Jump to content

[Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote


jaguar13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα συμφωνήσω. Θεωρώ ότι τώρα τα Χριστούγεννα θα φέρει εμπόρευμα.

Εμπορευμα θα φέρει, 950 θα φέρει όμως ή ήταν τα τελευταία αυτά που είχαν;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμπορευμα θα φέρει, 950 θα φέρει όμως ή ήταν τα τελευταία αυτά που είχαν;

 

Δυστυχως τα 950- 950 xl γιοκ...ακομα και στο εξωτερικο οχι μονο εδω..εχει σταματησει και η παραγωγη τους...οποιος θελει απο εδω και περα μονο μεταχειρισμενο θα βρει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Το κουπόνι το έχουνε στείλει σε όλους σας?Ή όχι ακόμα σαν και εμένα??

 

Ούτε σε εμένα το έχουν στείλει ακόμα σήμερα Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα μου ηρθε παιδια εκπτωτικο κουπονι 300 ευρω για το iphone se. Μπαινεις στο λινκ που σου δινουν (δεν χρειαζεται να κανεις log in) και προχωρας την διαδικασια με καταχωρηση του κουπονιου και πατημα ολοκληρωση αγορας. Μην πατε πισω στον browser γιατι δεν θα ισχυει το κουπονι μετα . Εχει αναλυτικες οδηγιες στο κουπονι.
Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα μου ηρθε παιδια εκπτωτικο κουπονι 300 ευρω για το iphone se. Μπαινεις στο λινκ που σου δινουν (δεν χρειαζεται να κανεις log in) και προχωρας την διαδικασια με καταχωρηση του κουπονιου και πατημα ολοκληρωση αγορας. Μην πατε πισω στον browser γιατι δεν θα ισχυει το κουπονι μετα . Εχει αναλυτικες οδηγιες στο κουπονι.

Εμενα μου κάνανε απάτη, μετα την καταχώρηση στοιχείων δεν με πήγαινε σε τρόπο αποστολής και μου έβγαζε κενό και οτι δεν εχω κατι στο καλάθι και ετσι γύρισα πισω και έχασα το κουπονι,τους πήρα σήμερα τηλ να εξηγήσω,κατέλαβε και μου είπε θα με πάρει πίσω,ακομα τίποτα.Αυριο θα τους ξανά παρω δεν θα το αφήσω έτσι με τίποτα.

Edited by panoslvd
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις, λογικά μολις βεβαιωθουν οτι ακυρωθηκε το παλιο θα εκδοσουν αλλο κουπονι και θα στο στειλουν. Πιθανον κατι κολλησε στον browser την ωρα που εκανες την παραγγελια. Αν εξαιρεσεις οτι η διαδικασια πηρε λιγο παραπανω, το δωρο που εδωσαν ειναι πολυ καλο.
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις, λογικά μολις βεβαιωθουν οτι ακυρωθηκε το παλιο θα εκδοσουν αλλο κουπονι και θα στο στειλουν. Πιθανον κατι κολλησε στον browser την ωρα που εκανες την παραγγελια. Αν εξαιρεσεις οτι η διαδικασια πηρε λιγο παραπανω, το δωρο που εδωσαν ειναι πολυ καλο.

Μακάρι να ειναι ετσι.☺

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσπάθησα να κανω μια παραγγελία για να ξεμπερδευω επιτελους, κολλησε το συμπαν στο eshop, η παραγγελια δεν εγινε και το κουπονι πλεον βγαινει ακυρο.. Εστειλα mail και ειπαν θα το τσεκαρουν και θα στειλουν αλλο κουπόνι αν όντως ειναι ετσι... Ελεος ρε ****το.. Και παραλληλα,ενω εχουν περασει 10 μερες, ακομη περιμένω να "αποδεσμευτουν" τα 199 ευρω απο την παραγγελία του 950 που ειχα πληρωσει με την καρτα μου.. Ελεος πια τοσο αγχος και ταλαιπωρία για μια παραγγελια..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Τη έγινε τελικά;

Πηρα τηλ ξανα και μου ειπαν θα στειλουν κουπονι σε 24 ωρες,ακομα τιποτα.Θα τους ξανα παρω.:mad:

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω προσπάθησα να κανω μια παραγγελία για να ξεμπερδευω επιτελους, κολλησε το συμπαν στο eshop, η παραγγελια δεν εγινε και το κουπονι πλεον βγαινει ακυρο.. Εστειλα mail και ειπαν θα το τσεκαρουν και θα στειλουν αλλο κουπόνι αν όντως ειναι ετσι... Ελεος ρε ****το.. Και παραλληλα,ενω εχουν περασει 10 μερες, ακομη περιμένω να "αποδεσμευτουν" τα 199 ευρω απο την παραγγελία του 950 που ειχα πληρωσει με την καρτα μου.. Ελεος πια τοσο αγχος και ταλαιπωρία για μια παραγγελια..

