Jump to content

Google Pixel


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
Γνωρίζει κανείς πόσα χρόνια εγγύηση καλύπτει η Google για το Pixel 1? Είμαι λίγο πριν τα 2 χρόνια...
992
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πόσα χρόνια εγγύηση καλύπτει η Google για το Pixel 1? Είμαι λίγο πριν τα 2 χρόνια...
Άνοιξε chat μέσα από τις ρυθμίσεις στο κινητό σου - προφανώς πρέπει να είναι το Pixel - και θα σε καθοδηγήσει κάποιος από εκεί.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα τση παρέα

 

Να ρωτήσω αν τα προβλήματα που έχει το wifi λύνονται... Ετοιμάζομαι να αγοράσω ένα και μου λέει ο πωλητής ότι έχει κάποια θέματα ότι αποσυνδέεται και μπαίνει σε 4g κτλ... Λύνεται με κάποιο firmware η είναι hardware?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπαταρια σε που μπορουμε να αλλαξουμε και σε τι τιμη?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους,

 

Έχω το Google Pixel 1 από πέρυσι τον Σεπτέμβριο και θέλω να ρωτήσω αν όποιος έχει αυτό το κινητό έχει θέμα με τη διάρκεια της μπαταρίας του. Είτε το χρησιμοποιώ, είτε είναι standby, πέφτει πολύ γρήγορα! Σημειώνω ότι δεν είμαι καθόλου βαρύς χρήστης· ούτε παιχνίδια, ούτε YouTube όλη μέρα, τίποτα.

 

Έχω κάνει ό,τι έχω μπορέσει να σκεφτώ και διαβάσει online αλλά το θέμα παραμένει. Έκανα ακόμα και roll back σε 8.1.0 από 9. Νομίζω ότι έχω παρατηρήσει μία μικρή διαφορά αλλά τίποτα φοβερό.

 

Σημειώνω ότι αυτό είναι το δεύτερό μου Pixel. Το πρώτο που είχα κάποτε έβγαζε 1,5 μέρα με 2-3 ώρες SOT. Σκεφτείτε ότι το τωρινό Pixel έχασε περίπου 40% εχθές το βράδυ σε standby!

 

Όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη!

The Dude Abides
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζονται περισσότερες πληροφορίες για να δούμε τι συμβαίνει.

Αν είναι δηλαδή θέμα hardware ή κάτι άλλο.

Δοκίμασε να βάλεις το GSam και να του δώσεις πρόσβαση μέσω command prompt.

Μετά βάλε τα στατιστικά εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...