Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως το εχεις κανει σκουρο φοντο?γιατι εχω προσπαθησει και εγω αλλα δεν το εχω καταφερει

 

Ρυθμίσεις - προβολή - σύστημα - θέμα - σκούρο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πέρασε ρε παιδιά κανένας Lineage OS 14.1 να μας πει την εμπειρία του? Εγώ την πέρασα στο Oneplus One και μέχρι στιγμής φαίνεται αρκετά καλή ρομ με καλή μπαταρία, απλά δεν την δοκίμασα στο 3t γιατί πάει με ΟxygenOs 4.0.3 καλά ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι η ένταση του κινητού από το ηχείο ουσιαστικά δυναμώνει από την μέση και επάνω.

 

 

 

 

sent from my 1+3t

Edited by amanwithaplan
Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως χαζή ερώτηση αλλά δεν έβγαλα άκρη ούτε με το Search του Root Explorer.

 

Εφαρμογές που παλιότερα (Nexus 4,5,7 2013) πήγαιναν αυτόματα στο Internal Storage, που πάνε στο 3Τ; Έχω βάλει το Sygic και θέλω να κάνω copy paste favorites και logs από το Nexus, και δε φαίνεται κανένας φάκελος Sygic.

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως χαζή ερώτηση αλλά δεν έβγαλα άκρη ούτε με το Search του Root Explorer.

 

Εφαρμογές που παλιότερα (Nexus 4,5,7 2013) πήγαιναν αυτόματα στο Internal Storage, που πάνε στο 3Τ; Έχω βάλει το Sygic και θέλω να κάνω copy paste favorites και logs από το Nexus, και δε φαίνεται κανένας φάκελος Sygic.

Στον φάκελο που σε ανοίγει μόλις μπαίνεις, έχεις φάκελο storage? Πήγαινε εκεί. Αλλιώς πάνω πάνω θα σου έχει κάποιον φάκελο για να πας πίσω (δηλαδή με όνομα ".. ")

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Στον φάκελο που σε ανοίγει μόλις μπαίνεις, έχεις φάκελο storage? Πήγαινε εκεί. Αλλιώς πάνω πάνω θα σου έχει κάποιον φάκελο για να πας πίσω (δηλαδή με όνομα ".. ")

 

Ένα "Internal Shared Storage" έχει και τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα θεματακι, εχω παρει τα bullets v2 και οταν εχω συνδεμενα και με παρει καποιος τηλεφωνο μου λενε οτι ακουγεται ενας παραμορφωμενος ηχος και δεν μπορουν να με ακουσουν καλα. Εγω απο τα ακουστικα δεν ακουω αυτο τον ηχο. Οταν μιλαω απο την συσκευη η ενα bluetooth που εχω δεω εχει καποιο θεμα. Επισης οταν ακουω μουσικη με τα ακουστικα δεν εχει το προβλημα.

 

Εχω κανει γνωστα reboot,clear cache αλαλ τιποτα, εχει παρατηρησει κανεις το ιδιο πραγμα?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα θεματακι, εχω παρει τα bullets v2 και οταν εχω συνδεμενα και με παρει καποιος τηλεφωνο μου λενε οτι ακουγεται ενας παραμορφωμενος ηχος και δεν μπορουν να με ακουσουν καλα. Εγω απο τα ακουστικα δεν ακουω αυτο τον ηχο. Οταν μιλαω απο την συσκευη η ενα bluetooth που εχω δεω εχει καποιο θεμα. Επισης οταν ακουω μουσικη με τα ακουστικα δεν εχει το προβλημα.

 

Εχω κανει γνωστα reboot,clear cache αλαλ τιποτα, εχει παρατηρησει κανεις το ιδιο πραγμα?

 

Ευχαριστω.

