Jump to content

[OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)


gmo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχίζει κ φεύγει η μαμά ζελατίνη.κριμα να μην υπάρχει κάτι αξιόλογο στην αγορά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 662
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχίζει κ φεύγει η μαμά ζελατίνη.κριμα να μην υπάρχει κάτι αξιόλογο στην αγορά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φεύγει? Με τι θήκη το χρησημοποιεις?

Στο δικό μου είναι όπως ήταν από την αρχή..

Με τον λίγο αέρα περιμετρικά δηλαδή..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Φεύγει? Με τι θήκη το χρησημοποιεις?

Στο δικό μου είναι όπως ήταν από την αρχή..

Με τον λίγο αέρα περιμετρικά δηλαδή..

 

πηρα το μαυρο και το εχω με τη σιλικονη που ειχε το κουτι.αρκετα σφικτη οποτε πανω αριστερα αφου εξεχει κιολας η σηκωσε.https://www.agorashop.gr/store/3mk-curved-oneplus-3t.html

δοκιμασε κανεις τη συγκεκριμενη?

Edited by griniaris
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την άντεξα μόλις 4 μέρες. Χθες την έβγαλα και ένιωσα οθόνη, χρώματα και αφή.

 

Μια απο τα ίδια,ευχαριστιέμαι οθόνη πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είμαι κάτοχος midnight black 3Τ εδώ και μια εβδομάδα.

Μέσα στη συσκευασία η Oneplus έδινε μια θήκη σιλικόνης, όμως θα ήθελα να πάρω κάποια ακόμη.

Μου αρέσουν οι επίσημες sandstone & carbon.

Τις έχει κάποιος να μου πει εντυπώσεις;

Κλείνω προς την carbon.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είμαι κάτοχος midnight black 3Τ εδώ και μια εβδομάδα.

 

Μέσα στη συσκευασία η Oneplus έδινε μια θήκη σιλικόνης, όμως θα ήθελα να πάρω κάποια ακόμη.

 

Μου αρέσουν οι επίσημες sandstone & carbon.

 

Τις έχει κάποιος να μου πει εντυπώσεις;

 

Κλείνω προς την carbon.

 

 

 

Φαίνονται πολύ καλές εμφανισιακά αλλα προσωπικά δεν πήρα γιατι έχουν κενό πάνω και κατω και την πάτησα με αντίστοιχη στο προηγούμενο κινητό. Εγω την pelosi και μου αρέσει πολύ και τώρα περιμένω και μια νιλκιν nature χρώματος γκρι για να αλλάζω.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει αγοράσει κάποιος καλώδιο που να δουλεύει με dash charge;

 

Φορτιστές υπάρχουν αρκετοί της oppo (με αμερικανικό βύσμα βέβαια), αλλά δε βγαίνουν με usb c καλώδιο.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει αγοράσει κάποιος καλώδιο που να δουλεύει με dash charge;

 

Φορτιστές υπάρχουν αρκετοί της oppo (με αμερικανικό βύσμα βέβαια), αλλά δε βγαίνουν με usb c καλώδιο.

 

στις πρώτες σελίδες εδώ υπάρχουν αναφορές και Link από εμένα και κανά 2 άλλους που τσεκαρισμένα έχουμε πάρει καλώδια από ali και δουλεύουν κανονικά με dash charge

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/272437513209?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

το έχω παρει, ειναι dash αυθεντικό :)

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει αγοράσει κάποιος καλώδιο που να δουλεύει με dash charge;

 

Φορτιστές υπάρχουν αρκετοί της oppo (με αμερικανικό βύσμα βέβαια), αλλά δε βγαίνουν με usb c καλώδιο.

 

Υποστηρίζουν dash charge? Έχεις link?

Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις Oppo VOOC θα βρεις αρκετά

 

Πχ

 

http://www.ebay.com/itm/Genuine-AK779-Fast-US-Charger-Adapter-5V-4A-Vooc-Cable-For-OPPO-R5-R7-Find7-etc-/272411483088?var=&hash=item3f6cfd5bd0:m:m_jmAQjfXGdeYhSpRU94l3Q

 

Υποστηρίζουν κανονικά dash, ναι. VOOC και dash είναι η ίδια τεχνολογία.

