Jump to content

Google Pixel


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασες , από το κινητό σου απευθειας?

Καλημερα ναι ρε φιλε μ αυτο λεω τοση ωρα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ρε φίλε μου , αυτό που μου ανέβασες είναι από web browser όπως μου εμφανίζεται στην φώτο σου , θες να μου πεις δηλ πως ανοίγεις το Instagram στο Playstore μέσα από το κινητό και σου βγάζει πως δεν το υποστηρίζει η συσκευή?
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε μου , αυτό που μου ανέβασες είναι από web browser όπως μου εμφανίζεται στην φώτο σου , θες να μου πεις δηλ πως ανοίγεις το Instagram στο Playstore μέσα από το κινητό και σου βγάζει πως δεν το υποστηρίζει η συσκευή?

Καλημερα ναι φιλε μ το ιδιο μηνυμα μου λεει δεν υποστηριζεται απο την συσκευη. Οχι δεν υπηστηριζεται στην χωρα σας. Και με Nougat ηταν μια χαρα απορο τι εγινε με το Ορεο μπας και δεν το ενημερωσαν ακομη ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Πάω να το δω , απορω πολύ παράξενο , μήπως σου έφεραν καμία έκδοση περίεργη? Κάνα Verizon τπτ τετειο

Δοκίμασε να κάνεις ένα Wipe cache sto Google play services και στο ίδιο το playstore

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο θέμα με 1+5 μετά απο root,με την εφαρμογή samsung gear.. Ολόιδιο πρόβλημα! Μηπως έκανες root;

 

Εσύ τώρα πράγματικα πες μου γτ το rootαρες -.-

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα ρουταρω εγώ,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα .

Με εκνευρίζουν οι διαφημίσεις και η στοκ σαβουρα.

Βάλε στη πιξελαρα τη ρομ που έχει μονο dialer επαφές και κάμερα να δεις για τι πράγμα μιλάμε.

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Πάω να το δω , απορω πολύ παράξενο , μήπως σου έφεραν καμία έκδοση περίεργη? Κάνα Verizon τπτ τετειο

Δοκίμασε να κάνεις ένα Wipe cache sto Google play services και στο ίδιο το playstore

Οχι ηταν κανονικη εκδοση εχει και ελληνικα και ΟΛΑ μεσα οριστε:

https://developers.google.com/android/images

"sailfish" for Pixel

8.0.0 (OPR6.170623.011, Aug 2017, Bell, Telus, Telstra, TMO, Sprint, USCC, Rogers/Fido) Link 0d71259400371b8da44e6300324dbd6cbe26d6ae2641745becab9d7d1607e9db

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

μάγκες, έχετε καθόλου θέματα με το wifi με το oreo?

 

Απόλυτος κανένα , στην κάμερα πήγα να πάθω ένα έμφραγμα σήμερα , πήγα να γυρίσω σε Selfie και μου έβγαλε γραμμές η οθόνη , κολλησε , έκλεισα το App του Allo , γύρισα στην κανονική κάμερα , γυριζω πάλι σε selfie και δεν άνοιγε !!!

Τελικά όμως όλα οκ στο αμέσως επόμενο δευτερόλεπτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οχι ηταν κανονικη εκδοση εχει και ελληνικα και ΟΛΑ μεσα οριστε:

https://developers.google.com/android/images

"sailfish" for Pixel

8.0.0 (OPR6.170623.011, Aug 2017, Bell, Telus, Telstra, TMO, Sprint, USCC, Rogers/Fido) Link 0d71259400371b8da44e6300324dbd6cbe26d6ae2641745becab9d7d1607e9db

 

Ελληνικά θα είχε ούτες η άλλος , σπάνιο να μην έχει , το Λινκ που μου έδωσες απλά με πάει στα factory Images , το image όμως που που βγάζει το κείμενο που ποσταρες μου δείχνει ότι λες για την Sprint /Bella κτλπ έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους..

 

ξέρει κανείς αν υπάρχει στην Ελλάδα επίσημο service για το pixel? ξαφνικά, δεν ακούω, ούτε ακούγομαι όταν κάνω κλήσεις από οποιαδήποτε εφαρμογή :confused::mad::(

 

που θα μπορούσα να το πάω; το έχω πάρει από Αγγλία αλλά είναι το μαύρο το 32αρι που ήρθε κανονικά Ελλάδα..

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτος κανένα , στην κάμερα πήγα να πάθω ένα έμφραγμα σήμερα , πήγα να γυρίσω σε Selfie και μου έβγαλε γραμμές η οθόνη , κολλησε , έκλεισα το App του Allo , γύρισα στην κανονική κάμερα , γυριζω πάλι σε selfie και δεν άνοιγε !!!