 

Έχει αναφερθεί νομίζω και παλιότερα. Δες λίγο στο θέμα του απλού 3.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ένα θέμα με το κινητό όσον αφορά τις κλήσεις όταν το έχω στην τσέπη και κάνω περπάτημα!Ή θα χτυπήσει μία φορά και μετά κόβεται ο ήχος ή δεν θα το ακούσω καθολου κ έτσι χάνω τις κλήσεις!Του έκανα ένα τεστ όταν είναι ακίνητος αλλά ακούγεται κανονικά οπότε κάτι συμβαίνει όταν κινουμε!Ξέρει κάνεις κάτι πάνω σε αυτό;Επίσης η επιλογή τσέπης είναι ενεργοποιημένη οπότε κάτι άλλο συμβαίνει!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα θεματακι, εχω παρει τα bullets v2 και οταν εχω συνδεμενα και με παρει καποιος τηλεφωνο μου λενε οτι ακουγεται ενας παραμορφωμενος ηχος και δεν μπορουν να με ακουσουν καλα. Εγω απο τα ακουστικα δεν ακουω αυτο τον ηχο. Οταν μιλαω απο την συσκευη η ενα bluetooth που εχω δεω εχει καποιο θεμα. Επισης οταν ακουω μουσικη με τα ακουστικα δεν εχει το προβλημα.

 

Εχω κανει γνωστα reboot,clear cache αλαλ τιποτα, εχει παρατηρησει κανεις το ιδιο πραγμα?

 

Ευχαριστω.

 

 

Τελικα δοκιμασα κι αλλα ακουστικα και απο οτι φαινεταιη παραμορφωση του ηχου βγαινει απο τα bullets.

Edited by snakething
Link to comment
Share on other sites

#

 

 

Τελικα δοκιμασα κι αλλα ακουστικα και απο οτι φαινεταιη παραμορφωση του ηχου βγαινει απο τα bullets.

Ένας κάτοχος εδώ, μέσα το ανέφερε στην o one plus, του κάνανε άμεσα αποστολή νέων, αλλά και τα νέα από το θυμάμαι είχαν το ίδιο πρόβλημα....

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κανένας δεν έχει θέμα με τις κλήσεις κατά τη διάρκεια που περπατάει;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κανένας δεν έχει θέμα με τις κλήσεις κατά τη διάρκεια που περπατάει;

 

μήπως έχει σχέση με την ενεργοποίηση ή μη της λειτουργίας τσέπης ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχει σχέση με την ενεργοποίηση ή μη της λειτουργίας τσέπης ?

 

Την έχω ενεργοποιήσει και απενεργοποιήσει και όλο τα ίδια κάνει!Το θέμα είναι ότι μου δημιουργεί πρόβλημα στη δουλειά μου γτ το έχω στην τσέπη και με παίρνουν και δεν το ακούω και με ψάχνουν!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ας τσεκαρει κάποιος αυτό που λέω μήπως το έχει κ άλλος αυτό το θέμα σας παρακαλώ!Όταν σας ενώ περπατάτε το κινητό αρχίζει να χτυπάει και ξαφνικά μπαίνει σε σιγαση μόνο του!Σαν να πατιεται κάτι στην τσέπη ενώ περπατάτε!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ας τσεκαρει κάποιος αυτό που λέω μήπως το έχει κ άλλος αυτό το θέμα σας παρακαλώ!Όταν σας ενώ περπατάτε το κινητό αρχίζει να χτυπάει και ξαφνικά μπαίνει σε σιγαση μόνο του!Σαν να πατιεται κάτι στην τσέπη ενώ περπατάτε!

 

λοιπόν το τσέκαρα και το κάνει και στο δικό μου , με ή χωρίς την προστασία ενεργή. Το κάνει και σε εμένα!

edit

το βρήκα......κάνε απενεργοποίηση το ΄΄αναποδογυρίστε το για σίγαση΄΄ , κτυπάει κανονικά και μέσα στην τσέπη :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν το τσέκαρα και το κάνει και στο δικό μου , με ή χωρίς την προστασία ενεργή.

