Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, για καθαρισμό από άλατα, περιμετρικά και εσωτερικά της ροδέλας, ποιόν τρόπο ακολουθείτε?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.germanosglyfada.gr/smartgadgets/

 

Στα εγκαίνια του Γερμανού στην Γλυφάδα θα έχει το Gear S3 Frontier 166€!!!

Στο φτηνότερο Skroutz ξεκινάει από 207€

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπάρχει διαθεσιμότητα, μίλησα μαζί τους το πρωί με το που άνοιξαν.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα στις μεγάλες προσφορές (σαν το mate 10 pro από το ίδιο κατάστημα) δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.

Μου φαίνεται μας δουλεύουν..

Δυστυχώς δεν υπάρχει διαθεσιμότητα, μίλησα μαζί τους το πρωί με το που άνοιξαν.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα στις μεγάλες προσφορές (σαν το mate 10 pro από το ίδιο κατάστημα) δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.

Μου φαίνεται μας δουλεύουν..

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σου φαίνεται; Κάθε φορά τα ίδια ο Γερμανός... μην επαναλαμβανόμαστε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Νέος κάτοχος και εγώ του ρολογιού. Μετά από χρόνια που έβλεπα τα smartwatch και ήμουν πολύ διστακτικός σήμερα αποφάσισα και αγόρασα το gear s 3. Έψηνα το galaxy watch αλλά αν κατάλαβα καλά στα 46mm βγαίνει μόνο στην έκδοση με την ασημί κάσα και την σκούρα κορώνα. Πήγα και είδα το galaxy watch και το hera s 3 δίπλα δίπλα στο Media της Καλλιθέας και προσωπικά μου άρεσε πολύ περισσότερο το gear s 3. Και πάλι πριν το πάρω σήμερα ήμουν διστακτικός αλλά μέσα στις λίγες ώρες που το έχω βλέπω πως είναι είναι ένα πολύ ωραίο και ποιοτικό gadget. Έκανα και ένα τρεξιματάκι γύρω στα 35 λεπτά και τα πήγε μια χαρά από μπαταρία. Έχασε 3% ενώ περίμενα Ναι χάσει αρκετά παραπάνω. Βέβαια τώρα που το σκαλίζω για να δω τις δυνατότητες του έχει χάσει γύρω στα 15% σχεδόν σε 1μιση ώρα. Δείχνει πάντως πως ένα διημερο θα το βγάλει αν και από συνήθεια θα το φορτίζω κάθε βράδυ. Επίσης ωραία είναι η εισαγωγή κειμένου με swipe. Και βέβαια ενθουσιάστηκα που μπορώ να απαντάω στο viber από το ρολόι καθώς νόμιζα πως κάτι τέτοιο δεν γίνεται.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο !!!

 

Να σου πω εκθεσιακό galaxy δεν έχω βρεις πουθενά, στα media είχε το 46αρι?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο !!!

 

Να σου πω εκθεσιακό galaxy δεν έχω βρεις πουθενά, στα media είχε το 46αρι?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ναι είχε το Galaxy και το 46αρι και το 42αρι. Στο stand με τα wearable τα έχει όπως και το gear s 3. Στο stand της samsung είχαν μόνο το gear sport. Βγαίνοντας τα είδα γιατί φεύγοντας από το stand της samsung είχα ξενερώσει που δεν τα είχαν, πάλι καλά που έπεσε το μάτι στο stand με τα wearable.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. λέω μετά από καιρό να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου και μου άρεσε το s3 classic. απλά για να το ξεκαθαρίσω στο μυαλό μού. κυκλοφορεί μόνο 46αρι ε? τίποτα που πρέπει να ξέρω πριν το πάρω? κυρίως για το design το θέλω καθώς δεν είμαι και πολύ φιτνες φρικ πλέον...τι λένε οι κάτοχοι?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Με AOD on, και χωρίς gesture wake up και τα υπόλοιπα default πόσο περίπου σας βγάζει η μπαταρία; Εμένα τρώει γύρω στα 4 με 5 τοις εκατό ανά ώρα. Είναι νορμάλ;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Με AOD on, και χωρίς gesture wake up και τα υπόλοιπα default πόσο περίπου σας βγάζει η μπαταρία; Εμένα τρώει γύρω στα 4 με 5 τοις εκατό ανά ώρα. Είναι νορμάλ;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Κοίτα φιλε μου,εμενα με aod,χωρίς gesture wake up,wifi στο auto,gps ανοιχτό και χωρίς να το κλείνω καθόλου,μου κρατάει μιάμισυ ημέρα ακριβώς.Φωτεινότητα στο 5 και με πολλές ειδοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φιλε μου,εμενα με aod,χωρίς gesture wake up,wifi στο auto,gps ανοιχτό και χωρίς να το κλείνω καθόλου,μου κρατάει μιάμισυ ημέρα ακριβώς.Φωτεινότητα στο 5 και με πολλές ειδοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Με AOD on, και χωρίς gesture wake up και τα υπόλοιπα default πόσο περίπου σας βγάζει η μπαταρία; Εμένα τρώει γύρω στα 4 με 5 τοις εκατό ανά ώρα. Είναι νορμάλ;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Τόσο τρώει
Link to comment
Share on other sites

