Jump to content

Πιστοποίηση ΙΕΚ


dreaming
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 298
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, μηπως θα μπορουσες να στειλεις και σε εμενα τις απαντήσεις, ξέρεις ψαχνω καιρό και δεν έχω βρεί τίποτα :blink:. Το e-mail μου είναι: Ευχαριστώ Προκαταβολικά!!

 

Καλησπερα!

Σου εστειλα στο mail σου ερτωτησεις απαντησεις πιστοποιησησς ΔΟΣΕ.

Καλο διαβασμα!

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΨΑΧΝΩ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΟΣΕ 2009.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 300...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

ΟΠΟΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ .

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

 

Καλησπερα!

Στειλε μου το mail σου για να σου στειλω εκει ερωτησεισ απαντησεισ πιστοποιησης ΔΟΣΕ.

 

Θα ήθελα και γώ απο τον dimitriadim τις ερωτήσεις-απαντήσεις του τμήματος ΔΟΣΕ αν είναι ευκολο. Το email mou einai .

Ευχαριστώ!

 

Καλησπερα!

Εχω καιρο να μπω γι αυτο και απαντω σημερα.

Στειλε μου το mail σου για να σου στειλω εκει ερωτησεις απαντησεις πιστοποιησης ΔΟΣΕ.

 

θα ηθελα και εγω τις απαντησεις για την ειδικοτητα δοσε 2009,δυστυχως εγω εχω τις παλιες.εαν μπορειτε να μου τις στειλετε!σας ευχαριστω!

 

Καλησπερα!

Στειλε μου το mail σου για να σου στειλω εκει ερωτησεις απαντησεις πιστοποιησης ΔΟΣΕ.

 

και εγώ παιδιά θα ήθελα απαντήσεις για ΔΟΣΕ ευχαριστώ ...να είστε καλα

 

Καλησπερα!

Στις εστειλα στο mail σου !

Καλο διαβασμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

 

σας παρακαλώ αν υπάρχει κάποιος που να έχει τις απαντήσεις για την ειδικότητα ΔΟΣΕ θα με έσωζε...έστω και τελευταία στιγμή.

 

Το email μου είναι :Ευχαριστώ πολύ

Καλή επιτυχία σ' όλα τα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

 

σας παρακαλώ αν υπάρχει κάποιος που να έχει τις απαντήσεις για την ειδικότητα ΔΟΣΕ θα με έσωζε...έστω και τελευταία στιγμή.

 

Το email μου είναι :Ευχαριστώ πολύ

Καλή επιτυχία σ' όλα τα παιδιά

 

Eden, καλησπέρα και καλωσόρισες στο myphone.gr.

Όπως καταλαβαίνεις τα μέλη μας δεν βρίσκονται 24/7 στο internet.

Θα σου συνιστούσα, λοιπόν, να κάνεις λίγο υπομονή ..

 

Καλή διαμονή στο myphone.gr

 

Εκ της διαχείρισης.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Θα ήθελα και έγω να παρακαλέσω όποιος έχει τις απαντήσεις για την ΔΟΣΕ να μου τις στείλει και εμένα γιατί έχω ξαναδώσει εξετάσεις και δεν έχω περάσει

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; ψαχνουμε τις απαντησεις Ειδικος Εμποριας και Διαφήμισης! έχετε κατι Please..? αν ναι στειλτε μου p.m για να δωσω το email μου
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; ψαχνουμε τις απαντησεις Ειδικος Εμποριας και Διαφήμισης! έχετε κατι Please..? αν ναι στειλτε μου p.m για να δωσω το email μου

 

ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Δ.Ο.Σ.Ε ΑΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΠΟΛΥ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

θα ήθελα κι εγω τις απαντήσεις για ΔΟΣΕ παρακαλώ πολύ!!!

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

 

Εκ της διαχείρισης μου είχε ζητηθεί να κάνω υπομονή.

Ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά που στο παρελθόν έλαβαν τις απαντήσεις για την ειδικότητα ΔΟΣΕ.

