Jump to content

[Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote


jaguar13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σου ακυρώθηκε ο κωδικός,πάρε τηλ την τρίτη να σου στείλουν άλλον.Και όταν σου έρθει μπες από Mozilla η Chrome και κάνε παραγγελία.Και όταν σου έρθει η επιβεβαίωση παραγγελίας δες ξανά την τιμή γιατί μπορεί να μην έχει την έκπτωση.Έτσι μου κάνανε και μένα.

 

Από chrome μπήκα. Δεν έχει νόημα να κάνω κάτι άλλο ε; Είμαι στη σελίδα που λέει overview checkout.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από chrome μπήκα. Δεν έχει νόημα να κάνω κάτι άλλο ε; Είμαι στη σελίδα που λέει overview checkout.

Αν μπήκες με log in και όχι σαν πελάτης μπορεί να έχει κρατήσει την έκπτωση άλλα δεν ξέρω πως θα το δεις,πάρε τηλ τρίτη να συνεννοηθείς.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπήκες με log in και όχι σαν πελάτης μπορεί να έχει κρατήσει την έκπτωση άλλα δεν ξέρω πως θα το δεις,πάρε τηλ τρίτη να συνεννοηθείς.

 

Δεν είχα κάνει λογκιν αλλά επανέλαβα τη διαδικασία και αυτή τη φορά το κουπόνι εξαργυρώθηκε επιτυχώς και ολοκλήρωσα την παραγγελία. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.:)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 εβδομάδες ταλαιπωρίας ήρθε τελικά το λαπτοπ με την έκπτωση κανονικά,όλα πήγαν καλά στο τέλος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...