Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν γίνεται.. Μόνο με nova launcher και teslaUnread..

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πράγματι με nova launcher δουλεύει αψογα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βάλε και priority στην παραγγελία (απο το επίσημο site της πάρτο) και θα σου έρθει σε 2-3 μέρες!10 ευρώ παραπάνω είναι σιγά!!Πάρτο και δεν θα το μετανιώσεις,τρομερή εμπειρία χρήσης!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Κ εγώ να πω ότι την κάμερα του s7 edge που είχα δεν την πιάνει,αλλά για καθημερινή χρήση είναι πολύ καλές οι φωτο του one+ δεν έχω κανένα παράπονο πραγματικά!!

 

 

 

Χωρίς priority μου ήρθε σε 4-5 μέρες... Άρα άμα μπορει κάποιος να περιμένει γλιτώνει τα έξτρα. Απο Πολωνία μου ήρθε.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η ένταση του ήχου που αυξομειώνεται ΜΟΝΟ σε βήμα ήταν έτσι και στην ΜΜ? Είναι πολύ βολικό να μπορείς να "σέρνεις" την ένταση σε όποιο σημείο θες και όχι αποκλειστικά ανά βήμα...(πχ το ξυπνητήρι ακόμα και στο πρώτο βήμα είναι δυνατά...με το νέξους το έσερνα σχεδόν μέχρι ένα τσακ πριν το 0 και είχα ακριβώς την ένταση που ήθελα)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καμιά εφαρμογή για να μετράω τα βήματα και θερμίδες υπάρχει για να βάλω στο 3T ?Καμιά απλή ομως όχι πολυσύνθετη!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια παρασκευη μεσημερι και σημερα παραλαμβανω:D

μεταβαση απο oneplus 3 το οποιο εχει πουληθει ηδη και το μεσημερι θα το δωσω οταν παραλαβω το Τ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καμιά εφαρμογή για να μετράω τα βήματα και θερμίδες υπάρχει για να βάλω στο 3T ?Καμιά απλή ομως όχι πολυσύνθετη!

 

Google fit και δεν καταναλώνει μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Google fit και δεν καταναλώνει μπαταρία

 

Δουλεύει χωρίς ιντερνέτ κτλ όπως και στα άλλα κινητά ε;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

όταν το έχεις 4γ και κάνεις κλήση δεν γυρνάει αυτόματα σε 3γ?

 

Σε μένα με cosmote είτε το έχω στο 3G είτε στο 4G και κάνω κλήση φεύγει εντελώς το σήμα των δεδομένων (4G, H+, κλπ) βγάζει το θαυμαστικό δίπλα στο σήμα του δικτύου και απλά δεν έχω καθόλου δεδομένα μέχρι να τελειώσει η κλήση. Προσπάθησα να μπω στον chrome κατά τη διάρκεια της κλήσης αλλά τίποτα. Δεν ξέρω τι γίνεται και οι υπόλοιποι μπορούν και έχουν συγχρόνως και τα δύο. Φταίει η συσκευή, φταίει η cosmote δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Από ποια κάρτα παίρνεις δεδομένα και από ποια κάνεις κλήση?

 

Αν πχ κάνεις κλήση από την SIM 1 και το κινητό παίρνει data από την SIM 2 είναι λογικό να κόβονται τα δεδομένα όσο μιλάς...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ηρθεεε!!!!

64 soft gold!!!!

ηρθε με ΜΜ και μου εβγαλε κατευθειαν ενημερωση 4,0,2

το εστησα και τωρα το φορτιζω

Μια ερωτηση μονο

μιας και η μπαταρια αυξηθηκε 18% περιπου σε χωρητικοτητα απο το 20 εως το 100 ποση ωρα κανει σε σας να φορτισει?

 

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθεεε!!!!

64 soft gold!!!!

ηρθε με ΜΜ και μου εβγαλε κατευθειαν ενημερωση 4,0,2

το εστησα και τωρα το φορτιζω

Μια ερωτηση μονο

μιας και η μπαταρια αυξηθηκε 18% περιπου σε χωρητικοτητα απο το 20 εως το 100 ποση ωρα κανει σε σας να φορτισει?

 

Ευχαριστω!!

 

Μέχρι να σου απαντήσει κάποιος θα έχει φορτίσει.

