Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι συνθήκες ανάλογες με τις προδιαγραφές τις συσκευής είναι να έχεις 2 κάρτες, μικτή χρήση wifi - data και κάποιους συγχρονισμούς ενεργοποιημένους.

Το να βγάλει μία συσκευή 10 ώρες οθόνη με πολλά ΄΄αλλά΄΄ σε εμένα δε λέει κάτι και παράλληλα για πολλούς άλλους χρήστες που βλέπουν ξερα νούμερα sot και επιλέγουν συσκευή χωρίς να λάβουν υπόψη τις συνθήκες αυτών των υπερβολικών sot απογοητεύονται μετά την αγορά της ΄΄τάδε΄΄ συσκευής.

Και πως θα γίνει σύγκριση φίλε μου μονοκαρτης συσκευής με δικαρτης επίσης εμείς που δεν χρησιμοποιουμαι δύο sim είμαστε εκτός προδιαγραφών; Νομίζω κάπου έχεις άδικο οι προδιαγραφές της συσκευής είναι είτε να δουλέψει μια κάρτα είτε δύο,το τι λέει σε εσένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει εγώ έκανα post την χρήση μου γράφοντας και την αλήθεια, κάνε post και την δική σου χρήση με 5 ώρες για να δούμε από που προέρχεται η χρήση

 

 

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βρε συ, δεν διαφωνώ, απλά δεν μου λένε κάτι οι 8 ώρες του φίλου με την χρήση που κάνει :)

Αν δεν σου λέει κάτι γιατί σχολιάζεις με αρνητικοτητα, έκανα καμία πονηρή απόκρυψη της χρήσης μου προσπαθώντας να ξεγελάσω κάποιον;

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και πως θα γίνει σύγκριση φίλε μου μονοκαρτης συσκευής με δικαρτης επίσης εμείς που δεν χρησιμοποιουμαι δύο sim είμαστε εκτός προδιαγραφών; Νομίζω κάπου έχεις άδικο οι προδιαγραφές της συσκευής είναι είτε να δουλέψει μια κάρτα είτε δύο,το τι λέει σε εσένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει εγώ έκανα post την χρήση μου γράφοντας και την αλήθεια, κάνε post και την δική σου χρήση με 5 ώρες για να δούμε από που προέρχεται η χρήση

 

 

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δεν έγραψα εκτός προδιαγραφών, έγραψα ΄΄για τις δυνατότητες της συσκευής΄΄ και post με τα sot μου έχω κάνει 2-3 φορές μέχρι τώρα, αν σε ενδιαφέρει να τα δεις κάνεις ένα search :)

Με την 4.1.0 δεν έχω ανεβάσει ακόμα μίας και δεν έχω μέχρι τώρα κάποιο κύκλο χρήσης χωρίς ενδιάμεσο φλασάρισμα ή κούμπωμα σε pc για ανέβασμα ή κατέβασμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πως θα γίνει σύγκριση φίλε μου μονοκαρτης συσκευής με δικαρτης επίσης εμείς που δεν χρησιμοποιουμαι δύο sim είμαστε εκτός προδιαγραφών; Νομίζω κάπου έχεις άδικο οι προδιαγραφές της συσκευής είναι είτε να δουλέψει μια κάρτα είτε δύο,το τι λέει σε εσένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει εγώ έκανα post την χρήση μου γράφοντας και την αλήθεια, κάνε post και την δική σου χρήση με 5 ώρες για να δούμε από που προέρχεται η χρήση

 

 

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν δεν σου λέει κάτι γιατί σχολιάζεις με αρνητικοτητα, έκανα καμία πονηρή απόκρυψη της χρήσης μου προσπαθώντας να ξεγελάσω κάποιον;

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χαλάρωσε, απλά σχολίασα και τεκμηρίωσα το σχόλιο μου ,η αρνητικότητα είναι δικό σου συμπέρασμα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δεν έγραψα εκτός προδιαγραφών, έγραψα ΄΄για τις δυνατότητες της συσκευής΄΄ και post με τα sot μου έχω κάνει 2-3 φορές μέχρι τώρα, αν σε ενδιαφέρει να τα δεις κάνεις ένα search :)

