Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακάρι να ισχύει και να μην μετανιώσω την επιλογή μου, γιατι κατά τα άλλα είναι ένα πολύ καλό και πλήρες κινητό

 

Φιλε μου, παρ' το και δε θα το μετανιωσεις! ;)

Εκτος κι αν θες την καλυτερη καμερα του πλανητη...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πχ προερχόμενος από Amoled QHD του Note 4 περίμενα να δω αισθητές διαφορές αλλά με εξέπληξε θετικά η ποιότητα της οθόνης...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, παρ' το και δε θα το μετανιωσεις! ;)

Εκτος κι αν θες την καλυτερη καμερα του πλανητη...

 

Μια καλή κάμερα καλό είναι να υπάρχει, αλλά ειναι από τα τελευταία που κοιτάω συνήθως

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή κάμερα καλό είναι να υπάρχει, αλλά ειναι από τα τελευταία που κοιτάω συνήθως

 

Kαλη καμερα υπαρχει στο 3Τ! :)

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Aναφορικα με την open beta 3 (7.1.1) να πω πως απο χθες εχω βιώσει πολλα freezing και αναγκαζομαι να του κανω manual restart μεσω του power button . Θα του κανω downgrade σε 7.0 μεχρι την επομενη beta.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Αν η συσκευή έρθει με nougat υπάρχει δυνατότητα downgrade σε marshmallow?

 

Γιατί να κάνεις downgrade?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να κάνεις downgrade?

Εμένα με νουγκατ κρατάει περισσότερο

Γιατί κρατάει παραπάνω η μπαταρία

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!Θα ήθελα την γνώμη κάποιου από εσάς που έχει κάνει τη μετάβαση από 6P σε OP3T. Αξίζει;Το μόνο "παράπονο" που έχω από το 6P είναι η μπαταρία.Σας ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!Θα ήθελα την γνώμη κάποιου από εσάς που έχει κάνει τη μετάβαση από 6P σε OP3T. Αξίζει;Το μόνο "παράπονο" που έχω από το 6P είναι η μπαταρία.Σας ευχαριστώ!

Αν δεν εχεις προβλημα με το noise cancellation δεν αξιζει

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!Θα ήθελα την γνώμη κάποιου από εσάς που έχει κάνει τη μετάβαση από 6P σε OP3T. Αξίζει;Το μόνο "παράπονο" που έχω από το 6P είναι η μπαταρία.Σας ευχαριστώ!

Και εγώ πιστεύω ότι δεν άξιζει. Γιατί δεν αλλάζεις μπαταρία? Ακόμα δεν αναβαθμίζεται επισιμα ? Εγώ θα το κρατουσα τουλάχιστον μέχρι να σταματήσει να σε υποστηρίζει.

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως ναι...ειδικά αν του περάσεις pixel launcher , φέρνει πολύ στο nexus...και όλα είναι πιο γρήγορα και η μπαταρία συγκριτικά φανταστική!
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ pixel αλλά nova launcher σε όλες μου τις συσκευές.Προβλημα με το noise cancelation δεν έχω.Τωρα το γρήγορο είναι σχετικό.Το 6P μου ειναι full custom και πάει σφαίρα.Αν κάνω την αλλαγή θα είναι από περιέργεια ή μόνο για την μπαταρία, όπου και καινούρια να βάλω στο 6P, το OP3T έχει πολύ καλύτερη διαχείριση νομίζω.Γιατί στα υπόλοιπα δεν έχω κανένα παράπονο.Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά! Edited by Tsarli
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα μπω κι εγώ στην παρέα μιας και το 3αρι που έχω έβγαλε πρόβλημα στο gps και η one plus μου έκανε αντικατάσταση με το 3Τ... :) :) :) :) :)

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει support.

 

Δε σχολιάζω καν τι θα γινοταν αν ειχες παρει κινητό από εδώ και χαλούσε.... :lol:

 

καλορίζικο με το καλο να το παραλάβεις!!! :D

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Αστο φίλε μου...μπες να διαβάσεις στο τοπικ για το 3αρι τις εμπειρίες μου με την one plus σε σχέση με άλλες εταιρίες. Στις τελευταίες σελίδες θα τα βρεις όλα. Εμένα η one plus με έκλεισε για τα επόμενα 5 χρόνια χαλαρά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ pixel αλλά nova launcher σε όλες μου τις συσκευές.Προβλημα με το noise cancelation δεν έχω.Τωρα το γρήγορο είναι σχετικό.Το 6P μου ειναι full custom και πάει σφαίρα.Αν κάνω την αλλαγή θα είναι από περιέργεια ή μόνο για την μπαταρία, όπου και καινούρια να βάλω στο 6P, το OP3T έχει πολύ καλύτερη διαχείριση νομίζω.Γιατί στα υπόλοιπα δεν έχω κανένα παράπονο.Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά!

