Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο κομικ κον που εγινε στην αμερικη και στο πανελ της σειρας λοστ παρουσιαστηκε για πρωτη φορα μια κομμενη σκηνη απ τους παραγωγους απο τον 6 κυκλο που δεν βγηκε ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ουτε στα ντιβιντι και κριμα που δεν βγηκε http://insidetv.ew.com/2011/07/22/lost-damon-lindelof-carlton-cuse-deleted-scen/ xaxaxa Edited by manolissinger
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

στο κομικ κον που εγινε στην αμερικη και στο πανελ της σειρας λοστ παρουσιαστηκε για πρωτη φορα μια κομμενη σκηνη απ τους παραγωγους απο τον 6 κυκλο που δεν βγηκε ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ουτε στα ντιβιντι και κριμα που δεν βγηκε http://insidetv.ew.com/2011/07/22/lost-damon-lindelof-carlton-cuse-deleted-scen/ xaxaxa

 

χαχααχαχα!!!:lol::lol: άψογο! Τους βγάζω το καπέλο

 

"Barry" :lol: εννοώντας "oρίστε, λυσάξατε να μάθετε το όνομα του, ευχαριστηθήκατε τώρα με το 'Μπάρι'? εε??"

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ε τι θα δειξουν στο σικουελ;; αυτοι δεν υποτιθεται οτι εχουν πεθανει; :down:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Εδω είναι ο παράδεισος και η κόλαση εδω... απλά μάλλον θα μας δείξουν την ενδιάμεση κατάσταση μεταξύ των δύο διαστάσεων όπου όλα θα είναι πλέον σε αρμονία, ουτε δεξια ούτε αριστερά, ούτε καλό ουτε κακο... στο κέντρο ακριβώς, σε μια τρίτη διάσταση... The 3rd dimension... όπου ο Έρωτας και η Αθανασία θα επικρατούν! Edited by killing_you2

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μιάς και είδα ότι υπάρχει θέμα για το Lost,είπα να σχολιάσω και να πώ πώς σήμερα τελείωσα και τον 6ο κύκλο που είναι και το τέλος του.Πραγματικά η προσωπική μου γνώμη είναι ότι δεν έχω ξανα γουστάρει τόσο πολύ μια σειρά.Άν και το τέλος αφήνει πολλά ερωτήματα το όλο σκηνικό και το θέμα που σκέφτηκαν για αυτή την σειρά με άφησε έκπληκτο.Μπράβο στην ABC και τα αλάνια της.Έδωσαν πολλά μηνύματα για την ζωή και πώς πρέπει να είμαστε οι άνθρωποι.Το όλο crew ήταν άψογο.Άκουσα τώρα ότι θα βγάλει κι άλλες καινούργιες σειρές η ABC και μία από αυτές έχει να κάνει με αστροφυσική κ.τ.λ. Μία άλλη πάλι με ένα ρώσσικο υποβρήχιο το οποίο θα έχει μια αρχική αποστολή την οποία τελικά θα ακυρώσει να πραγματοποιήσει πηγαίνοντα κόντρα στις εντολές τις οποίες έιχε κ.τ.λ.Anyway.Lost respect for ever

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και είδα ότι υπάρχει θέμα για το Lost,είπα να σχολιάσω και να πώ πώς σήμερα τελείωσα και τον 6ο κύκλο που είναι και το τέλος του.Πραγματικά η προσωπική μου γνώμη είναι ότι δεν έχω ξανα γουστάρει τόσο πολύ μια σειρά.Άν και το τέλος αφήνει πολλά ερωτήματα το όλο σκηνικό και το θέμα που σκέφτηκαν για αυτή την σειρά με άφησε έκπληκτο.Μπράβο στην ABC και τα αλάνια της.Έδωσαν πολλά μηνύματα για την ζωή και πώς πρέπει να είμαστε οι άνθρωποι.Το όλο crew ήταν άψογο.

