Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα σας πω αύριο... γιατί το μεσημέρι έκανα μια πλήρη φόρτιση. Πριν μου κράταγε 2 μέρες χωρίς aod και δεν το κλείνω το βράδυ συνέχεια στο χέρι το έχω. Πανεργοποιο Bluetooth το βράδυ.

 

Περιμένουμε εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , φαν της xiaomi με πολλα κινητα gadget , ρολογια κλπ ,ειχα mi band , pace και εδω 1.5 χρονο το stratos , που αν και αδιαβροχο δε το εβαλα ποτε σ νερο , ουτε σε ντουζ κλπ και ξαφνικα κολησε και εδειχνε την ωρα που μολησε. Πατησα τα 2 κουμπα εκλεισε , κετα δεν ανοιγε και καποια στιγμη ανοιξε , επνηλθε η ωρα , το watchface που ειχα , λεω οκ και μετα απο λιγο βλεπω και μενει κολλημενο στο λογοτυπο Α (απο το amazfit).παταω παλι τα 2 κουμπια κλεινει το ξανανοιγω και εκανε οπως μια tv που χανει το σημα αφου εφευγε δεξια και αριστερα το logo., οποτε το ξανακλεινω και πλεον δεν ξανανοιξε ποτε. Οποτε πλεον ειπα τελος στα xiaomi στα ρολογια και ψηνομαι παρα πολυ για το s3 frontier, εχω διαβασει παρα πολυ καλα λογια , η φωτεινοτητα και τα ελληνικα μεγαλο ατου , δε με πολυνοιαζει να μιλαω απο το κινητο γιατι παντα σχεδον εχω bluetooth ακουστικα ,Κατι αρνητικο περα απο την αυτονομια σοβαρο δν εχω δει πχ κολληματα κλπ οποτε λετε σαν κατοχοι να προχωρησω στην αγορα του ?
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , φαν της xiaomi με πολλα κινητα gadget , ρολογια κλπ ,ειχα mi band , pace και εδω 1.5 χρονο το stratos , που αν και αδιαβροχο δε το εβαλα ποτε σ νερο , ουτε σε ντουζ κλπ και ξαφνικα κολησε και εδειχνε την ωρα που μολησε. Πατησα τα 2 κουμπα εκλεισε , κετα δεν ανοιγε και καποια στιγμη ανοιξε , επνηλθε η ωρα , το watchface που ειχα , λεω οκ και μετα απο λιγο βλεπω και μενει κολλημενο στο λογοτυπο Α (απο το amazfit).παταω παλι τα 2 κουμπια κλεινει το ξανανοιγω και εκανε οπως μια tv που χανει το σημα αφου εφευγε δεξια και αριστερα το logo., οποτε το ξανακλεινω και πλεον δεν ξανανοιξε ποτε. Οποτε πλεον ειπα τελος στα xiaomi στα ρολογια και ψηνομαι παρα πολυ για το s3 frontier, εχω διαβασει παρα πολυ καλα λογια , η φωτεινοτητα και τα ελληνικα μεγαλο ατου , δε με πολυνοιαζει να μιλαω απο το κινητο γιατι παντα σχεδον εχω bluetooth ακουστικα ,Κατι αρνητικο περα απο την αυτονομια σοβαρο δν εχω δει πχ κολληματα κλπ οποτε λετε σαν κατοχοι να προχωρησω στην αγορα του ?

 

Eαμ δεν εχεις πρόβλημα με την περιορισμένη αυτονομία του και την αποκλειστικά ασυρματη φόρτιση προχώρα άφοβα.

Εξακολουθεί και παραμένει ένα από τα κορυφαία smartwatch, παιρνει συνεχώς αναβαθμισεις, οι περισσότεροι κάτοχοι του το βρίσκουμε πιο κομψο και από το νεο μοντελο. Πρόβλημα με το νερο ή αλλα κολληματα δεν έχω αλλά θα ήθελα καλυτερη μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Eαμ δεν εχεις πρόβλημα με την περιορισμένη αυτονομία του και την αποκλειστικά ασυρματη φόρτιση προχώρα άφοβα.