Και μενα τα ιδια μου κανανε.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λάβει τίποτα και τους πήρα τηλέφωνο. Μου είπαν οτι θα την λάβω την επιταγή εντός της μέρας και μου διευκρίνησαν οτι για να χρησιμοποιήσω το κουπόνι να μην μπω σαν εγεγγραμένος χρήστης αλλά ως επισκέπτης για να μην έχω πρόβλημα με τον κωδικό.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λάβει τίποτα και τους πήρα τηλέφωνο. Μου είπαν οτι θα την λάβω την επιταγή εντός της μέρας και μου διευκρίνησαν οτι για να χρησιμοποιήσω το κουπόνι να μην μπω σαν εγεγγραμένος χρήστης αλλά ως επισκέπτης για να μην έχω πρόβλημα με τον κωδικό.

 

Και άλλοι το κάναν έτσι και τους έφαγε τον κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λάβει τίποτα και τους πήρα τηλέφωνο. Μου είπαν οτι θα την λάβω την επιταγή εντός της μέρας και μου διευκρίνησαν οτι για να χρησιμοποιήσω το κουπόνι να μην μπω σαν εγεγγραμένος χρήστης αλλά ως επισκέπτης για να μην έχω πρόβλημα με τον κωδικό.

Και εγω σαν επισκεπτης μπηκα και μου κολλησε,να προσεχεις.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε παιδια κανεις δεν καταφερε να κανει αγορα με την δωροεπιταγη;; Σε ολους κολλησε και την εβγαλε ακυρη;;

Ναι κολλησε,ακομα να μου στειλουν :mad:, Εννοειτε θα τους ξανα παρω,με παιδευουν από το Σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εξαργύρωσα το κουπόνι. Μου ήρθε άμεσα και το email. Τώρα περιμένω την παραλαβή για να ησυχάσω.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν δουλευει και το e shop τους,λεει λειτουργει από 09:00 εως 17:00 και τους πειρα 16:00,ετοιμος για καταγγελια είμαι αν δεν μου στειλουν το κουπονι.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν δουλευει και το e shop τους,λεει λειτουργει από 09:00 εως 17:00 και τους πειρα 16:00,ετοιμος για καταγγελια είμαι αν δεν μου στειλουν το κουπονι.

 

Ναι, έχει θέμα η γραμμή.

Κάλεσε στο 8001140000 δωρεάν

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει θέμα η γραμμή.

Κάλεσε στο 8001140000 δωρεάν

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν δουλευει και το e shop τους,λεει λειτουργει από 09:00 εως 17:00 και τους πειρα 16:00,ετοιμος για καταγγελια είμαι αν δεν μου στειλουν το κουπονι.

 

και εγω τα ίδια.

Το θέμα είναι πως ενώ έχω παραγγείλει από το ΣΚ και την Δευτέρα μου έστειλαν email ότι έφυγε από την αποθήκη, ακόμα περιμένω να λάβω αυτό που θα μου λέει να πάω στο κατάστημα για παραλαβή...μα είναι δυνατόν τόσες ημέρες???:mad:

Link to comment
Share on other sites

και εγω τα ίδια.

Το θέμα είναι πως ενώ έχω παραγγείλει από το ΣΚ και την Δευτέρα μου έστειλαν email ότι έφυγε από την αποθήκη, ακόμα περιμένω να λάβω αυτό που θα μου λέει να πάω στο κατάστημα για παραλαβή...μα είναι δυνατόν τόσες ημέρες???:mad:

Εχεις δικιο,η χειροτερη εξυπηρέτηση ever.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο,η χειροτερη εξυπηρέτηση ever.:mad:

 

Και εγώ ακόμα να λάβω τον κωδικό. Πρώτη φορά στην ζωή μου πήγα να πάρω κάτι από τον Γερμανό και θα είναι και η τελευταία. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το παρήγγειλα κατά τις 12 το μεσημέρι (σήμερα) τώρα βρίσκεται στο στάδιο "αποστολή με curier". Καθόλου άσχημα (αν όλα πάνε καλά).

Για να δούμε.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...