Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επομενως ειναι bug της εφαρμογης που δεν λυθηκε με το σημερινο Update. Οπως επισης οτι τις επαφες τις δειχνει οτι ηταν συνδεδεμενες ωρες πριν ενω ειναι on line.

 

Καλά το Viber όλο προβλήματα ήταν πάντα

Ειδικά αυτό με τις επαφές που δεν λέει αν είναι σε σύνδεση έχει καιρό που δεν λειτουργεί και είναι σπαστικό

 

Αυτά είναι κολλήματα της εφαρμογής πάντως δεν έχουν σχέση με τις συσκευές και το λειτουργικό αυτών

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερώτηση

Την Νυχτερινή λειτουργία που κάνει την οθόνη πιο κίτρινη δεν θα ήταν καλύτερα να υπάρχει επιλογή για αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση πχ 10 το βράδυ να ανοίξει και 7 το πρωί να κλείσει

 

Έτσι είναι στο iPhone και με βολεύει πάρα πολύ

 

Κι έλεγα δε θα το πει κανένας. Δυστυχως ειναι πολυ σπαστικό να πρεπει να το ανοιγεις-κλείνεις manually. Μακάρι σε επόμενη έκδοση να το προσθέσουν.

 

Θα δοκιμάσω το tasker για αρχή.

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Κι έλεγα δε θα το πει κανένας. Δυστυχως ειναι πολυ σπαστικό να πρεπει να το ανοιγεις-κλείνεις manually. Μακάρι σε επόμενη έκδοση να το προσθέσουν.

 

Θα δοκιμάσω το tasker για αρχή.

 

Θα το προσθέσουν πιστεύω

Δεν βολεύει έτσι. Είναι λίγο άχρηστο αφού το ξεχνάς.

Με ξεκουράζει πολύ η κίτρινη οθόνη την νύχτα στο δωμάτιο

Γενικά δεν μπορώ την πολύ φωτεινότητα και αυτό το μπλε την νύχτα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :) εδώ και λίγες ώρες κάτοχος του κοσμήματος, μεταχειρισμένο σε εξαιρετική κατάσταση, σχετικά με την εγγύηση πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια ώστε να περάσει στο όνομά μου;

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση αν γνωριζει καποιος να μου πει...

σε σχεση με το galaxy s5 ειναι καλυτερο η χειροτερο απο θεμα φωτογραφιας και μονο;

 

ευχαριστω πολυ

Edited by panos007
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ μια ερώτηση, έχει δοκιμάσει κάνεις ακουστικά Type-C όπως αυτά:

Mosidun USB Type C Headset Noise Isolating Earphone with CLDA Hi-Fi Stereo Sound In Ear Headphones with Microphone for USB-C Phones with NO 3.5MM port https://www.amazon.com/dp/B01NBY7857/ref=cm_sw_r_cp_apa_s1G2ybT5DEMXY

 

 

Στάλθηκε από το HUAWEI MT7-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πόσες μέρες έκανε κάνει για να έρθει ρε παιδιά με κανονική αποστολή; Και που θα μου εμφανιστεί το track number;

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πόσες μέρες έκανε κάνει για να έρθει ρε παιδιά με κανονική αποστολή; Και που θα μου εμφανιστεί το track number;

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια εβδομάδα ακριβώς (5 εργασιμες) κάνει στο 90%. Μολις σου έρθει το mail της αποστολης ανοιγεις chat με support και τους δινεις αριθμο παραγγελιας για να σου δωσουν το tracking number

Link to comment
Share on other sites

Μια εβδομάδα ακριβώς κάνει στο 90%. Μολις σου έρθει το mail της αποστολης ανοιγεις chat με support και τους δινεις αριθμο παραγγελιας για να σου δωσουν το tracking number

 

Εμένα με priority , Δευτέρα παρήγγειλα και Τετάρτη ήρθε ενώ έλεγε παράδοση την Παρασκευή!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με priority , Δευτέρα παρήγγειλα και Τετάρτη ήρθε ενώ έλεγε παράδοση την Παρασκευή!

Για κακονική αποστολή ρώτησε. Με priority πολλοί παρέλαβαν και σε μία μέρα!

Link to comment
Share on other sites

Για κακονική αποστολή ρώτησε. Με priority πολλοί παρέλαβαν και σε μία μέρα!