 

μια χαρά γρήγορο είναι και το 6P...απλά στο 3Τ , τα πχ. angry birds 2 φορτώνουν στον μισό χρόνο, μη σου πω στο 1/3...λογικότατο μιας και μιλάμε για καλύτερο επεξεργαστη, γραφικά και 6GB RAM :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!Θα ήθελα την γνώμη κάποιου από εσάς που έχει κάνει τη μετάβαση από 6P σε OP3T. Αξίζει;Το μόνο "παράπονο" που έχω από το 6P είναι η μπαταρία.Σας ευχαριστώ!

 

Έκανα αυτή την μετάβαση κάποτε..

Αξίζει σίγουρα!

Και εγώ το ίδιο παράπονο είχα από το 6p.

Εδώ θα έχεις παράπονο για την κάμερα όμως.

Χάνεις κάμερα κερδίζεις μπαταρία.

Πέραν από αυτά όμως το 3Τ έχει και πολύ καλύτερο hardware.

Σε 6p δεν θα ξανά γυρνούσα, σε 3Τ όμως ναι.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά γρήγορο είναι και το 6P...απλά στο 3Τ , τα πχ. angry birds 2 φορτώνουν στον μισό χρόνο, μη σου πω στο 1/3...λογικότατο μιας και μιλάμε για καλύτερο επεξεργαστη, γραφικά και 6GB RAM :)

 

Ναι το ξέρω ότι έχει σαφώς ανώτερο hardwear, απλά εγώ δεν παίζω παιχνίδια οπότε δεν έχω θέμα σε αυτό.

 

 

Έκανα αυτή την

μετάβαση κάποτε..

Αξίζει σίγουρα!

Και εγώ το ίδιο παράπονο είχα από το 6p.

Εδώ θα έχεις παράπονο για την κάμερα όμως.

Χάνεις κάμερα κερδίζεις μπαταρία.

Πέραν από αυτά όμως το 3Τ έχει και πολύ καλύτερο hardware.

Σε 6p δεν θα ξανά γυρνούσα, σε 3Τ όμως ναι.

Λόγο δουλειάς κάμερα, browsing, emails, χρησιμοποιώ κυρίως, εννοείτε και κλήσεις.

Η μπαταρία είναι λίγο το μελανό του σημείο και αυτό από την nougat και μετά.Η κάμερα είναι αυτό που με δυσκολεύει στο να αποφασίσω.

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στο OnePlus 3T και Xiaomi Mi Note 2 ποιο θεωρείται αυτό με τα περισσότερα προτερήματα?

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στο OnePlus 3T και Xiaomi Mi Note 2 ποιο θεωρείται αυτό με τα περισσότερα προτερήματα?

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πιο στιβαρη κατασκευη, καλυτερη καμερα και αισθητηρα αποτυπωματων το 3T. Για μενα ειναι και πιο ομορφο, αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο. Η μπαταρια του ειναι εξαιρετικη, ενω εχει την πιο γρηγορη φορτιση της αγορας. Στα υπολοιπα, το 3t πιστευω θα εχει μεγαλυτερη υποστηριξη απο την κοινοτητα της oneplus σε βαθος χρονου, καθως ειναι πιο "ανοιχτο" απ οτι οι συσκευες της xiaomi. Εγω προτιμω το OxygenOS απο την MIUI, αλλα και παλι αυτο ειναι θεμα προσωπικης προτιμησης.

Επισης πολυ σημαντικη ειναι η Ευρωπαικη εγγυηση του 3T.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που πάθει κάτι πρέπει να το στείλεις Κίνα?η υπάρχει αλλού service?
Link to comment
Share on other sites

Στην Πολωνία το στέλνεις φίλε μου, για την ακρίβεια έρχονται και το παίρνουν...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση. Ωραία. Και κάτι ακόμα. Η παραγγελία γίνεται απευθείας από το site και είναι ακριβώς η τιμή που γράφει? Εννοώ δεν έχει μεταφορικά και δεν πληρώνεις τελωνείο?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...