Jump to content

Google Pixel


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ εκεί το υπολογίζω, γύρω στις 2 ώρες φόρτιση. Να ρωτήσω κάτι, θεωρητικά δε θα έπρεπε να λάβουμε σήμερα το security patch του Σεπτεμβρίου?
992
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εκεί το υπολογίζω, γύρω στις 2 ώρες φόρτιση. Να ρωτήσω κάτι, θεωρητικά δε θα έπρεπε να λάβουμε σήμερα το security patch του Σεπτεμβρίου?

 

Θα έπρεπε! :|

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε! :|

 

H Oreo είχε μέσα το patch του Σεπτ. http://www.androidpolice.com/2017/09/06/google-releases-androids-september-security-bulletin-new-images-otas-follow/

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μπούρδες , τεσπά , έβαλες Andromeda + Substratum?
Μπα, όχι ακόμα, θέλω να δω λίγο το Oreo μερικές μέρες και μετά.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μπα, όχι ακόμα, θέλω να δω λίγο το Oreo μερικές μέρες και μετά.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

Εγώ έβαλα , δυνατό πολύ ειμαι και μίζερος άνθρωπος , μου αρέσει το Μαύρο και την έχω καταβρει xD

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα σήμερα την Peel --> https://buypeel.com/products/super-thin-pixel-case?variant=41260438803 , πολύ λεπτή, διακριτική και όχι ιδιαίτερα εύκαμπτη. Πολύ ευχαριστημένος!

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Την έχω βαλει και εγώ στο μάτι την peel αλλά θέλει και δέκα ευρώ ταχυδρομικά οπότε 30 ευρώ για τέτοια θήκη νομίζω είναι πολλά
Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update του Google app φαίνεται να συντηρεί μόνιμα το widget του καιρού στην οθόνη παρόλο που έχω απενεργοποιήσει το Google feed & history.
992
Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update του Google app φαίνεται να συντηρεί μόνιμα το widget του καιρού στην οθόνη παρόλο που έχω απενεργοποιήσει το Google feed & history.

 

Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη πεις....

992
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας κατι που μου συνεβηκε:

Εκανα υποαβαθαμιση της συσκευης μ στην εκδοση 7.1.1 οπως ηρθε αρχικα το κινητο μ απο την αγγλια θυμαστε που σας το ειπα σωστα ;

Μετα αποφαφησα να αναβαθμισω στην Oreo 8.0.0 εκδοση και εγινε η αναβαθμιση κανονικα με την ασφαλεια 5 αυγουστου 2017.

Μετα απο αυτο ξανα ελεξα τις ενημερωσεις οπου μ ηρθε αναβαθμισμενη εκδοση του Σεμπεβριου την βαζω κατεβενει αλλα κολλαει εκει που λεει για εγκατασταση ηταν το μενου της χωρις να γραφει κατι αλλο ετσι σκεφτηκα να το κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και στησημο απο την αρχη οπως και το εκανα. Μετα ξανα βαζω την ενημερωση να κατεβενει κατεβενει και γινεται επιτυχες η εγκατασταση της.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω το πρωί, βάζω καφέ και ξεκλειδωνω το Pixel. Το 1ο πράγμα που βλέπω είναι ο νέος launcher!! Κάνω ένα restart, έτσι για το yolo, και πλέον έχω πάλι τον παλιό launcher.. :(

 

Sent from my SHIELD Tablet using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω το πρωί, βάζω καφέ και ξεκλειδωνω το Pixel. Το 1ο πράγμα που βλέπω είναι ο νέος launcher!! Κάνω ένα restart, έτσι για το yolo, και πλέον έχω πάλι τον παλιό launcher.. :(

 

Sent from my SHIELD Tablet using Tapatalk

 

Καλημερα αυτο που λες ειναι οντος περιεργο.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω το πρωί, βάζω καφέ και ξεκλειδωνω το Pixel. Το 1ο πράγμα που βλέπω είναι ο νέος launcher!! Κάνω ένα restart, έτσι για το yolo, και πλέον έχω πάλι τον παλιό launcher.. :(

 

Sent from my SHIELD Tablet using Tapatalk

 

You have been Trolled by Google xD

Link to comment
Share on other sites

Σε Android 8 υπάρχει η λειτουργία always on display? Αν ενεργοποιηθεί η συσκευή μπαίνει σε deep sleep?
Link to comment
Share on other sites

Σε Android 8 υπάρχει η λειτουργία always on display? Αν ενεργοποιηθεί η συσκευή μπαίνει σε deep sleep?
Το pixel 2 έχει, το 1 για τώρα όχι..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Το pixel 2 έχει, το 1 για τώρα όχι..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

Νόμιζα το έχει δώσει με την 8, δεν ξέρω πως λειτουργεί στα samsung πχ αλλά στην 8αρα los στο OnePlus 3 δεν μπαίνει ποτέ σε deep sleep και η μπαταρία είναι χάλια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...