβη και δεν έβλεπαν στο σύστημα και αυτά στο κέντρο της Αθήνας. Ζητήστε το τμήμα κάλυψης δικτύου ή όπως αλλιώς το λένε να μιλήσετε με κανένα που ξέρει πραγματικά.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

On 30/9/2022 at 9:09 ΜΜ, MitsosDaBest13 said:

Πάντως, η Cosmote θεωρώ έχει μεγαλύτερη πιθανότητα να παίζει σε αυτά τα σημεία, γιατί έχει πιο πυκνό δίκτυο και πολλά micro... 🙃

+ ότι το πυκνό της δίκτυο σου κάνει οικονομία στη μπαταρία. 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πηρα μια καρτα σημ whats up και εχω ενεργοποιησει το πακετο για 24 ωρες με 6gb και 1,50 ευρω για να δοκιμασω τις ταχυτητες την εβαλα στο 4g+ modem της tiplink mr600 v2. που εχω . 

Περιοχη Δασκαλειο Κερατεας 

Με επιλεγμενη την band 20 βλεπω οτι ειναι μονο 4g και οχι 4g+ 

14287332009.png 

με επιλεγμενη  την band 7  βλεπω οτι ειναι μονο 4g και οχι 4g+  

14287376222.png 

με επιλεγμενη την band 3 , εχει σημα μονο 4g και οχι 4g+.

14287394999.png 

με επιλεγμενη την band 1 εχει παλι σημα μονο 4g και οχι 4g+ 

14287406728.png με επιλογη band 1 και band 3 ανοιγει και  το 4g+ 

14287420336.png  

με αυτοματη επιλογη επιλεξε μονο του την band 1 και εχει σημα 4g+ με την πιο υψηλη ταχυτητα 

14287485185.png κατεβαζει αρχειο εχω δει και με 12,5mb! 

εβαλα την καρτα στην συσκευη μου huawei p20 lite 

και μου εβγαλε 150mbs !! 

Screenshot-20230131-211140-org-zwanoo-an 

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Στα προβληματικά σημεία βλέπετε βελτιώσεις όσοι έχετε προβλήματα με το δίκτυο της εταιρείας; Αυτή η χρονιά θα είναι καταλυτική για το δίκτυο λόγω του ότι θα μπουν αρκετοί νέοι σταθμοί βάσης, θα επεκταθεί το δίκτυο, προσθήκες συχνοτήτων κτλπ. Από το Δεκέμβρη και μετά θα δούμε το αυτόνομο SA στο δίκτυο 5G της Cosmote.

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες μέρες έχω θέμα με έναν συγκεκριμένο αριθμό.

Αν καλέσω εγώ μετά από 10 δευτερόλεπτα ομιλίας αρχίζει και κάνει διακοπές. Αν με καλέσει αυτό το νούμερο, παίζει κανονικά.

Το δικό μου είναι whats up με volte και το άλλο νούμερο vodafone συμβόλαιο. Xiaomi κινητά και τα 2. 

Το θέμα είναι με κανέναν άλλον ούτε εγώ ούτε αυτός δεν έχουμε θέμα, όπως δεν είχαμε και μεταξύ μας εδώ και χρόνια. 

Δοκίμασα και χωρίς handfree, και χωρίς volte και είναι το ίδιο, και μάλιστα και σε διαφορετικές κυψέλες.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

πηρα μια καρτα σημ whats up και εχω ενεργοποιησει το πακετο για 24 ωρες με 6gb και 1,50 ευρω για να δοκιμασω τις ταχυτητες την εβαλα στο 4g+ modem της tiplink mr600 v2. που εχω . 
Περιοχη Δασκαλειο Κερατεας 
Με επιλεγμενη την band 20 βλεπω οτι ειναι μονο 4g και οχι 4g+ 
14287332009.png 
με επιλεγμενη  την band 7  βλεπω οτι ειναι μονο 4g και οχι 4g+  
14287376222.png 
με επιλεγμενη την band 3 , εχει σημα μονο 4g και οχι 4g+.
14287394999.png 
με επιλεγμενη την band 1 εχει παλι σημα μονο 4g και οχι 4g+ 
14287406728.png με επιλογη band 1 και band 3 ανοιγει και  το 4g+ 
14287420336.png  
με αυτοματη επιλογη επιλεξε μονο του την band 1 και εχει σημα 4g+ με την πιο υψηλη ταχυτητα 
14287485185.png κατεβαζει αρχειο εχω δει και με 12,5mb! 
εβαλα την καρτα στην συσκευη μου huawei p20 lite 
και μου εβγαλε 150mbs !! 
Screenshot-20230131-211140-org-zwanoo-android-speedtest.jpg 

