Jump to content

[OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)


gmo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το συγκεκριμένο αφήνει έντονες δαχτυλιές φίλε;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 662
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το συγκεκριμένο αφήνει έντονες δαχτυλιές φίλε;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτό ξέχασα να το γράψω, αφήνει κάποιες δαχτυλιές, όχι όμως έντονες....προσωπικά σε κανένα κινητό δεν έχω δει tempered να μην αφήνει δαχτυλιές ιδίως αν τα δάχτυλα είναι ιδρωμένα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την γνήσια θήκη carbon ; αν ναι θέλω να μου πει αν βρίσκει το δάχτυλο πάνω σε αυτή οταν κάνουμε δεξιά - αριστερά το δάχτυλο πάνω στην οθόνη, προεξέχει ή είναι πιο κάτω από την οθόνη;

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργειά τώρα που βγήκε το 5 εάν εγώ θέλω να αγοράσω temp curved glass για το 3Τ δεν υπάρχει πια?

Γιατί αποσο είδα στα accessories έχει μόνο για το 5

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την γνήσια θήκη carbon ; αν ναι θέλω να μου πει αν βρίσκει το δάχτυλο πάνω σε αυτή οταν κάνουμε δεξιά - αριστερά το δάχτυλο πάνω στην οθόνη, προεξέχει ή είναι πιο κάτω από την οθόνη;

 

ONEPLUS A3003

Ναι βρίσκει. Βέβαια με tempered glass δεν το καταλαβαίνεις τόσο.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Από περιέργειά τώρα που βγήκε το 5 εάν εγώ θέλω να αγοράσω temp curved glass για το 3Τ δεν υπάρχει πια?

Γιατί αποσο είδα στα accessories έχει μόνο για το 5

Την ίδια απορία έχω και εγώ
Ναι βρίσκει. Βέβαια με tempered glass δεν το καταλαβαίνεις τόσο.
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε, περιμένω να μου έρθει tempered glass, απλά ν αναφέρω η θήκη σιλικόνης της nillkin δεν προεξέχει και έχει ωραία αίσθηση, χωρίς tempered glass, μου έκανε εντύπωση

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά εύχομαι να μην απέσυραν τα πάντα που αφορούν το προηγούμενο μοντέλο γιατί τότε θα είναι πολύ φάουλ

 

Εγω περιμενω πως και πως να βγαλουν temperred glass για το 3Τ,θα ξενερωσω φουλ αν το "κοψουν".Κατανοητο εφοσον βγαζεις αλλο μοντελο να κοβεις την προηγουμενη συσκευη και να προωθεις το νεο αλλα οχι και αξεσουαρ που αφορουν το παλιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμενω πως και πως να βγαλουν temperred glass για το 3Τ,θα ξενερωσω φουλ αν το "κοψουν".Κατανοητο εφοσον βγαζεις αλλο μοντελο να κοβεις την προηγουμενη συσκευη και να προωθεις το νεο αλλα οχι και αξεσουαρ που αφορουν το παλιο.

Ότι θα βγάλουν θα βγάλουν κάποια στιγμή αλλά μην φανταστείς μεγάλη διαθεσιμότητα, 3-4 μέρες το πολύ. Επέλεξε να σε ενημερώσει όταν θα είναι διαθέσιμο, oneplus δεν ξέρω αν θα ξαναπάρω μόνο και μόνο λόγω της διαθεσιμότητας. Ο φορτιστής αυτοκινήτου δεν κράτησε ούτε 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής αυτοκινήτου δεν κράτησε ούτε 2 μέρες.

 

Εννοείς ότι χάλασε, ή δεν είναι διαθέσιμο?

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Πολυ φαουλ

τους ρωταω :

kyriakos

hello

i cant find anywhere in accessories the temp curved glass for 3T and i only see for oneplus 5

why?

και μου απανταει :

I'm sorry but we stopped selling the accessories of OnePlus 3T since we are focusing more on our newest phone.

και

However, I'll discuss this with the Team so that our Headquarter will know and they may consider restocking those accessories.

 

Άρα όπως καταλάβατε δεν τους ενδιαφέρει για το κινητό (3Τ) που έβγαλαν ούτε ένα χρόνο πριν και ασχολούνται με το 5

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κυριάκο να σου πω την αλήθεια δεν με πολύ ενδιαφέρει για τις θήκες όσο για τις αναβαθμίσεις, δεν λέω, είναι απαράδεκτο αυτό που γίνεται αλλά είναι η τακτική τους, προσωπικά αν δεν δώσει το επόμενο Android στο 3T τότε δεν πρόκειται να πάρω ξανά 1+

Edit για να κάνεις την δουλειά σου κοίτα κάτι από ebay

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

dimtz ούτε έμενα με ενδιαφέρει άλλα με χαλάει η λογική τους

Και συμφωνώ ότι είναι πιο σημαντικό να δώσει το επόμενο Android στο 3T

Edited by Kyriakox
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι χάλασε, ή δεν είναι διαθέσιμο?

Διαθέσιμο εννοώ, μετά από 2 μέρες εγινε πάλι out of stock.

Παιδιά ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε την bamboo official case γιατί δεν την βρίσκω πουθενά...

Μακάρι να ξαναβγάλει, οποίος έχει και την δίνει ας στείλει πμ, έχω ebony κλειστή.

Και ebay που κοίταξα δεν βρήκα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο εννοώ, μετά από 2 μέρες εγινε πάλι out of stock.

 

Μακάρι να ξαναβγάλει, οποίος έχει και την δίνει ας στείλει πμ, έχω ebony κλειστή.

Και ebay που κοίταξα δεν βρήκα κάτι.

Πόσο την δίνεις φίλε; τι χρώμα είναι; μόνο έτσι θα βρούμε θήκες από εδώ και πέρα :cool:

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Πόσο την δίνεις φίλε; τι χρώμα είναι; μόνο έτσι θα βρούμε θήκες από εδώ και πέρα :cool:

 

ONEPLUS A3003

Να σου πω την αλήθεια θέλω να την κάνω τραμπα με την bamboo η να την βρω μεταχειρισμένη και να την πάρω. Είναι και οι 2 ξύλινες και καλά, resewood και ebony. Η ebony είναι κλειστή και η rosewood είναι πάνω στο κινητό. Θες να σε ενημερώσω όταν την βρω?

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν καίγομαι κιόλας, έχω μια σιλικόνης nillkin, εφαρμόζει πολύ καλά και σωστά, τώρα που λες ότι είναι και καλά ξύλινη αυτήν που λες δεν ξέρω κατά πόσο θα μου αρέσει

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Ελλάδα κανένα αυτοκολλητο skin σαν το dbrand για το κινητο? Φεύγω για χωριό τη Τρίτη και δε προλαβαίνω να παραγγειλω.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Ελλάδα κανένα αυτοκολλητο skin σαν το dbrand για το κινητο? Φεύγω για χωριό τη Τρίτη και δε προλαβαίνω να παραγγειλω.

Εχω 5-6 (dbrand) - εχεις PM για συνεννόηση

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

τι αυτοκολλητα ειναι αυτα;

https://dbrand.com/oneplus-skins

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...