 

Οποτε μιλάμε για γενικό bug προφανώς!Καλό θα είναι να το δοκιμάσουν κ άλλοι!Δεν ξέρω τώρα μήπως φταίει κάποιος αισθητήρας;Αλλά θεωρώ ότι κάτι γίνεται κατά την διάρκεια που περπατάμε γτ έκανα διάφορα τεστ και μόνο εκείνη τη στιγμή το κάνει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λοιπόν το τσέκαρα και το κάνει και στο δικό μου , με ή χωρίς την προστασία ενεργή. Το κάνει και σε εμένα!

edit

το βρήκα......κάνε απενεργοποίηση το ΄΄αναποδογυρίστε το για σίγαση΄΄ , κτυπάει κανονικά και μέσα στην τσέπη :)

 

Έλα ρε τσακάλι αλήθεια;Θα το δοκιμάσω σε λίγο γτ το φορτίζω!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οποτε μιλάμε για γενικό bug προφανώς!Καλό θα είναι να το δοκιμάσουν κ άλλοι!Δεν ξέρω τώρα μήπως φταίει κάποιος αισθητήρας;Αλλά θεωρώ ότι κάτι γίνεται κατά την διάρκεια που περπατάμε γτ έκανα διάφορα τεστ και μόνο εκείνη τη στιγμή το κάνει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Έλα ρε τσακάλι αλήθεια;Θα το δοκιμάσω σε λίγο γτ το φορτίζω!

:lol::lol:

Εχει μία λογική όμως , η συσκευή είναι σε περίεργη θέση , σίγουρα δεν μπορώ να το θεωρήσω bug.

Aφού θα κάνεις δοκιμή μετά κάνε και δοκιμή με την οθόνη προς τα έξω και μέσα στην τσέπη, όχι δηλαδή προς το μπόυτι ή τον πωπό :) , μήπως έτσι λειτουργεί κανονικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Εχει μία λογική όμως , η συσκευή είναι σε περίεργη θέση , σίγουρα δεν μπορώ να το θεωρήσω bug.

Aφού θα κάνεις δοκιμή μετά κάνε και δοκιμή με την οθόνη προς τα έξω και μέσα στην τσέπη, όχι δηλαδή προς το μπόυτι ή τον πωπό :) , μήπως έτσι λειτουργεί κανονικά

 

Μου το έκανε από όλες τις πλευρές που το δοκίμασα!Εσύ το δοκίμασες απο όλες τις πιθανές πλευρές;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε από όλες τις πλευρές που το δοκίμασα!Εσύ το δοκίμασες απο όλες τις πιθανές πλευρές;

 

όχι, μόνο με την οθόνη προς το μπούτι.

Τέλος πάντων......η λύση υπάρχει, οπότε είσαι οκ, χάνεις βέβαια κάτι μίας και δεν μπορείς να το κάνεις να σκάσει :lol: γυρνώντας το, αλλά οκ δεν μπορείς να τα έχεις και όλα σε αυτή την ζωή :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

όχι, μόνο με την οθόνη προς το μπούτι.

Τέλος πάντων......η λύση υπάρχει, οπότε είσαι οκ, χάνεις βέβαια κάτι μίας και δεν μπορείς να το κάνεις να σκάσει :lol: γυρνώντας το, αλλά οκ δεν μπορείς να τα έχεις και όλα σε αυτή την ζωή :)

 

Δεν πειράζει για εμένα είναι πολύ σημαντικό για την δουλειά μου να το ακούω και φυσικά δόθηκε ένα tip για όλους!!Σ ευχαριστώ φιλαράκι που το βρήκες!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει για εμένα είναι πολύ σημαντικό για την δουλειά μου να το ακούω και φυσικά δόθηκε ένα tip για όλους!!Σ ευχαριστώ φιλαράκι που το βρήκες!

Παρακαλώ :):):)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...