 

Επιβεβαιώνεις τη θεωρία μου ότι αν την είχαμε δει τη σειρά σερί - χωρίς τα πολύμηνα διαλείμματα και κυρίως χωρίς την όλη τρελή φασαρία με τις θεωρίες και την εμμονή στις λεπτομέρειες, θα την είχαμε απολαύσει πολύ περισσότερο. Τζάμπα αναλωθήκαμε στις κουβέντες και στη γκρίνια και πολύ σοβαρά τα πήραμε όλα...θα πρεπε να το ειχαμε αντιμετωπίσει ως μια κανονική αμερικάνικη σειρά με δράση, μυστήριο και έμφαση στις διαπροσωπικές σχέσεις και όχι σαν μια φιλοσοφική σπαζοκεφαλιά με απαντήσεις για το νόημα της ζωής, του σύμπαντος και των πάντων :p (τη δικιά μου αυτοκριτική κάνω κυρίως)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

μιας και πλησιάζει η εξεταστική είπα να δοκιμάσω και μια παλιά, "εγγυημένη" σειρά :p

 

το lost είναι μια περίεργη σειρά για μένα γιατί ενώ ξέρω την αρχή (στο περίπου) από εποχές ΕΡΤ και ANT1, και το τέλος πάνω κάτω, ήθελα για μια φορά να την πιάσω από την αρχή και να την δω μέχρι το τέλος χωρίς διακοπές, με όλες τις λεπτομέρειες κτλ. ωστόσο, μέχρι στιγμής (s01e10) μπορώ να πω ότι με έχει κουράσει αρκετά στα εξής σημεία:

1) το παρελθόν των πρωταγωνιστών. ναι, οκ, όλοι μας θέλουμε να μάθουμε (εγώ δηλαδή μόνο έχω μείνει) τι έκανε η κοπελίτσα και την κυνηγούσαν,τι έκανε ο ένας κι ο άλλος, αλλά είπαμε με ένα όριο! ειδικά από τη στιγμή που ο άλλος βρίσκει την γαλλίδα, άρχισα να πηδάω σκηνές σαν τρελός με τις πολλές ερωτήσεις και με τον χαμένο χρόνο από το επεισόδιο.

2) οι διάλογοι ορισμένες φορές. σε μια προσπάθεια λοιπόν να καλοπιάσουν τον σόιερ, πάει η "σούπερ ουάου" κοπελίτσα να τον καλοπιάσει λέγοντάς του "ξέρω πως αντιδράς όταν βλέπεις το χαρτί στην τσέπη σου, ξέρω τι άνθρωπος είσαι, δώσε μας τα φάρμακα". ποια είναι η σχέση του ενός με του άλλου? ότι δηλαδή επειδή παρατήρησες κάτι πάνω στον άλλο, σημαίνει ότι πρέπει να κάνει κι αυτό που του λες?

3) το σκηνικό. εντάξει ,ξεκινήσαμε λίγο περίεργα με όλους τους ήχους, τα τέρατα κτλ, αλλά από κάποια στιγμή και μετά αρχίζει να κουράζει όλο αυτό. ξέρω από easter eggs παιχνιδιών ότι στο νησί υπάρχει καταπακτή, smoke monster κτλ, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν τα περιμένω και στη σειρά ή ότι περιμένω να τα δω από το πρώτο επεισόδιο, αλλά κάθε φορά που ακούγεται κάτι, όλοι τρέχουν, ξαναβγαίνουν, ξανακούγεται, ξανατρέχουν και έχουν περάσει ήδη 10 επεισόδια κι εκτός από την πολική αρκούδα, δεν έχουμε δει κάτι "σούπερ ουάου".

 

τι λέτε? να συνεχίσω στη 2η?

ξαναλέω ότι πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να εμφανιστεί εκτός από τα βασικά που ανέφερα παραπάνω, αλλά αν είναι να εμφανίζεται ή να γίνεται κάτι σημαντικό κάθε μία σεζόν και όλα τα υπόλοιπα επεισόδια να είναι για τη ζωή τους, καλύτερα να δω grey's anatomy που

που πέθανε και ο σέπερντ

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτα που βλεπεις ασημαντα στην πρώτη σεζόν θα είναι σημαντικά 2 ή 3 σεζόν μετά.Και αυτά που βλέπεις σα πολυ σημαντικά τωρα θα είναι ασημαντα σε επόμενα επισόδεια.

