Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρχισε να με ενοχλεί η ταχύτητά. Το θεωρώ αργό. Η μπαταρία του μου φαίνεται λίγη αν και αλλαγμένη. Από την άλλη ήταν και θα είναι από τα κορυφαία. Δεν ξέρω, δίλημμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει σύγκριση ανάμεσα στις 2 συσκευές και ειδικά σε αυτά που γράφεις το mate υπερέχει κατά πολυ

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μικρο οι 5 ίντσες; Τώρα έχω lg leon με 4,5 ίντσες.

το 5.7 ήδη μου φαίνεται μικρό

λίγο υπερβολικό βέβαια...

κάποτε θα μου φαινόταν τεράστιο

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το 5.7 ήδη μου φαίνεται μικρό

λίγο υπερβολικό βέβαια...

κάποτε θα μου φαινόταν τεράστιο

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Πάρε μια πλάσμα να κάνεις τη δουλειά σου!!!

 

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα p8 lite μονοκαρτο2 χρόνια και κάτι, αλλά θα ήθελα να αλλάξω συσκευη γιατί έχει αρχίσει ν μου την σπάει η μπαταρία που διαρκεί τόσο λίγο και ότι θα ήθελα ένα δικαρτο.. πιστεύετε ότι αν πάω στο Xiaomi Redmi 4X 32GB 4G θα μείνω ευχαριστημένος??ποιες είναι οι απόψεις για το κινητό αυτό.. ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ναι πιστεύω θα μείνεις ευχαριστημένος. Στο μόνο σημείο που υστερεί το redmi 4x είναι το βίντεο. Σε όλα τα υπόλοιπα είναι καλύτερο. Ειδικά στο τομέα αυτονομία θα έχεις τεράστια διαφορά. Απλά αν το πάρεις απο σκρουτζομάγαζο, φρόντισε το κουτί να γράφει global version στο πλάι (τους ρωτάς κιολας αν έχει 800αρα μπάντα και ευρωπαϊκό φορτιστή).
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Εχω ενα κινητο με windows Nokia x6. Ψαχνω ενα κινητο που αισθητικα να μοιαζει με iphone. Βρηκα
αυτο

http://www.skroutz.gr/s/5450546/Xiaomi-Mi-4-16GB.html και μου αρεσει παρα πολυ. Ρωτησα στο γερμανο και μου ειπαν πως ειναι παλιο και με μικρη αποθηκευση 16gb. Εσεις τι λετε? Εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο που να μοιαζει με iphone?

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι όντως παλιό, αλλά στέκεται άνετα και σήμερα. Πολύ καλός επεξεργαστής και ικανή ram.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ προτείνουμε συσκευές που ρωτούν οι topic starters. Ο σκοπός δηλαδή είναι να βοηθήσουμε. Οπότε όχι flame παρακαλώ. ;) Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Τυχερος,τζαμπα θα σου βγει.Αν το εχεις σε ios 8/9,ιδανικα η 10 γιατι συνδυαζει οτι ελειπε τοσα χρονια απο το ios.Θα σου κανει τη δουλεια,χωρις πολλα πολλα.Απλα αν εχεις το 4G μονιμα,πολυ πιθανο να ψαχνεις μπριζα εκτος αν κανεις πολυ ελαφρια χρηση.

 

μπα πολυ λιγα θελω απο την συσκευη σε 2g θα ειναι μονημα και θα εχι ολο και ολο μια εφαμογη

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κινητό για χάρη φίλου με τα παραπάνω χαρακτηριστικά και τιμή όσο δυνατόν μέσα στο μπάτζετ

 

Honor 8,ίδια κάμερα με P9,4GB Ram

Ειναι 5,2 ίντσες όμως.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Για το Moto Z σε βλέπω που αυτή τη στιγμή στα 329 που έχει είναι σε άριστη τιμή. https://www.skroutz.gr/s/9970342/Lenovo-Moto-Z-32GB.html

 

Αλλά ενδεχομένως να χρειαστείτε και την επέκταση μπαταρίας που βγάζει η motorola μιας και το μόνο του αγκάθι είναι η μικρή αυτονομία. Αυτή τη στιγμή ποιο κινητό έχει;

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει να δώσω λεφτα για την αγορα του maze alpha και του kiicaa mix ή στα χρηματα αυτα να παω σε ενα leeco cool1 ή s3?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα χρηματα αυτα έβγαλε προσφορά και το Mars pro!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, σκέφτομαι να πουλήσω το Xiaomi redmi Note 3 pro. Για επόμενο κινητό είμαι ανάμεσα σε IPhone 7-7plus ή S8 (το απλό). Θέλω να έχει καλή κάμερα, να κρατάει καλή μεταπολιτική αξία και να είναι αξιόπιστο σαν κινητό! Iphone δεν είχα ποτέ και διστάζω να πάρω. Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω στο θέμα! Αν έχετε να προτείνετε κάποια άλλη καλύτερη συσκευή θα ήθελα να την ακούσω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...