Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρόβλημα με τα καρτοκινητά πρέπει να έχει λύθεί έτσι?εγώ έχω τουλάχιστον 25 μέρες με ένα μήνα που δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μένω στην Παλλήνη, στο ύψος της Ηλεκτρονικής 500 μέτρα πάνω από τη Μαραθώνος.

Εδω και 3 μήνες δεν έχω καθόλου σήμα. Τηλεφώνησα χθες στην Κοσμοτέ και μου απάντησαν πως δεν έχω σήμα διότι οι συμπολίτες μου στην Παλλήνη μάζεψαν υπογραφές και έριξαν την κεραία της περιοχής.

Τι να υποθέσω μετά από αυτή την απάντηση, πως η κοσμοτέ είχε παράνομη κεραία?

Εγώ τι φταίω να τρώω τώρα περισσότερη ακτινοβολία από το κινητό μου που ψάχνει συνεχώς γιά σήμα. Δηλαδή δικαιώνονται μερικοί κάφροι επειδή μάζεψαν κάποιες υπογραφές και την πληρώνουμε όλοι οι υπόλοιποι που πληρώνουμε συνδρομή και δεν έχουμε τηλέφωνο....

Τί μπορώ να κάνω άραγε για να βρω το δίκιο μου????

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

Μένω στην Παλλήνη, στο ύψος της Ηλεκτρονικής 500 μέτρα πάνω από τη Μαραθώνος.

Εδω και 3 μήνες δεν έχω καθόλου σήμα. Τηλεφώνησα χθες στην Κοσμοτέ και μου απάντησαν πως δεν έχω σήμα διότι οι συμπολίτες μου στην Παλλήνη μάζεψαν υπογραφές και έριξαν την κεραία της περιοχής.

Τι να υποθέσω μετά από αυτή την απάντηση, πως η κοσμοτέ είχε παράνομη κεραία?

Εγώ τι φταίω να τρώω τώρα περισσότερη ακτινοβολία από το κινητό μου που ψάχνει συνεχώς γιά σήμα. Δηλαδή δικαιώνονται μερικοί κάφροι επειδή μάζεψαν κάποιες υπογραφές και την πληρώνουμε όλοι οι υπόλοιποι που πληρώνουμε συνδρομή και δεν έχουμε τηλέφωνο....

Τί μπορώ να κάνω άραγε για να βρω το δίκιο μου????

 

Φίλε μου,προσωπικά,σε κατανοώ απόλυτα!Την έχω πατήσει σπίτι μου,στο Επταπύργιο Θεσ/νίκης,και με τις 3 εταιρίες.Και στην περιοχή αυτή λοιπόν που σου λέω αυτή που την πάτησε άγρια 100% είναι η Κοσμοτέ η οποία με το ζόρι έχει κάλυψη σε εξωτερικούς χώρους.Το συγκεκριμένο θέμα είναι πολύπλοκο και δε νομίζω να καταφέρει εύκολα η Κοσμοτέ να αποκαταστήσει το πρόβλημα!Ρωτησέ τους στο 1212 αν σκοπεύουν να κάνουν κάτι σύντομα(ποτέ δεν ξέρεις)και αν σου πουν ότι δεν έχουν κάποιο συγκεκριμένο χρονικό διάστημα αποκατάστασης της.... "βλάβης",η μόνη λύση λέγεται φορητότητα,δυστυχώς! :(

 

Ακόμη και παράνομη να ήταν η κεραία,τι να κάνουν και οι εταιρίες,αφού δεν τους δίνονται οι άδειες;Να αφήσουν εντελώς ακάλυπτες πυκνοκατοικημένες περιοχές;Οπότε,μπαίνει η κεραία και είτε "μιζώνεται" το δημοτικό συμβουλιο για τις άδειες είτε τη βάζουν μέχρις ώτου να την πάρουν είδηση και να την απενεργοποιήσουν/βανδαλίσουν...