Άρα από αυτά που διαβάζω λογικά με φουλ χρήση, την μέτρηση παλμών ανοιχτή στο 10λεπτο και ανίχνευση ύπνου, δεν πρέπει να βγάζει την ημέρα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Άρα από αυτά που διαβάζω λογικά με φουλ χρήση, την μέτρηση παλμών ανοιχτή στο 10λεπτο και ανίχνευση ύπνου, δεν πρέπει να βγάζει την ημέρα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

24ωρο δεν βγάζει. Εγώ το χρησιμοποιώ από το πρωί στις 8 μέχρι το βράδυ γύρω στις 8 με 9. Το βάζω να φορτίσει πλήρως και το φοράω το βράδυ για την καταγραφή ύπνου. Το πρωί μόλις ξυπνήσω έχει χάσει περίπου 1% αλλά το βράδυ έχω ενεργοποιήσει dnd και flight mode

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι είχε το Galaxy και το 46αρι και το 42αρι. Στο stand με τα wearable τα έχει όπως και το gear s 3. Στο stand της samsung είχαν μόνο το gear sport. Βγαίνοντας τα είδα γιατί φεύγοντας από το stand της samsung είχα ξενερώσει που δεν τα είχαν, πάλι καλά που έπεσε το μάτι στο stand με τα wearable.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ο φίλος λοιπόν να ναι καλά που ενημέρωσε και πήγαμε και τα είδαμε.

 

Δυστυχώς το 42μμ μαύρο δε μου άρεσε για κοπέλα νομίζω δε λέει. Ή θέλει αγορά και αλλαγή κουτιού αμέσως ή επιλογή του ροζ.

 

Αν κάποιος δει το ροζ εκθεσιακό σε κατάστημα ας ενημερώσει παρακαλώ!

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το ρολοι το εχω περιπου ενα μηνα. Το πηρα στα 230 απο Ελλαδα. Εντυπωσεις εκπληκτικες, το λειτουργώ καθημερινά ωρες 7-16το κλεινω τα βραδια με aod κλειστό gesture wakeup on και ολα τα notifications που θελω on, κλειστο gps και χωρις μετρηση καρδιακων auto αλλα με ανιχνευση ασκησης φτανω 2,5 ημσρες ανετα. Ειδα αλλαγη στην μπαταρια οταν απενεργοποιησα το auto wifi
Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα το ροζ χρυσό στο public Στο Σύνταγμα.

 

128bda9cdea8362fe93c21ff958d0ce6.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το wifi στην ουσία που χρειάζεται?

Αν ξεχάσεις το τηλέφωνο σπίτι θα σου δείχνει τις αναπάντητες κλήσεις, θα μπορείς να απαντάς στα μηνύματα ....... κλπ κλπ.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, νέος κάτοχος και εγώ (4 ημέρες συγκεκριμένα) και είμαι πλήρως απογοητευμένος από τη μπαταρία. Με απενεργοποιημένα wifi, location, aod, heart rate και συνδεδεμένο μόνο με bt και προεγκατεστημένο watchface με δυσκολία βγάζει την ημέρα. Δεν έχω εγκαταστήσει καμία εφαρμογή και από τα στατιστικά της μπαταρίας φαίνεται σαν μεγαλύτερη κατανάλωση το καντράν και οι ρυθμίσεις. Είμαι στο tizen 3.0.0.2 και έκδοση λογισμικού R760XXU2CRH1. Έχει κανείς άλλος την ίδια εμπειρία; Δεν με αφήνει να το αγαπήσω αυτό το ρολόι..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, νέος κάτοχος και εγώ (4 ημέρες συγκεκριμένα) και είμαι πλήρως απογοητευμένος από τη μπαταρία. Με απενεργοποιημένα wifi, location, aod, heart rate και συνδεδεμένο μόνο με bt και προεγκατεστημένο watchface με δυσκολία βγάζει την ημέρα. Δεν έχω εγκαταστήσει καμία εφαρμογή και από τα στατιστικά της μπαταρίας φαίνεται σαν μεγαλύτερη κατανάλωση το καντράν και οι ρυθμίσεις. Είμαι στο tizen 3.0.0.2 και έκδοση λογισμικού R760XXU2CRH1. Έχει κανείς άλλος την ίδια εμπειρία; Δεν με αφήνει να το αγαπήσω αυτό το ρολόι..
Πραγματικά δεν ξέρω τι σου τρώει τη μπαταρία.Εγώ με ολα ενεργοποιημένα και aod και heart rate και μου βγάζει μιάμισυ μέρα με πολλές ειδοποιήσεις και τηλέφωνα.

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με απενεργοποιημενα τα

 

Notifications

WiFi

Auto μέτρηση παλμών

 

Με αγορασμένο τρίτου watchface και καθημερινή άσκηση 1 ώρας (ποδήλατο) μου βγάζει άνετα 2+ ημέρες.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Με απενεργοποιημενα τα

 

Notifications

WiFi

Auto μέτρηση παλμών

 

Με αγορασμένο τρίτου watchface και καθημερινή άσκηση 1 ώρας (ποδήλατο) μου βγάζει άνετα 2+ ημέρες.

Συμφωνώ.Το διήμερο το βγάζει.Εγώ το έβγαλα από το φορτιστή χθες στις 7 το πρωί και το χρησιμοποιώ συνέχεια με ανοιχτά όλα και αυτή τη στιγμή είμαι στο 48%.Και το φοράω και τη νύχτα για καταγραφή ύπνου.

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...