Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την πέρασα και εγώ μέσω twrp και dirty flash.

Ολα οκ έως τώρα, προσεχώς παρατηρήσεις :)

 

εδιτ

τώρα διάβασα στο changelog ΄΄Optimized exposure when taking night time photos΄΄

Kρίμα που δεν τράβηξα μία νυχτερινή με την 4.0.2 και την ίδια με την 4.0.3 ώστε να συγκρίνω......

Ας το κάνει κάποιος που θα την περάσει

 

lol εγω ακομα ψαχνω το λινκ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

lol εγω ακομα ψαχνω το λινκ. :lol:

Τι είναι αυτό που δεν μπορείς να βρεις?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό που δεν μπορείς να βρεις?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το λινκ για την φουλ 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ για την φουλ 4.0.3

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3523482

Στη ν πρώτη σελίδα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα με cosmote είτε το έχω στο 3G είτε στο 4G και κάνω κλήση φεύγει εντελώς το σήμα των δεδομένων (4G, H+, κλπ) βγάζει το θαυμαστικό δίπλα στο σήμα του δικτύου και απλά δεν έχω καθόλου δεδομένα μέχρι να τελειώσει η κλήση. Προσπάθησα να μπω στον chrome κατά τη διάρκεια της κλήσης αλλά τίποτα. Δεν ξέρω τι γίνεται και οι υπόλοιποι μπορούν και έχουν συγχρόνως και τα δύο. Φταίει η συσκευή, φταίει η cosmote δεν ξέρω.

 

 

 

Φιλε και εγώ μια απο τα ίδια με τη Vodafone

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά ξέρετε τι παίζει με τους χαρακτήρες των μνμ που είναι λίγοι; Εχει καμια ρύθμιση ή θέλει άλλη εφαρμογή;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά την νιώθω πάρα πολύ γρήγορη την 4.0.3 :rolleyes:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες γιατί εγώ νιώθω το τηλέφωνο γενικώς να είναι αργό

 

ούτε πριν ήταν αργό το δικό μου, απλά τώρα το βλέπω 1 κλικ πιο γρήγορο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το παραξενο ειναι πως ενω λεει πως εγινε αλλαγη στην καμερα, η εφαρμογη της καμερας δεν εχει αλλαξει εκδοση

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κ γω σπινταρισε λίγο με τη 4.0.3! κ τώρα τσεκάρω το WiFi. Αναμένω κ άλλο update για κάμερες.

 

εγώ δεν είχα κανένα θέμα με το wifi, οπότε δεν διαπίστωσα και καμιά διαφορά :)

Τι θα τσεκάρεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έχω διακοπές με την σύνδεση στο ίντερνετ μέσω WiFi όχι συχνά βέβαια. Απενεργοποιησα το IPv6 support όπως λέει κ στο update k περιμένω.

Taliban η κάποιος μπορεί να μου πει αν γνωρίζει ψάχνω στο σκρουτζ USB stick Έχετε να προτείνετε κάτι συμβατό κ απροβλιματιστο?

Link to comment
Share on other sites

χρήση με φλασαρισμα της 4.0.3 στο 64% μπαταρίας

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170210/d130ccdb183196c2c334c37e2cf4d5b9.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170210/57c6729601f334bd69607f6e5d42d3d6.jpg

@eyezdark δεν έχω κάτι υπόψη μου....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by alex_gate_7

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες πέρα από την αναβάθμιση σε nougat σας έχει έρθει καμία αλλη ενημέρωση πχ για το oxygen os?Δεν το έχω βέβαια πολύ καιρό το κινητό απλά επειδή άκουγα για συχνές αναβαθμίσεις αναρωτιέμαι!Για το os πάμε κάπου αλλού να το ενημερώσουμε ή εκεί που ενημερώνεται για το λογισμικό?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες πέρα από την αναβάθμιση σε nougat σας έχει έρθει καμία αλλη ενημέρωση πχ για το oxygen os?Δεν το έχω βέβαια πολύ καιρό το κινητό απλά επειδή άκουγα για συχνές αναβαθμίσεις αναρωτιέμαι!Για το os πάμε κάπου αλλού να το ενημερώσουμε ή εκεί που ενημερώνεται για το λογισμικό?