 

Ελπίζω μέσα απο τα τετράδια μου να βρω τη λύση στο πρόβλημα μου.

Δεν πειράζει που δεν καταφέρατε να μου προωθήσετε τις απαντήσεις..ίσως διαβάζετε όλοι σας τόσο πολύ που δεν μπορούσατε να κάνετε ενα κλικ στον Η/Υ.

 

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ σ όλους τους αγωνιζόμενους απιστοποίητους !

 

Εάν υπάρχουν απαντήσεις για φύλακα μουσείων

μια απάντηση στο mail μου θα κανε πολλούς σχετικούς ΙΕΚς

να περάσουν καλύτερα χριστούγεννα.

 

Μάντη καλών, ευχαριστούμε !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπέρα! Ψάχνω και εγώ ερωτήσεις και απαντήσεις από το δημόσιο ΙΕΚ, ΔΟΣΕ! Είναι εύκολο να τα στήλει κάποιος που τα έχει στην κατοχή του? το mail μου είναι ... ευχαριστώ πολύ!

 

καλησπέρα! θα ήθελα και εγώ τις απαντήσεις και ερωτήσεις απο ΔΟΣΕ! υπάεχει τρόπος να τις λάβω; και πώς; ευχαριστώ πολύ!

 

 

 

 

Μην δημοσιεύετε το e-mail σας. Χρησιμοποιείτε τα Προσωπικά Μηνύματα.

Εκ της Ομάδας Διαχείρισης.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σου.Αν σου στειλουν τις απαντησεις θα μπορουσες να τις στειλεις και σε μενα?Εναμιση χρόνο τις ψαχνω.Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΨΑΧΝΩ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΟΣΕ 2009.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 300...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

ΟΠΟΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ .

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

 

Αν θες στειλε μου το mail σου με μηνυμα για να σου στειλω εκει ερωτησεις απαντησιες πιστοποιησης ΔΟΣΕ.

 

θα ηθελα και εγω τις απαντησεις για την ειδικοτητα δοσε 2009,δυστυχως εγω εχω τις παλιες.εαν μπορειτε να μου τις στειλετε!σας ευχαριστω!

 

 

Αν θες στειλε μου το mail σου με μηνυμα για να σου στειλω εκει ερωτησεις απαντησιες πιστοποιησης ΔΟΣΕ.

 

Γεια σου.Αν σου στειλουν τις απαντησεις θα μπορουσες να τις στειλεις και σε μενα?Εναμιση χρόνο τις ψαχνω.Ευχαριστώ!!

 

Αν θες στειλε μου το mail σου με μηνυμα για να σου στειλω εκει ερωτησεις απαντησιες πιστοποιησης ΔΟΣΕ.

 

καλησπέρα! Ψάχνω και εγώ ερωτήσεις και απαντήσεις από το δημόσιο ΙΕΚ, ΔΟΣΕ! Είναι εύκολο να τα στήλει κάποιος που τα έχει στην κατοχή του? το mail μου είναι ... ευχαριστώ πολύ!

 

καλησπέρα! θα ήθελα και εγώ τις απαντήσεις και ερωτήσεις απο ΔΟΣΕ! υπάεχει τρόπος να τις λάβω; και πώς; ευχαριστώ πολύ!

 

Αν θες στειλε μου το mail σου με μηνυμα για να σου στειλω εκει ερωτησεις απαντησιες πιστοποιησης ΔΟΣΕ.

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

 

σας παρακαλώ αν υπάρχει κάποιος που να έχει τις απαντήσεις για την ειδικότητα ΔΟΣΕ θα με έσωζε...έστω και τελευταία στιγμή.

 

Το email μου είναι :Ευχαριστώ πολύ

Καλή επιτυχία σ' όλα τα παιδιά

 

Στα εστειλα στο mail σου!

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

 

Εκ της διαχείρισης μου είχε ζητηθεί να κάνω υπομονή.

Ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά που στο παρελθόν έλαβαν τις απαντήσεις για την ειδικότητα ΔΟΣΕ.

 

Ελπίζω μέσα απο τα τετράδια μου να βρω τη λύση στο πρόβλημα μου.

Δεν πειράζει που δεν καταφέρατε να μου προωθήσετε τις απαντήσεις..ίσως διαβάζετε όλοι σας τόσο πολύ που δεν μπορούσατε να κάνετε ενα κλικ στον Η/Υ.

 

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά.

 

Εχω αρκετο καιρο να μπω και ειδα σημερα τα μηνυματα.Στα εστειλα σημερα στο mail σου.Καλο διαβασμα!

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ και την ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σήμερα και είδα ότι η Δήμητρα έχει προωθήσει στα περισσότερα παιδιά τις απαντήσεις για την ειδικότητα ΔΟΣΕ.

 

Ωστόσο αν κάποιος δεν τις έχει λάβει ας μου στείλει μνμ και θα του τις προωθήσω

 

Εγώ τις απαντήσεις τις έχω....όρεξη για διάβασμα δεν έχω...ακόμα είμαι στην 7 ερώτηση...και ο χρόνος πλησιάζει...!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Εγώ ψάχνω εδώ και πολύ καιρό :O τις απαντήσεις πιστοποίησης του τμήματος ειδικός τουριστικού γραφείου. Το e-mail μου είναι *****moderated***** Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!!

 

Ετοιμάζομαι να δώσω και εγώ πιστοποίηση για ΔΟΣΕ και ψάχνω τις απαντήσεις!!

 

Οποιος έχει την καλοσύνη να μου τισ στείλει !!!!

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!θελω να δωσω πιστοποιηση κ εχω πελαγωσει!!εχω τελειωσει αισθητικη κ δεν μπορω να βρω ουτε τις ερωτησεις αλλα ουτε κ τις ημερομηνες!!!μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει??παρακαλωωωωωωωω!!:cry:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!θελω να δωσω πιστοποιηση κ εχω πελαγωσει!!εχω τελειωσει αισθητικη κ δεν μπορω να βρω ουτε τις ερωτησεις αλλα ουτε κ τις ημερομηνες!!!μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει??παρακαλωωωωωωωω!!:cry:

 

 

Ερωτήσεις και ημερομηνίες θα σου δώσουν από το ΙΕΚ όταν κάνεις τα χαρτιά σου για να δώσεις Πιστοποίηση. Ρώτα πρώτα εκεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι πηγα κ απο κει...κ η απαντηση τους ηταν να μπω στο site του οεεκ στο οποιο βρηκα ημερομηνιες του 2003 εως και το 2008...για τις ερωτησεις παλι ουτε λογος!!!για δημοσιο ιεκ λεμε τωρα,σιγα μην ειχαν να μου πουν κατι!!
Link to comment
Share on other sites

ναι πηγα κ απο κει...κ η απαντηση τους ηταν να μπω στο site του οεεκ στο οποιο βρηκα ημερομηνιες του 2003 εως και το 2008...για τις ερωτησεις παλι ουτε λογος!!!για δημοσιο ιεκ λεμε τωρα,σιγα μην ειχαν να μου πουν κατι!!

 

Καταρχήν μην απαξιώνεις τα Δημόσια ΙΕΚ. Στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι τα μόνα που γίνεται δουλειά. Δεύτερον δεν είναι δικιά σου υποχρέωση να βρεις τις ημερομηνίες Πιστοποίησης, τις ερωτήσεις και τι χαρτιά χρειάζεται για να συμμετέχεις. Είναι δουλειά της Γραμματείας, γι' αυτό πληρώνονται και όχι για να παίζουν πασιέντζα στον υπολογιστή και να βγάζουν τα απωθημένα του γάμου τους στους σπουδαστές. Να ξαναπάς, να απαιτήσεις να σε ενημερώσουν και αν συνεχίσουν το ίδιο βιολί, το γραφείο του διευθυντή είναι δίπλα. Χτυπάς την πόρτα και μπαίνεις.

