Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμένα δεν μου έχει έρθει email , απευθείας μήνυμα στο κινητό απο dhl, στην σελίδα του oneplus ακόμα δείχνει ότι θα φύγει αύριο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χτες καθόμασταν με γνωστό και τελευταίο λεπτό ανανεωναμε τον browser συνέχεια μέχρι να δείξει διαθέσιμο. Πήρε το 64 μαζί με θήκη και tempered και το παραλαμβάνει την άλλη βδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

δεν έχουν απόθεμα γιατί ετοιμάζουν το oneplus 3Ω

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση στο ελληνικο σιτε δειχνει αναμονη 4 εβδομαδες μπορουμε να το παραγγειλουμε απο το αγγλικο που λεει 10 μερες γινεται να το στειλουν?

 

Το σκεφτηκα και γω που εχω τον αδερφο μου Αγγλια,αλλα βγαινει και πιο ακριβο αλλα και με αγγλικι φορτιστη.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σας έρθει παιδιά...

 

 

 

 

Άχαστος με τέτοιο χρόνο :D :up:

Σε πέρασα στην στροφή Nov 28, 2016 00:00:25 AM

 

 

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει τόσο μεγάλη αναμονή? Εμένα με βγάζει παραλαβή μέσα Ιανουαρίου, πάνε καλά? Υπάρχει περίπτωση εάν το παραγγείλω τώρα να έρθει ποιο γρήγορα από τι λένε?
Link to comment
Share on other sites

Σε πέρασα στην στροφή Nov 28, 2016 00:00:25 AM

 

 

 

Στάλθηκε από το HUAWEI M2-A01W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδες, τωρα δεν εχει σημασια τι ωρα παραγγείλαμε, αλλα ποια παραγγελια θα εξυπηρετησουν στις αποθηκες της oneplus, γιατι όπως και την προηγουμενη φορα (oneplus 3), ετσι και τωρα, η σειρα με την οποια εξυπηρετουν τις παραγγελιες είναι τυχαια (κλασικη oneplus).

Το δικο μου δεν εφυγε σημερα, παρα την παραγγελια 1,5 λεπτο μετα το ανοιγμα των sales...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, τωρα δεν εχει σημασια τι ωρα παραγγείλαμε, αλλα ποια παραγγελια θα εξυπηρετησουν στις αποθηκες της oneplus, γιατι όπως και την προηγουμενη φορα (oneplus 3), ετσι και τωρα, η σειρα με την οποια εξυπηρετουν τις παραγγελιες είναι τυχαια (κλασικη oneplus).

Το δικο μου δεν εφυγε σημερα, παρα την παραγγελια 1,5 λεπτο μετα το ανοιγμα των sales...

περισσότερο για πλάκα το ξεκίνησα εγώ.

 

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

περισσότερο για πλάκα το ξεκίνησα εγώ.

 

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι βρε το ξερω, αλλα φανταστείτε καποιον που πληρωσε 17 ευρω για express shipping να παραλαβει αργοτερα από καποιον με standard shipping. Πλεον τη μαθαμε την oneplus, είναι τελειως για τα πανηγυρια σε αυτό το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγε σήμερα αλλά είναι για Γερμανία η παραλαβή. Κι εγώ για πλάκα είπα την ώρα. Το θέμα είναι να το οαραλαβουμε γρήγορα. Παντός το εξπρες που πήρα το 2 πάλι για Γερμανία έκανε 4 μέρες ενώ το απλό κάνει 6.

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Email ή sms?

Sms μου ήρθε εκείνη την ώρα από DHL και email άσοι την one plus στις 17:05

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα τώρα να δώ τι παίζει μιας κ είχα κλείσει προς τα κει..μόνο 4 βδομαδούλες αναμονή και 5 βδομαδούλες το 128..ok :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα τώρα να δώ τι παίζει μιας κ είχα κλείσει προς τα κει..μόνο 4 βδομαδούλες αναμονή και 5 βδομαδούλες το 128..ok :lol::lol:

 

τα ιδια παντελακη μου...τα ιδια παντελη μου.

Link to comment
Share on other sites

καλα μετα απο 4 βδομαδες σιγουρα θα εχει βγει το 4
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καλα μετα απο 4 βδομαδες σιγουρα θα εχει βγει το 4

;) ;) ;) καλό...

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναμενόμενο να εξαντληθεί . Το κινητο θα κρατήσει τιμή πάντως όπως και τα προηγούμενα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Από το tracking number πλέον φαίνεται ότι και τα δύο πακέτα θα είναι εδώ Παρασκευή 02/12. Έρχονται με φορτηγό από Πολωνία. Μπράβο στην εταιρία ακαριαια αποστολή.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Από το tracking number πλέον φαίνεται ότι και τα δύο πακέτα θα είναι εδώ Παρασκευή 02/12. Έρχονται με φορτηγό από Πολωνία. Μπράβο στην εταιρία ακαριαια αποστολή.

 

σε εμένα η τελευταία ένδειξη αναφέρει : ΄΄Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 11:49

1 Τεμάχιο΄΄

Οπότε απόψε φεύγουν λογικά απόψε από την Πολωνία προς τα εδώ :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έχει σταλεί αλλά δεν έχω πάρει tracking number ...Πώς παρακολουθείτε τα δικά σας;

Υπόψιν είναι με κανονική αποστολή και παράδοση 6/12...

Που βρίσκω το tracking number; Ή αποτελεί προνόμιο αυτών που πλήρωσαν τη γρήγορη αποστολή;

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έχει σταλεί αλλά δεν έχω πάρει tracking number ...Πώς παρακολουθείτε τα δικά σας;

Υπόψιν είναι με κανονική αποστολή και παράδοση 6/12...

Που βρίσκω το tracking number; Ή αποτελεί προνόμιο αυτών που πλήρωσαν τη γρήγορη αποστολή;

 

http://www.dhl.com/en/express/tracking/shippers_reference.html

Βαζεις σε αυτο το λινκ στο shipper's reference τον αριθμο παραγγελιας (που ξεκιναει με τα αρχικα "ΟΡ......."), προορισμο ελλαδα και θα παρεις απο εκει το tracking number.

Με αυτο τον τροπο πηρα και το δικο μου tracking , σημερα φευγει, παμε απο Δευτερα εμεις...

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έχει σταλεί αλλά δεν έχω πάρει tracking number ...Πώς παρακολουθείτε τα δικά σας;

Υπόψιν είναι με κανονική αποστολή και παράδοση 6/12...

Που βρίσκω το tracking number; Ή αποτελεί προνόμιο αυτών που πλήρωσαν τη γρήγορη αποστολή;

 

δεν σου έχει ερθει sms ή email ??

Μιλάμε για κανονική αποστολή, όχι priority

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε και σε μένα sms με tracking number από dhl. Παράδοση στις 5 Δεκ, μια μέρα νωρίτερα από την αρχική εκτίμηση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...