Το έχω περίπου 1,5 μήνες και έχει κάνει 3 αναβαθμίσεις και ήδη έχει έχει βγει η 4η και όπου να ναι θα φτάσει και σε εμας(με VPN την έχεις αμεσα)!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω περίπου 1,5 μήνες και έχει κάνει 3 αναβαθμίσεις και ήδη έχει έχει βγει η 4η και όπου να ναι θα φτάσει και σε εμας(με VPN την έχεις αμεσα)!

 

Αυτές που λες ότι έρχονται δεν αφορούν το κινητό αλλά το os ε;Σου έρχονται αυτόματα ή πας κάπου για να τις δεις;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτές που λες ότι έρχονται δεν αφορούν το κινητό αλλά το os ε;Σου έρχονται αυτόματα ή πας κάπου για να τις δεις;

Λοιπόν, έρχονται σε κάποιες χώρες πιο γρήγορα οπότε με μια vpn εφαρμογή την έχεις αμεσα αλλιώς περιμένεις περίπου 2 βδομάδες μέχρι να βγει σε εμάς, δεν αλλάζει κάτι, μόνο ο χρόνος που θα φτάσει σε εμάς!

Θα το βγάλει το κινητό ή το βλέπεις στις ενημερώσεις συστήματος, οι δύο από τις τρεις αναβαθμίσεις ήταν για διόρθωση επάνω στο λειτουργικό και η τρίτη ήταν εκτός από αναβαθμίσεις και πέρασμα της nougat!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έρχονται σε κάποιες χώρες πιο γρήγορα οπότε με μια vpn εφαρμογή την έχεις αμεσα αλλιώς περιμένεις περίπου 2 βδομάδες μέχρι να βγει σε εμάς, δεν αλλάζει κάτι, μόνο ο χρόνος που θα φτάσει σε εμάς!

Θα το βγάλει το κινητό ή το βλέπεις στις ενημερώσεις συστήματος, οι δύο από τις τρεις αναβαθμίσεις ήταν για διόρθωση επάνω στο λειτουργικό και η τρίτη ήταν εκτός από αναβαθμίσεις και πέρασμα της nougat!

 

Ναι ξέρω για το vpn αλλά δεν καίγομαι να τις περάσω τώρα οπότε θα περιμένω όταν έρθουν!Σ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω διακοπές με την σύνδεση στο ίντερνετ μέσω WiFi όχι συχνά βέβαια. Απενεργοποιησα το IPv6 support όπως λέει κ στο update k περιμένω.

Taliban η κάποιος μπορεί να μου πει αν γνωρίζει ψάχνω στο σκρουτζ USB stick Έχετε να προτείνετε κάτι συμβατό κ απροβλιματιστο?

http://www.skroutz.gr/s/6817318/Sandisk-Dual-USB-Drive-Type-C-32GB.html

 

Αυτο εχω εδω και καιρο και λειτουργει απροβληματιστα :)

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά την αναβάθμιση σε 4.0.3 δεν πιστεύω να θέλει κάνε reset έτσι; Μικρή αναβάθμιση είναι. Μη στήνω πάλι από την αρχή.

 

sent from my 1+3t

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάζεται.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι με 4.0.2, twrp 3.0.4.1 και rooted. Θέλω να κάνω clean flash την 4.0.3

 

Κάνω wipe dalvik,system data, cache.φλασαρω full 4.0.3 zip αμέσως μετά superSu και reboot

 

Είμαι σωστός; έχει ακολουθήσει κάποιος τα ίδια βήματα;

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι με 4.0.2, twrp 3.0.4.1 και rooted. Θέλω να κάνω clean flash την 4.0.3

 

Κάνω wipe dalvik,system data, cache.φλασαρω full 4.0.3 zip αμέσως μετά superSu και reboot

 

Είμαι σωστός; έχει ακολουθήσει κάποιος τα ίδια βήματα;

Τα βήματα είναι σωστά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...