Μάλιστα πάρε μαζί σου και τα υπόλοιπα παιδιά από το τμήμα (ή έστω όσους ενδιαφέρονται να δώσουν Πιστοποίηση).

 

Έτσι μου έκαναν και εμένα με το πτυχίο. Άλλα μου ζήτησε το πρωί ο υπάλληλος στο τηλέφωνο, άλλα θέλανε το επόμενο απόγευμα που έστειλα κάποιον να το παραλάβει. Τους έριξα ένα κράξιμο τηλεφωνικά και ω τι θαύμα, σε 3 λεπτά είχα όλα τα χαρτιά μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χμμ!!δεν ξερω τι να πω...εχω τελειωσει 2 χρονια τωρα,οσες φορες κ αν ρωτησα ακομα κ οταν δεν ειχα τελειωσει τα εξαμηνα η απαντηση ηταν η ιδια...δεν ξερουν,να κοιταξω στο ιντερνετ...πριν απο 1 μηνα δεν ειχε αλλαξει κατι στην απαντηση τους..η γνωμη μου για τα δημοσια ειναι η χειροτερη!!ισως μονο στο δικο μας να ειχαμε τοσα προβληματα!!!ισως βγαλω καποια ακρη απο τον συλλογο αλλα εκει ομως δεν ξανα παω απλα γιατι δεν εχω αλλο χρονο για χασιμο!!!
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ ξέρω τι να πω. Είναι γεγονός ότι στις γραμματείες (γενικά) είναι τα χειρότερα άτομα. Λες και τους επιλέγουν με κριτήριο την κακή συμπεριφορά. Στη σελίδα του ΟΕΕΚ όμως δε γράφει ημερομηνίες, το κοίταξα κι εγώ μήπως σου διέφυγε κάτι. Οπότε τι; Δε θα δώσεις; ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ; Κι άντε βρήκες τις ημερομηνίες και τι χαρτιά χρειάζεται. Θα τα καταθέσουν από το ΙΕΚ ή θα πρέπει να τα πας εσύ ιδιοχείρως;

 

Μήπως να ρωτούσες σε κάποιο άλλο ΙΕΚ; Ή να έπαιρνες ένα τηλέφωνο στον ΟΕΕΚ; Κάποιος θα μπορεί να σε ενημερώσει. Δε γίνεται να περιμένεις μήπως διαβάσει κάποιος την ερώτησή σου στο Internet για να πάρεις απάντηση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!!! Η ιστοσελίδα του ΟΕΕΚ είναι "σχεδόν" ενημερωμένη σχετικά με τις ημερομηνίες διεξαγωγής των εξετάσεων η οποία κιόλας αναφέρει ότι όλες οι ειδικότητες σχετικά με την Πιστοποίηση θα ξεκινήσουν τέλος Φεβρουαρίου.

Εγώ πλέον δεν παίρνω τηλέφωνο στη γραμματεία του ΙΕΚ που τελείωσα αλλά μόνο στον ΟΕΕΚ που όπως και να το κάνουμε είναι και η πηγή.

Για να μην περιαυτολογώ την Πέμπτη που πήρα τηλέφωνο όντως υπάρχει μια ασαφήνεια διότι όπως μου ανάφερε η κοπέλα δεν έχουν διοριστεί ακόμα Γεν.Γραμματέας στο Υπουργείο Παιδείας...άντε να δούμε...

Βασικά όσο περισσότερο καθυστερούν εκείνοι για μένα είναι καλύτερα διότι από την ύλη έχω καταφέρει μόνο 7 ερωτήσεις να διαβάσω και είναι πολλές οι άτιμες 299!!!!

Εν αναμονή των εξελίξεων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα για ΔΟΣΕ.

Ευχαριστώ πολύ.

Edited by VeCo
Παρακαλείσθε όπως δεν χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...