Παρε το στο χαβαλέ και παρακολουθησε τα αν δεν εχεις κατι καλυτερο να κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Άποψή μου: ΜΗΝ χάσεις τον χρόνο σου βλέποντας lost! Στα 20 χρόνια που βλέπω σειρές, την θεωρώ από τις πιο απάτη ever. Κακογραμμένη, τραβηγμένη μέχρι εκεί που δεν πάει, προκειμένουν να γεμίσουν επεισόδια, έκανε απλά ντόρο και το ξεχείλωσαν άσκοπα ! Ξεκίναγες επεισόδιο της 3ης,4ης, ακόμα και 5ης σεζόν και άρχιζε με το "previously on lost" και έδειχνε πρώτη σκηνή πρώτου επεισοδίου που πέφτει το αεροπλάνο...τα ίδια και τα ίδια ξανά και ξανά...6 χρόνια χαμένα πραγματικά...Το δε τέλος, ό,τι να'ναι...

Έχει τόσες ωραίες σειρές που μπορείς να δεις...προσωπικά το lost δεν το συστήνω ΠΟΤΕ!

Link to comment
Share on other sites

Στην 3η σεζον επρεπε να τελειωσει απο κει και περα χανει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα

Γενικα απο οσες σειρες εχω δει μετα την 3η 4η σεζον δε βλεπονται

Μοναδικη εξαιρεση το Braking Bad που οσο περνανανε οι σεζον τοσο καλυτερο γινοταν

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου ειναι να το δεις για να εχεις ολοκληρωμενη αποψη. προσωπικα με αρεσε σαν σειρα, την θεωρω απ τις καλυτερες που εχω δει (ΟΚ η τοπ ειναι το breaking bad).

οτι βλεπεις και το θεωρεις ασημαντο, καποια στιγμη θα το δεις να αναφερεται ναι να συνδεεεται με τις επομενες σεζον, κλπ.

 

επισης η πρωτη σεζον ειναι καθαρα να δειξει την ζωη των πρωταγωνιστων. εισαγωγικη τελειως, αλλα αρκετα σημαντικη.

 

για μενα θα επρεπε να τελειωσει στην 4μιση σεζον. απο κει και περα το ειδα μονο και μονο για να δω πως θα τελειωσει. το ειχα βαρεθει.

 

οσο για το τελος, με οποιον το συζητω εχει διαφορετικη αποψη :p

Link to comment
Share on other sites

Το lost για εμένα ειναι μια σειρά της σειράς. Εχει σημεία που σε κερδίζουν και λες ουαου αλλα και σημεία που σε αφήνουν μ@@@@α.

Εχει πάρει ενα σωρό βραβεία, δεν ξέρω αν έπρεπε να τα πάρει αλλα την εποχή που παιζόταν η σειρά ήταν κάτι διαφορετικό και κάτι καινούργιο. Συμφωνώ οτι είναι κουραστικό σε πολλά σημεία οπως και οτι υπάρχουν σημεία που δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται. Ο κάθε ενας που έχει δεί την σειρά εχει και διαφοετική άποψη για τι πραγματικά γινόταν στον νησί και τι πραγματικά έγινε στο τέλος.

Αν δεν έχει κάποιος τι να δεί νομίζω οτι αξίζει να την δεί για να βγάλει τα συμπεράσματα του.

