Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πιστευω αξιζει τα ευρω του

ολα ειναι οκ σε αυτο, εκτος μπαταριας (λυση υπαρχει με την χρηση ενος power bank)

Link to comment
Share on other sites

nexus 5x πολυ καλη καμερα, στοκ αντροιντ, μετρια μπαταρια

 

Καλά μέτρια μπαταρία με ανοικτά Wi Fi bluetooth δεδομένα κινητής και soc 4h30m δεν την λες και μέτρια....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα σχετικά φθηνό κινητό για social media χρήση και internet κυρίως και όχι για παιχνίδια. Είμαι μεταξύ του Lenovo K80 (214 euro) και του Lenovo p70 (170 euro). Ποιά είναι η γνώμη σας;

 

ΥΓ. Με ενδιαφέρει να έχει χαμηλό SAR και ραδιόφωνο

Edited by Funkuser
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τελικά πλέον είμαι ανάμεσα σε Mi5, Mi5s, και Zuk Z2, με το τρίτο να προηγείται λόγο χρημάτων και μεγαλύτερης μπαταρίας. Τι λέτε;; Edited by valouris
Link to comment
Share on other sites

Mi5s πρέπει να ναι τηλεφωναρα!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Ναι αλλά περίεργο που οι κάμερές του μάλλον είναι downgrade από το Μι5

Link to comment
Share on other sites

Tα πραγματα ειναι απλα φιλε μου .. Αν θες την καλυτερη καμερα,το καλυτερο λογισμικο και τον καλυτερο επεξεργαστη πας για nexus

Aν ομως θες μεταλλικη κατασκευη,πολυ καλη αυτονομια,στερεο ηχεια,αδιαβροχοποιηση και δεν σε νοιαζει τοσο η καμερα και οι επιδοσεις (οχι οτι ειναι τραγικο σε αυτα,ισα ισα μια χαρα ειναι ) πας για z3

Δες τις αναγκες σου και επελεξε

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το nexus θα έχει καλύτερη υποστήριξη στη συνέχεια,από την άλλη το z3 έχει και αυτό τα θετικά του και πιστεύω πως είναι και πιο όμορφο.Αυτή τη στιγμή έχω Windows(Lumia 640 xl) και έχω τα τελευταία 4-5 χρόνια(lumia 520,920,930)εχω μάθει με τα Windows αλλά μου την έχει δώσει αυτή η ιστορία με τις εφαρμογές..Υπάρχει και το 950 σε αυτά τα λεφτά..Δεν κρύβω πώς η μετάβαση σε android με φοβίζει,δεν ξέρω τι να αποφασίσω...
Link to comment
Share on other sites

χρειάζομαι την βοήθεια σας στην επιλογή κινητού οι προϋποθέσεις είναι να μπορέσω να το κρατήσω πάνω από χρόνο, καλό σήμα, χρήση δεδομένων 4G, όχι βαριά παιχνίδια, καλή μπαταρία αξιοπρεπείς φωτογραφίες, είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2 αλλά αν υπάρχει άλλη πρόταση μέχρι 200 ευρώ και αγορά από Ελλάδα. έχω 3 χρόνια σχεδόν το huawei honor 2 και βγήκε σκυλί οπότε θα ήθελα κάτι όσο γίνεται ισάξιο με καλύτερα χαρακτηριστικά

 

https://www.skroutz.gr/s/9445259/Huawei-Honor-7-Lite-16GB.html#specs-container

 

https://www.skroutz.gr/s/6608364/Huawei-Honor-4X-8GB.html

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα επέλεγα το νεξους.

950 σίγουρα οχι(δεν ειμαι wp hater, ομως δε ξερω αν εχει μέλλον η συσκευή. Σα hardware ειναι οκ+ όμως)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά περίεργο που οι κάμερές του μάλλον είναι downgrade από το Μι5

 

Οι κάμερες του είναι λογικα κατα πολυ καλύτερες απο το mi5. Μη κοιτας των αριθμό των mpixels.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω τις συσκευές και γνωρίζω τις διαφορές τους. Χωρίς να σταθεί κάποιος στο οικονομικό ποια θα διαλέγατε; Ποια σε βάθος χρόνου θα σταθεί καλύτερα; Τα 4GB του HONOR ή το Nexus με τις σίγουρες αναβαθμίσεις μέχρι μάλλον και το 8; Ευχαριστώ.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...