Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σημερα κι εγω στη παρεα σας!! Μολις απεκτησα ενα Mate 9 Grey....
Αντε καλορίζικος. Πες μας πως σου φαίνεται;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο το λιγο που ασχοληθηκα λογω δουλειας , δειχνει να ειναι μια πολυ καλη αναβαθμιση απο το 8αρι, με βασικη διαφορα την καμερα....

Ποιο ειναι το τελευταιο update που υπαρχει επισημα απο την εταιρεια;;;;

Σας ευχαριστω για το καλωσορισμα....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο το λιγο που ασχοληθηκα λογω δουλειας , δειχνει να ειναι μια πολυ καλη αναβαθμιση απο το 8αρι, με βασικη διαφορα την καμερα....

Ποιο ειναι το τελευταιο update που υπαρχει επισημα απο την εταιρεια;;;;

Σας ευχαριστω για το καλωσορισμα....

B194 και επίσημα και ανεπίσημα δεν έχει άλλη και δεν θα βγει μετά πάμε oreo
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα γραφει MHA-L29 ......B138

 

2 περιπτώσεις

1. ειναι brandes η συσκευη (cosmote κλπ) δεν θα δεις ποτε σου τα updates με λιγα λογια

2. δεν εχεις κανει Update

 

εισαι πολυ πολυ πίσω

Link to comment
Share on other sites

2 περιπτώσεις

1. ειναι brandes η συσκευη (cosmote κλπ) δεν θα δεις ποτε σου τα updates με λιγα λογια

2. δεν εχεις κανει Update

 

εισαι πολυ πολυ πίσω

Λογικες εκτιμησεις κανεις , αλλα δεν ισχυει κατι απο αυτα τα 2 !!!!

Μολις εβαλα την sim βρηκε αμεσως το update αλλα και παλι δεν ειναι αυτο που γραφετε , αλλα το Β190

Εχει 1,62 gb να κατεβασει και απο οτι προλαβα να δω αναβαθμιζει το zoom σε 10χ και κανει βελτιστοποιηση προβολης αρχικης οθονης.

Αν μπορει καποιος ας μου πει πως το δηλωνουμε στην εταιρεια για την εγγυηση....

Egodemis σε ευχαριστω πολυ!!!

Update , τελικα κατεβηκε και η Β194

Edited by aenaos15

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Λογικες εκτιμησεις κανεις , αλλα δεν ισχυει κατι απο αυτα τα 2 !!!!

Μολις εβαλα την sim βρηκε αμεσως το update αλλα και παλι δεν ειναι αυτο που γραφετε , αλλα το Β190

Εχει 1,62 gb να κατεβασει και απο οτι προλαβα να δω αναβαθμιζει το zoom σε 10χ και κανει βελτιστοποιηση προβολης αρχικης οθονης.

Οποτε αν δεν εχει ερθει σε καποιον , να το περιμενει οτι θα εμφανιστει.

Αν μπορει καποιος ας μου πει πως το δηλωνουμε στην εταιρεια για την εγγυηση....

Egodemis σε ευχαριστω πολυ!!!

Το να είχες βάλει από την αρχή την sim το θεωρισα λογικό (κινιτο χωρίς sim δεν πάει)
Link to comment
Share on other sites

το τηλέφωνό μου,σήμερα παρατήρησα ενώ το έχω στην τσέπη του παντελονιού και το βγάζω για να δω τις ειδοποπιήσεις,το βρήκα δυο φορές να μου ζητάει κωδικό σιμ και συσκευής. Γιατί άραγε; έκανε επαννεκίνηση από μονο του; αυτό το τρελό,μου το έχει κάνει και άλλες φορές και δεν ξέρω τι συμβαίνει....

Εν τω μεταξύ,.οπως είχα αναφέρει πριν μερικές μέρες, μου αλλάζει την ταπετσαρία κλειδώματος από μόνο του και την ένταση του ήχου κλήσης....μυστήρια πράγματα!!

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση αν αξίζει το mate 9 να το αγοράσω τώρα στην τιμή των 400 ευρώ!Ρωτάω διότι είναι ένα κινητό τέλη του 16 και αναρωτιέμαι αν θα άντεχε κάνα δύο χρόνια!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση αν αξίζει το mate 9 να το αγοράσω τώρα στην τιμή των 400 ευρώ!Ρωτάω διότι είναι ένα κινητό τέλη του 16 και αναρωτιέμαι αν θα άντεχε κάνα δύο χρόνια!

 

ανετα 2 χρονια βγαζεις εξαλου τι εχει σε αυτα τα λεφτα που να αξιζει να παρεις τωρα και να ειναι καλυτερο?

Link to comment
Share on other sites

ανετα 2 χρονια βγαζεις εξαλου τι εχει σε αυτα τα λεφτα που να αξιζει να παρεις τωρα και να ειναι καλυτερο?