Link to comment
Share on other sites

Το doze mode απο τα developer options ειναι απαραιτητο να το εχουμε ενεργοποιημενο για καλυτερη αποδοση στην αυτονομια? Εχετε δει μεγαλη διαφορα οσοι το εχετε ενεργοποιημενο?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Από ποια κάρτα παίρνεις δεδομένα και από ποια κάνεις κλήση?

 

Αν πχ κάνεις κλήση από την SIM 1 και το κινητό παίρνει data από την SIM 2 είναι λογικό να κόβονται τα δεδομένα όσο μιλάς...

 

Και κλήσεις και data είναι ρυθμισμένο να παίρνει από τη sim1. Η sim2 είναι διακοσμητική.

Link to comment
Share on other sites

Τότε κανονικά μόλις έχεις μία κλήση απλά θα έπρεπε να πέφτει σε 3G...

 

Να που δεν πέφτει σε 3G. Από την ώρα που με καλούν πχ βλέπω επάνω που χάνονται οι ενδείξεις των data. Ούτε 4G ούτε H+ ούτε E βλέπω και δεν έχω καθόλου δεδομένα. Μένει το σήμα του δικτύου με ένα θαυμαστικό δίπλα. Αυτό είναι το πρόβλημα μου.

Link to comment
Share on other sites

Το doze mode απο τα developer options ειναι απαραιτητο να το εχουμε ενεργοποιημενο για καλυτερη αποδοση στην αυτονομια? Εχετε δει μεγαλη διαφορα οσοι το εχετε ενεργοποιημενο?

 

Ναι καλό είναι να είναι ανοιχτό. Το advance doze mode από την άλλη όταν το είχα ενεργό για καμια βδομάδα μου ρούφαγε την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Έχω ένα θεματακι και θα ήθελα να μου βρείτε μία λύση αν υπάρχει!Πριν πουλήσω το s7 edge αποθηκευσα όλες τις φωτο της sd κάρτας στο pc μου για να τις περάσω στο oneplus!Όταν λοιπόν μου ήρθε το κινητό και το άνοιξα και το σεταρα βλέπω ότι στην εφαρμογή φωτογραφίες και όχι στη γκαλερί οι φωτο οι παλιές υπαρχουν!Όταν όμως είμαι στο fb και θέλω να ποσταρω μία φωτό μου αφήνει να ποσταρω μόνο από αυτές που έχω τραβήξει από το κινητό και μόνο από την εφαρμογή γκαλερί! Υπάρχει λοιπόν κάποιος τρόπος να επαναφέρω όλες τις φωτο στο κινητό και ειδικά στην εφαρμογή γκαλερί;Ή θα πρέπει να τις βάλω από το pc;Και αν τις βάλω από το pc μήπως θα τις έχω διπλές;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Παρακαλώ τα φώτα σας.

Χειροκίνητα ποιες ρυθμίσεις επιλέγουμε στην καμερα ώστε να επιτευχθεί το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα σε νυχτερινές κ εσωτερικού χώρου λήψεις ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Παρακαλώ τα φώτα σας.

Χειροκίνητα ποιες ρυθμίσεις επιλέγουμε στην καμερα ώστε να επιτευχθεί το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα σε νυχτερινές κ εσωτερικού χώρου λήψεις ?

 

Σε χαμηλο φωτισμο νομιζω οτι θα παιξεις με το ISO στα 200 η στα 400 και ταχυτητα κλειστρου στο 1/2 η 1/4sec.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Έχω ένα θεματακι και θα ήθελα να μου βρείτε μία λύση αν υπάρχει!Πριν πουλήσω το s7 edge αποθηκευσα όλες τις φωτο της sd κάρτας στο pc μου για να τις περάσω στο oneplus!Όταν λοιπόν μου ήρθε το κινητό και το άνοιξα και το σεταρα βλέπω ότι στην εφαρμογή φωτογραφίες και όχι στη γκαλερί οι φωτο οι παλιές υπαρχουν!Όταν όμως είμαι στο fb και θέλω να ποσταρω μία φωτό μου αφήνει να ποσταρω μόνο από αυτές που έχω τραβήξει από το κινητό και μόνο από την εφαρμογή γκαλερί! Υπάρχει λοιπόν κάποιος τρόπος να επαναφέρω όλες τις φωτο στο κινητό και ειδικά στην εφαρμογή γκαλερί;Ή θα πρέπει να τις βάλω από το pc;Και αν τις βάλω από το pc μήπως θα τις έχω διπλές;

 

Από την εφαρμογή ανοίγεις το FB ή από τον chrome? Εγω με τον chrome tτο ανοίγω και μπορώ να επιλέξω να ποσταρω από τις " φωτογραφίες" κανονικά..

