Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά στο μενού δεν μου εμφανίζει το samsung pay να καταχωρήσω την κάρτα και να κάνω ανέπαφες συνναλαγες από το ρολόι...

Οφείλετε επειδή το κινητό είναι xiaomi poco και όχι Samsung ;

Μια βοήθεια το ψάχνω από το πρωί....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο μενού δεν μου εμφανίζει το samsung pay να καταχωρήσω την κάρτα και να κάνω ανέπαφες συνναλαγες από το ρολόι...

Οφείλετε επειδή το κινητό είναι xiaomi poco και όχι Samsung ;

Μια βοήθεια το ψάχνω από το πρωί....

 

Κάνεις για βοήθεια.....; Από έψαξα πριν την τελευταία αναβάθμιση είχε το samsung pay,αντί να τα φτιάχνουν τα χαλάνε...?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εδώ και μέρες δεν μετράει βήματα, δεν διαβάζει παλμούς, δεν ανάβει στη κίνηση.... Καμία ιδέα ;

 

Κάνε μια επαναφορά και άμα συνεχίσει να μην δουλεύει τότε θέλει αλλαγή πλακέτας.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σήμερα το ρολόι μου έβγαλε fw update 10mb μετά από πολυυυυυ καιρό.

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβάζω και εγώ τώρα. Ενημέρωση ασφαλείας γράφει, που μας θυμήθηκε η Sammy;;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Από το μεσημέρι χτες έχει σταματήσει το ρολόι να μου διαβάζει τις επαφές του τηλεφώνου. Τι να κάνω για αυτό; Έχω iPhone

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Από το μεσημέρι χτες έχει σταματήσει το ρολόι να μου διαβάζει τις επαφές του τηλεφώνου. Τι να κάνω για αυτό; Έχω iPhone

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Για αρχή καντου μια επαναφορά κάτι μπορεί να κόλλησε. Και το βλέπεις. ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά μία ερώτηση μπορώ να συνδέσω με το ρολόι δύο συσκευές ταυτόχρονα και πώς.

 

 

Δεν γίνεται να συνδέσεις δυο συσκευές σε ένα ρολόι,σε καμμία εταιρεία δεν μπορεί να γίνει αυτό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση απλά ρώτησα γιατί στο μενού της εφαρμογής του ρολογιού στο κινητό πάνω αριστερά γράφει σύνδεση Νέας συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση απλά ρώτησα γιατί στο μενού της εφαρμογής του ρολογιού στο κινητό πάνω αριστερά γράφει σύνδεση Νέας συσκευής.

 

 

Αυτό εννοεί σύνδεση σε νέα συσκευή,όχι και τις δυο μαζί.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κοντεύω 3 χρόνια με το ρολόι και μιας και σκέφτομαι σιγά σιγά να το αντικατάστασω είπα να το δοκιμάσω και στην θάλασσα. Δεν κατάλαβε τίποτα το θηρίο. Ειλικρινά είναι η πιο στιβαρή και, σε γενικές γραμμές, απροβληματιστη ηλεκτρονική συσκευή που είχα ποτέ. Εν τω μεταξύ η μπαταρία του κρατάει ακόμα άνετα μια μέρα, ούτως ή άλλως από την αρχή το φορτίζω κάθε βράδυ. Σκέφτομαι για το galaxy watch 3 καιρό τώρα αλλά δεν με έχει πείσει ακόμα συν του ότι η τιμή του δεν πέφτει. Και όσο το gear s3 κρατάει ακόμα όλο και το αναβάλω. 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Παίδες σκέφτομαι να πάω σε iphone, ξέρει κανείς να μου πει αν θα έχω θέματα συνδεσιμότητας λόγω διαφορετικού λογισμικού;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σκέφτομαι να πάω σε iphone, ξέρει κανείς να μου πει αν θα έχω θέματα συνδεσιμότητας λόγω διαφορετικού λογισμικού;

Όταν έκανα την ίδια μετάβαση, δυστυχώς το έδωσα γιατί όντως υπήρξαν θέματα.
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορια εχω το ρολοι απο την ανοιξη του '17 οταν πρωτοβγηκε.

