Jump to content

Samsung Galaxy A5 (2017)


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση για οποιον μπορεί να βοηθήσει.

Στο τηλέφωνο οταν δεχομαι κλήσεις αναπάντητες δεν μου βγαζει την ειδοποίηση με τον αριθμό των αναπαντητων...φσίνετσι μεν για κλασμα δευτερολέπτου αλλά μετά εξαφσνιζεται και αν δεν μπώ να ελέγξω τις κλησεις δεν ξερω αν με πηραν τηλεφωνο ή οχι.

Πηγα ρθυμισεις έψαξα...ειδοποιήσεις στο τηλέφωνο στις ρθυμισεις..παντού όλα ενεργοποιημένα.

Κάτι ξεχνάω να ελέγξώ;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 335
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση για οποιον μπορεί να βοηθήσει.

Στο τηλέφωνο οταν δεχομαι κλήσεις αναπάντητες δεν μου βγαζει την ειδοποίηση με τον αριθμό των αναπαντητων...φσίνετσι μεν για κλασμα δευτερολέπτου αλλά μετά εξαφσνιζεται και αν δεν μπώ να ελέγξω τις κλησεις δεν ξερω αν με πηραν τηλεφωνο ή οχι.

Πηγα ρθυμισεις έψαξα...ειδοποιήσεις στο τηλέφωνο στις ρθυμισεις..παντού όλα ενεργοποιημένα.

Κάτι ξεχνάω να ελέγξώ;

Ευχαριστώ.

 

Το βρήκα...είχε αποκλείσει την ειδοποίηση το antivrus.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Γειά σας προχθές η πολιτική προστασία έστειλε μήνυμα για τον κορονοϊο.......Σε Samsung A5 2017 της γυναίκας μου δεν έφτασε ποτέ.. .....έχει όλες τις ενημερώσεις λογισμικού... ....θέλει κάποια ρύθμιση ? Edited by kostas47y
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας προχθές η πολιτική προστασία έστειλε μήνυμα για τον κορονοϊο.......Σε Samsung A5 2017 της γυναίκας μου δεν έφτασε ποτέ.. .....έχει όλες τις ενημερώσεις λογισμικού... ....θέλει κάποια ρύθμιση ?
Καμία, δε φταίει το κινητό

Σε πολλούς δεν ήρθε

Ούτε σε εμένα με Xiaomi MI 9 ενώ στις γυναίκας μου το Α5 ήρθε κανονικά με Cosmote και οι 2

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ερώτηση κρίσεως. Έπεσε η συσκευή στη θάλασσα και αμέσως την έβγαλαν. Μπήκε σε ρύζι, έκαναν και το λάθος να την φυσηξουν με πιστολάκι.

 

Το θέμα είναι ότι μετά από μια εβδομάδα ξανά έβγαλε το μήνυμα για υγρασία. Αξίζει η διαδικασία να το ανοίξεις; Έχει νόημα να το κρατήσει και όσο πάει ή υπάρχει κίνδυνος να σκάσει;

 

Βασικά το άνοιγμα νομίζω δεν έχει νόημα για συσκευή 3 ετών απλά για επιβεβαίωση.

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρίσεως. Έπεσε η συσκευή στη θάλασσα και αμέσως την έβγαλαν. Μπήκε σε ρύζι, έκαναν και το λάθος να την φυσηξουν με πιστολάκι.

 

Το θέμα είναι ότι μετά από μια εβδομάδα ξανά έβγαλε το μήνυμα για υγρασία. Αξίζει η διαδικασία να το ανοίξεις; Έχει νόημα να το κρατήσει και όσο πάει ή υπάρχει κίνδυνος να σκάσει;

 

Βασικά το άνοιγμα νομίζω δεν έχει νόημα για συσκευή 3 ετών απλά για επιβεβαίωση.

 

Βασικά αφού το κινητό είναι ip68, γιατί τόση φασαρια;

Επεσε στη θάλασσα, βάλτο, ξεπλύνε με νερό βρύσης, σκούπισε και καθάρισες.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αφού το κινητό είναι ip68, γιατί τόση φασαρια;

Επεσε στη θάλασσα, βάλτο, ξεπλύνε με νερό βρύσης, σκούπισε και καθάρισες.

 

3ετων συσκευή δεν ξέρω αν το ip68 ισχυει. Συν ότι με αυτό που έπεσε και ηδη του βγήκε το μήνυμα για την υγρασία.

Link to comment
Share on other sites

Το μηνυμα αφορα την θυρα φορτισης Type C.

Το αφηνεις να στεγνωσει καλα αφου ξεπλυνεις με "γλυκο" νερο και ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Υπαρχει gcam για το Α5;Το εχει ενας φιλος ο οποιος δεν ασχολειται και πολυ με το κινητο.Απλα μηπως και βελτιωθει λιγο η καμερα.Απο δυναμικο ευρος ειναι χαλια.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Χθές χρειάστηκε νά πάρουμε το 100 καί δεν το επερνε... δοκιμάσαμε νά πάρουμε καί τό 112 και ούτε αυτό τό επερνε..( να σημειωθεί ότι ούτε οι ειδοποιήσεις από το 112 έρχονται). είναι με COSMOTE...τί μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A5 (2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...