 

Παρεμπιπτόντως,στο νομό Μαγνησίας η Κοσμοτέ τα έχει παίξει τελείως...Λόγω του ότι είναι η μόνη που έχει καλή hspa κάλυψη στην περιοχή που βρίσκομαι και επειδή χρειάζεται το Ίντερνετ,είπα να βάλω ένα add-on wireless Ιντερνετ πρόγραμμα.Τραγικό,ακόμη και στη φόρτωση σελίδων.Και άντε,αυτό να το παραβλέψω(λέμε τώρα).

Από την άλλη,ο ήχος στις συνομιλίες είναι όλο φυσήματα και διακοπές.Το γελοίο είναι ότι τα τηλέφωνα που συνομιλώ και παρατηρώ αυτό το.."φαινόμενο" είναι επίσης Κοσμοτέ και βρίσκονται εντός άψογης 3g κάλυψης,όπως και το δικό μου.Επίσης,δεν είναι καρτοκινητά,αλλά συμβόλαια.Ωραία τα καταφέρνει η Κοσμοτέ,συγχαρητήρια!!!!Αλλά,το hspa στα -70 dBM!

 

Υ.Γ.:Δεν αναφέρομαι σε Βόλο,ο οποίος ούτως ή άλλως έχει πρόβλημα χρόνια τώρα με την ποιότητα ήχου.Αναφέρομαι σε άλλες περιοχές του νομού.Σκέτη απογοήτευση.

Link to comment
Share on other sites

Μένω στην Παλλήνη, στο ύψος της Ηλεκτρονικής 500 μέτρα πάνω από τη Μαραθώνος.

Εδω και 3 μήνες δεν έχω καθόλου σήμα. Τηλεφώνησα χθες στην Κοσμοτέ και μου απάντησαν πως δεν έχω σήμα διότι οι συμπολίτες μου στην Παλλήνη μάζεψαν υπογραφές και έριξαν την κεραία της περιοχής.

Τι να υποθέσω μετά από αυτή την απάντηση, πως η κοσμοτέ είχε παράνομη κεραία?

Εγώ τι φταίω να τρώω τώρα περισσότερη ακτινοβολία από το κινητό μου που ψάχνει συνεχώς γιά σήμα. Δηλαδή δικαιώνονται μερικοί κάφροι επειδή μάζεψαν κάποιες υπογραφές και την πληρώνουμε όλοι οι υπόλοιποι που πληρώνουμε συνδρομή και δεν έχουμε τηλέφωνο....

Τί μπορώ να κάνω άραγε για να βρω το δίκιο μου????

Αν δεν κανω λαθος, μονο το 6% του συνολου των κεραιων ολων των εταιριων ειναι "νομιμες".

Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοτε εχει λιγο φασμα στα 900 αυτο την χαλαει στο GSM

 

Πού κολλάει αυτό με την απόδοση; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πού κολλάει αυτό με την απόδοση; :wacko:

 

Βαζει πιο λιγες συχνοτητες σε αυτη τη μπαντα κι ομως παιζει σημαντικο ρολο για την πυκνοτητα του δικτυου

Link to comment
Share on other sites

μεχρι και λιγο μετα την προσφορα ειχα HSPDA σημα μεχρι και μεσα στο ασανσερ μου (Καλλιθεα- Αθηνα) εκανα βιντεοκληση και δεν εκλεινε ουτε καν αλοιωνοταν η εικονα.... απο τοτε που ξεκινησαν τα προβληματα δεν εχω καν σημα καλα καλα στο σπιτι μου που μενω στον 6ο οροφο χωρις καμια πολυκατοικια τριγυρω μου!εχω ολη την αθηνα πιατο...

Εγω τελευταια μεταξυ αστειου κ σοβαρου που λεμε ελεγα θα τους κανω μηνυση για ψυχολογικα προβληματα που μου δημιουργηθηκαν...ουκ ολιγες φορες πηγα να πεταξω τη συσκευη στο τοιχο η να σπασω πραγματα που δεν επερνε τηλεφωνο..που σε συγκεκριμενα σημεια σε διαφορους δρομους ΣΤΑΝΤΑΡ μου κοβεται το σημα(δουλευω οδηγος ταξι και ετσι χανω συχνα το σημα μου σε στανταρ σημεια δοκιμασμενο)

Κατηντησε αηδεια το θεμα τους...