Και γώ στο αυτόματο το έχω. Ίδιο ρούτερ. Αν πιάσει 4G+ θα το δεις στα LED θα σου ανάψει το 4G+ αν γίνει καμιά αλλαγή στην κεραία που πιάνεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα σε ολους

 Ο αδερφος μου εκανε φορητοτητα πριν 2 μηνες απο wind σε cosmote λογο cosmote tv και εβαλε και το κινητο του στο προγραμμα gigamax, 5GBμε το σταθερο ολα πανε παρα πολυ καλα.

 

Με το κινητο εχει τεραστια προβληματα. (τα παρακατω συμβαινουν μεσα στην πολη)

Στο σπιτη οριακα με 1 γραμμη σηματος πολλες φορες δεν ακουγεται κατα την συνομιλια καποιες φορες πεφτει και η γραμμη.Ιντερνετ στο κινητο ουτε λογος....

Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι στο μαγαζι (αποσταση 400μ απο το σπιτι),επισης 1 γραμμη και τα προβληματα που αναφερα στο σπιτι.

Το θεμα ειναι οτι λογο του επαγγελματος μιλαει με πελατες και συνεργεια και ανταλλαζει αρχεια κατι το οποιο δεν μπορει να κανει τωρα 2 μηνες!δοκιμασε με την εξυπηρετιση και του λεγανε κατι του τυπου "καταγραψε μας την ωρα που επεσε η γραμμη,την ωρα που επεσε το ιντερνετ κτλ κτλ.

ΠΑΠΑΤΖΙΛΙΚΙΑ δλδ.

 

Τι μπορει να κανει? η εξυπηρετηση κοροιδευει αν και γνωριζει πολυ καλα το προβλημα.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, mastorantza said:

Καλησπερα σε ολους

 Ο αδερφος μου εκανε φορητοτητα πριν 2 μηνες απο wind σε cosmote λογο cosmote tv και εβαλε και το κινητο του στο προγραμμα gigamax, 5GBμε το σταθερο ολα πανε παρα πολυ καλα.

 

Με το κινητο εχει τεραστια προβληματα. (τα παρακατω συμβαινουν μεσα στην πολη)

Στο σπιτη οριακα με 1 γραμμη σηματος πολλες φορες δεν ακουγεται κατα την συνομιλια καποιες φορες πεφτει και η γραμμη.Ιντερνετ στο κινητο ουτε λογος....

Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι στο μαγαζι (αποσταση 400μ απο το σπιτι),επισης 1 γραμμη και τα προβληματα που αναφερα στο σπιτι.

Το θεμα ειναι οτι λογο του επαγγελματος μιλαει με πελατες και συνεργεια και ανταλλαζει αρχεια κατι το οποιο δεν μπορει να κανει τωρα 2 μηνες!δοκιμασε με την εξυπηρετιση και του λεγανε κατι του τυπου "καταγραψε μας την ωρα που επεσε η γραμμη,την ωρα που επεσε το ιντερνετ κτλ κτλ.

ΠΑΠΑΤΖΙΛΙΚΙΑ δλδ.

Τι μπορει να κανει? η εξυπηρετηση κοροιδευει αν και γνωριζει πολυ καλα το προβλημα.

Για μελλοντική αναφορά, πριν από φορητότητα σε κινητή είναι χρήσιμο να κάνει κάποιος δοκιμή με το νέο δίκτυο στους χώρους που κινείται (πχ σπίτι/δουλειά).

