Jump to content

Xiaomi Mi 5S Plus


kyrgeo1978
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παρήγγειλα το κινητό απο bangood χθες, γνωρίζει κανείς αν το συγκεκριμένο σαιτ στελνει το κινητό με miui stable?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα,έχω βάλει στο κινητό την ελληνική rom,και είμαι γενικά ικανοποιημένος..Έχει δοκιμάσει κανείς τις νέες global 8.5.2.0 ή developer 7.9.7 να μας πει εντυπώσεις,τυχόν bugs κλπ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρήγγειλα το κινητό απο bangood χθες, γνωρίζει κανείς αν το συγκεκριμένο σαιτ στελνει το κινητό με miui stable?

 

Ναι με global σταθερή σου έρχεται.

XIAOMI Mi 5s Plus
Link to comment
Share on other sites

σε τι τιμη το βρηκες με μεταφορικα;

με ενδιαφερει η αγορα του.

ξεκινησε ηδη;

ενημερωσε αν μπορεις, ευχαριστω

Το μαύρο/γκρι 4/64 με priority direct mail, θα σου στοιχίσει, αν το παραγγείλεις αυτή τη στιγμή, 279,40€ και το άσπρο/χρυσό 270,51€. Από Ελλάδα να υπολογίζεις περίπου 340,00€.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα το προηγούμενο Σάββατο σε προσφορά το ασπρο-χρυσό 248€ και με τα μεταφορικά περιπου 262€. Ακομα ομως δεν το εχουν στειλει...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Φίλοι του φόρουμ σας χαιρετώ και καταρχήν εύχομαι στον καθένα σας Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια Πολλά!

Στο δια ταύτα, έχω αγοράσει από Κύπρο το κινητό Xiaomi Mi5s Plus και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος σε όλα. Προχτές εντελώς ξαφνικά όταν το έκανα restart δεν ξανά άνοιξε και το μόνο που κάνει το κινητό είναι να ανάβει και να σβήνει συνεχώς το σήμα της Xiaomi (μόνο το logo Mi) και να μην μπορώ να το ανοίξω καν. Προσπάθησα με διάφορους τρόπους που βρήκα στο internet να το επιδιορθώσω αλλά τίποτα. Τα φώτα σας και την βοήθεια σας αν κάποιος γνωρίζει κάτι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα. Συμφέρει αυτήν την περίοδο η αγορά του?(γύρω στα 240€ βγαίνει) Από άποψη υποστήριξης και αναβαθμίσεων miui ρωτάω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα. Συμφέρει αυτήν την περίοδο η αγορά του?(γύρω στα 240€ βγαίνει) Από άποψη υποστήριξης και αναβαθμίσεων miui ρωτάω

 

Προσωπικά πιστεύω ότι είναι μια καλή επιλογή αν θες συσκευή 5.7 ιντσών και το ταβάνι σου είναι τα 250€. Ναι υπάρχει υποστήριξη και ειδικά στα Mi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπερα αξιζει η μεταφορα μου απο lg g5 se σε αυτο το μοντελο? https://www.vickmall.com/xiaomi-mi5s-plus.html πιστευω με τα μεταφορικα χοντρικά στα 290 περιπου. Αξιζει τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αξιζει η μεταφορα μου απο lg g5 se σε αυτο το μοντελο? https://www.vickmall.com/xiaomi-mi5s-plus.html πιστευω με τα μεταφορικα χοντρικά στα 290 περιπου. Αξιζει τι λετε?
Και γιατί δεν παίρνεις το mi note 3 που είναι 10 φορές καλύτερο;

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν παίρνεις το mi note 3 που είναι 10 φορές καλύτερο;

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν το παιρνω για τον λογο οτι ο 821 ειναι πολυ καλύτερος . σαν αλλη επιλογη σκευτηκα το mi note 2 ωιαυτο ρωταω να με βοηθησετε

Link to comment
Share on other sites

Δεν το παιρνω για τον λογο οτι ο 821 ειναι πολυ καλύτερος . σαν αλλη επιλογη σκευτηκα το mi note 2 ωιαυτο ρωταω να με βοηθησετε
Σε καθημερινή χρήση δε θα δεις καμία διαφορά στην απόδοση ίσα ίσα που θα είναι καλύτερο και στην αυτονομία... Δε θα πω κάτι άλλο, περί ορέξεως.... Ό,τι θέλει ο καθένας.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αξιζει η μεταφορα μου απο lg g5 se σε αυτο το μοντελο? https://www.vickmall.com/xiaomi-mi5s-plus.html πιστευω με τα μεταφορικα χοντρικά στα 290 περιπου. Αξιζει τι λετε?

 

αμα ειναι να προχωρησεις σε αγορα απο εξω παρτο απο εδω https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-5s-Mi5s-Plus-5_7-inch-Dual-Camera-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-821-Quad-Core-4G-Smartphone-p-1091270.html?utm_campaign=Kimo30&utm_content=Rosalia&p=QV2409786796201409DB&ID=232&cur_warehouse=HK

 

αλλιως σε συμφερει απο τα 290 που υπολογισες και το αγχος με τη μεταφορα τα τελωνεια κλπ να το παρεις απο σκρουτζ με 300

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Σε καθημερινή χρήση δε θα δεις καμία διαφορά στην απόδοση ίσα ίσα που θα είναι καλύτερο και στην αυτονομία... Δε θα πω κάτι άλλο, περί ορέξεως.... Ό,τι θέλει ο καθένας.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι το ξερω αυτο αλλα σκευτομαι και οτι θα μου αντεξει περροισοτερο λογο το οτι ειναι πιο καινουργιος συν οτι παιζω αρκετα βαρια παιχνιδια στο κινητο οποτε οσο νανε θαχει διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...