Jump to content

Xiaomi Mi Mix


glynos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 704
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά παραγγελα απο eglobal. Ελπίζω να το εχω χριστούγεννα.. Ειδωμεν. Ευχαριστώ για την απαντηση

 

καλησπέρα επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω το συγκεκριμένο σαιτ είναι από ευρωπη???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γνωρίζεται αν το mi drop δουλεύει σε άλλες συσκευές εκτός από xiaomi;

Περιμένω νέα συσκευή και θέλω να ξέρω αν μπορώ να μεταφέρω τα αρχεία ανάμεσα στις δύο συσκευές με αυτή την εφαρμογή....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ευτυχής κάτοχος ρουταρισμενου με aroma rom από την ελληνική κοινότητα.

Αλλά επειδή δεν έχω ιδέα από root δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω για να περάσω την ήδη κατεβασμένη νέα έκδοση. Μου ήρθε ΟΤΑ. Απλά κάνω install?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ευτυχής κάτοχος ρουταρισμενου με aroma rom από την ελληνική κοινότητα.

Αλλά επειδή δεν έχω ιδέα από root δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω για να περάσω την ήδη κατεβασμένη νέα έκδοση. Μου ήρθε ΟΤΑ. Απλά κάνω install?

 

Ναι και εισαι ετοιμος

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι και εισαι ετοιμος

 

Ψηνομαι να βαλω αρομα πως την βλεπεις?

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εισαι ετοιμος

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ψηνομαι να βαλω αρομα πως την βλεπεις?

 

πολύ καλή !!! βαλ τη!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και εγω το κινητό..κ α τ α π λ η κ τ ι κ ο.πανεμορφο.

 

Καλοριζικο ! Οπως τα λες και κυριως...ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟ !:cool:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Παντός το βλέπω τρεχει απροβληματιστα .και το miui δείχνει πολύ καλό τουλάχιστον σε αυτό το κινητο

 

Καλορίζικο το κινητό. Να ρωτήσω από eglobal περνάει τελωνείο;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η εν λόγο θήκη. Εντάξει το κινητό γίνεται τανκς από όλες της άποψεις.

Και από μέγεθος και από αντοχή.η ποιότητα της θήκης είναι πέρα από κάθε προσδοκία. Αλλά κοντά μισό κιλό ??έλεος...... αν είναι να θέλω κλαρκ για το κινητό να μου λείπει .και από μέγεθος γίνεται τεράστιο αλλά αυτό που με ενόχλησε εμένα είναι το βάρος. Βέβαια πιστεύω ότι έτσι το κινητό γίνεται άθραυστο. Όλα έχουν το τίμημα τους λοιπόν . Love mei.536374a41363c38c8a1c71f1006a1dc9.jpgf8fee8dfb8e68a3ff2b8ee6f2fa1c8ca.jpga4cbca6630fe610a37325a7fe9cb9af6.jpgff9afc328aba9110fc98ab9175f3a02c.jpgb205527c183c3abbbdb436e8e08a5fb3.jpg1a1407092f8c6f95fc5d4cf5dccab38b.jpgbb549215e3030fb8ae73e7f0d40a1d84.jpgd5414f9ee76fdece0d196dab8bea4fbf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα!

 

Το δικό μου είναι στη τελευταία MIUI stable. Έχει χρησιμοποιήσει κάποιος άλλη ROM? Xiaomi.eu η την aroma η developer η epic η κάποια άλλη γενικά; Τι εμπειρίες έχετε; Αξίζει το κόπο να μπω στη διαδικασία αφού θα χαθούν όλα τα data μου και θα πρέπει να στήνω το τηλέφωνο από την αρχή;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γειά σας ρε παιδιά,

 

Αγόρασα αυτή τη smart θήκη https://m.aliexpress.com/item/32827339314.html

 

Και δε δουλεύει με το που τη βάζω. Χρειάζεται να κάνω κάποια ρύθμιση στο κινητό για να δουλεύει σα smart η θήκη ή είναι μούφα η θήκη;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια βοήθεια φίλοι.

Πήρα χτες το mi mix 6/256 Από αγγελία, το παλικάρι έχει περάσει την epic rom και δεν μου αρέσει πολύ.

Μπορώ να περάσω την official; και αν ναι πως ακριβώς; (Την έχω κατεβάσει ήδη στο κινητό) Δεν έχω καθόλου σχέση με root και roms.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπιστωσα ότι με το MIUI 9 δουλεύουν μόνο οι δύο πύρινες ;πο τους τέσσερις υπάρχει custom rom που να λύνει αυτό το θέμα;;;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Έχει διαπιστώσει κανείς, μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις, να έχει μειωθεί πάρα πολύ η ένταση μέσω Bluetooth? Και μιλάμε για όλες τις συσκευές bluetooth. Ειδικά στου αμαξιού δεν ακούγεται καθόλου. Το ίδιο ισχύει και στις άλλες συσκευές bluetooth που συνδέω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...