Jump to content

Φόρμα επικοινωνίας wind


user_one
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη φόρμα επικοινωνίας τους;

 

Προσπαθώ εδώ και μια εβδομάδα να τη συμπληρώσω, κι όταν πατάω αποστολή, κοκκινίζει το πεδίο "Αριθμός στον οποίο αφορά το αίτημα" και γράφει από κάτω "Η υποβολή αιτήματος υποστήριξης δεν ολοκληρώθηκε. Παρακαλούμε δοκίμασε ξανά αργότερα."

 

Ο αριθμός συμπληρώνεται σωστά. 10 ψηφία χωρίς κενά. Είναι παλιός αριθμός Q 699..

Αν δοκιμάσω να προσθέσω και το πρόθεμα της Ελλάδας (+30 ή 0030) βγάζει "Μη έγκυρος αριθμός τηλεφώνου."

 

Κάλεσα την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι μάλλον πρόκειται απλώς για συστημικό πρόβλημα.

 

Έχω δοκιμάσει Edge, chrome και firefox.

 

Ευχαριστώ

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα.

 

Για μένα είναι έτσι εδώ και μήνες. Την τελευταία φορά που το δοκίμασα, αγανάκτησα και ξεκίνησα τσατ. Μου έδωσε οδηγίες για το πως να συμπληρώσω "σωστά" τη φόρμα και πήγε. Το βάζω όπως μου ήρθε στο μέιλ. Δε θυμάμαι και όπως το διαβάζω μου βγάζει και πολύ νόημα αλλά ίσως κοιτώντας τη φόρμα το καταλάβεις. Αλλιώς ρώτα στο τσάτ και γράψτο κι εδώ αυτό που θα σου πουν.

 

Wind:

Ιδιώτης

ναι

 

Εγώ:

ναι

 

Wind:

πιο κάτω

και στην συνέχεια

Υπηρεσία -γενικές πληροφορίες

Κατηγορία-γενικές πληροφορίες

Κατηγορία -άλλο θέμα επιλέξτε

 

Εγώ:

Δεν έχει αυτήν την επιλογή

 

Wind:

Κατηγορία -άλλο θέμα επιλέξτε

 

Εγώ:

άλλο θέμα ναι

 

Wind:

Και στείλτε το ξανά

Εγώ:

όχι επιλεξτε

ok

 

Wind:

Σας περιμένω

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:mad: - και που συμπληρωσα σωστα την φορμα επικοινωνιας τι εγινε, τιποτα (!) επι 2 ολοκληρα πρωϊνα προσπαθω να παρω το 13800 και 1212 ακομη και στο 13833 προσπαθησα να ρωτησω κατι για λογαρισμο και το αυτοματο συστημα με πεταει εξω "δεν μπορουμε να σας εξυπηρετησουμε", ποση ζαλαδα να με ρωταει τι ακριβως θελω και στο τελος τιποτα, μα ειναι κατασταση αυτη ? 2 πρωϊνα να καλω για μια εξειδικευμενη πληροφορια για το πως να πληρωνω λογαρισμο ? δεν ζητησα κατι να μου χαρισουν,να πληρωσω θελω αναθεμα την ωρα μεσα (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν βοηθάει αυτό που γράφω, αλλά όταν συμπλήρωσα τη φόρμα και μου ήρθε επιβεβαίωση στο μέιλ, απάντησαν μετά από 7 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

:worry: - α τοτε ενταξει,εγω ειμαι στην 2η ακομη αρα υπομονη.

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Πέρασαν 2 χρόνια. Είπα "θα το 'χουν διορθώσει, δεν μπορεί.."

Αμ δε.. έχω αλλάξει λειτουργικό, browser κι ακόμα τίποτα..

 

Όπως κι αν γράψω τον αριθμό στον οποίο αφορά το σχόλιο, δεν το δέχεται!

Δοκίμασα:

69...

0030...

+3069...

 

Στα 2 πρώτα βγάζει "Η υποβολή αιτήματος υποστήριξης δεν ολοκληρώθηκε. Παρακαλούμε δοκίμασε ξανά αργότερα."