 

Ναι δίκιο έχεις απλά ειπα να το πώ για να το έχει υπόψιν του αν βιάζεται!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι δίκιο έχεις απλά ειπα να το πώ για να το έχει υπόψιν του αν βιάζεται!

 

Έχει κάνει παραγγελία προφανώς. Το 10ρικο αξίζει 100% πάντως! Να το ξέρουν οι επόμενοι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Μακάρι να ήξερα ότι κάνει τόσο γρήγορα με priority και να το επέλεγα! Αλλά δεν.. Βέβαια τους ρώτησα στο chat αν μπορούν να μου βάλουν τα έξοδα αποστολής αφού το παρήγγειλα αλλά μου είπαν ότι δε μπορούν.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GeorgeX21
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Μακάρι να ήξερα ότι κάνει τόσο γρήγορα με priority και να το επέλεγα! Αλλά δεν.. Βέβαια τους ρώτησα στο chat αν μπορούν να μου βάλουν τα έξοδα αποστολής αφού το παρήγγειλα αλλά μου είπαν ότι δε μπορούν.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπομονή μια εβδομάδα δεν είναι και τίποτα. Το lg g4 περίμενα πέρυσι 25 μέρες να έρθει απο Κίνα...

Link to comment
Share on other sites

Όσοι θέλουν παντός το Black Edition υπάρχουν πολλά κομμάτια διαθέσιμα στο oneplus.net

Αρα το limited έγινε UNLIMITED!!!

Με την ησυχία σας....

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Όσοι θέλουν παντός το Black Edition υπάρχουν πολλά κομμάτια διαθέσιμα στο oneplus.net

Αρα το limited έγινε UNLIMITED!!!

Με την ησυχία σας....

 

εχεις δικιο...πιστευω οσοι το πηραμε να μην εχουμε θεμα με την ευθυγραμμιση της καμερας.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση αν γνωριζει καποιος να μου πει...

σε σχεση με το galaxy s5 ειναι καλυτερο η χειροτερο απο θεμα φωτογραφιας και μονο;

 

ευχαριστω πολυ

 

Πολλοί συγκρίνουν το s7 edge με το 3t οπότε καταλαβαίνεις ότι το s5 είναι πολύ πίσω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο...πιστευω οσοι το πηραμε να μην εχουμε θεμα με την ευθυγραμμιση της καμερας.

 

Εγώ φίλε Γιώργο ακύρωσα την παραγγελία τελικά. Mε χάλασε όλο αυτό το Limited edition ψέμα

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε Γιώργο ακύρωσα την παραγγελία τελικά. Mε χάλασε όλο αυτό το Limited edition ψέμα

Ολα είναι θέμα marketing και η oneplus το ξέρει καλά το παιχνίδι.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :) εδώ και λίγες ώρες κάτοχος του κοσμήματος, μεταχειρισμένο σε εξαιρετική κατάσταση, σχετικά με την εγγύηση πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια ώστε να περάσει στο όνομά μου;

 

Παιδιά κανείς;

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την 4.1.0 (android 7.1.1) αξίζει να την κάνουμε ή έχει τίποτα bugs. Δεν έχω δει κάποιον να αναφέρει κάτι αλλά είπα να ρωτήσω πριν κάνω την ανάβαση.
Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση συνοδεύει τη συσκευή όχι το όνομα. Δεν έχεις πρόβλημα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ, μία χαρά :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την 4.1.0 (android 7.1.1) αξίζει να την κάνουμε ή έχει τίποτα bugs. Δεν έχω δει κάποιον να αναφέρει κάτι αλλά είπα να ρωτήσω πριν κάνω την ανάβαση.

Εμένα μία χαρά δουλεύει το κινητό και χωρίς επαναφορά που κάνουν οι περισσότεροι,οπότε καντην άφοβα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφόρησε η 4.1.1 με αυτό το changelog

Added expanded screenshots

Improved picture taking of moving objects with blur reduction

Improved video stability when recording

Improved WiFI connectivity

Improved bluetooth connectivity

Fixed Instagram swiping bug

Fixed hardware buttons malfunction bug

General bug fixes

εδιτ

τελικά το changelog της 4.1.1 πρέπει να είναι

Fixed Instagram swiping bug.

Fixed hardware buttons malfunction bug.

General bug fixes.

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...