Αφού αυτό δεν έγινε, η επόμενη καλύτερη επιλογή είναι να προσπαθήσει να δουλέψει με VoWiFi, θεωρώντας βεβαίως ότι έχει διαθέσιμο WiFi στα δύο σημεία. Για κάποιο λόγο και το VoWiFi της Cosmote έκανε λίγα νερά σε αρκετούς συνδρομητές το τελευταίο διάστημα, αλλά φαίνεται να έχει αποκατασταθεί. Εάν το τηλέφωνό του το υποστηρίζει, καλό είναι να το ενεργοποιήσει.

Η τρίτη επιλογή είναι να βάλει και δίκτυο άλλου παρόχου, είτε με δεύτερη κάρτα, είτε να κάνει φορητότητα μόνο για το κινητό σε εταιρεία που έχει καλύτερη λήψη εκεί που τον ενδιαφέρει. Εάν είναι μέσα στο πρώτο δίμηνο, το τέλος πρόωρης διακοπής είναι σχετικά μικρό, αν και πιθανόν να έχει και εκπτώσεις από συνδυαστικό πακέτο που θα χαθούν.

edit: για πληρότητα, μπορεί να προσπαθήσει να κάνει φορητότητα ατελώς λόγω κακής κάλυψης, αλλά η εμπειρία δείχνει ότι οι πάροχοι γενικά δεν το κάνουν πολύ εύκολο. Εάν τον ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, το συζητάμε και περισσότερο.

Edited by minast
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, mastorantza said:

Καλησπερα σε ολους

 Ο αδερφος μου εκανε φορητοτητα πριν 2 μηνες απο wind σε cosmote λογο cosmote tv και εβαλε και το κινητο του στο προγραμμα gigamax, 5GBμε το σταθερο ολα πανε παρα πολυ καλα.

 

Με το κινητο εχει τεραστια προβληματα. (τα παρακατω συμβαινουν μεσα στην πολη)

Στο σπιτη οριακα με 1 γραμμη σηματος πολλες φορες δεν ακουγεται κατα την συνομιλια καποιες φορες πεφτει και η γραμμη.Ιντερνετ στο κινητο ουτε λογος....

Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι στο μαγαζι (αποσταση 400μ απο το σπιτι),επισης 1 γραμμη και τα προβληματα που αναφερα στο σπιτι.

Το θεμα ειναι οτι λογο του επαγγελματος μιλαει με πελατες και συνεργεια και ανταλλαζει αρχεια κατι το οποιο δεν μπορει να κανει τωρα 2 μηνες!δοκιμασε με την εξυπηρετιση και του λεγανε κατι του τυπου "καταγραψε μας την ωρα που επεσε η γραμμη,την ωρα που επεσε το ιντερνετ κτλ κτλ.

ΠΑΠΑΤΖΙΛΙΚΙΑ δλδ.

 

Τι μπορει να κανει? η εξυπηρετηση κοροιδευει αν και γνωριζει πολυ καλα το προβλημα.

 

 

 

Όπως είπε και ο φίλος από πάνω αν έχει συμβατή συσκευή μπορεί να ενεργοποιήσει το WiFi calling για να μπορεί τουλάχιστον να μιλάει σε αυτά τα σημεία και να κάνει την δουλειά του. Επίσης μπορεί να καλέσει την τεχνική υποστήριξη 13788 που είναι χωρίς χρέωση και να ξανά αναφέρει το πρόβλημα και να ζητήσει να αποδεσμευτεί πρόωρα. Αν δεν γίνει κάτι μπορεί να δοκιμάσει και με μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ

Link to comment
Share on other sites

Του ειχαν πει να δοκιμασει το wificall αλλα ειχε προβληματα,ακουγοταν διακεκομμενα,πιθανον λογο κακου σηματος ιντερνετ.(σταθερο δεν υπαρχει στο μαγαζι)

Ενα παλικαρι ηταν στο μαγαζι προχθες με 2 sim,η μια με vodafone η αλλη wind.το σημα της vodafone ηταν φουλ γραμμες και της wind 1-2 γραμμες.