 

Χθες είδα ότι έχει και το banggood το καλώδιο

 

http://www.banggood.com/Original-ONEPLUS-3-100CM-4A-DASH-Fast-Quick-Charging-Data-USB-3_1-Type-C-Cable-p-1137504.html?rmmds=search

 

Λέει ότι είναι αυθεντικό.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις Oppo VOOC θα βρεις αρκετά

 

Πχ

 

http://www.ebay.com/itm/Genuine-AK779-Fast-US-Charger-Adapter-5V-4A-Vooc-Cable-For-OPPO-R5-R7-Find7-etc-/272411483088?var=&hash=item3f6cfd5bd0:m:m_jmAQjfXGdeYhSpRU94l3Q

 

Υποστηρίζουν κανονικά dash, ναι. VOOC και dash είναι η ίδια τεχνολογία.

 

Χθες είδα ότι έχει και το banggood το καλώδιο

 

http://www.banggood.com/Original-ONEPLUS-3-100CM-4A-DASH-Fast-Quick-Charging-Data-USB-3_1-Type-C-Cable-p-1137504.html?rmmds=search

 

Λέει ότι είναι αυθεντικό.

 

Καλώδιο 2ο dash έχω από ali και δουλεύει σε dash mode. Μένει να δοκιμάσω αυτό.

 

Κάτι άλλο τώρα: Έχει κανείς εμπειρία απο μαγνητικά stand για το αυτοκίνητο; Επηρεάζουν την λειτουργία του κινητού;

Edited by gmo
Link to comment
Share on other sites

απο θέμα προστασίας και κάλυψης κάθεται καλά και δεν το πετάει. Στο δικο μου παντως το γυαλί σε δύο-τρια σημεία έχει πάρει αέρα και δεν έχει εφαρμόσει πληρως.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγώ αγόρασα θήκη γνήσια flipcover που προστατεύει και τη οθόνη πολύ καλή ποιότητα πάντως

λέω να βάλω και ένα τζάμι αλλά πάλι γνήσιο θα πάρω

Link to comment
Share on other sites

εγώ αγόρασα θήκη γνήσια flipcover που προστατεύει και τη οθόνη πολύ καλή ποιότητα πάντως

λέω να βάλω και ένα τζάμι αλλά πάλι γνήσιο θα πάρω

 

Την έχω και εγώ, έχει πέσει κάτω κάποιες φορές, και δεν κατάλαβε τίποτα το τηλέφωνο, το προστατεύει καλά...

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

πηρα το μαυρο και το εχω με τη σιλικονη που ειχε το κουτι.αρκετα σφικτη οποτε πανω αριστερα αφου εξεχει κιολας η σηκωσε.https://www.agorashop.gr/store/3mk-curved-oneplus-3t.html

δοκιμασε κανεις τη συγκεκριμενη?

 

την αγορασα τελικα και τη τοποθετησα.πολυ καλη.πιανει απο ακρη σε ακρη σα να μη φοραω τιποτα,βεβαια μπελας μεχρι να τη βαλω.μπορει να μου πηρε και μια ωρα.εχει και για το υπολοιπο σωμα το πακετο.δε το εβαλα μιας και χρησιμοποιω θηκη nilkin.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι ανταπτορα έχετε αγοράσει ωστε να μπορεί να παίρνει και κανονικό βύσμα φόρτισης και όχι μόνο TYpe-C?

 

Επίσης έχει δοκιμάσει καποιος αυτό με τον μαγνήτη?

Link to comment
Share on other sites

την αγορασα τελικα και τη τοποθετησα.πολυ καλη.πιανει απο ακρη σε ακρη σα να μη φοραω τιποτα,βεβαια μπελας μεχρι να τη βαλω.μπορει να μου πηρε και μια ωρα.εχει και για το υπολοιπο σωμα το πακετο.δε το εβαλα μιας και χρησιμοποιω θηκη nilkin.

