Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κρατήσεις πατημενη μία φωτογραφία δεν σου βγάζει την επιλογή;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν κρατήσεις πατημενη μία φωτογραφία δεν σου βγάζει την επιλογή;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Έτσι δημιουργεί collections όπως τα λέει. Οι φωτο που βάζεις σε ένα collection εμφανίζονται και εκεί και στο folder camera. Εγώ θέλω να φτιάξω ενα folder και να βάλω φωτό μέσα και να υπάρχουν μόνο εκεί. Πχ καλοκαίρι 2017

Link to comment
Share on other sites

Δείτε κι αυτό. Αλλάζει εντελώς την όψη του κινητού.

http://www.ebay.com/itm/292024376727

 

προσωπικά ανατριχιάζω και μόνο που βλέπω το χρυσουλί σιρίτι :cry::cry::cry:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Θα γελάσω πολύ να βγει η 7.1 1 για εμάς και τα LG g6 , galaxy s8 να σωθούν με 7.0:lol::lol::lol: Η πρώτη beta είναι γεγονός

 

Βγήκε και για το δικό μας η open beta 3 ! http://downloads.oneplus.net/oneplus-3t/oneplus_3t_oxygenos_openbeta_3/

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Την περασα κι εγω απο πανω χωρις wipe...

So far so good!!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Δεν έχεις κανένα θέμα ;;; Σκέφτομαι να την περάσω αλλά χωρίς να κάνω reset μετά.
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα δίχως wipe, έκανα όμως τελικά φουλ factory reset. Είναι ο ψυχαναγκασμός μου. Εξαιρετική σε όλα, αναμένω αύριο να τεσταρω London TFL Android Pay

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω σ3 σαμσουνγκ οι φωτο του oneplus3t ειναι κατα πολυ ανωτερες δλδ δν θα με απογοήτευσει?

Τώρα τι συγκρίνεις ειλικρινά. Ρωτάς για ένα κινητό του 2012 vs 2016?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το root μέσω supersu (φλασαρισμα δλδ) δουλεύει κανονικά στην Open beta? Ή περιμένουμε νέο zip?

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Το root μέσω supersu (φλασαρισμα δλδ) δουλεύει κανονικά στην Open beta? Ή περιμένουμε νέο zip?

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

 

Σε μένα δουλεύει κανονικά.....

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο s7 edge που είχα είχε εφαρμογή που είχε cleaner και antivirus ,ξέρετε καμία καλή για το OnePlus?Να κάνει και τα δυο

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο s7 edge που είχα είχε εφαρμογή που είχε cleaner και antivirus ,ξέρετε καμία καλή για το OnePlus?Να κάνει και τα δυο

 

Ποιος ο λογος να βαλεις κατι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος να βαλεις κατι τετοιο;

 

Θεωρώ ότι κάποια αρχεία που μένουν τα σβήνει και φυσικά για κανένα ιό γτ που κ που Κατεβαζω εφαρμογές εκτός από το playstore

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

8ecb034ebe42ccb472e57e56bcba3c17.jpg

Ο οπτικός σταθεροποιητης δουλεύει μια χαρά στην 7.1.1. Η φώτο είναι από την στιγμή που μια γάτα την είδε κομάντο και μου την έπεσε από έναν κάδο... Κατά την πτώση το κινητό αποφάσισε να βγάλει μια δυο φώτο :lol:

Ευτυχώς έπεσε με την άκρη που καλύπτεται από την θήκη και έτσι δεν το κλαίω.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι κάποια αρχεία που μένουν τα σβήνει και φυσικά για κανένα ιό γτ που κ που Κατεβαζω εφαρμογές εκτός από το playstore

 

Απολύτως τίποτα δεν θα σου κάνει το αντιβαηρους για τα apk εκτός playstore. Τσάμπα το φορτώνεις. Για τα σκουπίδια απλά να κάνεις clean cache clean data πριν το uninstall και μέσα στο storage έχει επιλογή να καθαρίζεις την cache αν θέλεις καθαρισμό .

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Παράγγειλα και εγώ το δικό μου και το περιμένω μέχρι την Τρίτη. Επειδή δεν μου αρέσουν γενικά οι amoled και εκτός αυτού, όσο ψάχνω βρίσκω αρνητικά για την οθόνη. Ξέρει κάποιος να μου πει για την πολιτική της εταιρείας στις επιστροφές? Αν δεν μου αρέσει δηλαδή μπορώ να το επιστρέψω και να μου δώσουν τα χρήματα πίσω?
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν προβλήματα με την οθόνη γενικά... Δεν ξέρω σε τι ακριβώς αναφέρεσαι.... Άλλωστε είναι πολύ καλή η ποιότητα της αφού της προμηθεύεται από την Samsung, που είναι μαστερ στις Amoled....

