Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατάλαβα σε ευχαριστώ πάρα πολύ είχα συνηθίσει με το amazfit που τα έβλεπες όλα μέσα από το ρολόι δεν πειράζει όμως σιγά μικρό το κακό

 

Γιατί εγώ τι σου είπα;

Από το ρολόι θα το δεις.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εγώ τι σου είπα;

Από το ρολόι θα το δεις.

 

μέσα από το ρολόι και όταν ανοίγω την εφαρμογή samsung health πουθενά δεν υπάρχει αυτό το menu https://i.ytimg.com/vi/DOpkW5rqL2g/maxresdefault.jpg

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

μέσα από το ρολόι και όταν ανοίγω την εφαρμογή samsung health πουθενά δεν υπάρχει αυτό το menu https://i.ytimg.com/vi/DOpkW5rqL2g/maxresdefault.jpg

 

Αν εννοείς αναλυτικά δε νομίζω ότι υπάρχει.

Στο ρολόι μόνο συνολικός χρόνος ύπνου.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο Γερμανός 199€ , και επιστροφή Eurobank 20% , άρα 160€. Πολύ καλή τιμή!

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....εχει παει κανεις Smartec για αλλαγη μπαταρίας?

Κοντευει τα 2 χρονια το δικο μου και σκέφτομαι να την αλλαξω!

Ξερει κανεις κοστος?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχει βρει κανείς στο Γερμανό ετοιμοπαραδοτο; Μου θυμίζει καταστάσεις με 2-3 προϊόντα για όλη την Ελλάδα
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Το έχει βρει κανείς στο Γερμανό ετοιμοπαραδοτο; Μου θυμίζει καταστάσεις με 2-3 προϊόντα για όλη την Ελλάδα

Τι εννοείς ετοιμοπαράδοτο; Το αγοράζεις, βάζεις αν θες παραλαβή από κατάστημα αλλιώς σπίτι και έρχεται σε 2 εργάσιμες. Μπορείς να πληρώσεις στο κατάστημα αν σε βολεύει.

Προσοχή μόνο να είναι σφραγισμένο :rolleyes:

 

edit: προσοχή και στην επιστροφή, δεν συμμετέχουν όλα τα καταστήματα οπότε μόνο με online αγορά θα πάρεις σίγουρα την επιστροφή. Σε πληρωμή στο κατάστημα πρέπει να επιβεβαιώσεις ότι συμμετέχει (παθών...)

Edited by LeonidasT
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ετοιμοπαράδοτο; Το αγοράζεις, βάζεις αν θες παραλαβή από κατάστημα αλλιώς σπίτι και έρχεται σε 2 εργάσιμες. Μπορείς να πληρώσεις στο κατάστημα αν σε βολεύει.

Προσοχή μόνο να είναι σφραγισμένο :rolleyes:

Αν τον κλείσεις μέσω ίντερνετ και βάλεις παραλαβή κάτι πληρωμή στο κατάστημα δνε ισχύει η επιστροφή. Πρέπει η πληρωμή να γίνει on - line το γράφει στους όρους. Εκτός και αν πάει μόνο κατάστημα χωρίς παραγγελία και το πάρει απευθείας και έτσι ισχύει

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, για αυτό ρώτησα. Πάντως, στη Θεσσαλονίκη σε ένα Γερμανό μου άρχισαν δεν το έχουμε διαθέσιμο και μόνο με παραγγελία και αν παραγγείλω εγώ θα μου μείνουν τα ρολόγια κλπ. Αφήστε ότι μου απαντούσε με το ζόρι.

Για την επιστροφή: από ότι κατάλαβα (γιατί δεν το έχω ξανακάνει) μπορεί τη διαφορά από τα 199 ευρώ να τα εξαργυρώσεις στην επόμενη αγορά και όχι επί τόπου να αφαιρεθούν από την τιμή του ρολογιού, σωστά;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Σωστά φίλε μου , πρέπει να πληρώσεις ολο το ποσό και θα έχεις μετά πιστωτικό στην κάρτα σου την επιστροφή

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστά φίλε μου , πρέπει να πληρώσεις ολο το ποσό και θα έχεις μετά πιστωτικό στην κάρτα σου την επιστροφή

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν είναι πιστωτικό ακριβώς, είναι € εξαργυρώσιμα στους συνεργάτες.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε, αν δεν πετύχω κάτι καλύτερο (εννοώ κάποια προσφορά είτε σε αυτό είτε σε κανένα galaxy watch), θα κοιτάξω να το βρω και να το αγοράσω αύριο
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πιστωτικό ακριβώς, είναι € εξαργυρώσιμα στους συνεργάτες.
Ναι έχεις δίκιο , δικό μου λάθος

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα και εγώ μήπως βγάλουν καμιά προσφορά για το galaxy watch, αλλά δεν ήθελα να ρισκάρω και το μπουμπούνησα από Γερμανό στα 160 ευρώ με επιστροφή
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα και εγώ μήπως βγάλουν καμιά προσφορά για το galaxy watch, αλλά δεν ήθελα να ρισκάρω και το μπουμπούνησα από Γερμανό στα 160 ευρώ με επιστροφή

Ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ πριν δύο ώρες (παίρνοντας το τελευταίο κομμάτι!).

Χρειάζεται μελέτη από την αρχή τώρα!

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ πριν δύο ώρες (παίρνοντας το τελευταίο κομμάτι!).

Χρειάζεται μελέτη από την αρχή τώρα!