 

 

Πήρα και εγώ.Βαρέθηκα αυτό που δεν μπορούμε να βρούμε σωστό τζαμάκι εχω πάρει 3 και κανένα δεν κάθετε σωστά(Εκτός από της one plus που είναι πανάκριβω),ελπίζω αυτήν η ζελατίνα τουλάχιστον να κάθετε σωστά και να έχει διάρκεια ζωής μην ξεκολλήσει ή γρατζουνιθεί εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

την αγορασα τελικα και τη τοποθετησα.πολυ καλη.πιανει απο ακρη σε ακρη σα να μη φοραω τιποτα,βεβαια μπελας μεχρι να τη βαλω.μπορει να μου πηρε και μια ωρα.εχει και για το υπολοιπο σωμα το πακετο.δε το εβαλα μιας και χρησιμοποιω θηκη nilkin.

 

Πως τα κατάφερες να κάνεις τόση ώρα να την βάλεις ???? Και δεν χάλασε μέχρι να πετύχεις το σωστό αποτέλεσμα ???

Πολύ ακριβή όμως.....

Ψάχνωντας βρήκα κάτι αντίστοιχο μάλλον

http://www.ebay.co.uk/itm/2-Curved-Screen-Protector-2-Case-Skin-Cover-Full-Body-Shield-OnePlus-3-3T-/282112980289?var=&hash=item41af3e7541:m:mE_1zHmkAuBbvtIsPfsOMLw λέω πάρω για καβάτζα μιας και τώραμε το orzly v2 είμαι ικανοποιημένος 99% ( το 1 % είναι οι τελίτσες υπό γωνία σε σκοτεινή οθόνη )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τι ανταπτορα έχετε αγοράσει ωστε να μπορεί να παίρνει και κανονικό βύσμα φόρτισης και όχι μόνο TYpe-C?

Εχω πάρει 3-4 από αυτό, δουλευουν εξαιρετικά!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Πως τα κατάφερες να κάνεις τόση ώρα να την βάλεις ???? Και δεν χάλασε μέχρι να πετύχεις το σωστό αποτέλεσμα ???

Πολύ ακριβή όμως.....

Ψάχνωντας βρήκα κάτι αντίστοιχο μάλλον

http://www.ebay.co.uk/itm/2-Curved-Screen-Protector-2-Case-Skin-Cover-Full-Body-Shield-OnePlus-3-3T-/282112980289?var=&hash=item41af3e7541:m:mE_1zHmkAuBbvtIsPfsOMLw λέω πάρω για καβάτζα μιας και τώραμε το orzly v2 είμαι ικανοποιημένος 99% ( το 1 % είναι οι τελίτσες υπό γωνία σε σκοτεινή οθόνη )

 

ειναι ολοκληρη διαδικασια τη τοποθετηση της.εχει βιντεακι στο youtube οχι γι αυτο το κινητο αλλα ο τροπος ειναι ιδιος.οταν μπηκε σωστα εβγαλε τοσες φουσκαλες λες και ειχε εφηβια.μεχρι να φυγουν μου πηρε ωρα.γρατζουνιεται σχετικα ευκολα αλλα δε με νοιαζει .δειχνει σα να μη φοραει τιποτα και δεν αλλιωνει χρωματα κα οθονη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι ολοκληρη διαδικασια τη τοποθετηση της.εχει βιντεακι στο youtube οχι γι αυτο το κινητο αλλα ο τροπος ειναι ιδιος.οταν μπηκε σωστα εβγαλε τοσες φουσκαλες λες και ειχε εφηβια.μεχρι να φυγουν μου πηρε ωρα.γρατζουνιεται σχετικα ευκολα αλλα δε με νοιαζει .δειχνει σα να μη φοραει τιποτα και δεν αλλιωνει χρωματα κα οθονη.

 

Α ειναι φιλμακι; Νόμιζα ότι είναι tempered glass.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...