Με την 4.1.0 δεν έχω ανεβάσει ακόμα μίας και δεν έχω μέχρι τώρα κάποιο κύκλο χρήσης χωρίς ενδιάμεσο φλασάρισμα ή κούμπωμα σε pc για ανέβασμα ή κατέβασμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαλάρωσε, απλά σχολίασα και τεκμηρίωσα το σχόλιο μου ,η αρνητικότητα είναι δικό σου συμπέρασμα

Μάλλον εσύ φίλε πρέπει να χαλαρώσεις έγραψες με υπονοούμενα ότι αυτά τα ξερά sot δημιουργούν λάθος εντυπώσεις για μελλοντικούς χρήστες που αγοράζοντας την συσκευή θα απογοητεύουν, τώρα που είδες το ξερό sot ένας θεός το ξέρει.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εσύ φίλε πρέπει να χαλαρώσεις έγραψες με υπονοούμενα ότι αυτά τα ξερά sot δημιουργούν λάθος εντυπώσεις για μελλοντικούς χρήστες που αγοράζοντας την συσκευή θα απογοητεύουν, τώρα που είδες το ξερό sot ένας θεός το ξέρει.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το πρώτο μου ποστ

΄΄ Ωραία αυτά τα νούμερα αλλά βγαίνουν μόνο κάτω άπο "ειδικές χρήσεις".

Το θέμα είναι τι γίνεται υπό συνθήκες χρήσεις άνω του μέσου όρου, αντίστοιχο Δηλαδή με τις δυνατότητες της συσκευής, εκεί λοιπόν οι 5 ώρες είναι το ταβάνι΄΄

και εδώ το σταματάω το θεματάκι μιας και ΄΄τεντώνεσαι΄΄ αναίτια

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δες και το δεύτερο ποστ εκτός αν το έγραψε άλλος;Το τελειώνω εδώ βαρέθηκα

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες και το δεύτερο ποστ εκτός αν το έγραψε άλλος;Το τελειώνω εδώ βαρέθηκα

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οι συνθήκες ανάλογες με τις προδιαγραφές τις συσκευής είναι να έχεις 2 κάρτες, μικτή χρήση wifi - data και κάποιους συγχρονισμούς ενεργοποιημένους.

Το να βγάλει μία συσκευή 10 ώρες οθόνη με πολλά ΄΄αλλά΄΄ σε εμένα δε λέει κάτι και παράλληλα για πολλούς άλλους χρήστες που βλέπουν ξερα νούμερα sot και επιλέγουν συσκευή χωρίς να λάβουν υπόψη τις συνθήκες αυτών των υπερβολικών sot απογοητεύονται μετά την αγορά της ΄΄τάδε΄΄ συσκευής.

 

Το bold στο σημείο που έχει ενδιαφέρον, τώρα αν εσύ κατάλαβες ότι έγραψα ότι είναι παραπλανητικό το πόστ σου........

Αντε να το λήξω και εγώ εδώ :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

βρε συ, δεν διαφωνώ, απλά δεν μου λένε κάτι οι 8 ώρες του φίλου με την χρήση που κάνει :)

 

Σε εσένα μπορεί να μην λένε γιατί δεν κάνεις παρόμοια χρήση.

Κάποιος άλλος που κάνει παρόμοια χρήση το βλέπει θετικά και λέει 'η τάδε συσκευή με παρόμοια χρήση θα μου βγάζει τόσες ώρες περιπου'

 

Εγώ πχ στη δουλειά έχω πολύ χάλια σήμα. Δεν θα συγκρίνω την δική μου χρήση με κάποιον που κάνει νούμερα μόνο με WiFi. Ούτε θα θεωρήσω την χρήση που κάνω εγώ σαν τον γενικό μέσο όρο

 

Παιδιά ας ηρεμήσουμε και ας πούμε πράγματα που αφορούν την συσκευή και όχι προσωπικές επιθέσεις και λοιπά σχόλια που πιθανόν δεν ενδιαφέρουν κάποιους επισκέπτες της ενότητας