 

Εγω μονο ενα πραγμα θελω να παρατηρησω...

ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..

ΤΗ Κ*ΛΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΜΕ 99.8 ΠΛΥΘΙΣΜΙΑΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΙ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΟΤΑΝ 99.8% ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΣΗΜΑ????? :X :blink:

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

Η Κοσμοτέ να είσαι σίγουρος ότι δε φταίει(τουλάχιστον άμεσα).Αποξήλωση και/ή απενεργοποίηση κεραιών είναι το θέμα.Δεν αφήνουν τίποτα όρθιο πλέον...Δυστυχώς,άδειες δίνονται με το τσιγκέλι(και αν....),οπότε τι να σου κάνουν και οι εταιρίες;Στήνουν τους σταθμούς,ελπίζουν να μην τους πάρουν είδηση,μιζώνουν και κανένα δημαρχάκο μην κινητοποιήσει τους αμαθείς κατοίκους και έτσι καλύπτουν περιοχές.Αν όμως δε λαδωθεί ο δημαρχάκος και τα 2-3 τσιράκια του,τότε βλέπεις τους κατοίκους ως πρόβατα να παίρνουν τις στράτες και να αποφασίζουν για το εάν θα παραμείνουν οι κεραίες(επειδή όπως λένε φοβούνται για τη.......ραδιενέργεια :lol: και όχι για την ακτινοβολία...).Το δικαστήριο κρίνει παράνομες τις κεραίες λόγω έλλειψης απαραίτητων αδειών και οι εταιρίες υποχρεούνται στην απενεργοποίησή τους(αν έχει μείνει όρθιος εξοπλισμός πιο πριν και δεν τον έχουν σπασει με τσεκούρια οι Μάου-Μάου κάτοικοι...).

 

Μπορείς τώρα να καταλάβεις γιατί πλέον δεν έχει hspa δίκτυο σπίτι σου και γιατί δεν πιάνεις σήμα σε κάποια σημεία.. ;)

 

Παρεμπιπτόντως,στην Καλλιθέα πριν 3-4 μήνες έγινε επιχείρηση-σκούπα.Δεν άφησαν σχεδόν τίποτα όρθιο και για τις 3 εταιρίες,δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

H κοσμοτε λεει οτι καλυπτει το 99,8% του πληθυσμου,εγω την πιστευω παντως και ετσι ειναι,αντιθετα η wind που καλυπτει το 99,6% του πληθυσμου αυτο μου φαινεται αστειο,μονο τα γελια μπορει να βαλει κανεις οταν ακουει διαβαζει και βλεπει στις διαφημησεις κατι τετοιο,η κοσμοτε αποδεδειγμενα εχει το πιο ισχυρο σημα με τη βονταφον να τη πλησιαζει συνεχως αλλα οσο αναφορα τη wind καλυτερα να εισαι με τηλεκαρτα οπου πηγαινεις για να εισαι σιγουρος:lol:
Link to comment
Share on other sites

εγώ μια ερώτηση θέλω να κάνω. όλοι αυτοί οι έξυπνοι που πάνε και ξυλόνουν τις κεραίες και καλά για να αποφύγουν την ακτινοβολία (που στην ουσία το αντίθετο καταφέρνουν) τι κάνουν με τα κινητά τους? παίρνουν την εταιρεία και κάνουν παράπονα

??????. φαντάζστε να γίνεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

εγώ μια ερώτηση θέλω να κάνω. όλοι αυτοί οι έξυπνοι που πάνε και ξυλόνουν τις κεραίες και καλά για να αποφύγουν την ακτινοβολία (που στην ουσία το αντίθετο καταφέρνουν) τι κάνουν με τα κινητά τους? παίρνουν την εταιρεία και κάνουν παράπονα

??????. φαντάζστε να γίνεται αυτό?