Το συμβολαιου τωρα που το ειδαμε κλεινει 2 μηνες σε 3 μερες.

Κολλαει σε ενα θεμα ομως,εχει στο σπιτι cosmote tv για αθλητικα και εχει περασει την εφαρμογη να βλεπει και στο κινητο,εαν παει πχ σε vodafone θα μπορει να βλεπει στο κινητο cosmote tv?

 

Link to comment
Share on other sites

Eχοντας σταθερο cosmote tv και κινητο σε αλλο παροχο παιζει κανονικα στο κινητο το cosmote tv?

Δοκιμασμενο 100%?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mastorantza said:

Eχοντας σταθερο cosmote tv και κινητο σε αλλο παροχο παιζει κανονικα στο κινητο το cosmote tv?

Δοκιμασμενο 100%?

Παίζει μια χαρά 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, mastorantza said:

Eχοντας σταθερο cosmote tv και κινητο σε αλλο παροχο παιζει κανονικα στο κινητο το cosmote tv?

Δοκιμασμενο 100%?

Εννοείται ότι παίζει κανονικά σε οποιαδήποτε εταιρεία και σε όλη την Ευρώπη. Δοκιμασμένο 100%. Αν υπάρχει καλό σήμα 4 ή 5G από τις άλλες μπορεί να φύγει πριν κλείσει τους 2 μήνες για να γλυτώσει και χρήματα από την ποινή. Αλλά προσοχή μπορεί το σήμα να είναι φουλ αλλά να είναι 2G οπότε καλό είναι να σιγουρευτείτε 

Edited by AlexM2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, mastorantza said:

Του ειχαν πει να δοκιμασει το wificall αλλα ειχε προβληματα,ακουγοταν διακεκομμενα,πιθανον λογο κακου σηματος ιντερνετ.(σταθερο δεν υπαρχει στο μαγαζι)

Ενα παλικαρι ηταν στο μαγαζι προχθες με 2 sim,η μια με vodafone η αλλη wind.το σημα της vodafone ηταν φουλ γραμμες και της wind 1-2 γραμμες.

Το συμβολαιου τωρα που το ειδαμε κλεινει 2 μηνες σε 3 μερες.

Κολλαει σε ενα θεμα ομως,εχει στο σπιτι cosmote tv για αθλητικα και εχει περασει την εφαρμογη να βλεπει και στο κινητο,εαν παει πχ σε vodafone θα μπορει να βλεπει στο κινητο cosmote tv?

 

Αν καλύπτει το Σταθερο και η τηλεόραση θα τα άφηνα μαζί και θα πήγαινα μόνο το κινητό σε άλλο παροχο. 
προσωπικα θα πήγαινα φορητότητα σε Nova που έχει εξίσου αθλητικό περιεχόμενο στην ΕΟΝ.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Αν καλύπτει το Σταθερο και η τηλεόραση θα τα άφηνα μαζί και θα πήγαινα μόνο το κινητό σε άλλο παροχο. 
προσωπικα θα πήγαινα φορητότητα σε Nova που έχει εξίσου αθλητικό περιεχόμενο στην ΕΟΝ.

Δεν έχει θέμα με το σταθερό και την τηλεόραση. Έχει θέμα με την κάλυψη της κινητής οπότε αν το βολεύει κάποια άλλη εταιρεία μπορεί να πάει εκεί.

Edited by AlexM2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα. Έχω τρομερό πρόβλημα με την Cosmote στην Καστοριά. Το πρόβλημα ξεκίνησε πριν 2 3 μήνες περίπου. Έχω συνέχεια drop calls,με βγάζει κατειλημμένο, τα μηνύματα έρχονται μετά από ώρα, και έχω πολύ κακή ποιότητα κλήσης. Επίσης στα ίδια σημεία που είχα 100mbps download ,τώρα έχω 25 30. Νομίζω δε τίθεται θέμα συσκευής μιας και συνέβη και σε fold 4 και σε fold 5. Ανανέωση έκανα τον Μάρτιο αν δεν κάνω λάθος. Δεν έκανα κάποια κίνηση γιατί θεώρησα ότι θα είναι κάτι το προσωρινό, πλέον δε μπορώ άλλο με αυτή την κατάσταση.