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη γνώμη σας. Είμαι ανάμεσα σε Oneplus 3T και HTC 10. Από θέμα οθόνης προτιμώ Amoled. Απλά αν ξέρει κάποιος να μου πει σε σχέση με κάμερα , ήχο και μπαταρία. Ευχαριστώ
Samsung Galaxy S6 edge, iPad mini 2, iPad air.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη γνώμη σας. Είμαι ανάμεσα σε Oneplus 3T και HTC 10. Από θέμα οθόνης προτιμώ Amoled. Απλά αν ξέρει κάποιος να μου πει σε σχέση με κάμερα , ήχο και μπαταρία. Ευχαριστώ

 

Σου έχω απαντήσει στην ενότητα του HTC 10. Αν θέλεις για να βοηθήσουν κι άλλοι, άνοιξε ένα θέμα στην ενότητα 'περι συσκευής'

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ας ηρεμήσουμε λοιπόν γιατί δεν βγαίνει κάτι και ας χαρούμε με την νίκη του παναθηναϊκού σήμερα :P

 

ε ναι :dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

Link to comment
Share on other sites

Παραγγηλα κατάλαθος θήκη λαστιχένια γιa oneplus 3. Εγώ έχω oneplus one και δεν πρόσεξα τη περιγραφή. Επειδη επειδή είναι ωραία δε θέλω να μείνει στο ράφι. Είμαι Θεσσαλονίκη Πολίχνη - Μετεωρα. Όποιος τη θέλει και έρθει από δω να την πάρει του τη χαρίζω. Στείλτε μου ένα πμ
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες καλησπέρα έχω ένα 3Τ και το θέμα είναι ότι έχω κανονικά Internet στην sim1 αλλά όταν πατάω επιλογή να έχω Internet από sim 2 δεν δουλεύει και μου λέει σφάλμα!

 

Κλήσεις δέχομαι κανονικά στην 2η σιμ και σήμα έχω.

 

Ξέρει κανείς πως μπορώ να ενεργοποιήσω το Internet και στην δεύτερη σιμ;;;

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες καλησπέρα έχω ένα 3Τ και το θέμα είναι ότι έχω κανονικά Internet στην sim1 αλλά όταν πατάω επιλογή να έχω Internet από sim 2 δεν δουλεύει και μου λέει σφάλμα!

Κλήσεις δέχομαι κανονικά στην 2η σιμ και σήμα έχω.

Ξέρει κανείς πως μπορώ να ενεργοποιήσω το Internet και στην δεύτερη σιμ;;;

Κάποιες εταιρίες (πχ MYQ) θέλουν ειδικές ρυθμίσεις για το internet. Δες τες στο site της εκάστοτε εταιρίας!

Φαντάζομαι αν βάλεις την sim2 στην 1η θέση, πάλι δεν παιζει internet, σωστά?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες εταιρίες (πχ MYQ) θέλουν ειδικές ρυθμίσεις για το internet. Δες τες στο site της εκάστοτε εταιρίας!

Φαντάζομαι αν βάλεις την sim2 στην 1η θέση, πάλι δεν παιζει internet, σωστά?

 

Ναι δεν παίζει... Cosmote WHAT’S UP είναι και οι 2. Μάλλον πρέπει να την αλλάξω και να πάρω καινούρια σιμ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν παίζει... Cosmote WHAT’S UP είναι και οι 2. Μάλλον πρέπει να την αλλάξω και να πάρω καινούρια σιμ...

 

Πόσα χρόνια έχεις την SIM;

Μήπως είναι παλιά η κάρτα και είναι και κομμένη και εχει πρόβλημα;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν παίζει... Cosmote WHAT’S UP είναι και οι 2. Μάλλον πρέπει να την αλλάξω και να πάρω καινούρια σιμ...

Έχεις ενεργοποιήσει τα data? Στέλνεις SMS (δεν θυμάμαι νούμερο).

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποιες λίγες μέρες με τη συσκευή και μετάβαση από ενα xiaomi redmi note 3 pro, έχω να πω τα παρακάτω:

1. Δεν μετανιώνω για τη μετάβαση!

