Jump to content

Apple Watch Series 2


soulmate
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατ αρχήν να ζητήσω προκαταβολικά συγνώμη αν το μηνυμα ειναι σε λαθος περιοχή και να ζητήσω εκ των προτέρων μεταφορά του απο τους διαχειριστές αν ισχύει κάτι τέτοιο, αλλα δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό.

 

Στο θέμα μας τώρα:

Γνωρίζετε ποτε θα κυκλοφορήσει το Apple Watch 2 στην Ελλάδα;

Η επίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας του ηταν στις 23 Σεπτεμβρίου, αλλα αν το ψάξει κανεις στο internet, παντού λεει κατόπιν παραγγελίας, τοσο για το series 2 όσο και για το αναβαθμισμένο 1 και έχω την αίσθηση οτι δεν ήρθε ούτε ενα κομμάτι στις 23 σε αντίθεση με το iPhone 7, που έστω κουτσά στραβά κάτι έγινε..

 

Έχουμε κάτι νεότερο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ξέρουν μόνο όσοι θα το φέρουν. Ρώτησες σε καταστήματα και δεν σου είπαν πότε περίπου;

Αν για το 7 λένε κατά Νοέμβριο μήνα τότε λογικά και αυτό εκείνο τον μήνα θα έρθει.

 

Αν ρωτήσεις πάντως θα έχουν άποψη για το πότε περίπου θα έρθει, έστω και αν είναι αόριστο τύπου "μέσα στον Νοέμβριο".

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
Ξερει καποιος να μου πει πως εμφανιζονται τα μηνυματα η τα μαιλ στο ρολοι γιατι οταν μου ερχεται μια ειδοποιηση στο κινητο στο ρολοι δεν βλεπω τιποτα υπαρχει καποια ρυθμιση που μου ξεφευγει;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα σας !! Είμαι κάτοχος του Apple Watch 2 και τελευταία παρατήρησα ότι στις δυο γωνιές πάνω δεξιά και κάτω αριστερά σε μαύρο φόντο το λευκό σαν να κιτρινίζει , σαν ο φωτισμός εκεί να μην είναι ο σωστός !! Όπως δείχνω και στην εικόνα . Είναι λογικό αυτό ; Σας έχει τύχει και τους υπόλοιπους ; Ή μάλλον να ψάχνω για εγγύηση ;

http://i63.tinypic.com/8znsr8.jpg

Edited by gtsia

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καποιος υπευθυνος εδω στο φορουμ να ανοιξει ενοτητα για το apple watch series 4.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...