 

Οι Amoled στο επίπεδο που έχουν φθάσει είναι ότι καλύτερο αλλά ας πούμε ότι είναι υποκειμενικό αυτό...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Παράγγειλα και εγώ το δικό μου και το περιμένω μέχρι την Τρίτη. Επειδή δεν μου αρέσουν γενικά οι amoled και εκτός αυτού, όσο ψάχνω βρίσκω αρνητικά για την οθόνη. Ξέρει κάποιος να μου πει για την πολιτική της εταιρείας στις επιστροφές? Αν δεν μου αρέσει δηλαδή μπορώ να το επιστρέψω και να μου δώσουν τα χρήματα πίσω?

 

Δηλαδη για πες μας τι αρνητικα βρισκεις στην οθονη.

Δεν ξερω τι πολιτικη εχει στις επιστροφες της. Μπορεις να τους στειλεις email και να τους ρωτησεις...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν προβλήματα με την οθόνη γενικά... Δεν ξέρω σε τι ακριβώς αναφέρεσαι.... Άλλωστε είναι πολύ καλή η ποιότητα της αφού της προμηθεύεται από την Samsung, που είναι μαστερ στις Amoled....

 

Οι Amoled στο επίπεδο που έχουν φθάσει είναι ότι καλύτερο αλλά ας πούμε ότι είναι υποκειμενικό αυτό...

 

Βασικά δίπλα στα περισσότερα κινητά που το είδα ήταν υποδεέστερη . Π.χ. Δίπλα στο mi note 2 έχανε αρκετά δίπλα στην ίδιας ανάλυσης oled. Όπως υπήρχαν και κάποια παραπονα στην srgb ρύθμιση για κίτρινο λευκό. Γενικά έκανα παραχώρηση στο θέμα της οθόνης (προτιμώ τις ips), λόγω των υπολοίπων χαρακτηριστικών και της εγγύησης σε σχέση με μια αγορά από Κίνα. Η Samsung είχε πολλές ποιότητες amoled και από ότι διαβάζω, δεν έδωσε την καλύτερη στην oneplus.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δίπλα στα περισσότερα κινητά που το είδα ήταν υποδεέστερη . Π.χ. Δίπλα στο mi note 2 έχανε αρκετά δίπλα στην ίδιας ανάλυσης oled. Όπως υπήρχαν και κάποια παραπονα στην srgb ρύθμιση για κίτρινο λευκό. Γενικά έκανα παραχώρηση στο θέμα της οθόνης (προτιμώ τις ips), λόγω των υπολοίπων χαρακτηριστικών και της εγγύησης σε σχέση με μια αγορά από Κίνα. Η Samsung είχε πολλές ποιότητες amoled και από ότι διαβάζω, δεν έδωσε την καλύτερη στην oneplus.

 

Καλα δεν παιζει να ειναι κατωτερη του Mi note 2.

Eπισης ολες οι amoled στην rgb ρυθμιση εχουν λιγο κιτρινο λευκο αφου ετσι ειναι τα στανταρντς (6300 βαθμους θερμοκρασια).

Ερχομενος απο πολλες συσκυες samsung, κοιταζοντας την οθονη του 3Τ, αν εξαιρεσεις τη μικροτερη φωτεινοτητα, δεν υπαρχει κατι αλλο χτυπητα κατωτερο. Και μαλιστα το λευκο του 3Τ ειναι καλυτερο της samsung.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν παιζει να ειναι κατωτερη του Mi note 2.

Eπισης ολες οι amoled στην rgb ρυθμιση εχουν λιγο κιτρινο λευκο αφου ετσι ειναι τα στανταρντς (6300 βαθμους θερμοκρασια).

Ερχομενος απο πολλες συσκυες samsung, κοιταζοντας την οθονη του 3Τ, αν εξαιρεσεις τη μικροτερη φωτεινοτητα, δεν υπαρχει κατι αλλο χτυπητα κατωτερο. Και μαλιστα το λευκο του 3Τ ειναι καλυτερο της samsung.

 

Μακάρι να ισχύει και να μην μετανιώσω την επιλογή μου, γιατι κατά τα άλλα είναι ένα πολύ καλό και πλήρες κινητό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...