2. Το note είχε καλύτερη μπαταρία! Είμαι extreme χρήστης όταν δουλεύω, από την άποψη ότι μιλάω άπερες ώρες, το χρησιμοποιώ και σαν smartphone (πλοήγηση, φωτογραφίες, σχέδια autocad, αρχεία office, emails), συν του ότι κινούμαι σε πολλά μέρη με λίγο ή καθόλου σήμα. Και τα δύο κινητά μου βγάζουν συνήθως ίσα ίσα τη μέρα, με το note είχα λίγο παραπάνω υπόλοιπο (22% ενώ το 3Τ 15%, μετά από 12 ώρες). Είχε όμως και 600mAh περισσότερα. Τα σαββατοκύριακα, το φορτίζω τη Δευτέρα.

3. Η οθόνη ήταν ο κύριος λόγος αλλαγής και νιώθω δικαιωμένος.

4. Την 800άρα μπάντα τελικά την χρειαζόμουν!

5. Το Dash charge σπέρνει!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποιες λίγες μέρες με τη συσκευή και μετάβαση από ενα xiaomi redmi note 3 pro, έχω να πω τα παρακάτω:

1. Δεν μετανιώνω για τη μετάβαση!

2. Το note είχε καλύτερη μπαταρία! Είμαι extreme χρήστης όταν δουλεύω, από την άποψη ότι μιλάω άπερες ώρες, το χρησιμοποιώ και σαν smartphone (πλοήγηση, φωτογραφίες, σχέδια autocad, αρχεία office, emails), συν του ότι κινούμαι σε πολλά μέρη με λίγο ή καθόλου σήμα. Και τα δύο κινητά μου βγάζουν συνήθως ίσα ίσα τη μέρα, με το note είχα λίγο παραπάνω υπόλοιπο (22% ενώ το 3Τ 15%, μετά από 12 ώρες). Είχε όμως και 600mAh περισσότερα. Τα σαββατοκύριακα, το φορτίζω τη Δευτέρα.

3. Η οθόνη ήταν ο κύριος λόγος αλλαγής και νιώθω δικαιωμένος.

4. Την 800άρα μπάντα τελικά την χρειαζόμουν!

5. Το Dash charge σπέρνει!

 

Από θέμα ταχύτητα, κάμερα, διαχείρηση της ram, smooth, σταθερότητα και bugs για πες μας διάφορες. Πως βλέπεις την μετάβαση επάνω σε αυτά;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, και τα δύο κινητά θεωρούνται και κατά την άποψη και την εμπειρία μου είναι vfm, αλλά σε διαφορετική κατηγορία τιμής. Επισήμανα τα 2 βασικά σημεία που περίμενα να δω και όντως είδα μεγάλη διαφορά. Οθόνη και 800αρα μπάντα. Κατά τα άλλα με το σήμα δε έχω άλλη μεγάλη διαφορά. Η κάμερα είναι πολύ καλύτερη αλλά είναι απλά μια ευχάριστη αναβάθμιση. Είναι πιο smooth χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είχα πρόβλημα με το note με τα 3GB RAM και τον 650. Η ποιότητα κατασκευής είναι 2-3 κλάσεις πάνω (αλλά το ίδιο και η τιμή!)! Σταθερότητα είχα και έχω, bugs δεν είχα και δεν έχω πολλά! Edited by friends_addict
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, και τα δύο κινητά θεωρούνται και κατά την άποψη και την εμπειρία μου είναι vfm, αλλά σε διαφορετική κατηγορία τιμής. Επισήμανα τα 2 βασικά σημεία που περίμενα να δω και όντως είδα μεγάλη διαφορά. Οθόνη και 800αρα μπάντα. Κατά τα άλλα με το σήμα δε έχω άλλη μεγάλη διαφορά. Η κάμερα είναι πολύ καλύτερη αλλά είναι απλά μια ευχάριστη αναβάθμιση. Είναι πιο smooth χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είχα πρόβλημα με το note με τα 3GB RAM και τον 650. Η ποιότητα κατασκευής είναι 2-3 κλάσεις πάνω (αλλά το ίδιο και η τιμή!)!

 

Ωραία σ ευχαριστούμε για το σχόλιο σου.

Εγώ πάντως που είχα κάποιες μέρες το xiaomi note 4 θα έλεγα ότι δεν έχουν καμία σχέση οι δύο συσκευές.

Είναι απλά άλλη κατηγορία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 κάρτες διαφορετικών εταιρειών, data πάντα ανοιχτά στο 4g+, wifi, location services.