Εξακολουθεί και παραμένει ένα από τα κορυφαία smartwatch, παιρνει συνεχώς αναβαθμισεις, οι περισσότεροι κάτοχοι του το βρίσκουμε πιο κομψο και από το νεο μοντελο. Πρόβλημα με το νερο ή αλλα κολληματα δεν έχω αλλά θα ήθελα καλυτερη μπαταρία

 

Όταν λες για το νερό, το έχεις βάλει στη θάλασσα;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

για θαλασσα δε θα το εβαζα εγω...παντως σε ντους και πλυσιμο χεριων το βρεχω αφοβα και με πολυ νερο χωρις θεμα....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον φίλο, ήταν ο λόγος που το έδωσα.

Τώρα όσο αφορά πισίνα ή θάλασσα δεν το έβαλα ποτέ φοβούμενος το οτιδήποτε.

Με το Garmin που το αντικατέστησα πλέον το βάζω άφοβα.

Διαφορετικά ρολόγια βέβαια.

Πάντως είναι μια πολύ καλή επιλογή.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο ρολόι δεν ειναι για θάλασσα και πισίνα. Το βρέχεις άνετα όμως σε πλύσιμο χεριών η το φοράς κανονικά όταν κάνεις μπάνιο. Γενικά πολύ καλές εντυπώσεις. Με το τελευταίο update σε one ui 1.0 έχει ευχάριστο μενού. Το μόνο μείον που έχει είναι η αυτονομία. Με aod και φορεμένο το βράδυ με κλειστά τα πάντα μου βγάζει μια μέρα. Αν δεν έχεις πρόβλημα με με αυτό και το ότι φορτίζει μόνο ασύρματα θέλοντας 2 με 2.30 ώρες για πλήρη φόρτιση τότε προχώρα στην αγορά του και δε θα το μετανιώσεις. Του έχω φορέσει κατευθείαν μπρασελε και το έχει αναδείξει πολύ. Πιστεύω του ταιριάζει πάρα πολύ σύμφωνα με τα δικά μου γούστα πάντα
Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι είναι για 1.5μ γλυκό νερό για μισή ώρα. Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. Θέμα αυτονομίας... σε μια μέρα παπαλα αμα εχεις aod, 2 μέρες κανονική χρήση χωρίς aod
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , φαν της xiaomi με πολλα κινητα gadget , ρολογια κλπ ,ειχα mi band , pace και εδω 1.5 χρονο το stratos , που αν και αδιαβροχο δε το εβαλα ποτε σ νερο , ουτε σε ντουζ κλπ και ξαφνικα κολησε και εδειχνε την ωρα που μολησε. Πατησα τα 2 κουμπα εκλεισε , κετα δεν ανοιγε και καποια στιγμη ανοιξε , επνηλθε η ωρα , το watchface που ειχα , λεω οκ και μετα απο λιγο βλεπω και μενει κολλημενο στο λογοτυπο Α (απο το amazfit).παταω παλι τα 2 κουμπια κλεινει το ξανανοιγω και εκανε οπως μια tv που χανει το σημα αφου εφευγε δεξια και αριστερα το logo., οποτε το ξανακλεινω και πλεον δεν ξανανοιξε ποτε. Οποτε πλεον ειπα τελος στα xiaomi στα ρολογια και ψηνομαι παρα πολυ για το s3 frontier, εχω διαβασει παρα πολυ καλα λογια , η φωτεινοτητα και τα ελληνικα μεγαλο ατου , δε με πολυνοιαζει να μιλαω απο το κινητο γιατι παντα σχεδον εχω bluetooth ακουστικα ,Κατι αρνητικο περα απο την αυτονομια σοβαρο δν εχω δει πχ κολληματα κλπ οποτε λετε σαν κατοχοι να προχωρησω στην αγορα του ?

