Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως ναι το volte και wifi calling κανονικά παίζουν

εγώ τα είχα ενεργοποιήσει πολύ καιρό ποιο πριν καθώς έχω το iphone se για δεύτερο (κινιταρα)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους. Να σας ρωτήσω, είναι φυσιολογικό να μην έχει έρθει ακόμα αναβάθμιση για Oreo; έχω το MHA-L29C432B198.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Να σας ρωτήσω, είναι φυσιολογικό να μην έχει έρθει ακόμα αναβάθμιση για Oreo; έχω το MHA-L29C432B198.

Κι εγώ αυτό έχω.Κάποια στιγμή θα έρθει.Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε και σε μενα εχει ερθει...

Να το ψαξουμε μεσω firmware finder;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ουτε και σε μενα εχει ερθει...

Να το ψαξουμε μεσω firmware finder;;;;

Να το ψάξετε ....

Το έχω κάνει update από εκεί εδώ και 2-3 βδομάδες και το κινητό δουλεύει μια χαρά .

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα έχει έρθει αλλά καλύτερα για να έρθει ολοκληρωμένο και χωρίς bugs

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Oreo 365 + twrp +xda =

Πολύ γρήγορο ξεκλείδωμα μέσω προσώπου :) 8552309b32f1582a55881f43c19a5e43.jpg0aad91f926ba1e9905c7942f2afbf7eb.jpg598bf2de57dbfa0451d6f6be844ed464.jpg

Edited by efbill
Link to comment
Share on other sites

Oreo 365 + twrp +xda =

Πολύ γρήγορο ξεκλείδωμα μέσω προσώπου :) 8552309b32f1582a55881f43c19a5e43.jpg0aad91f926ba1e9905c7942f2afbf7eb.jpg598bf2de57dbfa0451d6f6be844ed464.jpg

Για ευκολία ναι καλό είναι για ασφάλεια σε καμία περίπτωση δεν θα το έβαζα καθος οτιδιοτε βασίζεται σε camera unlock παραβιάζεται με το καλημέρα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κάποιος τι πρέπει να κάνω για να εμφανίζει υπότιτλους η stock εφαρμογή βίντεο

 

απο οτι ξέρω δεν γίνεται δοκίμασε να βάλεις όμως ίδιο όνομα και στους υποτίτλους

 

btw γιατι δεν βαζεις vlc?

Link to comment
Share on other sites

Θα κανω hard reset για να βάλω το oreo. Υπάρχει τρόπος να αποθηκεύσω τα δίκτυα Wi-Fi που έχω?
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Θα κανω hard reset για να βάλω το oreo. Υπάρχει τρόπος να αποθηκεύσω τα δίκτυα Wi-Fi που έχω?
Me μια κάρτα μνήμης με το backup που σου επιτρέπει να κάνεις από τις ρυθμίσεις.
Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η 363 oreo για την dual sim έκδοση!

Και σε μένα σήμερα ήρθε για έκδοση MHA-L29C432B198.

Edited by nemos
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε αλλά δεν τη βάζω αν δε σταθεροποιηθει το όλο θέμα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και σε μενα ηρθε σε δικαρτο και ενω καταβασε 2.51GB μετα ζητησε restart να την περασει και με πεταξε σε μια οθονη eRecovery ... και κει δεν κανει τιποτα... μονο reboot και power of και download που αν το πατησω παει να κατεβασει κατι και βγαζει error .. και αναγκαστικα παταω reboot και μπαινει παλι οπως ηταν ... και μου ξαναβρησκει την 8.0 και αντε παλι να κατεβασει 2.5 GB απο την αρχη και παλι το ιδιο !!

 

εχει κανεις αυτο το προβλημα , τι στο καλο παιζει ?

 

 

ειναι αυτο που βγαζει στο restart

https://www.google.gr/search?q=mate+9+erecovery&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjd6du0wrzZAhVQYVAKHThXDVoQ_AUIDCgD&biw=1920&bih=949#imgrc=QG4Ao8H0pbglgM:

Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει σημερα πανω απο 5 φορες την αναβαθμιση και συνεχεια το ιδιο , οταν κανει restart για να την κανει εγκατασταση μου βγαζει την οθονη με erecovery ... δεν μπορω να καταλαβω γιατι !!

και ειναι και ενκευριστικο γιατι αρχιζει και την κατεβαζει μονο του και αναγκαστικα κανω παυση ... αλλα δε μπορει να συνεχιστει ... πρεπει κανονικα να μπαινει η ρομ ... δεν ειναι φυσιολογικο να με πεταει σε οθονη του erecovery

Edited by jimmis1974
Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει σημερα πανω απο 5 φορες την αναβαθμιση και συνεχεια το ιδιο , οταν κανει restart για να την κανει εγκατασταση μου βγαζει την οθονη με erecovery ... δεν μπορω να καταλαβω γιατι !!

και ειναι και ενκευριστικο γιατι αρχιζει και την κατεβαζει μονο του και αναγκαστικα κανω παυση ... αλλα δε μπορει να συνεχιστει ... πρεπει κανονικα να μπαινει η ρομ ... δεν ειναι φυσιολογικο να με πεταει σε οθονη του erecovery

 

Μπες στο hicare της Huawei και ζήτα online βοήθεια.

Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα , 2,51 gb.

Όλα καλά πήγαν , τώρα μένει να δούμε και αν άλλαξαν οι χρόνοι αναμονής της μπαταρίας .

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα κι εγώ, αλλά δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις σε κάποιες εφαρμογές. Δεν έχω κάνει ακόμα hard reset βέβαια. Όσοι κάνατε hard reset σας δουλεύουν σωστά όλες οι ειδοποιήσεις;
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα κι εγώ, αλλά δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις σε κάποιες εφαρμογές. Δεν έχω κάνει ακόμα hard reset βέβαια. Όσοι κάνατε hard reset σας δουλεύουν σωστά όλες οι ειδοποιήσεις;
Σε ποιες δεν έρχονται?
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιες δεν έρχονται?
Σαν να μου φαίνεται ότι διορθώθηκε. Ένα hard reset θα το κάνω πάντως με την πρώτη ευκαιρία. Επίσης δεν μου αρέσει που η εφαρμογή tapatalk δεν ρολάρει τόσο ομαλά όπως πριν. Ελπίζω να φτιάξει και αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Σαν να μου φαίνεται ότι διορθώθηκε. Ένα hard reset θα το κάνω πάντως με την πρώτη ευκαιρία. Επίσης δεν μου αρέσει που η εφαρμογή tapatalk δεν ρολάρει τόσο ομαλά όπως πριν. Ελπίζω να φτιάξει και αυτό.

 

αυτό οχι δεν θα αλλάξει με hard reset όπως ανέφερα και πριν το oreo είναι ποιο βαρύ απο το 7 έτσι σε εφαρμογές με μπολικο περιεχόμενο κανει μπαμ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...