Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδώ και σε απλά Ελληνικά ο τρόπος ρουταρίσματος του Τ και περάσματος twrp recovery

 

http://www.doctorandroid.gr/2016/11/root-oneplus-3t.html

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως ειναι δυνατον Ευρωπη να ειναι παντου εκτος αποθεματων και Καναδα / Χονγκ Κονγκ να υπαρχει αμεση διαθεσημοτητα?Δλδ τοσο μυαλο οι κινεζοι?? γτ δεν στελνουν ευρωπη πιο πολλες συσκευες αφου εδω υπαρχει και μεγαλη ζητηση??
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αύριο παραλαμβανω. Γερμανία.

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου παντως, με παραγγελια Nov 28, 2016 00:01:48 AM ακομα δεν εχει σταλει. Πραγματικα απιστευτοι που δεν τηρουν σειρα.

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου παντως, με παραγγελια Nov 28, 2016 00:01:48 AM ακομα δεν εχει σταλει. Πραγματικα απιστευτοι που δεν τηρουν σειρα.

Πραγματικά ότι νάναι, εγώ το παράγγειλα 1 δευτερόλεπτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! νωρίτερα και είναι καθοδόν.

Στείλε τους ένα μήνυμα, δεν χάνεις τίποτα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ότι νάναι, εγώ το παράγγειλα 1 δευτερόλεπτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! νωρίτερα και είναι καθοδόν.

Στείλε τους ένα μήνυμα, δεν χάνεις τίποτα

 

Και μήνυμα να στείλει θα πάει σε κινεζικο καλάθι άχρηστων... Απλα υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

http://www.dhl.com/en/express/tracking/shippers_reference.html

Βαζεις σε αυτο το λινκ στο shipper's reference τον αριθμο παραγγελιας (που ξεκιναει με τα αρχικα "ΟΡ......."), προορισμο ελλαδα και θα παρεις απο εκει το tracking number.

Με αυτο τον τροπο πηρα και το δικο μου tracking , σημερα φευγει, παμε απο Δευτερα εμεις...

 

Να σαι καλά αδερφέ...

Βρέθηκε το αντικείμενο του πόθου μας...

Αυτή την στιγμή βρίσκεται Τσεχία:

Processed at BRNO - CZECH REPUBLIC

Για να δούμε πόσες μέρες θα κάνει να φτάσει από εκεί (επίσημα αναφέρει για 6/12)

Παίζει να φτάσει νωρίτερα;

 

Πάντως από οργάνωση η One+ μάπα ...ούτε e-mail ούτε sms με tracking number αν και το κινητό έχει διανύσει το μισό δρόμο ήδη...

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά αδερφέ...

Βρέθηκε το αντικείμενο του πόθου μας...

Αυτή την στιγμή βρίσκεται Τσεχία:

Processed at BRNO - CZECH REPUBLIC

Για να δούμε πόσες μέρες θα κάνει να φτάσει από εκεί (επίσημα αναφέρει για 6/12)

Παίζει να φτάσει νωρίτερα;

 

Πάντως από οργάνωση η One+ μάπα ...ούτε e-mail ούτε sms με tracking number αν και το κινητό έχει διανύσει το μισό δρόμο ήδη...

 

Παρασκευη θα το εχεις αν εισαι Αθηνα ;)

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου παντως, με παραγγελια Nov 28, 2016 00:01:48 AM ακομα δεν εχει σταλει. Πραγματικα απιστευτοι που δεν τηρουν σειρα.

και σε μένα που η παραγγελία έγινε placed on 28 Νοεμβρίου 2016 12:01:30 π.μ. , ούτε φωνή ούτε ακρόαση...dispatched λεει 29/11 και άφιξη 6/12.

αλλά έτσι κάνα πάντα η εταιρία, υπομονή λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3T vs Google Pixel XL

 

 

Κι από μερα σε μερα θα παρει nugat το OP3T. Αναμενεται να ανοιξει κι άλλο η ψαλιδα...

 

oneplus 3t vs iphone 7 plus

Ναι, υπαρχει ταχυτερο android phone από ios...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3T vs Google Pixel XL

 

 

Κι από μερα σε μερα θα παρει nugat το OP3T. Αναμενεται να ανοιξει κι άλλο η ψαλιδα...

 

oneplus 3t vs iphone 7 plus

Ναι, υπαρχει ταχυτερο android phone από ios...

