Jump to content

Google Pixel


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδες..ρε ποτε ερχεται τελικα το τηλ στην ελλαδα;;;το πασχα η καλο καλοκαιρι;;;;;;

 

Ποιος ειπε οτι θα ερθει καποτε επισημα;

 

Αποτι καταλαβαινω, μπορει να ειναι made by HTC αλλα ολα τα υπολοιπα τα κανει η google.

 

Επισημα το βλεπω να ερχεται οταν ερθει το google store Ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους ες σας μελος και εγω της οικογενειας Google Pixel αφου μου το εφεραν απο την αγγλια στις 499λιρες απο αυτο το καταστημα εδω: CarPhone WareHome U.K

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

https://postimg.org/gallery/2rolxa3r0/b2012eb6/

 

Μου εχει ερθη με την ενημερωση του Φλεβαριου 2017.

 

19554075_1351725278282558_955811252388047078_n.jpg

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. Με έβαλες σε σκέψεις τώρα χαχαχααχ

για γράψε εντυπώσεις !

Καλησπερα φιλε μου εκεινο που με εκανε να επιλεξω το Google Pixel αρχικα ηταν η τιμη του 499λιρες Αγγλιας ενω Ελλαδα ειναι 825 το πιο φτηνο και στην Κυπρο εδω ξεπερναει το 1000άρικο. Οποτε το εχω αγορασει επειδη το βρηκα μια καλη ευκαιρια απο εκει στην Αγγλια. Ειναι γρηγορο οση ωρα το χρεισιμοποιησα φορτιζει γρηγορα η μπαταρια του το εβαλα απο το 30% εγω. Ειναι οπως τα Nexus παρολο που περσι ειχα το Nexus 5X αλλα απο βλακεια μου το πουλησα δεν παιζει σημασια αυτο απ τα λαθη μας γινομαστε ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ και εκτιμαμε τα κινητα μας οσα και αν εχουμε.

Μου αρεσει που ναι γρηγορο δεν κολλαει πουθενα τρεχει ως και το Messenger του Facebook γρηγορα που γι αυτο τον λογο το πηρα και θα εξηγησω μολις τωρα τι ενοω. Ενοω οτι σε αλλες συσκευες φτηνες (δεν μιλαω για S8-LG G6) αλλα μιλαω για S7-LG G5 και κατωτερες. Το Messenger μου κολλουσε οταν το ανοιξω εκλεινα οπως και το facebook το ιδιο ενω με το Google Pixel η διαφορα ειναι απ την γη ως τον ουρανο. Απορο γιατι δεν βαλαν και ραδιο FM η GOOGLE πως δεν το σκεπτικε αυτο ; Θα τα ειχε ολα αλλα βρηκα την λυση με το κατεβασμα του TuneIn Radio μονο που πρεπει να χεις 4G ενεργα συνεχεια. Το δακτυλικο αποτυπωμα ειναι γρηγορο μολις το αγγιζεις αναβει. Επισης η καμερα του ειναι πολυ καλα θα ελεγα επειδη ειναι 13.3MP αν ηταν 16ΜΡ αλλη η χαρη της. Ευχομαι να βοηθησα. Μονο δεν βρηκα εκει στην Αγγλια το Google VR και αυτο με στεναχωρει αφανταστα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Το μόνο κακό στο pixel, ότι το pixel 2 είναι προ των πυλών (εντάξει σε δύο μήνες).

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Το μόνο κακό στο pixel, ότι το pixel 2 είναι προ των πυλών (εντάξει σε δύο μήνες).

Μια χαρα ειναι το Pixel 1 φιλε μ κατσε να βγει το Pixel 2 και βλεπουμε ασε που θα ναι στα υψη η τιμη του οπως και με καθε νεα συσκευη που κυκλοφορει αλλωστε αρχικα.

Με παραξενευει που αυτο το θεμα εχει λιγοτερα μηνυμα απο το XL.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

όλοι πήγανε στο XL λόγω μπαταρίας.

 

Από την άλλη και τα 550Ε δε τα λες και λιγα για 9,10 μηνών συσκευή.

Και αυτό συμβαίνει μόνο λόγω διαθεσιμότητας.