 

On-line; Και πως ξέρεις ότι ήταν το τελευταίο κομμάτι; Ή από κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

On-line; Και πως ξέρεις ότι ήταν το τελευταίο κομμάτι; Ή από κατάστημα;

Εννοείται το τελευταίο κομμάτι του συγκεκριμένου καταστήματος, όχι γενικά σε όλη την Ελλάδα.

Άρχισα να ασχολούμαι με το ρολόι, αλλά δε βρήκα λύση (δεν έχω samsung αλλά OnePlus 5T και οσονούπω 6Τ) στο να έχω συνδεδεμένο και bluetooth ακουστικό και το ρολόι στο τηλέφωνο (εννοώ να μπορώ να διαχειριστώ κάποια κλήση από το τηλέφωνο και να τη στείλει στο bluetooth), οπότε προς το παρόν έχω κλειστό το να κάνει κλήσεις το ρολόι, από τη στιγμή που για τις κλήσεις μου είναι πιο απαραίτητο το bluetooth ακουστικό.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται το τελευταίο κομμάτι του συγκεκριμένου καταστήματος, όχι γενικά σε όλη την Ελλάδα.

Άρχισα να ασχολούμαι με το ρολόι, αλλά δε βρήκα λύση (δεν έχω samsung αλλά OnePlus 5T και οσονούπω 6Τ) στο να έχω συνδεδεμένο και bluetooth ακουστικό και το ρολόι στο τηλέφωνο (εννοώ να μπορώ να διαχειριστώ κάποια κλήση από το τηλέφωνο και να τη στείλει στο bluetooth), οπότε προς το παρόν έχω κλειστό το να κάνει κλήσεις το ρολόι, από τη στιγμή που για τις κλήσεις μου είναι πιο απαραίτητο το bluetooth ακουστικό.

 

Επειδή και εγώ 5t έχω, αποσυνδέεται όταν απομακρυνθείς από αυτό; Άλλο πρόβλημα που διαπίστωσες;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ 5t έχω, αποσυνδέεται όταν απομακρυνθείς από αυτό; Άλλο πρόβλημα που διαπίστωσες;

Μα είναι φυσιολογικό να αποσυνδεθείς αν απομακρυνθείς από το κινητό. Μία φορά μου αποσυνδέθηκε και επειδή είχα διαβάσει εδώ ότι σε μερικούς δε συνδεόταν αυτόματα και το έκαναν χειροκίνητα, περίμενα λίγο και μετά συνδέθηκε.

Μέχρι στιγμής, εκτός από αυτό που περιέγραψα με το bluetooth ακουστικό, κανένα άλλο πρόβλημα αν και είναι πολύ νωρίς ακόμα και δεν ασχολήθηκα πολύ με το ρολόι.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Μα είναι φυσιολογικό να αποσυνδεθείς αν απομακρυνθείς από το κινητό. Μία φορά μου αποσυνδέθηκε και επειδή είχα διαβάσει εδώ ότι σε μερικούς δε συνδεόταν αυτόματα και το έκαναν χειροκίνητα, περίμενα λίγο και μετά συνδέθηκε.

Μέχρι στιγμής, εκτός από αυτό που περιέγραψα με το bluetooth ακουστικό, κανένα άλλο πρόβλημα αν και είναι πολύ νωρίς ακόμα και δεν ασχολήθηκα πολύ με το ρολόι.

 

Σωστά, δε διατύπωσα σωστά την ερώτηση. Για την επανασύνδεση μιλούσα, αλλά το κατάλαβες! Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, δε διατύπωσα σωστά την ερώτηση. Για την επανασύνδεση μιλούσα, αλλά το κατάλαβες! Ευχαριστώ πολύ

Εντάξει, μία φορά αποσυνδέθηκε οπότε χρειάζεται περισσότερες φορές για να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα.

Λίγο με ενοχλεί που δεν ανάβει πάντα με την κίνηση του χεριού αλλά μικρό το κακό από τη στιγμή που υπάρχει κουμπί ή ο τροχός να το ανάψεις, αλλά όταν έχεις πιασμένο το άλλο σου χέρι ίσως κάποιες φορές να είναι πρόβλημα.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Τσιμπησα και εγω το τελευταιο κομματι στο Πλαισιο Πειραια πριν λιγο.....

Το ειδαμε μεσα στο αποθεματικο,διοτι δεν θυμοντουσαν αν ειχε αλλο οταν πηγα...

Παντως πολυ εφετζιδικο.....:rolleyes:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ χθες το μεσημέρι. Μέχρι στιγμής εντυπώσεις πολύ καλές. Στις κλήσεις ακούς και ακούγεσαι πεντακάθαρα. Στις ειδοποιήσεις άψογο. Όσο για την μπαταρία το φορτισα χθες το βράδυ αργά. Το πρωί (χωρίς να το φοράω) ήταν στο 100%. Τώρα (με αρκετό πείραγμα σήμερα) είναι στο 58%. Νομίζω πολύ καλά. Η οθόνη ήταν ρυθμισμένη να κλείνει, χωρίς χειρονομία ανοίγματος (αν το λέω σωστά) και η φωτεινότητα στο 7. Τώρα το γύρισα σε συνέχεια ανοικτό για να τσεκάρω πόσο κρατάει. Ελπίζω να μην έχει μεγάλη διαφορά στην κατανάλωση γιατί το προτιμώ συνέχεια ανοικτό.

Αρκετά ικανοποιημενος από την αγορά του. Καλύτερο από ότι περίμενα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...