Να δούμε την καθημερινότητα πως θα πάει γιατί εγώ με το zte axon 7 που έχω τώρα ξενέρωσα. Μετά την 2 μέρα αρχίζει τρελό lag και κολλήματα. Μόνο με επανεκκίνηση στρώνει. Ας ελπίσουμε να είναι τόσο καλό όσο πρέπει για τα χαρακτηριστικά του.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε την καθημερινότητα πως θα πάει γιατί εγώ με το zte axon 7 που έχω τώρα ξενέρωσα. Μετά την 2 μέρα αρχίζει τρελό lag και κολλήματα. Μόνο με επανεκκίνηση στρώνει. Ας ελπίσουμε να είναι τόσο καλό όσο πρέπει για τα χαρακτηριστικά του.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν παίζουν εδώ αυτά ξέχασε τα.

Από την άλλη παίζει μέτρια κάμερα το βράδυ (ειδικά σε auto) και βίντεο με motion - εκεί πάσχουν τα 3/3Τ κατά βάση ..

Link to comment
Share on other sites

μπαταρία και ταχύτητα πάει μαντηλι

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την ram που από τα 6 άφηνε ελεύθερα κοντά στα 2,5 τι έγινε;Ισχύει;Γτ είναι κρίμα να έχει τόση ραμ και να σου αφήνει τόση λίγη ελεύθερη

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

μα αυτός είναι ο σκοπός, διότι αν αφήνει πολύ σημαίνει πως κλείνει εφαρμογές. όσο λιγότερη τόσο περισσότερες τρέχουν

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

μα αυτός είναι ο σκοπός, διότι αν αφήνει πολύ σημαίνει πως κλείνει εφαρμογές. όσο λιγότερη τόσο περισσότερες τρέχουν

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Ναι αλλά αν δεν έχεις καμία ανοιχτή εφαρμογή παλι δείχνει λίγη;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σήμερα έφυγε και λέει οτι θα το έχω στις 2 ειναι με fast

 

Δηλαδή έρχεται από Κίνα ,Αγγλία και μετά Ελλάδα ; χμμμ αυτές τις πατάτες κάνει η oneplus ...

Αν έστειλε από Ευρώπη αύριο θα το έχεις .

Link to comment
Share on other sites

τρέχουν στο background. γενικά με αυτό το κινητό δεν θα ασχοληθείς ποτέ ξανά με την ραμ

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έρχεται από Κίνα ,Αγγλία και μετά Ελλάδα ; χμμμ αυτές τις πατάτες κάνει η oneplus ...

Αν έστειλε από Ευρώπη αύριο θα το έχεις .

Απο πολωνια έφυγε αυριο εδω στην πατρα γιορτάζει ο πολιούχος και δεν δουλεύει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

τρέχουν στο background. γενικά με αυτό το κινητό δεν θα ασχοληθείς ποτέ ξανά με την ραμ

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Καλά αυτό λογικό είναι!Γενικά θεωρεις πιο συμφέρουσα την επιλογή του απλού ή του 3T?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την ram που από τα 6 άφηνε ελεύθερα κοντά στα 2,5 τι έγινε;Ισχύει;Γτ είναι κρίμα να έχει τόση ραμ και να σου αφήνει τόση λίγη ελεύθερη

 

Παιδιά αυτά με τη ram έχουν καταρριφθεί πολύ καιρό τώρα. Ελεύθερη μνήμη= άχρηστη μνήμη. Όπως και στα Windows στους υπολογιστές ένα πράμα που ξέρουμε χρόνια τώρα.

Το θέμα λοιπόν δεν είναι πόση ελεύθερη μνήμη αφήνει αλλά πως διαχειρίζεται τη δεσμευμένη. Και σε αυτό μια χαρά τα πάει.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει το απλό, μόνο το 3Τ

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Ναι βρε παιδί μου εννοώ την πρώτη έκδοση ή αυτή τώρα;Στο site της έχει και τις δύο!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά αυτά με τη ram έχουν καταρριφθεί πολύ καιρό τώρα. Ελεύθερη μνήμη= άχρηστη μνήμη. Όπως και στα Windows στους υπολογιστές ένα πράμα που ξέρουμε χρόνια τώρα.

Το θέμα λοιπόν δεν είναι πόση ελεύθερη μνήμη αφήνει αλλά πως διαχειρίζεται τη δεσμευμένη. Και σε αυτό μια χαρά τα πάει.

 

Δίκιο έχεις!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

είπαν ότι σταμάτησε η πώληση. τεσπα δεν ξέρω αν αξίζει τα +40 το 3Τ. για μένα δεν αξίζει αλλά είναι καθαρά προσωπική μου άποψη

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...