Ετσι και αλλιώς συνήθως σε σειρές που ειναι ηδη ολοκληρωμένες και υπάρχουν ολα τα επεισόδια διαθέσιμα, τρώμε 24ωρα ολόκληρα μπροστά στο pc η την tv και βλέπουμε μια σεζόν την ημέρα ! :lol::lol:

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Άποψή μου: ΜΗΝ χάσεις τον χρόνο σου βλέποντας lost! Στα 20 χρόνια που βλέπω σειρές, την θεωρώ από τις πιο απάτη ever. Κακογραμμένη, τραβηγμένη μέχρι εκεί που δεν πάει, προκειμένουν να γεμίσουν επεισόδια, έκανε απλά ντόρο και το ξεχείλωσαν άσκοπα ! Ξεκίναγες επεισόδιο της 3ης,4ης, ακόμα και 5ης σεζόν και άρχιζε με το "previously on lost" και έδειχνε πρώτη σκηνή πρώτου επεισοδίου που πέφτει το αεροπλάνο...τα ίδια και τα ίδια ξανά και ξανά...6 χρόνια χαμένα πραγματικά...Το δε τέλος, ό,τι να'ναι...

Έχει τόσες ωραίες σειρές που μπορείς να δεις...προσωπικά το lost δεν το συστήνω ΠΟΤΕ!

αυτο που λες οτι και καλα δειχνανε σκηνες απ το πρωτο επ συμβαινει σκηνοθετικα και σε αλλες σειρες με παραδειγμα το arrow .το κανουν ετσι για να δωσουν συνεχεια σε κατι προηγουμενο, που δεν εχει απαντηθει ακομα, αλλα ο θεατης να μη μπερδευτει αν το χει ξεχασει τι συνεβη eg στο πρωτο κυκλο.Ειναι λιγο σπαστικο ωρες ωρες αλλα οπως ειπα το κολπο αυτο εχει πετυχει και το εφαρμοζουν πλεον και αλλού

Οσο για το λοστ ναι μπορει το τελος να ταν η απατη του αιωνα :lol::lol:αλλα ως τοτε καμια αλλη σειρα ισως με εξαιρεση μια η δυο δε σε κρατουσε σε διαρκη αγωνια οσο αυτη και εισουν διαρκως με το στομα ανοιχτο WTF

συν οτι οι εκνευριστικες απεγEιες σεναριογραφων και τα διαλειματα το καναv το show να θες να το δεις οταν ξεκιναγε με ακομα μεγαλυτερη λαχταρα δηλ ακομα και αυτο το αρνητικο στα συν τους δουλεψε.

Και τελος ηταν η σειρα που εκανε την αρχη ας πουμε σε αλλες σειρες να διατηρουν την αγωνια και τις ανατροπες βλεπε homeland .Αν το δει καπιος για πρωτη φορα τωρα θα το βαρεθει για την εποχη του ομως ηταν κατι το εξωπραματικο

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες οτι και καλα δειχνανε σκηνες απ το πρωτο επ συμβαινει σκηνοθετικα και σε αλλες σειρες με παραδειγμα το arrow .το κανουν ετσι για να δωσουν συνεχεια σε κατι προηγουμενο, που δεν εχει απαντηθει ακομα, αλλα ο θεατης να μη μπερδευτει αν το χει ξεχασει τι συνεβη eg στο πρωτο κυκλο.Ειναι λιγο σπαστικο ωρες ωρες αλλα οπως ειπα το κολπο αυτο εχει πετυχει και το εφαρμοζουν πλεον και αλλού

Οσο για το λοστ ναι μπορει το τελος να ταν η απατη του αιωνα :lol::lol:αλλα ως τοτε καμια αλλη σειρα ισως με εξαιρεση μια η δυο δε σε κρατουσε σε διαρκη αγωνια οσο αυτη και εισουν διαρκως με το στομα ανοιχτο WTF

συν οτι οι εκνευριστικες απεγEιες σεναριογραφων και τα διαλειματα το καναv το show να θες να το δεις οταν ξεκιναγε με ακομα μεγαλυτερη λαχταρα δηλ ακομα και αυτο το αρνητικο στα συν τους δουλεψε.