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή ανοίγεις το FB ή από τον chrome? Εγω με τον chrome tτο ανοίγω και μπορώ να επιλέξω να ποσταρω από τις " φωτογραφίες" κανονικά..

 

Από την εφαρμογή!Θεωρώ ότι οι φωτο είναι συγχρονισμένες από το cloud γτ χωρητικότητα δεν μου πιάνουν στο κινητο

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή!Θεωρώ ότι οι φωτο είναι συγχρονισμένες από το cloud γτ χωρητικότητα δεν μου πιάνουν στο κινητο

Εικάζω ότι είχαν αποθηκευτεί στο Google photos οπότε υπάρχουν ανεβασμενες εκεί. Αν ναι δοκίμασε να κατεβάσεις πρώτα τη φωτό που θες από το Google photos και μετά ανέβασε την.

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Εικάζω ότι είχαν αποθηκευτεί στο Google photos οπότε υπάρχουν ανεβασμενες εκεί. Αν ναι δοκίμασε να κατεβάσεις πρώτα τη φωτό που θες από το Google photos και μετά ανέβασε την.

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

 

Πάντως από την εφαρμογή φωτογραφίες με αφήνει μεμονωμένα να κατεβάσω τις φωτο στο κινητό!Αλλά όχι όλες μαζί για να γλυτώσω χρόνο!Πρέπει δλδ μία μία να την αποθηκεύω στο κινητό πράγμα το οποίο είναι κουραστικό!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες παρατήρησα ότι χάνω ειδοποιήσεις από το viber και από την parallel space που εχω το 2ο viber λογαριασμό.

Tα δικαιώματα είναι όλα ανοιχτά και στις ειδοποιήσεις έχω ενεργοποιημένο στο κλείδωμα οθόνης το ΄΄απόκρυψη του ευαισθητου περιεχομένου΄΄.

Oλα αυτά με 4.0.2

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείται κάποιον cleaner??Και αν ναι ποιον;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Τις τελευταιες μερες εχω πανω απο 50 videos και reviews για oneplus 3T διοτι πραγματικα σκεφτομαι να το αποκτησω.Φυσικα θελω να κανω λιγο υπομονη ακομα για την εκδοση των 128GB,απλως θελω να κανω 2-3 ερωτησεις εαν καποιος γνωριζει κατι.Ασ πουμε οτι παιρνεις το τηλεφωνο οπου μεσα γραφει η εταιρια οτι εχει περιορισμενη εγγυηση 2 ετων και χρειαζεσαι κατι που το καλυπτει η εγγυηση,που στελνω το τηλεφωνο και τι ακριβως γινεται;Λογικα το ιδιο συμβαινει και οταν χρεαστει να αντικαταστησεις την μπαταρια(αυτο ας πουμεοτι μπορω να το κανω και μονος μου).Τα μονα αρνητικα που ειδα,ειναι καποια bugg με τα δεδομενα και κατα την διαρκεια τις κλησης να μην μπορει(καποιες φορες)η οθονη να καταλαβει αν ειναι στο αυτι η οχι με αποτελεσμα να μην κλεινει.Ισχυουν;παρατηρησε κανεις τιποτα;

Σχετικα με αυτα που ειδα το κινητο ειναι τοπ,τρομερη παραμετροποιηση,διαρκεια μπαταριας τρελη και καλη ποιοτητα κατασκευης.Εχει κανεις εμπειρια απο παλαιοτερες one+ συσκευες με εγγυηση ή επικοινωνια;(οι ερωτησεις μου γινονται γιατι δεν ειναι γνωστη εταιρια στην ελλαδα και οπως ολοι ξερουμε ειναι παραξενα τα πραγματα εδω).Αυτα,ευχαριστω για τον χρονο σας και ευχομαι καλη διασκεδαση με τα τρομερα one+ 3T!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...