Jump to content

Ηeroes of Might and Magic


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω κολλήσει στο 5ο επισόδιο (the fall of king) ή κάπως έτσι. Λέει ότι πρέπει σε μία εβδομάδα να "πιάσεις" όλες τις πόλεις.

Το έχει κάνει κάποιος?

Εκτός από την μία που φαίνεται από την αρχή του παιχνιδιού που είναι οι άλλες?

Και πως προλαβαίνεις σε μία εβδομάδα να τις κατακτήσεις όλες διανύοντας τις αποστάσεις?

 

An kai malon 8a brhkes ti eprepe na kaneis!apla prepei na pareis thn polh poy soy deixneisto xarth kai na soseis apo thn filakh thn allh iroida!Meta einai sxetika efkola ta pramata!

Egw exw kolhsei sto 3o Campaign (The Necramancer) sto telefteo episodio (the lord of heresh)!Pairnw thn hroida me to ploio kai phgenw na parw to kastro!Nikaw kai meta den 3erw ti na kanw!Apla pernaei o xronos poy xriazetai gia na teliwsw to episodio kai xanw!:( :help:

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για online θέλει σύνδεση σε συγκεκριμένους server, ή μπορεί ο καθένας να φτιάξει έναν server δικό του και να συνδεθεί ο οποιοσδήποτε;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς σε συγκεκριμένους σερβερ?

Πρώτα απ'ολα πρέπει να το έχεις αυθεντικο.

Φορτώνεις το παιχνίδι,μπαίνεις στο multiplayer > ubi.com

Απο κει,διαλέγεις τί είδος θες να παίξεις,duel or standard,και φτιάχνεις δικό σου σερβερ.Απλό έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'ολα πρέπει να το έχεις αυθεντικο.
Α, τότε δεν μπορώ... :whistle:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα,κ θα ήθελα πολύ να σε κερδίσω! :P
Δεν νομίζω ότι θα κέρδιζες... :ninja: Κρίμα πραγματικά, αλλά τι να κάνουμε, ότι πληρώσεις παίρνεις...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Για οσους θελουν να παιξουν δικτυακο χωρις τους επισημους server, ενας τροπος ειναι το Hamachi.

Ειναι ενα freeware προγραμματακι που δημιουργει με παρα πολυ απλο τροπο και χωρις πολλες ρυθμισεις ενα εικονικο τοπικο δικτυο μεσω internet ;) .

 

Μετα την εγκατασταση του το μονο που εχετε να κανετε ειναι να ξεκινησετε ενα local area network game.

 

Το παραπανω προγραμμα το δοκιμασα με τα εξης παιχνιδια και λειτουργησε ΑΨΟΓΑ : Battle For Midle Earth 2, Warcaft 3 Frozen Throne και Worms Armagedon.

 

ΥΓ ειναι πιθανο να εχει ενα μικρο lag αναλογα με την συνδεση του internet που εχει ο καθενας

 

enjoy

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Α, τότε δεν μπορώ... :whistle:

Θα σου ήταν πολύ δύσκολο να πληρώσεις τους ανθρώπους που έλιωσαν σε έναν υπολογιστή για να φτιάξουν αυτό το παιχνίδι με το οποίο περνάς ευχάριστα την ώρα σου;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ήταν πολύ δύσκολο να πληρώσεις τους ανθρώπους που έλιωσαν σε έναν υπολογιστή για να φτιάξουν αυτό το παιχνίδι με το οποίο περνάς ευχάριστα την ώρα σου;
Πάρα πολύ δύσκολο οφείλω να ομολογήσω... :whistle:

 

@azzazel ενδιαφέρον ακούγεται... :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ δύσκολο οφείλω να ομολογήσω... :whistle:

 

@azzazel ενδιαφέρον ακούγεται... :D

 

Πιστεψε με περα απο ενδιαφερον ειναι και πολυ χρησιμο :D

 

Αν καποιος εχει:

1ον Χρονο

2ον Υπομονη

3ον Γνωσεις

Ισως να μπορεσει να κανει και ενα VPN, με δυνατοτητα κοινοχρηστων φακελων (κατι που εγω δεν καταφερα, αλλα θα μου χρησιμευε πολυ).