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ntinoscrypton said:

Καλησπέρα. Έχω τρομερό πρόβλημα με την Cosmote στην Καστοριά. Το πρόβλημα ξεκίνησε πριν 2 3 μήνες περίπου. Έχω συνέχεια drop calls,με βγάζει κατειλημμένο, τα μηνύματα έρχονται μετά από ώρα, και έχω πολύ κακή ποιότητα κλήσης. Επίσης στα ίδια σημεία που είχα 100mbps download ,τώρα έχω 25 30. Νομίζω δε τίθεται θέμα συσκευής μιας και συνέβη και σε fold 4 και σε fold 5. Ανανέωση έκανα τον Μάρτιο αν δεν κάνω λάθος. Δεν έκανα κάποια κίνηση γιατί θεώρησα ότι θα είναι κάτι το προσωρινό, πλέον δε μπορώ άλλο με αυτή την κατάσταση.

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχεις καλέσει το τεχνικό τμήμα για να τους ενημερώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις καλέσει το τεχνικό τμήμα για να τους ενημερώσεις;
Δεν το έχω κάνει ακόμη. Ήθελα πρώτα να με καθοδηγήσει κάποιος γιατί ειλικρινά η αναμονή στο call center δεν παλεύεται.

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ntinoscrypton said:

Δεν το έχω κάνει ακόμη. Ήθελα πρώτα να με καθοδηγήσει κάποιος γιατί ειλικρινά η αναμονή στο call center δεν παλεύεται.

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εκτός από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ή επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Αν έχεις android, θα βοηθούσε να ανεβάσεις ένα screenshot από την εφαρμογή netmonster καθώς και ένα speedtest. Το voLTE είναι ενεργοποιημένο στην σύνδεσή σου; Τέλος, έχεις συμβόλαιο ή καρτοκινητό whatsup/cosmoκάρτα/frog?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ntinoscrypton said:

Δεν το έχω κάνει ακόμη. Ήθελα πρώτα να με καθοδηγήσει κάποιος γιατί ειλικρινά η αναμονή στο call center δεν παλεύεται.

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πάντως εγώ που πήρα στο 13738 δεν περίμενα ιδιαίτερα..

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ή επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Αν έχεις android, θα βοηθούσε να ανεβάσεις ένα screenshot από την εφαρμογή netmonster καθώς και ένα speedtest. Το voLTE είναι ενεργοποιημένο στην σύνδεσή σου; Τέλος, έχεις συμβόλαιο ή καρτοκινητό whatsup/cosmoκάρτα/frog?
Είχα κάνει στο fold 4 και δεν άλλαξε κάτι. Έχω το gigamax unlimited. Το volte και το wifi calling τα έχω ενεργοποιημένα. Με wifi calling δεν έχω τόσο πρόβλημα αλλά και πάλι υπάρχει. Στην εφαρμογή τι ακριβώς θα πρέπει να προσέξω;
Πάντως εγώ που πήρα στο 13738 δεν περίμενα ιδιαίτερα..
Αυτό το νούμερο δε το γνώριζα. Εγώ παίρνω στο 13888.

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτά μου βγάζει. 12994ba2d385ef00eacea26dff7ebe5c.jpg

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ntinoscrypton said:

Είχα κάνει στο fold 4 και δεν άλλαξε κάτι. Έχω το gigamax unlimited. Το volte και το wifi calling τα έχω ενεργοποιημένα. Με wifi calling δεν έχω τόσο πρόβλημα αλλά και πάλι υπάρχει. Στην εφαρμογή τι ακριβώς θα πρέπει να προσέξω;Αυτό το νούμερο δε το γνώριζα. Εγώ παίρνω στο 13888.

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτά μου βγάζει. 12994ba2d385ef00eacea26dff7ebe5c.jpg

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στην περιοχή σου η κάλυψη είναι τραγική. Με το ζόρι έχεις 2G.  Για internet στο σημείο αυτό ούτε λόγος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...