Jump to content

Φορητοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera pedia k kalo pasha skeftome na paro auto edo to ehi dei kanis ine arketa megalo se shesi me enan 17,i apopsisas pia ine? http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1099477

 

Αποτι βλέπω στο λινκ έχει μεγάλη διαφορά.

 

φίλε μου ΔΕ το θέλω για παιχνίδια.

 

sorry διάβασα βιαστικά.

:O

...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalispera pedia k kalo pasha skeftome na paro auto edo to ehi dei kanis ine arketa megalo se shesi me enan 17,i apopsisas pia ine? http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1099477

 

Τι' ναι τούτο καλέ?18.4?:!:? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

με μεγαλη μου χαρα σημερα παρελαβα το vaio vgnsz series επιελους,πρωτες εντυπωαεις απλα αριστες.εργαλειο.

 

Αντε καλοριζικο. Περιμενουμε περισσοτερες εντυπωσεις. Μη σε δω μονο να το πουλας σε 5-6 μερες. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλοριζικο. Περιμενουμε περισσοτερες εντυπωσεις. Μη σε δω μονο να το πουλας σε 5-6 μερες. :lol:

σε 7-8 κατι μπορει να γινει :p

Link to comment
Share on other sites

kalispera pedia k kalo pasha skeftome na paro auto edo to ehi dei kanis ine arketa megalo se shesi me enan 17,i apopsisas pia ine? http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1099477

 

Ρε φίλε εσύ δε θες λαπτοπ το Village Center θες του αμμαρουσίου...:lol:;)

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε εσύ δε θες λαπτοπ το Village Center θες του αμμαρουσίου...:lol:;)

 

:lol::lol::lol:

 

Το καλύτερο Village Center πάντως είναι το Dell XPS M2010!

Να δώ πως θα το πάρω...

 

Έχει και η ΗΡ ένα παρόμοιο:

HDX series

 

με Τ8300,

3GB ram,

8800M GTS 512,

2X120gb 7200rpm raid 0 disks,

20.1" Ultra Brightview (1920x1200) 1080p

BlueRay combo drive..

Extra 9 Cell Lithium Ion Battery

remote control

κτλ

...
Link to comment
Share on other sites

USB DVD drive καμμια προταση;;

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

USB DVD drive καμμια προταση;;

 

Εγω πηρα αυτο λογω μεγεθους και ειναι μια χαρα.

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.330622

Link to comment
Share on other sites

καλό αν και προτιμώ αυτά με εξωτερική παροχή. πιο σταθερά αν το usb του Laptop σου κάνει κόλπα.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Εχει 2 καλωδια ενα το κανονικο και ενα για εξτρα ρευμα απο usb. Παρε και ενα usb σε ac ανταπτορακι και καθαρισες, αν και με 2 usb δεν μπορει να υπαρξει προβλημα. Και εχει και φορητοτητα διοτι τα αλλα επιτραπεζια δεν μεταφερονται φυσιολογικα.
Link to comment
Share on other sites

σίγουρα. δεν το ήξερα για τα 2 καλώδια. εγώ έχω από παλιά το παλαιότερο (τέραστιο...) μοντέλο της lg.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια εχει και το μειον. Ειναι πιο αργο απο τα αλλα. Αλλα αν σκοπευεις να το μετακινεις ειναι μονοδρομος.
Link to comment
Share on other sites

Έχει ψάξει κανένας για κάποιο οικονομικό μετασχηματιστή ρεύματος για laptop που να κάνει για πολλά μοντέλα;Κάποιο link?

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Έχει ψάξει κανένας για κάποιο οικονομικό μετασχηματιστή ρεύματος για laptop που να κάνει για πολλά μοντέλα;Κάποιο link?

 

http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?offset=30&category=NOTEBOOK%2520ACCESSORIES

 

πρεπει να δεις ομως τι ρευμα βγαζει αυτο και τι θελει το δικο σου laptop. Δες το μανισιο φορτιστη και συγκρινε.

 

Εγω πηρα παντως ενα Kensington slim απο ebay, αλλα προτιμω τους εξειδικευμενους. Εχει στο ebay συμβατους-ιδιους με τον αυθεντικο σε πολυ καλες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω λοιπόν το λαπτοπάκι που γράφω στον τίτλο... Το θέμα μου είναι ότι μετά από αλλαγή δίσκου όπου δεν γινόταν να επαναφέρω το image της εταιρείας αφού ήταν αποθηκευμένο σε κρυφό Partition στο σκληρό και ήθελα να αποφύγω διαδικασίες και άλλα κόλπα πέρασα τα αυθεντικά μου XP από τον επιτραπέζιο. Όλα καλά, ενεργοποίηση μια χαρά drivers περάστηκαν και ξαφνικά στο άσχετο άρχισε η webcam που έχει επάνω να ανάβει και να σβήνει στιγμιαία το λεντάκι της. Μετά από λίγο πάλι τα ίδια... Βάζω βίστα και το ίδιο βιολί... Φορμάτ και πάλι τα ίδια..! Η κάμερα δουλεύει μια χαρά χωρίς προβλήματα. Σκέφτηκα μήπως είναι θέμα driver αλλά θυμήθηκα πως είχα περάσει τους ίδιους και στο Image στον παλιό δίσκο μετά από αναβάθμιση όπου και δεν είχα ανάλογο πρόβλημα. Νεότερος driver δεν υπάρχει όπως ούτε και παλαιότερος πια...