 

Αν ασχοληθει κανεις και το καταφερει, ας μην το κρατησει για τον εαυτο του :O

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Για οσους θελουν να παιξουν δικτυακο χωρις τους επισημους server, ενας τροπος ειναι το Hamachi.

Ειναι ενα freeware προγραμματακι που δημιουργει με παρα πολυ απλο τροπο και χωρις πολλες ρυθμισεις ενα εικονικο τοπικο δικτυο μεσω internet ;) .

 

Μετα την εγκατασταση του το μονο που εχετε να κανετε ειναι να ξεκινησετε ενα local area network game.

 

Το παραπανω προγραμμα το δοκιμασα με τα εξης παιχνιδια και λειτουργησε ΑΨΟΓΑ : Battle For Midle Earth 2, Warcaft 3 Frozen Throne και Worms Armagedon.

 

ΥΓ ειναι πιθανο να εχει ενα μικρο lag αναλογα με την συνδεση του internet που εχει ο καθενας

 

enjoy

 

Με πρόλαβες!

Λοιπόν aimilie έχεις όρεξη να πάιξουμε?

Ακόμη πες μου ποιό patch έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ δύσκολο οφείλω να ομολογήσω... :whistle:

Ερώτηση δεύτερη: καταλαβαίνεις ότι αυτό που κάνεις είναι ανήθικο ή αισθάνεσαι περήφανος (ή και τα δύο);

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μην αρχίσουμε εδώ τέτοια συζήτηση. Περιοριστείτε σε ότι αφορά το παιχνίδι. Αν θέλετε να πείτε κάτι άλλο, υπάρχουν πάντα τα pm.
Link to comment
Share on other sites

Μην αρχίσουμε εδώ τέτοια συζήτηση. Περιοριστείτε σε ότι αφορά το παιχνίδι. Αν θέλετε να πείτε κάτι άλλο, υπάρχουν πάντα τα pm.
Επέτρεψέ μου μέχρι να διαγράψεις όλα τα σχετικά μηνύματα (και τα δικά μου και του lewton) να απαντήσω όμως έτσι; Για να μην αφήνουμε να «κρέμονται» διάφορα...

Ερώτηση δεύτερη: καταλαβαίνεις ότι αυτό που κάνεις είναι ανήθικο ή αισθάνεσαι περήφανος (ή και τα δύο);
Το καταλαβαίνω και το θεωρώ αναγκαίο κακό. Όσο αναγκαίο είναι π.χ. το κατέβασμα τραγουδιών P2P. Εσένα δηλαδή όλα τα MP3 που έχεις είναι από αγορασμένα δικά σου CD; :whistle: :worry:

Λοιπόν aimilie έχεις όρεξη να πάιξουμε?

Ακόμη πες μου ποιό patch έχεις.

Να δω πως δουλεύει το Hamachi και βλέπουμε. Όσο για την version, νεώτερα όταν παω σπίτι. :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνω και το θεωρώ αναγκαίο κακό. Όσο αναγκαίο είναι π.χ. το κατέβασμα τραγουδιών P2P. Εσένα δηλαδή όλα τα MP3 που έχεις είναι από αγορασμένα δικά σου CD; :whistle: :worry:

Aυτό ήθελα να ακούσω.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επέτρεψέ μου μέχρι να διαγράψεις όλα τα σχετικά μηνύματα (και τα δικά μου και του lewton) να απαντήσω όμως έτσι; Για να μην αφήνουμε να «κρέμονται» διάφορα...
Δεν είπα ότι θα διαγραφούν posts. Απλά να μην το συνεχίσετε γιατί το θέμα του topic είναι άλλο.

 

Επίσης αν θέλετε να συνεννοηθείτε μεταξύ σας, χρησιμοποιήστε τα pm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...