Δεν αντιπετωπισα ποτε το παραμικρο προβλημα και η μπαταρια εξακολουθει να μου βγαζει δυο μερες.

Εχει περασει απο τα χερια μου το watch 4 το οποιο εχει η κοπελα μου. Αναβαθμισμενο μεν αλλα οχι τοσο ωστε να κανω καποια αλλαγη. Θα δουμε με το 5.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, eklipsi said:


Όταν έκανα την ίδια μετάβαση, δυστυχώς το έδωσα γιατί όντως υπήρξαν θέματα.

Πάνω που είχα ψηθεί μου την χάλασες,οπότε άκυρη η μετάβαση στο δαγκωμένο μήλο.Κινητό θα άλλαζα,ρολόι δεν αλλάζω.Μετά από 3 χρόνια σκληρής χρήσης αντέχει ακόμα και σαν κατασκευή και η μπαταρία του είναι λες και είναι καινούργια.

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που είχα ψηθεί μου την χάλασες,οπότε άκυρη η μετάβαση στο δαγκωμένο μήλο.Κινητό θα άλλαζα,ρολόι δεν αλλάζω.Μετά από 3 χρόνια σκληρής χρήσης αντέχει ακόμα και σαν κατασκευή και η μπαταρία του είναι λες και είναι καινούργια.

Κι εγώ ήθελα να το κρατήσω αλλά υπολειτουργούσε,ή μάλλον δυσλειτουργούσε... Το apple watch βέβαια,άλλη φάση. Μια χαρά είσαι
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω ενάμιση χρόνο και επειδή το χρειάζομαι μόνο για ειδοποιήσεις και για να μιλάω καμιά φορά σε καμιά κλήση, μια χαρά την κάνει τη δουλειά


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 Στην ποδηλασία που έφτανα το 1 χιλιόμετρο μιλούσε στα ελληνικά ότι έκανα ένα χιλιόμετρο, παλμοί κτλ 

Τωρα ξαφνικά το λέει στα αγγλικά! 

Πως μπορώ να το αλλάξω στα ελληνικά; 

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημέρα αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα. ενώ είχε είχε τελειώσει η μπαταρία και το έβαλα να το φορτίσω ο φορτιστής μετά από λίγο αναβοσβήνει το κόκκινο λαμπάκι. ξαφνηκα μετά από πολλές προσπάθειες φορτίζει κανονικά αλλά δεν μου πιάνουν τα κουμπιά αν γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει το να μου δώσει μια λύση.

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έβαλες σε νερο πρόσφατα?

Τα ιδια έπαθα κι εγώ μετα από μισή ωρα σε πισινα, πριν δυο εβδομάδες, δεν λειτουργούσαν τα κουμπιά, εκανε μόνο του reboot και φόρτιζε οποτε ήθελε.

Τώρα φαίνεται να εχει συνέλθει. Πιθανως να εφυγε ολη η υγρασία που είχε.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έβαλες σε νερο πρόσφατα?
Τα ιδια έπαθα κι εγώ μετα από μισή ωρα σε πισινα, πριν δυο εβδομάδες, δεν λειτουργούσαν τα κουμπιά, εκανε μόνο του reboot και φόρτιζε οποτε ήθελε.
Τώρα φαίνεται να εχει συνέλθει. Πιθανως να εφυγε ολη η υγρασία που είχε.
η αλήθεια είναι ότι έκανα μπάνιο σε θάλασσα αλλά μετά δεν παρατήρησα να μου έκανε νούμερα όταν ξεφορτισε και μετά μου έκανε αυτά που ανέφερα παραπάνω λες να το αφήσω να δω αν στρώση; εσένα τώρα σου πιάνουν τα κουμπιά όλα καλά;

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...