Jump to content

LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)


Exploticon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δουλέψει η εφαρμογή της τράπεζας Πειραιώς winbank, η οποία κρασαρει συνεχώς. Έχω την 23s του tora33. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δουλέψει η εφαρμογή της τράπεζας Πειραιώς winbank, η οποία κρασαρει συνεχώς. Έχω την 23s του tora33. Ευχαριστώ.

 

Βαζεις Magisk roit, safety net pass fix , πατας hide οκ.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται αυτό? Αυτή τη στιγμή είμαι ρουτ με superSu.

 

Πάτα μέσα στην εφαρμογη su το hide στην εφαρμογή της τράπεζας και δοκίμασε..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Πάτα μέσα στην εφαρμογη su το hide στην εφαρμογή της τράπεζας και δοκίμασε..

 

Δεν υπάρχει καθόλου η εφαρμογή μέσα στο supersu και ούτε μπορώ να τη φέρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καθόλου η εφαρμογή μέσα στο supersu και ούτε μπορώ να τη φέρω.

 

Άλλαξε Ρομ , βάλε MAGISK

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε Ρομ , βάλε MAGISK

 

Κάποιος που έβαλε κάποια έκδοση της 26s από τη σελίδα στο αρχικό post και να του δουλεύει σωστά υπάρχει? Και να έχει ελληνικά φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Αφού για να κάνεις registration θέλει κινέζικο αριθμό τηλεφώνου . Και μπήκα και στο επισημο site της leeco .

Με ελληνικό αριθμό τηλεφώνου πώς γίνεται ;

Ευχαριστώ !

Edited by Ppdd
Link to comment
Share on other sites

Αφού για να κάνεις registration θέλει κινέζικο αριθμό τηλεφώνου . Και μπήκα και στο επισημο site της leeco .

Με ελληνικό αριθμό τηλεφώνου πώς γίνεται ;

Ευχαριστώ !

Υπάρχει εφαρμογή στο playstore που σου δίνει δικαίωμα να κάνεις κινεζικό αριθμό με ένα ευρώ αλλά δεν μπορώ να την βρω τώρα..:lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Και δηλαδή δεν υπάρχει άλλος τρόπος ;

 

Κοίτα στο νήμα του Max2 κάπου γράφω εναλλακτική στην 1η σελίδα

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Και δηλαδή δεν υπάρχει άλλος τρόπος ;

Εναλλακτικος τροπος ειναι να μπεις στο site της leeco για usa , να πας να κανεις εκει registration, ζηταει παλι αριθμο, αμερικης εννοειται, αλλα απο κατω λεει "other log in methods" και μπορεις να γραφτεις μεσω facebook ή google+. Εγω ετσι το κανα και ολα οκ.

https://sso-us.le.com/userGlobal/login?next_action=http%3A%2F%2Fi.le.com%2Fsetting%2Findex%3Flanguage%3Den-US&ver=3.0

Link to comment
Share on other sites

Αφού για να κάνεις registration θέλει κινέζικο αριθμό τηλεφώνου . Και μπήκα και στο επισημο site της leeco .

Με ελληνικό αριθμό τηλεφώνου πώς γίνεται ;

Ευχαριστώ !

http://www.leeco.re/topic/17120-leeco-account-registration/?do=findComment&comment=53090

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά brickαρα το le pro 3 και προσπαθώ να το επαναφέρω με τον οδηγό του tora33 άλλα περνώ αυτό το error

11:25:31: ERROR: function: sahara_rx_data:194 Unable to read packet header. Only read 0 bytes.

11:25:31: ERROR: function: sahara_main:854 Sahara protocol error

11:25:31: ERROR: function: main:265 Uploading Image using Sahara protocol failed

Download Fail:Sahara Fail:QSaharaServer Fail:Process fail

Finish Download

 

καμιά βοήθεια! το παιδεύω από χθες και τπτ εχω φρικάρει

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά brickαρα το le pro 3 και προσπαθώ να το επαναφέρω με τον οδηγό του tora33 άλλα περνώ αυτό το error

11:25:31: ERROR: function: sahara_rx_data:194 Unable to read packet header. Only read 0 bytes.