 

Να έχεις υπόψη σου ότι πρόκειται για αρκετά διαφορετικά smartwatches. Τα xiaomi δίνουν έμφαση στις μετρήσεις και την αυτονομία. Το gear s3 είναι περισσότερο πλήρες και σχεδιασμένο με την all-around λογική. Θα έλεγα ότι είναι ένα χρήσιμο εργαλείο με αρκετά μικρά πραγματάκια που σου κάνουν την ζωή πιο εύκολη χωρίς φυσικά να το έχω ανάγκη. Δεν έχω μετανιώσει καθόλου την αγορά του αν και ήμουν επιφυλακτικός στην αρχή. Με ώθησε μάλιστα να ξεκινήσω μετά από χρόνια να αθλουμαι μετρώντας το τρέξιμο μου. Έχω AOD ανοιχτό και το φορτίζω κάθε βράδυ, αν και αντέχει παραπάνω (1.5-2 μέρες). Υποκειμενικά το θεωρώ και αρκετά όμορφο. Του έχω βάλει μεταλλικό μαύρο μπρασελε, όπως ένας φίλος ανέφερε πιο πάνω, και του ταιριάζει γάντι. Πληροφοριακά είχα πριν mi band 2 και 3 και θεωρούσα τα smartwatches αχρείαστα. Από τότε που φόρεσα το gear s3 δεν ασχολούμαι καν με bands.

Edited by Rayden1

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Να έχεις υπόψη σου ότι πρόκειται για αρκετά διαφορετικά smartwatches. Τα xiaomi δίνουν έμφαση στις μετρήσεις και την αυτονομία. Το gear s3 είναι περισσότερο πλήρες και σχεδιασμένο με την all-around λογική. Θα έλεγα ότι είναι ένα χρήσιμο εργαλείο με αρκετά μικρά πραγματάκια που σου κάνουν την ζωή πιο εύκολη χωρίς φυσικά να το έχω ανάγκη. Δεν έχω μετανιώσει καθόλου την αγορά του αν και ήμουν επιφυλακτικός στην αρχή. Με ώθησε μάλιστα να ξεκινήσω μετά από χρόνια να αθλουμαι μετρώντας το τρέξιμο μου. Έχω AOD ανοιχτό και το φορτίζω κάθε βράδυ, αν και αντέχει παραπάνω (1.5-2 μέρες). Υποκειμενικά το θεωρώ και αρκετά όμορφο. Του έχω βάλει μεταλλικό μαύρο μπρασελε, όπως ένας φίλος ανέφερε πιο πάνω, και του ταιριάζει γάντι. Πληροφοριακά είχα πριν mi band 2 και 3 και θεωρούσα τα smartwatches αχρείαστα. Από τότε που φόρεσα το gear s3 δεν ασχολούμαι καν με bands.
το AOD τι ειναι ?
Link to comment
Share on other sites

το AOD τι ειναι ?

 

Να είναι συνεχώς αναμένη η οθόνη.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Προχθές στις νεροτσουληθρες στον Ισθμό πάντως...6 ώρες μέσα στο νερό ήταν...τα παιδιά μου δεν βγαίνανε.. το ρολόι φυσάει.. μουσική απλά μετά για να φύγει το νερό από το ηχείο.. και έτοιμο
Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι είναι για 1.5μ γλυκό νερό για μισή ώρα. Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.

 

για το S3 μιλας;

εαν ναι, απο που προκυπτει αυτο; υπαρχει κατι επισημο να το αναφερει;

 

btw για αυτονομια...με αναμμα της οθονης οταν γυρναει ο καρπος (στο απλο ''αριθμητικο'' ρολοι), με ειδοποιησεις απο τα παντα του κινητου, μου κραταει για τις 5 εργασιμες ημερες της εβδομαδας και με ζορι ισως και το σαββατο ή και το σ/κ, αναλογα αν εχω βγει και καποια βολτα το βραδυ και το εχω ξαναφορεσει, καθως το βγαζω οταν επιστρεφω σπιτι απο τη δουλεια (ολα μου τα ρολογια, οχι μονο το smartwatch).

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

για το S3 μιλας;

εαν ναι, απο που προκυπτει αυτο; υπαρχει κατι επισημο να το αναφερει;

 

btw για αυτονομια...με αναμμα της οθονης οταν γυρναει ο καρπος (στο απλο ''αριθμητικο'' ρολοι), με ειδοποιησεις απο τα παντα του κινητου, μου κραταει για τις 5 εργασιμες ημερες της εβδομαδας και με ζορι ισως και το σαββατο ή και το σ/κ, αναλογα αν εχω βγει και καποια βολτα το βραδυ και το εχω ξαναφορεσει, καθως το βγαζω οταν επιστρεφω σπιτι απο τη δουλεια (ολα μου τα ρολογια, οχι μονο το smartwatch).