 

Το S8 που βγήκε τον Απρίλιο έχει ίδια τιμή χωρίς καν να χρειαστεί να το φέρεις απέξω.

Από την άλλη το pixel πουλάει στους πιο πορωμένους με το smoothness και τα updates.

 

Μακάρι να είχε γίνει πιο προσιτό :(

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εξαφανίστηκε ο καιρός από την αρχική οθόνη πως τον επαναφέρω ? Δοκίμασα με τις λέξεις κλειδιά αλλά τίποτα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εξαφανίστηκε ο καιρός από την αρχική οθόνη πως τον επαναφέρω ? Δοκίμασα με τις λέξεις κλειδιά αλλά τίποτα.

 

Δοκίμασε:

 

Google app -> Settings -> Your Feed -> Feed, ενεργοποίησε το αν το έχεις ανενεργό. Εγώ έτσι επανέφερα το καιρό.

992
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε:

 

Google app -> Settings -> Your Feed -> Feed, ενεργοποίησε το αν το έχεις ανενεργό. Εγώ έτσι επανέφερα το καιρό.

 

Καλησπερα δεν με αφηνει να το ενεργοποιησω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα η μπαταρια μου πως τα παει ;

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κανείς δεν έβαλε Oreo?.. Πωπωω, μόνος μου θα μιλάω?..:p

 

Πήρα μια αναβάθμιση 35mb στην 8.0 με security patch level 5 Αυγούστου, αλλά είμαι γραμμένος στο beta πρόγραμμα. Δεν είναι η official, λογικά θα έρθει αργότερα.

992
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι, και εμένα αυτή μου ήρθε και διάβασα πως είναι η final, απλώς ήρθε πρώτα στους beta.

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι, και εμένα αυτή μου ήρθε και διάβασα πως είναι η final, απλώς ήρθε πρώτα στους beta.

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

 

Επειδή δε γράφει πουθενά στα settings τη λέξη Oreo παρά μόνο την έκδοση 8.0 θεωρώ ότι πιθανά να δώσουν κάποια final, με μικρές αλλαγές φυσικά.

992
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε γράφει πουθενά στα settings τη λέξη Oreo παρά μόνο την έκδοση 8.0 θεωρώ ότι πιθανά να δώσουν κάποια final, με μικρές αλλαγές φυσικά.
Όταν σου ήρθε το ΟΤΑ, δεν έλεγε στη περιγραφή 8.0 - Oreo?

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν έβαλε Oreo?.. Πωπωω, μόνος μου θα μιλάω?..:p

 

Καλησπερα φιλε μ το εβαλα εγω την τελικη εκδοση την βρηκα απο εδω: http://www.doctorandroid.gr/2017/08/android-80-oreo-manual-install.html

Με καθαρη εγκατασταση η μπαταρια του δεν μ πεφτει γρηγορα οσο μ επεφτε με την Nougat 7.1.1 - 7.1.2.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια δεν μπορουσα να εγκαταστησω το instagram και ετσι το κατεβασα με apk αλλα μ κρασάρει συνεχεια και χθες μ εκανε και επαννεκινηση. Τι συμβαινει τι να κανω ; Μηπως η εκδοση που κατεβασα δεν ειναι Ευρωπαικη αλλα πως θα το ηξερα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια δεν μπορουσα να εγκαταστησω το instagram και ετσι το κατεβασα με apk αλλα μ κρασάρει συνεχεια και χθες μ εκανε και επαννεκινηση. Τι συμβαινει τι να κανω ; Μηπως η εκδοση που κατεβασα δεν ειναι Ευρωπαικη αλλα πως θα το ηξερα ;

 

Τι εννοείς δεν μπορούσες να το κατεβάσεις τι σφάλμα σου βγάζει το Playstore?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν μπορούσες να το κατεβάσεις τι σφάλμα σου βγάζει το Playstore?

Καλησπερα το γνωστο σφαλμα οτι η συσκευη αυτη δεν ειναι συμβατη με την εφαρμογη.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις μια φωτό?

Καλημερα αυτο εδω εμφανιζει μονο που μπαινει ενα ΔΕΝ ειναι συμβατη με καποια απο τις συσκευες σας:

 

image.png

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...