 

Αυτο δεν γινεται αλλα δεν εχουν σημα και ετσι το κινητο ψαχνει για σημα και τρων πιο πολυ ακτινοβολια (ραδιενεργεια οπως την λενε:p λες και τα κινητα ειναι απο ουρανιο) και σημα δεν εχουν.

Link to comment
Share on other sites

εγώ μια ερώτηση θέλω να κάνω. όλοι αυτοί οι έξυπνοι που πάνε και ξυλόνουν τις κεραίες και καλά για να αποφύγουν την ακτινοβολία (που στην ουσία το αντίθετο καταφέρνουν) τι κάνουν με τα κινητά τους? παίρνουν την εταιρεία και κάνουν παράπονα

??????. φαντάζστε να γίνεται αυτό?

 

Αυτό γίνεται,δε θέλει ερώτημα...Δυστυχώς,τέτοιες κινήσεις μόνο ως μίζερες θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν,από ανθρώπους που δεν έχουν με τι ν'ασχοληθούν και επιδίδονται σε κυνήγι...κεραιών!Και για 10 τέτοια άτομα την πατάνε αλλα 100 που δεν έχουν κάλυψη...

Link to comment
Share on other sites

ένα ΕΛΕΟΣ θέλω να πω για αυτούς εκεί μέσα στην κοσμοτε που το μόνο που κάνουν είναι να ξύνουν κάτι που είναι χρήσιμο για τη γονιμοποίηση(δεν μπορώ να πω και ξεκάθαρα):X. Ε΅χθες το απογευμα έβαλα κάρτα κατα της 7 το απογευμα και όπως ξέρετε έρχεται το απαντητικό μύνημα με τα δωρο sms και το υπόλοιπο. όμως αυτό το μύνημα δεν ερχόταν. τέλος πάντων δεν έδωσα σημασία. το βράδυ την ώρα που κοιμόμουν με ξύπνησε το κινητό 2:46 τα ξημερώματα!!!!:mad:. όπως ήταν φυσικό φοβήθηκα και ανοίγοντας το μυνημα ήταν της κοσμοτέ:mad::mad::mad: πέταξα το κινητό κάτω και ξαναγήρησα λέγοντασ βρισιές που δεν μπορώ να αναφέρω εδώ πέρα!! τι πρέπει να πάρω να τους πω τώρα μου λέτε??? φτάνει που δεν έχω τηλέφωνω την ώρα που το χρειάζομαι αλλα όχι και να με ξυπνάει με στην νύχτ δηλαδή το ξέρω ότι είναι αυτόματο αλλα να έρχεται στην ώρα του το μύνημα.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως συνεχίζει το πρόβλημα με το δίκτυο της Cosmote (σε μικρό βαθμό) και τα απαντητικά μηνύματα της Cosmote έρχονται όταν το δίκτυο "ελευθερώνεται".:)
Link to comment
Share on other sites

Βλέπουμε το κόσμο όπως εσύ...γεμάτο πεσμένες κλήσεις...

Σήμερα γυρίζοντας από Αθήνα μία κοπέλα που καθόταν μπροστά μου στο λεωφορείο είχε what's up και προσπαθούσε να μιλήσει καθ'οδόν...

Συνεχώς έπεφτε η γραμμή στην εθνική οδό. Πλάκα μας κάνουν;:mad:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σημερά βράδυ στην περιοχή Ιεράπετρας κρήτης. ξαφνικά εξαφανίστικε το σήμα 3G. μέχρι τώρα δεν εχει επανέλθει.Ίσως να φταίει ο δυνατός αέρας που έχουμε απόψε. Και απορώ τώρα τόσο μεγάλη και αξιόπιστη εταιρεία τηλεπικοινωνιών 8-9 μποφόρ κατταρεόυν το σήμα? δεν θέλω να φανώ κακός αλλά στις άλλες δύο εταιρείες δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο εδώ κάτω.

 

ΣΗμ. το σήμα 3g της κοσμοτέ εδώ κάτω έχει πολύ μεγάλη εμβέλεια και σταθερότητα αλλά παραμένει άχρηστο λόγω του προβλήματος με την υπερφόρτωση.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπουμε το κόσμο όπως εσύ...γεμάτο πεσμένες κλήσεις...