 

Φυσικά και ισχύει αφού το ρολόι έχει πιστοποίηση ip68

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το s3 πριν 10 μέρες και μέχρι τώρα είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Το μόνο θέμα είναι ότι μετά από την τελευταία αναβάθμιση που μου ζήτησε και την έκανα , δεν βλέπω πλέον στο ρολόι τις επαφές μου. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δύο συνεχόμενα καλοκαίρια το ρολοι έχει μπει και σε θάλασσα και πισινα και δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα. Εννοειται οτι δεν μιλαω για καταδυσεις αλλα για νορμαλ χρηση καιβκολυμβηση. Απλά καλό είναι να γίνεται ένα καλό καθάρισμα από τα αλατα με λίγο σαπουνακι.

5 ημέρες που λέει ο φιλος προφανώς είναι σε εξοικονόμηση ενέργειας.

Με Aod και ανοικτό το βράδυ βγάζει μια ημέρα.

Προσωπικά έχω κλείσει το aod , bluetooth όλη ημέρα ανοικτό, ειδοποιήσεις μηνυμάτων κλήσεων email viber health κλπ στο ρολόι. Φωτεινότητα σχετικά χαμηλή και βγάζω δύο ημέρες.

Edited by stama
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πάντως δε θάλασσα και πισίνα δε θα το έβαζα ποτέ. Για την ακρίβεια σε θα το φορούσα ούτε στο σπίτι την ώρα του μπάνιου. Εκτός αν ξεχάσω καμία φορά και δε το βγάλω. Για θάλασσα πάντως έχω άλλο ρολόι που βάζω όχι smart watch. Δε θέλω να το ρισκάρω με αυτό. Τώρα μια άλλη ερώτηση για όσους το φοράνε το βράδυ. Με τα πάντα κλειστά μέσα σε 8 ώρες ύπνου μου καταναλώνει 10% κατά μέσο όρο. Για να έχω και μια δεύτερη εικόνα σε εσάς πόσο πέφτει η μπαταρία;
Link to comment
Share on other sites

...

5 ημέρες που λέει ο φιλος προφανώς είναι σε εξοικονόμηση ενέργειας.

...

 

το προφανως πως προκυπτει; εχεις δει τις ρυθμισεις του ρολογιου μου και το λες με αυτη τη βεβαιοτητα;

επειδη ομως εγω τις εχω κανει τις ρυθμισεις, μπορω να πω πως προφανως και δεν το εχω σε εξοικονομηση ενεργειας.

πιστευω εγραψα αναλυτικοτατα τη χρηση που του κανω και αν το ειχα σε εξοικονομηση ενεργειας θα το ειχα γραψει και αυτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φυσικά και ισχύει αφού το ρολόι έχει πιστοποίηση ip68

 

οντως, μου ειχε διαφυγει αυτο εντελως, θενξ (οχι οτι θα το βαλω σε νερο βεβαια, ολα μου τα ρολογια τα βγαζω πριν απο ντουζ/θαλασσα, αλλα να μην το φοβαμαι για πλυσιμο χεριων πχ).

 

https://www.gsmarena.com/samsung_gear_s3_frontier-8308.php

 

IP68 dust/water proof (up to 1.5m for 30 mins)

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

ZoReN και εμένα στον ύπνο γύρω στο 12 τοις εκατό πέφτει η μπαταρία.

Το ρολόι έχει πιστοποίηση ip68 που σημαίνει ότι σε πισίνα δεν υπάρχει λόγος να μην το βάλεις.

Σε θαλασσινό νερό αν δεν κάνω λάθος δεν σε καλύπτει η εταιρεία.

Ergaleios δεν ήθελα να σε προσβάλω αλλά η χρήση που αναφέρεις και η αυτονομία είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο. Βέβαια παιζουν ρόλο και η φωτεινότητα αν κάνεις καμία δραστηριότητα αν το κλείνεις το βράδυ κλπ.