 

Τι μπορεί όμως πραγματικά να φταίει??? Το πρόβλημα εμφανίζεται σε "αγνή και παρθένα κατάσταση" Λίγο μετά την εγκατάσταση

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Έχω λοιπόν το λαπτοπάκι που γράφω στον τίτλο... Το θέμα μου είναι ότι μετά από αλλαγή δίσκου όπου δεν γινόταν να επαναφέρω το image της εταιρείας αφού ήταν αποθηκευμένο σε κρυφό Partition στο σκληρό και ήθελα να αποφύγω διαδικασίες και άλλα κόλπα πέρασα τα αυθεντικά μου XP από τον επιτραπέζιο. Όλα καλά, ενεργοποίηση μια χαρά drivers περάστηκαν και ξαφνικά στο άσχετο άρχισε η webcam που έχει επάνω να ανάβει και να σβήνει στιγμιαία το λεντάκι της. Μετά από λίγο πάλι τα ίδια... Βάζω βίστα και το ίδιο βιολί... Φορμάτ και πάλι τα ίδια..! Η κάμερα δουλεύει μια χαρά χωρίς προβλήματα. Σκέφτηκα μήπως είναι θέμα driver αλλά θυμήθηκα πως είχα περάσει τους ίδιους και στο Image στον παλιό δίσκο μετά από αναβάθμιση όπου και δεν είχα ανάλογο πρόβλημα. Νεότερος driver δεν υπάρχει όπως ούτε και παλαιότερος πια...

 

Τι μπορεί όμως πραγματικά να φταίει??? Το πρόβλημα εμφανίζεται σε "αγνή και παρθένα κατάσταση" Λίγο μετά την εγκατάσταση

 

δοκιμασες unistall και reinstall ??

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Εχει 2 καλωδια ενα το κανονικο και ενα για εξτρα ρευμα απο usb. Παρε και ενα usb σε ac ανταπτορακι και καθαρισες, αν και με 2 usb δεν μπορει να υπαρξει προβλημα. Και εχει και φορητοτητα διοτι τα αλλα επιτραπεζια δεν μεταφερονται φυσιολογικα.

 

κ εγω δεν ηξερα οτι πλεον εχουν 2 καλωδια, το διαπιστωσα χθες οταν αγορασα ενα εξωτερικο φορητο δισκο. δοκιμασα να το δουλεψω και με το ενα μονο καλωδιο και δουλευε! υπαρχει προβλημα αμα βαζω μονο το ενα? γιατι οι usb δεν περισσευουν σε ενα λαπτοπ...

Link to comment
Share on other sites

ένα κατάστημα πρόκειται να μου στείλει ένα φορητό (μικρό μέγεθος) μέσω FedEX από US.

 

παίζει πρόβλημα με τελωνείο?

 

ευχαριστώ

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Οπωσδήποτε αλέξη. Ειδικά άμα είναι με fedex θα σε πιάσει 100% ο φόρος κ θα σου κόψει τα πόδια (για να μην πω την άλλη λέξη από γ :p )

Πες τους να στο στείλουν με usps (κ όχι το global express που είναι σε συνεργασία με fedex) κ να δηλώσουν ότι είναι δώρο κ χαμηλής αξίας κ έτσι ίσως γλυτώσεις. Αλλά γενικότερα να αποφεύγετε αγορές εκτός Ε.Ε.

Link to comment
Share on other sites

κ εγω δεν ηξερα οτι πλεον εχουν 2 καλωδια, το διαπιστωσα χθες οταν αγορασα ενα εξωτερικο φορητο δισκο. δοκιμασα να το δουλεψω και με το ενα μονο καλωδιο και δουλευε! υπαρχει προβλημα αμα βαζω μονο το ενα? γιατι οι usb δεν περισσευουν σε ενα λαπτοπ...

 

Φυσικα και δεν υπαρχει προβλημα, το δευτερο ειναι για βοηθικο ρευμα αν το ενα δεν φτανει.

 

ένα κατάστημα πρόκειται να μου στείλει ένα φορητό (μικρό μέγεθος) μέσω FedEX από US.

 

παίζει πρόβλημα με τελωνείο?

 

ευχαριστώ

 

Με fedex χλωμο σε βλεπω. Οι κουριερ τα δινουν ολα τελωνειο αφ ενος για να μη ρισκαρουν να τους πουν τιποτα και αφ εταιρου διοτι σε στελνουν σε δικο τους εκτελωνιστη και τα οικονομανε. Αν πας μονος σου να εκτελωνισεις, θα φας σχεδον 1 μερα εκει στο ΑΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

ένα κατάστημα πρόκειται να μου στείλει ένα φορητό (μικρό μέγεθος) μέσω FedEX από US.

 

παίζει πρόβλημα με τελωνείο?

 

ευχαριστώ

 

μεχρι 60 δολαρια δεν πληρωνεις τιποτα και εχω αγορασει αρκετες φορες πραγματακια τα οποια ηρθαν με fedex απο us η hong hong..

πανω απο κει πληρωνεις κανονικα..τουλαχιστον ετσι εγινε σε μενα..

 

κ 2 φορες που δοκιμασα και εγραψε ο αλλος δωρο δεν επιασε το κολπο και ανοιξαν το δεμα στο τελωνειο..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

άρα τσίφος.

 

απατεωνιές. πόσο είναι το "κανονικό" πρόστιμο-φόρος?

 

10-20%?

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπιζω ενα προβλημα ρε παιδια.

απο χτες οποτε παω να κλεισω μια σελιδα του internet explorer μου τις κλεινει ολες γιατι κανει τερματισμο.τι το εμποδιζει και κανει αυτο το πραγμα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...