Και τελος ηταν η σειρα που εκανε την αρχη ας πουμε σε αλλες σειρες να διατηρουν την αγωνια και τις ανατροπες βλεπε homeland .Αν το δει καπιος για πρωτη φορα τωρα θα το βαρεθει για την εποχη του ομως ηταν κατι το εξωπραματικο

 

κοίτα που καρφώθηκες μόνος σου και φάνηκε η διαφορά ηλικίας:p (παρόλο που έγραψα ότι βλέπω 20 χρόνια σειρές)

το "previously on τάδε σειρά" σαφώς και παίζει παντού, αλλά σε λογικά πλαίσια...δε νομίζω να είδες στο arrow ποτέ να 20 σκηνές από την βάρκα που βούλιαξε και όλες τις συναφείς λεπτομέρειες...στο lost απλά το τερμάτησαν σε σημείο αηδίας...

Διαρκή αγωνία το λοστ?? Μα καλά, κανείς δεν είχε δει πριν 24?? Ο ορισμός του cliff hanger και σειρά σταθμός! (Για το homeland δε θα σχολιάσω, πρώτον γιατί είμαστε οφφτοπικ και δεύτερον γιατί την θεωρώ μέτρια σειρά(7-7.5/10), που απλά την ανακάλυψαν πολλοί και έκανε ντόρο)

Γενικά, έχω βγάλει το συμπέρασμα ότι και στις σειρές "όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι". ΜΗΝ παρασύρεστε επειδή πολλοί βλέπουν μια σειρά. Δείτε ότι σας τραβάει αρχικά σαν ιστορία και μην θεωρείτε ότι κάτι είναι ουαου, απλά επειδή το είπαν κάποιοι άλλοι (πχ προσωπικά δε θα δω GOT ποτέ...not my style) :)

Link to comment
Share on other sites

κοίτα που καρφώθηκες μόνος σου και φάνηκε η διαφορά ηλικίας:p (παρόλο που έγραψα ότι βλέπω 20 χρόνια σειρές)

το "previously on τάδε σειρά" σαφώς και παίζει παντού, αλλά σε λογικά πλαίσια...δε νομίζω να είδες στο arrow ποτέ να 20 σκηνές από την βάρκα που βούλιαξε και όλες τις συναφείς λεπτομέρειες...στο lost απλά το τερμάτησαν σε σημείο αηδίας...

Διαρκή αγωνία το λοστ?? Μα καλά, κανείς δεν είχε δει πριν 24?? Ο ορισμός του cliff hanger και σειρά σταθμός! (Για το homeland δε θα σχολιάσω, πρώτον γιατί είμαστε οφφτοπικ και δεύτερον γιατί την θεωρώ μέτρια σειρά(7-7.5/10), που απλά την ανακάλυψαν πολλοί και έκανε ντόρο)

Γενικά, έχω βγάλει το συμπέρασμα ότι και στις σειρές "όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι". ΜΗΝ παρασύρεστε επειδή πολλοί βλέπουν μια σειρά. Δείτε ότι σας τραβάει αρχικά σαν ιστορία και μην θεωρείτε ότι κάτι είναι ουαου, απλά επειδή το είπαν κάποιοι άλλοι (πχ προσωπικά δε θα δω GOT ποτέ...not my style) :)

Νικος λεω σαν πως το δα εγω με τα δικα μου ματια οταν το πρωτοειδα και σαφως και στα ματια εκ:p το λοστ παιζοταν σε ολο το κοσμο δεν το βλεπαν μονο ελλαδα ξερεις.το 24 οκ μεν φοβερο αλλα δεν ετυχε να το δω ,, οπως ανεφερα με εξαιρεση μια η 2 αντε βαλε και 3 σειρες.

θες δε θες ηταν σειρα που σε κρατουσε να το δεις και να δεις πως θα κατελειγε.για σενα ηταν βαρετο και πατατα οκ για αλλους συν εμενα περιμενα πως και πως να το βλεπα οταν ξεκιναγε ο κυκλος η το καθε επ.γουστα ειναι αυτα.ασχετα αν μας τα χαλασαν με τη τελευταια σεζον και το ακομα πιο βλακωδες φιναλε

οσο για το πρωτο κομματι το previoustly σε σειρες δεν προσεξα καλα το μυν σου και νομιζα πως δεν καταλαβες γιατι σκηνοθετικα το καναν αυτο και αναφερα και το arrow<που προσωπικα το βρισκω πλεον πολυ παιδικο για να το βλεπω >

Anyway Οπως ηταν η εκτη αισθηση που οταν βγηκε αρχισαν ταινιες και σειρες να υοθετουν το στυλ της ετσι και το το λοστ.

