Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τιμή?είναι το ευρωπαικό με μπαντα και στα 800? ποια η ιστοσελίδα παραγγελίας?

 

439 τα ευρώ,ειναι ευρωπαϊκό,τωρα για την μπάντα δεν κοίταξα,λογικα πρέπει να την εχει,καπου θα το έχε πάρει το μάτι μου αν δεν είχε και το site είναι αυτό https://oneplus.net/gr/3t

 

Υ.Γ.:τελικά έχει την μπάντα 20 που νομίζω είναι στα 800 mhz!

Δες εκεί που λέει συνδεσιμότητα https://oneplus.net/gr/3t/specs

Edited by kosnic2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολυ σωστα Band 20=800MHz

Δειτε εδω και σε ποιες χωρες της Ευρωπης χρησιμοποιειται.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks_in_Europe

Link to comment
Share on other sites

439 τα ευρώ,ειναι ευρωπαϊκό,τωρα για την μπάντα δεν κοίταξα,λογικα πρέπει να την εχει,καπου θα το έχε πάρει το μάτι μου αν δεν είχε και το site είναι αυτό https://oneplus.net/gr/3t

 

Υ.Γ.:τελικά έχει την μπάντα 20 που νομίζω είναι στα 800 mhz!

Δες εκεί που λέει συνδεσιμότητα https://oneplus.net/gr/3t/specs

 

Να υποθέσω οτι μπορεις να το αγοράσεις και με την ελληνική πιστωτική σου κάρτα?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω οτι μπορεις να το αγοράσεις και με την ελληνική πιστωτική σου κάρτα?

 

Εγω με απλη πιστωτικη το παρηγγειλα και τη δεχτηκαν κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω με απλη πιστωτικη το παρηγγειλα και τη δεχτηκαν κανονικα.

Απλή πιστωτική έβαλα και εγώ, της Πειραιώς!

Link to comment
Share on other sites

Που σημαινει μεσα φλεβαρη θα παραλαβει καποιος...που τον μαρτη βγαινουν οι καινουργιες ναυαρχιδες με τον snapdrgaon 835..

 

E ναι..

Τέσπα καλοδούλευτο σε όλους όσους το πήρανε και καλές παραλαβές σε όσους θα περιμένουν.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το παραγγείλω, μια ερώτηση το πρόβλημα με την οθόνη που λένε ξέρουμε τι είναι? είναι πρόβλημα hardware ή software? γιατί αν είναι software με 1 uptade διορθώνεται, αν είναι hardware δύσκολα τα πράγματα. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

τραγικοι για ακομη μια φορα,χιλιες φορες να κρατουσαν τα invite.

 

Παραγγελεια 28/11. Μου ειχαν δωσει εκτιμωμενη ημερομηνια παραδοσης 30/12. Σημερα (2/12) μου εστειλε μηνυμα η dhl οτι το παρελαβε στην πολωνια και θα μου το φερει στις 8/12.

 

Αρα δεν ειναι και τοσο τραγικοι. Οταν παραλαμβανουν στελνουν αμεσως. Προσωπικα οι 10 μερες δε με ενοχλουν.

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα την έκανε την @@(*^ της η dhl και θα παραλάβω τελικά το απόγευμα από το αεροδρόμιο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Για το απλο OnePlus 3

Max. SAR:Head: 0.394 W/kg, Body: 0.323 W/kg

 

Να υποθεσω οτι θα ισχυουν και για το Τ αυτες οι πολυ καλες τιμές?

 

Με άλλο επεξεργαστή νομίζω ότι αλλάζουν και οι τιμές, απλά θεωρούμε ότι θα είναι παρεμφερεις

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελεια 28/11. Μου ειχαν δωσει εκτιμωμενη ημερομηνια παραδοσης 30/12. Σημερα (2/12) μου εστειλε μηνυμα η dhl οτι το παρελαβε στην πολωνια και θα μου το φερει στις 8/12.

 

Αρα δεν ειναι και τοσο τραγικοι. Οταν παραλαμβανουν στελνουν αμεσως. Προσωπικα οι 10 μερες δε με ενοχλουν.

Τυχερος. Μακαρι να ερχοταν και σε εμενα την αλλη βδομάδα. Αντε καλος να τα δεχτεις.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελεια 28/11. Μου ειχαν δωσει εκτιμωμενη ημερομηνια παραδοσης 30/12. Σημερα (2/12) μου εστειλε μηνυμα η dhl οτι το παρελαβε στην πολωνια και θα μου το φερει στις 8/12.

 

Αρα δεν ειναι και τοσο τραγικοι. Οταν παραλαμβανουν στελνουν αμεσως. Προσωπικα οι 10 μερες δε με ενοχλουν.

Αυτή η ειδοποίηση έρχεται στο email ή μήπως στο τηλέφωνο (κινητο) με μήνυμα;

Έκανα την βλακεια, την είδα τώρα, και στο τηλέφωνο που δήλωσα για την παραγγελία μου, δεν έβαλα μπροστά τον διεθνή αριθμό μας στο τηλέφωνο!

Edited by kosnic2
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ειδοποίηση έρχεται στο email ή μήπως στο τηλέφωνο (κινητο) με μήνυμα;

Έκανα την βλακεια, την είδα τώρα, και στο τηλέφωνο που δήλωσα για την παραγγελία μου, δεν έβαλα μπροστά τον διεθνή αριθμό μας στο τηλέφωνο!

 

 

Και γω που το βαλα παραλαμβάνω αύριο μάλλον και SMS ή tracking number δεν έλαβα ποτέ...

