Jump to content

Doogee X9 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για σας παιδια .. τιο πηρα και το κινητακι.. 65 ευρο απο black friday.. το εχς τορα 1 μηνα περιπου... θετικα... καλη κατασκευη... ωραια και μεγαλη οθωνη με καλλα χρωματα... αν και μπορις να το ρύθμισης απο το miravision που εχει.. μπαταρια με 1 ωρα μουσικη καθε μερα.... data και wifi λιγη χρηση .. και αρκετο μπλα μπλα μου βγαζει σχεδον 3 μερες και παντα το φορτίζω οταν ειναι γυρο στο 20 τις εκατο...αρκετα γρηγορο . δε μου κόλλησε καθολου απο τοτε που το πηρα και εκανα αμεσος update....

αρνητικα..... μετριο καμεερα.. μεενα περιεργο προβλημα οταν τραβας video και ο ηχος ειναι δυνατοσ μετα απο 4-5 sec σαν να χαμηλψνη αποτομα...ηχος ακουστικου θα τον ηθελα ιλγω πιο δυνατο...( σε συγκριση με το moto g 2013 που ειχα μεχρι τωρα που σε περνη τα αυτα)

οπως και το μονο ηχειο .. λιγο πιο δυνατο... αυτα .. κατα αλλα ειμαι ευχαριστημενος μεχρι στιγμης... για ενα κινητό με 65 ευρο...

για 4g το δοκίμασε κανενας?? εμενα μου βγαζη μονο 3G h+.... με κοσμοτε..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δουλευει μια χαρα το 4g στο κινητακι μας.η καμερα ειναι μετρια αλλα δεν το πηραμε τοσα λιγα λεφτα και να εχουμε τρελες απαιτησεις.η ρομ εχει θεματακια.πιστευω ομως πως θα βγει καποια ακομα αναβαθμιση και καποια custom.το root γινεται μονο με flashtools περνωντας twrp recovery και μεσα απο αυτο το supersu.zip.οσο για την μη ληψη 4g δοκιμασε ξανα σε ανοιχτο χωρο και φυσικα δες αν εχεις σιγουρα εκει 4g.
Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα ενεργοποίησης του 4g έστειλες; αν όχι στέλνεις 4g στο 1333

 

Στάλθηκε από το WOLDER_34 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει μια χαρα το 4g στο κινητακι μας.η καμερα ειναι μετρια αλλα δεν το πηραμε τοσα λιγα λεφτα και να εχουμε τρελες απαιτησεις.η ρομ εχει θεματακια.πιστευω ομως πως θα βγει καποια ακομα αναβαθμιση και καποια custom.το root γινεται μονο με flashtools περνωντας twrp recovery και μεσα απο αυτο το supersu.zip.οσο για την μη ληψη 4g δοκιμασε ξανα σε ανοιχτο χωρο και φυσικα δες αν εχεις σιγουρα εκει 4g.

 

Oλες οι Ρομ των doogee / Homtom ειναι για κλωτσιες. Το τμημα του προγραμματισμου εκει στην Doogee μαλλον @@βαραει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

καπου πήρε το μάτι μου οτι βγηκε update για x9 pro.....

Official ROM Doogee X9 Pro Version : DOOGEE-X9pro-Android6.0-20170220 - full_n381b-user 6.0 MRA58K

 

έχει έρθει σε κανενα...?

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια .. τιο πηρα και το κινητακι.. 65 ευρο απο black friday.. το εχς τορα 1 μηνα περιπου... θετικα... καλη κατασκευη... ωραια και μεγαλη οθωνη με καλλα χρωματα... αν και μπορις να το ρύθμισης απο το miravision που εχει.. μπαταρια με 1 ωρα μουσικη καθε μερα.... data και wifi λιγη χρηση .. και αρκετο μπλα μπλα μου βγαζει σχεδον 3 μερες και παντα το φορτίζω οταν ειναι γυρο στο 20 τις εκατο...αρκετα γρηγορο . δε μου κόλλησε καθολου απο τοτε που το πηρα και εκανα αμεσος update....

αρνητικα..... μετριο καμεερα.. μεενα περιεργο προβλημα οταν τραβας video και ο ηχος ειναι δυνατοσ μετα απο 4-5 sec σαν να χαμηλψνη αποτομα...ηχος ακουστικου θα τον ηθελα ιλγω πιο δυνατο...( σε συγκριση με το moto g 2013 που ειχα μεχρι τωρα που σε περνη τα αυτα)

οπως και το μονο ηχειο .. λιγο πιο δυνατο... αυτα .. κατα αλλα ειμαι ευχαριστημενος μεχρι στιγμης... για ενα κινητό με 65 ευρο...

για 4g το δοκίμασε κανενας?? εμενα μου βγαζη μονο 3G h+.... με κοσμοτε..

 

Ωραια η αναφορα σου στο κινητο, τωρα εχει σειρα η συνταξη σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Χαριζω 3 καινουριες θηκες σιλικονης (2 γκρι διαφανες και μια μαυρη με σχεδιο don't touch my phone).Συναντηση στο Βυρωνα.Ειναι πιο χοντροκομμενες απο τη διαφανη που χει στο κουτι.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως έχει αγοράσει κάποιος οθόνη για το Χ 9pro και δεν την χρησιμοποιήσε? Αν σας περισσεύει καμία ενδιαφέρομαι.

 

Στάλθηκε από το HTC Desire 825 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Doogee X9 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...