Η μέρα ξεκινάει στις 7 και τελειώνει στις 9 το βράδυ. 4+ ωρες οθόνη.

Παίζω και κάνα παιχνιδάκι που και που.

Εντάξει είμαι παραπάνω απο ευχαριστημένος με την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σ ευχαριστούμε για το σχόλιο σου.

Εγώ πάντως που είχα κάποιες μέρες το xiaomi note 4 θα έλεγα ότι δεν έχουν καμία σχέση οι δύο συσκευές.

Είναι απλά άλλη κατηγορία

 

Συμφωνώ απόλυτα! Το ''αλλά'' μου έγκειται στο γεγονός ότι κατά την άποψή μου δε χρειάζεται να αλλάξεις κατηγορία για να έχεις ένα λειτουργικό smartphone. Και αυτό είναι μια ευχάριστη διαπίστωση. Είμαι σε μία φάση που μπορούσα να κάνω αυτήν την αλλαγή και όπως είπα δεν το μετανιώνω καθόλου! Είναι αναβάθμιση σε όλα τα επίπεδα (με βασικότερο για μένα την οθόνη), εκτός από την μπαταρία, κάτι που το γνώριζα εξ αρχής.

 

Και άλλη μία παρατήρηση για τη σύγκριση με το S7 edge αυτή τη φορά. Αυτή τη στιγμή για μένα είναι πολύ σημαντικό το τηλέφωνο που θα επιλέξω να έχει 2 κάρτες. Η samsung γι' αυτό το προνόμιο θα με χρέωνε 130 ευρώ παραπάνω (από την τιμή του single sim τώρα). Είναι πολλά τα λεφτά. Δε θα μάθω ποτέ αν ήταν καλύτερη επιλογή. Όμως, όπως είπα, δε με χαλάει καθόλου. Η συσκευή είναι απόλαυση!

Edited by friends_addict
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα! Το ''αλλά'' μου έγκειται στο γεγονός ότι κατά την άποψή μου δε χρειάζεται να αλλάξεις κατηγορία για να έχεις ένα λειτουργικό smartphone. Και αυτό είναι μια ευχάριστη διαπίστωση. Είμαι σε μία φάση που μπορούσα να κάνω αυτήν την αλλαγή και όπως είπα δεν το μετανιώνω καθόλου! Είναι αναβάθμιση σε όλα τα επίπεδα (με βασικότερο για μένα την οθόνη), εκτός από την μπαταρία, κάτι που το γνώριζα εξ αρχής.

 

Και άλλη μία παρατήρηση για τη σύγκριση με το S7 edge αυτή τη φορά. Αυτή τη στιγμή για μένα είναι πολύ σημαντικό το τηλέφωνο που θα επιλέξω να έχει 2 κάρτες. Η samsung γι' αυτό το προνόμιο θα με χρέωνε 130 ευρώ παραπάνω (από την τιμή του single sim τώρα). Είναι πολλά τα λεφτά. Δε θα μάθω ποτέ αν ήταν καλύτερη επιλογή. Όμως, όπως είπα, δε με χαλάει καθόλου. Η συσκευή είναι απόλαυση!

 

Κοίτα ανάλογα με τις ανάγκες μπορεί κάποιος να κάνει την δουλειά του και με ένα τηλέφωνο των 100€

Κανονικά smartphone εννοώ να έχει όλα τα γνωστά Internet και λοιπά. Γι αυτό υπάρχουν πολλές συσκευές επειδή υπάρχουν πολλές διαφορετικές ανάγκες.

 

Προσωπικά κι εγώ είμαι με την συγκεκριμένη συσκευή επειδή έχω πλέον δύο SIM

Φυσικά το iPhone 7 δεν το πούλησα ακόμα και καθυστερώ να πάρω απόφαση ποια συσκευή θα κρατήσω. Έχει το καθένα τα καλά του

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα συμφωνούμε! Κάτι άλλο! Κάποιος είχε αναφέρει ότι η συσκευή είναι dual active. Δεν ισχύει. Θέλω να πω, πως σε μένα δε δουλεύει σαν dual active. Αν υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω, περιμένω να το ακούσω!

Α και κάτι άλλο. Κράτα το oneplus!

Edited by friends_addict
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...