Τελικά όμως όλα οκ στο αμέσως επόμενο δευτερόλεπτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ελληνικά θα είχε ούτες η άλλος , σπάνιο να μην έχει , το Λινκ που μου έδωσες απλά με πάει στα factory Images , το image όμως που που βγάζει το κείμενο που ποσταρες μου δείχνει ότι λες για την Sprint /Bella κτλπ έκδοση...

Καλημερα και καλη Κυριακη που συμενει αυτο ;

Επισης ψες το βραδυ ειμουν στο ινσεγραμ και εκανε επαννεκινηση απο μονο του.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξανα περνάς τη ρομ με καθαρή εγκατάσταση..sideload ή βρες ενα tool που παίζει να σε βοηθήσει.

 

θα το κάνω μόλις βρω λίγο χρόνο αλλά νομίζω ότι είναι θέμα hardware..

μετά από ψάξιμο βρήκα αυτό https://support.google.com/pixelphone/forum/AAAAb4-OgUsIW_gxTpXX3s?hl=en και δεν τα περιγράφει και πολύ αισιόδοξα τα πράγματα :confused::wacko:

έκανα και ένα factory reset αλλά τίποτε, μια δουλεύει μία όχι..

υπάρχει κάποιου τύπου official service να το πάω; γιατί αν είναι να το στείλω πίσω αγγλία φέξε μου και γλύστρισε..

Link to comment
Share on other sites

Amazon το πήρες?

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

όχι δυστηχώς, από Carphone Warehouse..τους έστειλα mail, το πολύ σε 2 μέρες (λένε..) θα μου απαντήσουν..

αλλιώς θα πρέπει να το στείλω σε φίλο στην Αγγλία να πάει από εκει..

Link to comment
Share on other sites

όχι δυστηχώς, από Carphone Warehouse..τους έστειλα mail, το πολύ σε 2 μέρες (λένε..) θα μου απαντήσουν..

αλλιώς θα πρέπει να το στείλω σε φίλο στην Αγγλία να πάει από εκει..

Και εγω απο εκει το πηρα μου το εφερε η μητερα μου οταν πηγε εκει για διακοπες το καλοκαιρι

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο εκει το πηρα μου το εφερε η μητερα μου οταν πηγε εκει για διακοπες το καλοκαιρι

 

Θα μπορούσες να μου δώσεις μια φωτό απο την καρτέλα με την έκδοση λογισμικού σου?

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μου δώσεις μια φωτό απο την καρτέλα με την έκδοση λογισμικού σου?

 

Ναι φιλε μου οριστε:

 

21430250_1421252377996514_235054084167038799_n.jpg

 

21371386_1421252344663184_4151201307539304620_n.jpg

 

Σημερα που πηγα να το χρεισιμοποιησω ηταν εντελος μαγκωμενο και παλι μου εκανε επαννεκινηση :(

Πως επιστρεφω πισω στην εκδοση που ειχε οταν ηρθε ; Ειχε την 7.1.1 Φλεβαριου 2017

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο τέτοια αναβάθμιση λογικό είναι να θέλει επαναφορά εργοστασιακών..

Κάνε πρώτα και αν δεν στρώσει γυρνα στην 7 (αλλα θα στρώσει με επαναφορά)

Link to comment
Share on other sites

Ναι , εμμμ βασικα λογικα απο οτι καταλαβαινω εισαι οκ απο θεμα image , δεν κανεις ενα factory reset απο το recovery ομως

Καλημερα φιλε μου το περασα μονος μου χειροκινητα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου το περασα μονος μου χειροκινητα.

 

Χαίρομαι που το έκανες Manual , ακόμα καλύτερα , καθαρισες πριν flashαρεις τα πάντα? Επίσης εισαι οκ τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το έκανες Manual , ακόμα καλύτερα , καθαρισες πριν flashαρεις τα πάντα? Επίσης εισαι οκ τώρα?

Οχι δεν ηξερα οτι επρεπε να καθαριζα πριν να το εκανα.

Αλλα μετα εκανα ενα factory reset.

Δεν μου το ξανα εκανε οποτε ας ελπιζουμε οτι θα μαι οκ αλλιως τι να κανω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

μάγκες, με τον μαμά φορτιστή πόση ώρα κάνει από 1 σε 100%? Ρωτάω γτ το φορτίζω με τον turbo charger του motorola και κάνει σχεδόν 2 ώρες (όταν το moto με μπαταρία 3510 το φόρτιζε σε 1.5 ώρα..).
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...