Αnyway καλά να είμαστε όλοι να το χαιρόμαστε

Link to comment
Share on other sites

... αλλά η χρήση που αναφέρεις και η αυτονομία είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο. Βέβαια παιζουν ρόλο και η φωτεινότητα αν κάνεις καμία δραστηριότητα αν το κλείνεις το βράδυ κλπ.

...

 

ναι, οπως εγραψα το βγαζω οταν επιστρεφω σπιτι απο δουλεια (και το κλεινω εννοειται, δεν εχει νοημα να ειναι αναμμενο ενω δεν το φοραω) και το αναβω παλι το επομενο πρωι που το φοραω (ή αν βγω βολτα καποιοτο βραδυ πχ) και αντιστοιχα φυσικα παει και η αυτονομια του.

με στανταρ τις 10 ωρες την ημερα παντως, με μονες ρυθμισεις την οθονη να αναβει με την κινηση του καρπου και να δειχνει το απλο αριθμητικο ρολοι και με φουλ ειδοποιησεις απο το κινητο, μου βγαζει την εργασιμη εβδομαδα και κατι παραπανω (αναλογα δηλαδη και με την απογευματινη/βραδινη χρηση που μπορει να προκυψει).

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

ναι, οπως εγραψα το βγαζω οταν επιστρεφω σπιτι απο δουλεια (και το κλεινω εννοειται, δεν εχει νοημα να ειναι αναμμενο ενω δεν το φοραω) και το αναβω παλι το επομενο πρωι που το φοραω (ή αν βγω βολτα καποιοτο βραδυ πχ) και αντιστοιχα φυσικα παει και η αυτονομια του.

με στανταρ τις 10 ωρες την ημερα παντως, με μονες ρυθμισεις την οθονη να αναβει με την κινηση του καρπου και να δειχνει το απλο αριθμητικο ρολοι και με φουλ ειδοποιησεις απο το κινητο, μου βγαζει την εργασιμη εβδομαδα και κατι παραπανω (αναλογα δηλαδη και με την απογευματινη/βραδινη χρηση που μπορει να προκυψει).

 

Όταν λες απλό αριθμητικό ρολόι τι εννοείς;... γιατί η εξοικονόμηση ενέργειας αυτό κάνει.

Σου βάλει απλό αριθμητικό ρολόι και φουλ ειδοποίησεις αλλά απενεργοποιει τις άλλες εφαρμογές.. truckers, sensors.

Link to comment
Share on other sites

Stama αυτό που εννοώ είναι ότι και και κινητό με πιστοποίηση ip68 να είχα πάλι δε θα το έβαζα σε θάλασσες και πισίνες, το ίδιο και το ρολόι. Άλλο αν πέσει λίγο νερό πάνω του. Μπορείς να το πείτε και βίτσιο. Εξάλλου έχω ρολόγια που τα χρησιμοποιώ στη θάλασσα. Τώρα για την κατανάλωση μου φαίνεται λίγο ψηλό το ποσοστό του 10% για 8 ώρες με όλα κλειστά
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όλα κλειστά. Καταρχήν σου κάνει καταγραφή υπνου. Κατά τα λοιπά δεν έχω εμπειρία από άλλα smartwatches.Αλλωστε το είπαμε η αυτονομία του σε σχέση με τον ανταγωνισμό είναι ένα ζήτημα. Ας μην ξεχνάμε βέβαια ότι έχει σούπερ οθονη. Edited by stama
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω όλα κλειστά εννοώ Bluetooth απενεργοοποιημενο, οθόνη κλειστή, χειρονομία ενεργοποίησης κλειστή, ενεργοποίηση στεφάνης και αφής κλειστά. Στην ουσία το μονο που κάνει είναι καταγραφή ύπνου. Τέλος πάντων απλά μου έκανε εντύπωση αυτό το ποσοστό λαό το θεώρησα μεγάλο. Και με αυτό πάντως την ημέρα μου τη βγάζει που στη τελική αυτό έχει σημασία
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...