Δε σε αρεσει δικαιωμα σου.

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

πω πω σκοτωμός στα σχόλια.. αφήστε το, παιδιά, δεν ξαναγράφω. :lol:

 

λοιπον, σας υπερευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. όσον αφορά το lost το έτρεξα τις τελευταίες μέρες, είδα όλο τον 2ο και 3ο κύκλο, αλλά ειλικρινά δεν άντεξα! έχω δει και άλλες σειρές ίδιου μεγέθους (πχ true blood) και με εξίσου πολλές λεπτομέρειες, αλλά το lost ήταν too much! μόνο για το ψάρι που σκότωσαν ή την ιστορία της πολικής αρκούδας δεν μας έδειξαν. το ξέρω ότι όλα αυτά συνδέονται και είναι σημαντικά και είναι ένας λόγος που δεν συνέχισα και σε άλλες σεζόν αλλά α) δεν μπορούσα άλλο τις τόσες λεπτομέρειες, β) η δράση είχε πέσει κατακόρυφα και ακολουθούσε τη ροή "ξεκινάμε με κάτι ενδιαφέρον, άσχετα πράγματα, κλείνουμε το επεισόδιο με το ενδιαφέρον που το ξεκινήσαμε". αυτό έγινε ειδικά στο επεισόδιο με την ανακάλυψη του πρώτου hatch και γ) όλα αυτά με την μεταφορά από το τώρα στο 50 και από κει στο 70.

 

πιστεύω ότι κάπου στον 3ο κύκλο θα πρέπε να χε σταματήσει και να είχε μείνει το cast εκείνο που είχε μείνει μέχρι το τέλος της 2ης σεζόν (στο τέλος της) και να τελείωναν όλα κανονικά χωρίς φυσικά να έλειπε το ιδιαίτερο στοιχείο που είχε το συγκεκριμένο νησί.

 

μπορεί κάποιος που έχει λίγο χρόνο να μου πει τι ήταν η dharma? διάβασα κάποια πράγματα στο ίντερνετ αλλά να πω την αλήθεια, δεν πολύ κατάλαβα και απ'ότι είδα μέχρι τώρα, μάλλον ψιλομούφα πρέπει να ήταν το όλο πράγμα (ειδικά με τα τετράδια που βρήκαν οι άλλοι στο άκυρο ενώ έπρεπε σύμφωνα με τον ειδικό να στέλνονταν απευθείας στην dharma μέσω του σωλήνα).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πω πω σκοτωμός στα σχόλια.. αφήστε το, παιδιά, δεν ξαναγράφω. :lol:

 

λοιπον, σας υπερευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. όσον αφορά το lost το έτρεξα τις τελευταίες μέρες, είδα όλο τον 2ο και 3ο κύκλο, αλλά ειλικρινά δεν άντεξα! έχω δει και άλλες σειρές ίδιου μεγέθους (πχ true blood) και με εξίσου πολλές λεπτομέρειες, αλλά το lost ήταν too much!

 

εμενα μου αρεσε αυτο στο Lost. η μοναδικη σειρα (που εχω δει εγω τουλαχιστον) που υπαρχει συνδεση σε ολα τα στοιχεια και σε ολα τα επεισόδια. οκ, καποια στιγμή ίσως το έχασαν, γιατι δεν υπήρχε πλάνο για να τραβήξει τόσο εξαρχής.

still, δεν ειναι σειρά που την βλέπεις για να χαλαρώσεις, θα σε τσιτώσει :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
σαν σήμερα προβλήθηκε το πρώτο επεισόδιο του lost, ενώ έπεσε και η πτήση Oceanic 815 ;)
και γιναν τα μυαλα μας καγκελα με τους χαμενους αριθμουσ;)
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...