Jump to content

Umi Plus


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 92
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η συσκευασια με την οποια ερχεται, δηλαδη το κουτι του, ειναι μεταλλικο οπως του SUPER η χαρτινο οπως συνηθως?

 

Πλαστικό ειναι

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικό ειναι

 

Μετά λοιπον την αναλυτική έρευνα αγορας, εριξα την περαγγελια μου και αναψα κερακι :rolleyes:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μετά λοιπον την αναλυτική έρευνα αγορας, εριξα την περαγγελια μου και αναψα κερακι :rolleyes:

 

Δε θα σε απογοητεύσει. Είναι πολύ καλό τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος πάρει umi να ψάξει για μπαταρίες.εμένα στον χρόνο τα εφτυσε και παρότι αλλάζει πανευκολα δεν βρίσκω μπαταρια πουθενά για το iron pro

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δε θα σε απογοητεύσει. Είναι πολύ καλό τηλέφωνο.

 

Όποιος πάρει umi να ψάξει για μπαταρίες.εμένα στον χρόνο τα εφτυσε και παρότι αλλάζει πανευκολα δεν βρίσκω μπαταρια πουθενά για το iron pro

 

Εχω το SUPER και ΜΑΧ ηδη.

Μου κανει εντυπωση για μια εταιρεια η οποια ενω στην αρχη απογοητευε τους πελατες της, σιγα σιγα αρχισε να βγαζει αξιολογα, πιασαρικα και πολυ ομορφα μοντελα και διχνει να εχει μελλον.

Τωρα για την μπαταρια, ευτυχως δεν χρειαστηκα μεχρι τωρα αλλα σιγουρα θα πρεπει να το κοιταξω.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερικες ημερες παρατηρησα οτι δεν μπορω να κανω αγορα απο play store , οταν παω να κανω αγορα και συγκεκριμενα την πληρωτη εκδοση του ΤΕΧTRA SMS PRO μου βγαζει μηνυμα οτι η λειτουργια της εφαρμογης google play store διακοπηκε δοκιμασα και για αγορα αλλης εφαρμογης αλλα μου βγαζει το ιδιο μηνυμα ενω τις free τις κατεβαζει ,εχει συμβει σε κανεναν αλλον και τι μπορω να κανω
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασία είναι πλαστική.

 

Μια μικρή βοήθεια από τα παιδιά που το έχουν.

 

Το notification led ανάβει κόκκινο όταν πάρω μια κλήση όπως το έχω ορίσει, μετά έρχεται ένα μήνυμα και ανάβει μπλε αλλά δεν ξανα-ανάβει κόκκινο έτσι δεν γνωρίζω ότι έχω αναπάντητη κλήση. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει? Μπορώ τα notification led να τα διαχειριστώ με κάποια άλλη εφαρμογή από το play store?

 

Να συμπληρώσω ότι μια εβδομάδα μετά είμαι πολύ ευχαριστημένος από την συσκευή.

Edited by harrispas
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μετά λοιπον την αναλυτική έρευνα αγορας, εριξα την περαγγελια μου και αναψα κερακι :rolleyes:

 

Το κερακι, εκανε δουλεια! :D

Παρελαβα σημερα. Πολυ ομορφο.

Μου εβγαλε αμεσως ενημερωση μεγαλη, που προφανως ειναι η 7. Πριν πατησω το οκ, καποιος φιλος που την εχει ηδη κανει, μπορει να με ενημερωσει αν πρεπει να προσεξω κατι?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα παιδια,πριν 2 μέρες παρέλαβα και εγώ την συσκευή.Την βρήκα σε δελεαστική τιμή απο ένα μαγαζί εκεί στα ξένα και την παρήγγειλα.Όλα καλά αλλα προς μεγάλη μου απογοήτευση είδα ότι έχει θέματα με το gps.Δέν βρίσκει δορυφόρους,χάνει συνέχεια το σήμα και γενικά δεν μπορεί να σε κατευθύνει σε μια κατάσταση που θα το χρειαστείς!Γνωρίζει κάποιος απο εσάς κάποια λύση η αν έχετε τα ίδια προβλήματα?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
καλησπέρα σας παιδιά.... έχω ένα lenovo vibe shot...θέλω να το αλλάξω έχω βρει το umi plus 4gb ram στα 155 $ μπορώ να μου πείτε πόσο καλό είναι από αυτονομία της μπαταρίας και κάμερα?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Χθες άλλαξα οθόνη και ξεκίνησα να το δουλεύω. Ήταν της γυναίκας μου και το είχαμε παροπλίσει λόγω οθόνης. Η μόνη δυσκολία ήταν να ξεκολλήσει η παλιά οθόνη από το πλαίσιο, κατά τα άλλα piece of cake. Αν δεν σας βγαίνει εύκολα η σπασμένη οθόνη, βγάλτε την αφού έχετε ανοίξει το τηλέφωνο. Πολύ ευχαριστημένος από την τσιμπημένη οθόνη αντικατάστασης (35 περίπου ευρώ), στέλνουν μέσα όλα τα απαραίτητα εργαλεία, μέχρι και την ταινία διπλής συμπεριλαμβάνουν στην συσκευασία.

 

Κατά τα άλλα το τηλέφωνο πετάει, από windows προέρχομαι, τι να λέμε τώρα....

Link to comment
Share on other sites

Εδω και λιγες μερες αφησα το 640 Χ που εδειχνε τα χρονια , καλο το umi που εχω τωρα ομως θεωρω καλυτερα τα windows , ισως θελω λιγο χρονο να συνηθισω την μεταβαση.Εβαλα την τελευταια εκδοση και εκανε αποσυνδεσεις με το μπλοθτουθ και με το σταθερο ιντερνετ με χαρντ ρεσετ και επανεγκατασταση εστρωσε.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω το εξής πρόβλημα, όταν η μπαταρία φτάσει στο 17 % δεν κατεβαίνει η ένδειξη της άλλο μέχρι που να κλείσει το τηλέφωνο όταν θα μείνει από μπαταρία. Όταν ξανα ξεκινάει το τηλέφωνο, πάλι μένει πάρα πολύ ώρα στο 1% η ένδειξη και ξαφνικά ανεβαίνει στο 15, 17, 19% ανάλογα τα κέφια. Μήπως το αντιμετωπίζει κανείς άλλος που να έχει βρει λύση?

 

http://i68.tinypic.com/2ps2hia.jpg

Edited by harrispas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...