Jump to content

Φορητότητα σε καρτοκινητό Vodafone (χωρίς κόστος)


Mark_K
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίεργο μου φαίνεται... Εκτός αν τα προβλήματα αναβάθμισης που έχουν συνεχίζονται.

 

Παλιοτερα γινοτανε ολα τηλεφωνικα η ονλαιν. παραγγελιες αριθμων κτλ κτλ τωρα που λεμε αμην να μην πηγαινει και στριμωχνεται ο κοσμος τωρα μονο σε καταστηματα.. ουτε καν τηλεφωνικα! Οτι και να πεις ειναι λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς και είναι πολύ σημαντικό να μπορεί να γίνεται η φορητότητα online

Αυτό ισχύει σε όλες τις εταιρείες τηλεφωνίας πλέον;

Δεν μπορείς να κάνεις φορητότητα online; Χρειάζεται να πας σε κατάστημα ή είναι μόνο για τη Vodafone;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σωστα, σε παίρνουν τηλέφωνο και σου λενε τις γνωστές δικαιολογίες για καρτοκινητο.
Link to comment
Share on other sites

Αμ δε...σε στέλνουν στην ουρά ,και θέλουν μάλιστα και χαρτί απο το δίκτυο στο οποίο ανήκει το νούμερο,αρα πήγαινε στήσου στην ουρά στο κατ/μα της εταρείας που ανήκει το καρτοκινητό ,και μετά στη voda για την φορητότητα. ΩΡΑΙΑ πράγματα.....εν καιρό covid

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Έχει κάνει κανείς πρόσφατα φορητότητα σε Vodafone καρτοκινητο, να μας πει την εμπειρία του ?

 

 

Μέσα σε μια βδομάδα είχα ενεργοποιηθεί και χωρίς κανένα κόστος. Όλα αυτά από το ΓΙΝΕ CU.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς πρόσφατα φορητότητα σε Vodafone καρτοκινητο, να μας πει την εμπειρία του ?

 

Αν δεν είσαι άτομο που χρειάζεται πολλές τηλεφωνικές κλήσεις καθημερινά, μια χαρά είναι. Αν και άρχισαν αδικαιολόγητα να προχωρήσουν στη φορητότητα (12 ημέρες) απο κει και πέρα δεν είχα ιδιαίτερα προβλήματα. Μερικές φορές βέβαια κάνω κλήση και πέφτει η γραμμή αμέσως. Το σήμα είναι οκ.

Επίσης πρέπει να θυμάσαι να κάνεις ανανέωση των μονάδων σου πριν εκπνεύσει η προθεσμία γιατί τότε πρέπει να επανενεργοποιήσεις την κάρτα με χρηματικό κόστος. Αλλά όλα αυτά τα έχεις με το καρτοκινητό σε κάθε εταιρεία.

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας. Δεν βρίσκω κάπου μέσω ίντερνετ για φορητότητα καρτοκινητού στην Vodafone, ούτε στο Vodafonecu.gr. Πως μπορώ να κάνω φορητότητα χωρίς να μεταβώ σε κατάστημα? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσε τη φόρμα εδώ και όταν σε καλέσουν για επιβεβαιωση πες τους ότι επιθυμείς φορητότητα. https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/online/
Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσε τη φόρμα εδώ και όταν σε καλέσουν για επιβεβαιωση πες τους ότι επιθυμείς φορητότητα. https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/online/

 

Γεια σου φίλε. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Έκανα την διαδικασία και χρεώθηκα τα 12 ευρώ. Θα με καλέσουν σίγουρα για επιβεβαίωση? Αν ναι, θα πω ότι επιθυμώ φορητότητα και θα γλιτώσω τα 12 ευρώ? Ευχαριστώ και πάλι φίλε.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Θα σε πάρουν σίγουρα ναι. Τα 12€ δεν τα γυρνάνε πίσω, θα λάβεις και μια 12€ κάρτα ανανέωσης μαζί (ή θα είναι αυτόματα περασμένα στον αριθμό, δεν ξέρω πως το κάνουν πλέον). Δεν ξέρω αν με φορητότητα παίρνεις 2πλασιες παροχές τους πρώτους τρεις μήνες, αν θέλεις κάνε τους μια ερώτηση για αυτό όταν σε πάρουν.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Πολύ εύκολη διαδικασία, ούτε τηλέφωνο με πήραν για επιβεβαίωση όπως κάνει η wind για να έχω στο νου μου ότι θα με καλέσουν. Ήρθε μετά απο δύο μέρες το κούριερ, σκαναρα ταυτότητα, υπεύθυνη δήλωση και τα ανέβασα στο λινκ που στέλνουν σε μειλ. Μετά απο τρεις μέρες ενεργοποιήθηκε. Μέσα σε αυτές τις τρείς μέρες λαμβανα σμς με την πορεία της φορητοτητας. Μου ρθε σμς οτι κατατεθηκε το αιτημα και περιμένουν έγκριση, την επόμενη μέρα ότι εγκρίθηκε το αίτημα και λίγο αργότερα την ίδια μέρα ότι αύριο θα ενεργοποιηθεί η σιμ. Πολύ θετική εμπειρία από την διαδικασία φορητότητας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...