Jump to content

Redmi 4A


stp7562
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 837
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς βλέπω πως έγινε χειρότερο το κινητό με την αναβάθμιση σε MIUI 10. Υποβάθμιση έγινε μη πως τίποτα χειρότερο. Ενώ πρώτα πέταγε το κινητό, τώρα το βλέπω να κολλάει, αργεί να μπουτάρει, και έγινε και αργό....
Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω μεγαλη διαφορα στην ταχυτητα προς το καλυτερο. Το κινητο εγινε σαφως πιο γρηγορο. Θελω βεβαια λιγο χρονο να αξιολογησω μπαταρια και γενικοτερη συμπεριφορα αλλα η ταχυτητα σιγουρα βελτιωθηκε , φανηκε απο το πρωτο λεπτο χρησης.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε θέμα γραφικών η προηγούμενη έκδοση ήταν απλούστερη και πιο ωραία. Πλέον δεν εμφανίζονται τα ονόματα των δικτύων πάρα μόνο το σήμα τους. Από την άλλη στη νέα έκδοση δείχνει διαρκώς και για τα δύο δίκτυα το τρέχον είδος δικτύου, E/H+/4G οπότε αλλάζεις αν δεις ότι βολεύει να πάρεις δεδομένα από την άλλη γραμμή.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο messenger του facebook ξέρεις κανείς αν του παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα; Δηλαδή να μην ΄ακούγεται ο ήχος του μηνύματος μετά από τα δύο...που θα έρθουν στο τριτο και μετά δεν ακούγεται ο ήχος..Εχω την MU10..
Link to comment
Share on other sites

Στο messenger του facebook ξέρεις κανείς αν του παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα; Δηλαδή να μην ΄ακούγεται ο ήχος του μηνύματος μετά από τα δύο...που θα έρθουν στο τριτο και μετά δεν ακούγεται ο ήχος..Εχω την MU10..

Εμένα δεν ακούγεται ούτε καν ένας ήχος από τα μηνύματα τις περισσότερες φορές.... Όποτε θυμηθεί ακούγεται ήχος... Αυτό το έκανε όμως και πριν την τελευταία αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ναι παιδια απογοητευση η 10 μιλαμε στα ταρταρα η μπαταρια
Και το δικό μου επίσης, κάτι τρώει τη μπαταρία ασταμάτητα. Καλή χρονιά
Link to comment
Share on other sites

Σε 2 που έχω στην οικογένεια μια από τα ίδια, λογικά να περιμένουμε καμία αναβάθμιση που θα διορθώνει κάπως τα πράγματα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρόνια πολλά θέλω να ρωτήσω αν το δουλέυω μόνο στην sim 2 υπάρχει πρόβλημα; 4G ; έχω κανονικά; γιατί η sim 1 είναι micro sim και είναι 3 sim ξέρετε με τους αντάπτορες... μεγάλη μικρή νάνο...και μου έσπασε ο αντάπτορας στην micro και την έβαλα στην nano sim
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρόνια πολλά θέλω να ρωτήσω αν το δουλέυω μόνο στην sim 2 υπάρχει πρόβλημα; 4G ; έχω κανονικά; γιατί η sim 1 είναι micro sim και είναι 3 sim ξέρετε με τους αντάπτορες... μεγάλη μικρή νάνο...και μου έσπασε ο αντάπτορας στην micro και την έβαλα στην nano sim

Ναι έχεις 4G σε όποια θέση και να τη βάλεις τη σιμ. Καλή χρονιά

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από περισσότερη μπαταρία , καταναλώνει και περισσότερη ram η miui 10 ή είναι ιδέα μου;
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα με αυτά που ακούω καλύτερα να μείνω στην 9;

 

Γιατί τι ακούς;

Το τηλέφωνο είναι πολύ καλύτερο σε κάθε νέα αναβάθμιση.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι ακούς;

Το τηλέφωνο είναι πολύ καλύτερο σε κάθε νέα αναβάθμιση.

 

Διαβάζω ότι χαλάει την αυτονομία!!!!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ότι χαλάει την αυτονομία!!!!

 

Εγώ πάντως δύο έχω στην οικογένεια με την τελευταία αναβάθμιση, κανένα πρόβλημα με την αυτονομία σε σχέση με πιο παλιές εκδόσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δύο έχω στην οικογένεια με την τελευταία αναβάθμιση, κανένα πρόβλημα με την αυτονομία σε σχέση με πιο παλιές εκδόσεις.

 

Συμφωνώ. Και σε μενα παει τρενο με τις τελευταιες αναβαθμισεις και κανενα απολυτως προβλημα με την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...