Σήμερα γυρίζοντας από Αθήνα μία κοπέλα που καθόταν μπροστά μου στο λεωφορείο είχε what's up και προσπαθούσε να μιλήσει καθ'οδόν...

Συνεχώς έπεφτε η γραμμή στην εθνική οδό. Πλάκα μας κάνουν;:mad:

 

Μη χρησιμοποιείς συγκοινωνία..Έτσι όπως είναι τόσα άτομα μέσα στο λεωφορείο κινδυνεύεις με τις γρίπες!Θερίζουν στην ηλικία μας :p

 

Εγώ πάλι έχω να παρατηρήσω την πολύ κακή ποιότητα ήχου,ακόμη και στο 3g!Δεν τυχαίνει συνέχεια,αλλά συχνά!Π.χ.,συμβαίνει με μια αναλογία 10 στις 30 κλήσεις ανά βδομάδα και όταν μιλάω με συνδρομητή Κοσμοτέ μόνο.Φυσήματα και διακοπές στον ήχο.Οι συνομιλητές επίσης βρίσκονται σε εξαιρετική κάλυψη 3g και είναι συνδρομητές Κοσμοτέ με συμβόλαια,σε δάφορα μέρη(Αλμυρός,Τρίκαλα,Λιτόχωρο)...Δεν προσέχουν λίγο γιατί έχει καταντήσει αηδία το φαινόμενο; :rolleyes:

 

 

Σημερά βράδυ στην περιοχή Ιεράπετρας κρήτης. ξαφνικά εξαφανίστικε το σήμα 3G. μέχρι τώρα δεν εχει επανέλθει.Ίσως να φταίει ο δυνατός αέρας που έχουμε απόψε. Και απορώ τώρα τόσο μεγάλη και αξιόπιστη εταιρεία τηλεπικοινωνιών 8-9 μποφόρ κατταρεόυν το σήμα? δεν θέλω να φανώ κακός αλλά στις άλλες δύο εταιρείες δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο εδώ κάτω.

 

ΣΗμ. το σήμα 3g της κοσμοτέ εδώ κάτω έχει πολύ μεγάλη εμβέλεια και σταθερότητα αλλά παραμένει άχρηστο λόγω του προβλήματος με την υπερφόρτωση.

 

Μπααααααα.....Μη νομίζεις...Και στο χαλάζι τα ίδια παθαίνει....Πασχαλιάτικα άφησε μέρος αρκετά τουριστικό για ένα 24ωρο χωρίς κάλυψη..Το είχα γράψει τότε που συνέβη...Δηλαδή το χαλάζι μόνο στα μικροκυματικά της Κοσμοτέ έπεφτε; :rolleyes: Στις άλλες 2 που ήταν γύρω της είχε καθαρό ουρανό;

Link to comment
Share on other sites

πάντος και πριν λίγες ώρες είχε πάλι πρόβλημα το δίκτυο. με έπαιρναν όλοι στο f2g Μου γιατί δεν μπορούσαν ούτε να καλέσουν ούτε να στείλουν μνμ...

τώρα μου έρχονται οι ειδοποιήσεις!

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Η Κοσμοτέ να είσαι σίγουρος ότι δε φταίει(τουλάχιστον άμεσα).Αποξήλωση και/ή απενεργοποίηση κεραιών είναι το θέμα.Δεν αφήνουν τίποτα όρθιο πλέον...Δυστυχώς,άδειες δίνονται με το τσιγκέλι(και αν....),οπότε τι να σου κάνουν και οι εταιρίες;Στήνουν τους σταθμούς,ελπίζουν να μην τους πάρουν είδηση,μιζώνουν και κανένα δημαρχάκο μην κινητοποιήσει τους αμαθείς κατοίκους και έτσι καλύπτουν περιοχές.Αν όμως δε λαδωθεί ο δημαρχάκος και τα 2-3 τσιράκια του,τότε βλέπεις τους κατοίκους ως πρόβατα να παίρνουν τις στράτες και να αποφασίζουν για το εάν θα παραμείνουν οι κεραίες(επειδή όπως λένε φοβούνται για τη.......ραδιενέργεια :lol: και όχι για την ακτινοβολία...).Το δικαστήριο κρίνει παράνομες τις κεραίες λόγω έλλειψης απαραίτητων αδειών και οι εταιρίες υποχρεούνται στην απενεργοποίησή τους(αν έχει μείνει όρθιος εξοπλισμός πιο πριν και δεν τον έχουν σπασει με τσεκούρια οι Μάου-Μάου κάτοικοι...).