 

Αυτο αναρωτιεμαι κ εγω!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενα P10 με μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη μπαταρία είναι. Όπως θα πήγαινε το ένα, θα πάει και το άλλο.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενα P10 με μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη μπαταρία είναι. Όπως θα πήγαινε το ένα, θα πάει και το άλλο.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Με δεδομενο οτι το P10 δεν υπαρχει πλεον δεν ειναι καλυτερη επιλογη?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με δεδομενο οτι το P10 δεν υπαρχει πλεον δεν ειναι καλυτερη επιλογη?
Που κατέληξε; :) Εγώ πάντως δε θα το έπαιρνα. S8 δαγκωτό, μπορεί και S7 σε τιμή καλή αν έβρισκα

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που κατέληξε; :) Εγώ πάντως δε θα το έπαιρνα. S8 δαγκωτό, μπορεί και S7 σε τιμή καλή αν έβρισκα

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Μακρια απο Samsung την απεχθανομαι!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενα P10 με μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη μπαταρία είναι. Όπως θα πήγαινε το ένα, θα πάει και το άλλο.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

και ομος δεν ειναι ετσι

 

σε πολλα θεματα ειναι ποοι σταθερο και αξιοπιστο

Link to comment
Share on other sites

και ομος δεν ειναι ετσι

 

σε πολλα θεματα ειναι ποοι σταθερο και αξιοπιστο

 

Οπως?Επισης εχει στερεο ηχεια?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οπως?Επισης εχει στερεο ηχεια?

 

πολύ καλύτερα ηχεια

σημα

καλύτερο wifi

πολυ ποιο σταθερό gps και bluetooth (και σε απόσταση και σε σημα ειδικά αν έχεις smartband και ακουστικά μαζι)

καλύτερη απεικόνιση χρωμάτων η οθόνη

καλύτερη μπαταρία

ποιο σοστα αποτελέσματα στην camera (στο manual)

faster internal storage (Εχει διαφορα αρκετη μαλιστα)

infrared sensor (μαλλον τον ξεχασες_)

 

μπορει να ξεχναω κατι

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλύτερα ηχεια

σημα

καλύτερο wifi

πολυ ποιο σταθερό gps και bluetooth (και σε απόσταση και σε σημα ειδικά αν έχεις smartband και ακουστικά μαζι)

καλύτερη απεικόνιση χρωμάτων η οθόνη

καλύτερη μπαταρία

ποιο σοστα αποτελέσματα στην camera (στο manual)

faster internal storage (Εχει διαφορα αρκετη μαλιστα)

infrared sensor (μαλλον τον ξεχασες_)

 

μπορει να ξεχναω κατι

 

Στο αυτοματο η καμερα ειναι στα ιδια επιπεδα με το P10?Γιατι με το manual δεν το χω!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ιδια είναι στην κάμερα, ελπίζω να μην είχες ανάγκη το Vowifi στο P10. Δε πάω σε συσκευή χωρίς αυτό πλέον, λόγου κακού σήματος σπίτι, γραφείο

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ιδια είναι στην κάμερα, ελπίζω να μην είχες ανάγκη το Vowifi στο P10. Δε πάω σε συσκευή χωρίς αυτό πλέον, λόγου κακού σήματος σπίτι, γραφείο

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Σε σκεψεις ειμαι ακομα δεν ξερω απλα ψαχνομαι!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Στο αυτοματο η καμερα ειναι στα ιδια επιπεδα με το P10?Γιατι με το manual δεν το χω!

 

γενικός σε αυτόματο μόνο μέρα οπου ναι εναι τα ιδια με το p10 να ξέρεις αν θέλεις βράδυ(οταν λεω βράδυ ενωω νυχτερινά τοπία) και αυτοματο καλυτερα να μην μπεις στο κοπο ακομη και κινιτο τον 50 ευρω τα ιδια θα βγαλει........

δυο τρια παραδείγματα από νυχτερινά τοπία

IMG_20170923_204934

IMG_20170923_204747

IMG_20170923_201325

IMG_20170801_233746

IMG_20170430_230752

IMG_20170430_234332

Link to comment
Share on other sites

γενικός σε αυτόματο μόνο μέρα οπου ναι εναι τα ιδια με το p10 να ξέρεις αν θέλεις βράδυ(οταν λεω βράδυ ενωω νυχτερινά τοπία) και αυτοματο καλυτερα να μην μπεις στο κοπο ακομη και κινιτο τον 50 ευρω τα ιδια θα βγαλει........

δυο τρια παραδείγματα από νυχτερινά τοπία

IMG_20170923_204934

IMG_20170923_204747

IMG_20170923_201325

IMG_20170801_233746

IMG_20170430_230752

IMG_20170430_234332

Εννοειται οτι δεν παιρνω κινητο για να τραβαω νυχτερινες ληψεις και να εχω και απαιτησεις!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...