Μόνος μου ψάχτηκα με τη βοήθεια και τις οδηγίες που πήρα απο φίλο εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ειδοποίηση έρχεται στο email ή μήπως στο τηλέφωνο (κινητο) με μήνυμα;

Έκανα την βλακεια, την είδα τώρα, και στο τηλέφωνο που δήλωσα για την παραγγελία μου, δεν έβαλα μπροστά τον διεθνή αριθμό μας στο τηλέφωνο!

Σου έρχεται sms απο την dhl ελλαδος, οπότε δεν έχεις θεμα

 

Και γω που το βαλα παραλαμβάνω αύριο μάλλον και SMS ή tracking number δεν έλαβα ποτέ...

Μόνος μου ψάχτηκα με τη βοήθεια και τις οδηγίες που πήρα απο φίλο εδώ μέσα...

Κάνουν παραδοσεις και σαββατο? Που σου λέει ότι είναι με το tracking number σου? Εμένα από χθες το μεσημέρι γράφει ότι έφυγε από βουδαπεστη!

Edited by pificos
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Σου έρχεται sms απο την dhl ελλαδος, οπότε δεν έχεις θεμα

 

 

Κάνουν παραδοσεις και σαββατο? Που σου λέει ότι είναι με το tracking number σου? Εμένα από χθες το μεσημέρι γράφει ότι έφυγε από βουδαπεστη!

 

Τετάρτη μεσημέρι έφυγε από Βουδαπέστη το δικό μου και σήμερα το πρωί έφτασε Ελλάδα (πως έκανε δύο μέρες να έρθει από Ουγγαρία μη με ρωτάς δεν ξέρω) ...

Οπότε το δικό σου παράδοση Δευτέρα ή Τρίτη λογικά...

Μακάρι βέβαια να σου ρθει και αύριο αλλά οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος σου...

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα πριν από λίγο μετά από αρκετή ταλαιπωρία (λόγω dhl), το άνοιξα χωρίς sim ήταν στην 3.5.1 και έκανα αναβάθμιση στην 3.5.3 .

Πολύ ωραία κατασκευή και φοβερή οθόνη, δαχτυλικό ακέραιο.

Το μόνο σπαστικό είναι ότι η κάμερα εξέχει αρκετά και δεν υπάρχει περίπτωση να το βγάλω έξω από το σπίτι χωρίς θήκη , δηλαδή φουλ χρήση από Δευτέρα.

Σ/Κ θα ασχοληθώ μόνο με ξεκλείδωμα κλπ.

Aυτά τα ολίγα για την ώρα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ειδοποίηση έρχεται στο email ή μήπως στο τηλέφωνο (κινητο) με μήνυμα;

Έκανα την βλακεια, την είδα τώρα, και στο τηλέφωνο που δήλωσα για την παραγγελία μου, δεν έβαλα μπροστά τον διεθνή αριθμό μας στο τηλέφωνο!

 

 

Πρωτα μηνυμα στο κινητο απ την dhl οτι παρελαβε απο πολωνια (ουτε εγω ειχα βαλει τον διεθνη κωδικο κλησης στον αριθμο). Επισης μου εστειλε την ημερομηνια που θα μου το παραδοσουν και το truking number.

Μετα mail απ την ΟΡ που δεν αναφερει το traking number και απλα λεει οτι εφυγε με priority και ευχαριστιες κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα πριν από λίγο μετά από αρκετή ταλαιπωρία (λόγω dhl), το άνοιξα χωρίς sim ήταν στην 3.5.1 και έκανα αναβάθμιση στην 3.5.3 .

Πολύ ωραία κατασκευή και φοβερή οθόνη, δαχτυλικό ακέραιο.

Το μόνο σπαστικό είναι ότι η κάμερα εξέχει αρκετά και δεν υπάρχει περίπτωση να το βγάλω έξω από το σπίτι χωρίς θήκη , δηλαδή φουλ χρήση από Δευτέρα.

Σ/Κ θα ασχοληθώ μόνο με ξεκλείδωμα κλπ.

Aυτά τα ολίγα για την ώρα :)

 

Ωραίος...να το χαρείς αδερφέ!!!

Και μένα το δικό μου έφυγε για παράδοση επαρχία μάλλον αύριο θα μου το φέρει η Speedex

Περιμένω εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο.Επειδη αναφερθηκε προβλημα με την οθονη τι ακριβος ειναι;

Για τι προβλημα μιλαμε;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο.Επειδη αναφερθηκε προβλημα με την οθονη τι ακριβος ειναι;

Για τι προβλημα μιλαμε;

Ευχαριστω

Υπάρχει κάποιο θέμα με το touch. Δεν "ακούει"τόσο καλά. Θέμα software όπως λένε άρα λογικά θα στρώσει.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σε φίλο που με ρώτησε και επειδή μπορεί να βοηθήσει και κάποιους άλλους:

Η στάνταρ δωρεάν αποστολή αν και ανιχνεύεται ως DHL Express γίνεται οδικώς από την Πολωνία!!!

Γι' αυτό και χρειάζεται δύο μέρες για να φτάσει από την Πολωνία στην Ουγγαρία και άλλες 2-3 από την Ουγγαρία στην Ελλάδα...

Την ίδια (αν πρόκειται για την Αθήνα) ή το αργότερο την επόμενη ημέρα είναι στα χέρια μας ...

 

Αντίθετα η αποστολή που έχει κόστος διακινείται αεροπορικώς οπότε απαιτούνται 2 μέρες για να φτάσει Ελλάδα...

Αυτά τα έμαθα από εκπρόσωπο της DHL σήμερα που πήρα να ρωτήσω πως θα παραλάβω...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο θέμα με το touch. Δεν "ακούει"τόσο καλά. Θέμα software όπως λένε άρα λογικά θα στρώσει.

 

καλημερα στην παρεα,ειχα κ γω καποια θεματακια με το touch,μερικες φορες δεν ακουει καλα οντως.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...