Ενώ στο τελευταίο: Μη έγκυρος αριθμός τηλεφώνου.

Δοκίμασα να αφήσω κενό το πεδίο και βγάζει "Πρέπει να συμπληρώσεις τον αριθμό που αφορά το σχόλιο"

 

Μ' αρέσει που ασχολήθηκαν κι άλλαξαν το "Αριθμός στον οποίο αφορά το αίτημα" σε "Αριθμός στον οποίο αφορά το σχόλιο"

 

Κοροϊδία μέσα στα μούτρα.

Ας τη βγάλουν τελείως από το site!

Κάθεσαι πόση ώρα να γράψεις αναλυτικά το πρόβλημα σου και στο τέλος δεν μπορείς να το στείλεις.

 

Να δοκιμάσω καταγγελία στην ΕΕΤΤ; (Γελάνε και οι πέτρες..)

 

Γνωρίζει κανείς email απευθείας επικοινωνίας;

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν 2 χρόνια. Είπα "θα το 'χουν διορθώσει, δεν μπορεί.."

Αμ δε.. έχω αλλάξει λειτουργικό, browser κι ακόμα τίποτα..

 

Όπως κι αν γράψω τον αριθμό στον οποίο αφορά το σχόλιο, δεν το δέχεται!

Δοκίμασα:

69...

0030...

+3069...

 

Στα 2 πρώτα βγάζει "Η υποβολή αιτήματος υποστήριξης δεν ολοκληρώθηκε. Παρακαλούμε δοκίμασε ξανά αργότερα."

Ενώ στο τελευταίο: Μη έγκυρος αριθμός τηλεφώνου.

Δοκίμασα να αφήσω κενό το πεδίο και βγάζει "Πρέπει να συμπληρώσεις τον αριθμό που αφορά το σχόλιο"

 

Μ' αρέσει που ασχολήθηκαν κι άλλαξαν το "Αριθμός στον οποίο αφορά το αίτημα" σε "Αριθμός στον οποίο αφορά το σχόλιο"

 

Κοροϊδία μέσα στα μούτρα.

Ας τη βγάλουν τελείως από το site!

Κάθεσαι πόση ώρα να γράψεις αναλυτικά το πρόβλημα σου και στο τέλος δεν μπορείς να το στείλεις.

 

Να δοκιμάσω καταγγελία στην ΕΕΤΤ; (Γελάνε και οι πέτρες..)

 

Γνωρίζει κανείς email απευθείας επικοινωνίας;

 

Πιθανολογώ ότι μόλις γράφεις τον αριθμό αφήνει και ένα κενό μετά το οποίο βλέπει ως κάτι άκυρο.Ασε ένα κενό μόλις γράψεις τον αριθμό και γύρνα πίσω να είναι κολλημένος ο δείκτης στον τελευταίο αριθμό.Δεν ξέρω αν κατάλαβες όπως το γράφω.

Link to comment
Share on other sites

Επανειλημμένα έχω χρησιμοποιήσει τη φόρμα επικοινωνίας χωρίς κανένα πρόβλημα.

Θα επιλέξεις το πεδίο δεξιά που γράφει "προτάσεις - σχόλια" και μετά όλα θα γίνουν χωρίς κανένα πρόβλημα.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εγω μια φορα την χρησιμοποιησα και μου απαντησαν αμεσα σε 2 μερες.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
On 8/12/2016 at 2:14 ΜΜ, FKLDS said:

Δεν ξέρω αν βοηθάει αυτό που γράφω, αλλά όταν συμπλήρωσα τη φόρμα και μου ήρθε επιβεβαίωση στο μέιλ, απάντησαν μετά από 7 ημέρες.

Καλημέρα,

Ποια φόρμα συμπλήρωσες ;
Που υπάρχει ο σχετικός σύνδεσμος ;

Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2022 at 10:28 ΠΜ, pluss said:

Και, απάντησαν εντός 24ώρου, το οποίο μου έκανε ιδιαίτερα θετική εντύπωση διότι δεν το περίμενα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...