11:25:31: ERROR: function: sahara_main:854 Sahara protocol error

11:25:31: ERROR: function: main:265 Uploading Image using Sahara protocol failed

Download Fail:Sahara Fail:QSaharaServer Fail:Process fail

Finish Download

 

καμιά βοήθεια! το παιδεύω από χθες και τπτ εχω φρικάρει

Ειχα το ιδιο προβλημα σε zuk z2 pro.

Η λυση ηταν να βαλεις ενα μικρο ονομα στην ρομ, μια συντομη διαδρομη. Πχ c:rom και να πατησεις download ΑΜΕΣΩΣ μολις δεις ανοιχτη πορτα στην συνδεση.

 

Ελπιζω να σε βοηθησα.

 

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το ιδιο προβλημα σε zuk z2 pro.

Η λυση ηταν να βαλεις ενα μικρο ονομα στην ρομ, μια συντομη διαδρομη. Πχ c:rom και να πατησεις download ΑΜΕΣΩΣ μολις δεις ανοιχτη πορτα στην συνδεση.

 

Ελπιζω να σε βοηθησα.

 

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

σε υπερ ευχαριστώ φίλε είχες απόλυτο δίκιο το όνομα της ρομ έφταιγε

Link to comment
Share on other sites

σε υπερ ευχαριστώ φίλε είχες απόλυτο δίκιο το όνομα της ρομ έφταιγε
Χαιρομαι που σε βοηθησα και τα καταφερες.

Αυτη ειναι και η ουσια των φορουμς, η ανταλλαγη γνωσεων.

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά εχω το χ720 6/64 έβαλα την ρομ του tora33, αυτην X720_stable_26s_MagiskRoot_v4A_xposed_C.B.G_tora33, και ανάβει το led flash οταν με παιρνουν τηλ. ενω ειναι απενεργοποιημένο και απο τη προσβασιμοτητα και απο τα settings του dialer. Πως γίνεται να το απενεργοποιήσω;
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά εχω το χ720 6/64 έβαλα την ρομ του tora33, αυτην X720_stable_26s_MagiskRoot_v4A_xposed_C.B.G_tora33, και ανάβει το led flash οταν με παιρνουν τηλ. ενω ειναι απενεργοποιημένο και απο τη προσβασιμοτητα και απο τα settings του dialer. Πως γίνεται να το απενεργοποιήσω;

Στις πρόσθετες ρυθμίσεις led flash κλήσεων μπάινεις ξετικάρεις τα κουτάκια έξοδος> σώσιμο;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Cris. Aν μπορεις πες μου που βρίσκω τα Multi Led Settings, γιατι οταν τικαρω τα Others στο Display/LED notification light δεν μου τα βγάζει.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Cris. Aν μπορεις πες μου που βρίσκω τα Multi Led Settings, γιατι οταν τικαρω τα Others στο Display/LED notification light δεν μου τα βγάζει.

Ενταξει τα βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει τα βρήκα.
σε ποιο σημειο τα βρηκες φιλε μου γιατι και εγω δεν θελω ν αανβοσβηνει το led στις κλησεις,,αν θες πες μου ακριβως την διαδρομη
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά εχω το χ720 6/64 έβαλα την ρομ του tora33, αυτην X720_stable_26s_MagiskRoot_v4A_xposed_C.B.G_tora33, και ανάβει το led flash οταν με παιρνουν τηλ. ενω ειναι απενεργοποιημένο και απο τη προσβασιμοτητα και απο τα settings του dialer. Πως γίνεται να το απενεργοποιήσω;

 

Καλησπέρα. Θα μπορούσες φίλε μου να μου πεις πως πέρασες την 26s και γενικά αν είσαι ευχαριστημένος πέρα από το θεματάκι με το led? Πέρασες με TWRP? Ελληνικά έχεις? Εμένα φοράει αυτή τη στιγμή την 23s του tora33.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Απο recovery με αυτη την TWRP https://mega.nz/#!kcxy3TAJ!L2INW5IYoV4hYYorw1KL8e-uzAHNV0rvnBAgcRBwOLs . Ειναι η πρωτη custom rom που βάζω σε αυτο το κινητό, την έβαλα σημερα οποτε ειναι νωρίς ακόμη για συμπεράσματα. Μια πρώτη εντύπωση ειναι θετική σε σχέση με αυτη του banggood που είχε το τηλ. Ελληνικα έχει εκτος απο λιγες ρυθμίσεις που ειναι Αγγλικα και μια η δυο κινεζικες Edited by potamia
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...