 

Μπορείς τώρα να καταλάβεις γιατί πλέον δεν έχει hspa δίκτυο σπίτι σου και γιατί δεν πιάνεις σήμα σε κάποια σημεία.. ;)

 

Παρεμπιπτόντως,στην Καλλιθέα πριν 3-4 μήνες έγινε επιχείρηση-σκούπα.Δεν άφησαν σχεδόν τίποτα όρθιο και για τις 3 εταιρίες,δυστυχώς

 

Κι εγώ χτες που έφτασα Ελλάδα, βλέπω συνεχίζεται το ίδιο πρόβλημα με την Cosmote στο σπίτι των δικών μου. Σήμα 1-2 γραμμές και συνεχείς διακοπές στις κλήσεις. Και να πεις ότι το σπίτι είναι στην παραμεθόριο, να το δεχτώ. Δήμος Αθηναίων (Πατήσια) είναι! Όχι ότι οι άλλες πάνε καλύτερα, η Vodafone τα ίδια με Cosmote, η Wind λίγο καλύτερα (2-3 γραμμές και όχι διακοπές).

 

Επειδή δεν ξέρω τις διαδικασίες αδειοδότησης κεραιών στην Ελλάδα, τελικά ποιός δίνει τις άδειες, το Υπουργείο, η Τοπική Αυτοδιοίκηση ή η ΕΕΤΤ; Διαβάζω εδώ ότι το 90% των κεραιών είναι παράνομες ή ότι ο κάθε δήμαρχος με τη συνεργασία "ενεργών πολιτών" ξηλώνουν κεραίες και με πιάνουν τα νεύρα μου. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παντως εδω βορεια Ελλαδα δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα.

 

Κανονικα λειτουργουσαν ολα. Και οι κλησεις και τα sms τα παντα..:O

Link to comment
Share on other sites

Μη χρησιμοποιείς συγκοινωνία..Έτσι όπως είναι τόσα άτομα μέσα στο λεωφορείο κινδυνεύεις με τις γρίπες!Θερίζουν στην ηλικία μας :p

 

Εσύ λες να έπαιρνα αυτοκίνητο στην Αθήνα να γυρίσω το Clio μου χωρίς προφυλακτήρες; :wacko: Κρίμα,του κουτιού είναι... Οι αθηναίοι παρκάρουν με διαφορετικό τρόπο απ'ό,τι στην υπόλοιπη Ελλάδα : όπισθεν μέχρι να ακούσουν μπαμ! Πρόσεξε ότι 1) όλοι έχουν κοτσαδούρα 2) όλοι έχουν χτυπημένα τα αυτοκίνητά τους. Ε,όχι! :p

 

Για ποιότητα δε δοκίμασα στην Αθήνα αλλά παρατήρησα επίσης ότι στο σταθμό μετρό "Αττική" μόνο η Vodafone είχε σήμα! :blink: Ούτε WIND,ούτε Cosmote

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εύοσμος Θεσσαλονίκης.

1) Οδός Τζαβέλλα μεταξύ Μεγάλου Αλεξάνδρου και Μάρκου Μπότσαρη (κέντρο Ευόσμου), 3 διαφορετικές φορές πέρασα οδηγώντας και στο συγκεκριμένο σημείο κόβεται η γραμμή.

 

2) Εθνικής Αντιστάσεως από Γοργοποτάμου ως Αντώνη Τρίτση (παράδρομος Περιφερειακού), περπατώντας πεζός δεν υπήρχε σήμα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...