Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνωμη αλλα νομιζω οτι απαντας ελαφρια την καρδια....ειναι τα ιδια ως προς τα χαρακτηριστικα, ο ανθρωπος ομως αλλο ρωτησε....θα σου πω οτι σε σκρουτζομαγαζο που συνηθως το εμφανιζει μπροστα στις επιλογες αγορων ΕΓΩ πηγα και ρωτησα για τα περι εγγυησης και την αντιμετωπιση απο την ελληνικη αντιπροσωπεια σε περιπτωση που συμβει κατι και η απαντηση ηταν "τωρα τι να σας πω οι περισσοτεροι πελατες δεν ειχαν προβλημα.... "

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ τα έχω δοκιμάσει όλα και ανοιχτό και κλειστό όταν το δωμάτιο είναι ζεστό στο 80% βγάζει μήνυμα υπερθέρμανσης όταν το φορτίσω σε δωμάτιο με ερκοντίσιον φορτίζει στο 100% χωρίς κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το φορτισα κλειστο σε δωματιο χωρις αιρκοντισιον, στο 68% εβγαλε error και το πισω μερος το ελεγες εως και παρα πολυ ζεστο, το αφησα να "κρυωσει" λιγο το μετεφερα σε δωματιο με αιρκοντισιον και μετα φορτισε μεχρι τελους....αρχιζω να πιστευω πως ή εχει προβλημα ή το εχουν τεντωσει το θεμα εκει στη SAMSUNG, το ΝΟΚΙΑ 8 με ταχυφορτιστη και να καιει ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΓAΛΕ ERROR, το ιδιο και το ΜΟΤΟ Z2 PLAY με τον ταχυφορτιστη να το πιανεις και να λες θα ψησω επανω του, και, το φορτιζε γρηγορα και το τηλ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ την φορτιση ουτε εδινε error....και τα δυο σε δωματια χωρις αιρκοντισιον.... εκει στη SAMSUNG ή οντως μας νοιαζονται ή οι μπαταριες απο τις συσκευες τους εχουν τα θεματακια τους..... Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα νομιζω οτι απαντας ελαφρια την καρδια....ειναι τα ιδια ως προς τα χαρακτηριστικα, ο ανθρωπος ομως αλλο ρωτησε....θα σου πω οτι σε σκρουτζομαγαζο που συνηθως το εμφανιζει μπροστα στις επιλογες αγορων ΕΓΩ πηγα και ρωτησα για τα περι εγγυησης και την αντιμετωπιση απο την ελληνικη αντιπροσωπεια σε περιπτωση που συμβει κατι και η απαντηση ηταν "τωρα τι να σας πω οι περισσοτεροι πελατες δεν ειχαν προβλημα.... "

μεχρι τωρα ολα τα εχω παρει απο σκρουτζομαγαζο και εχω παει 2 φορες στο σερβις χωρις κανενα απολυτως προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το φορτισα κλειστο σε δωματιο χωρις αιρκοντισιον, στο 68% εβγαλε error και το πισω μερος το ελεγες εως και παρα πολυ ζεστο, το αφησα να "κρυωσει" λιγο το μετεφερα σε δωματιο με αιρκοντισιον και μετα φορτισε μεχρι τελους....αρχιζω να πιστευω πως ή εχει προβλημα ή το εχουν τεντωσει το θεμα εκει στη SAMSUNG, το ΝΟΚΙΑ 8 με ταχυφορτιστη και να καιει ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΓAΛΕ ERROR, το ιδιο και το ΜΟΤΟ Z2 PLAY με τον ταχυφορτιστη να το πιανεις και να λες θα ψησω επανω του, και, το φορτιζε γρηγορα και το τηλ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ την φορτιση ουτε εδινε error....και τα δυο σε δωματια χωρις αιρκοντισιον.... εκει στη SAMSUNG ή οντως μας νοιαζονται ή οι μπαταριες απο τις συσκευες τους εχουν τα θεματακια τους.....

 

Εγω πιστευω οτι εχει θεμα το ρολοι σου. με την γνησιο φορτιστη που ειναι πολυ αργος δε θα επρεπε να κανει τετοια θεματα. ειτε η μπαταρια τα εχει παιξει ειτε το ρολοι και ανεβαζει θερμοκρασιες. εμενα δεν ειναι ποτε πολυ ζεστο στη φορτιση, οχι κρυο αλλα ουτε να το λες πολυ ζεστο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά τα ρολόγια στο scroutz που τα πουλάνε 220 περίπου,ξέρετε είναι eu;Καλύπτονται από την εγγύηση;Και δεν ξέρω αν έχουν και Ελληνικά.Θέλω να πάρω γιατί η διαφορά τιμής με τα μεγάλα μαγαζιά είναι τεράστια,αλλά με απασχολούν τα παραπάνω θέματα.

 

Αγόρασα από το skroutz το classic.

Υπήρχε μαγαζί που έλεγε EU αλλά όταν τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν έχει την επίσημη εγγύηση αλλά μόνο ενός έτους δικιά τους.

Τελικά το αγορασα από άλλο μαγαζί έδωσα το imei της συσκευής στη Samsung πριν το πληρώσω και μου είπαν ότι είναι γερμανικό

Γενικώς smartwatch εισάγονται και από μη ευρωπαικες χώρες οπότε ας είμαστε πιο προσεκτικοί σε αυτά που γραφουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι εχει θεμα το ρολοι σου. με την γνησιο φορτιστη που ειναι πολυ αργος δε θα επρεπε να κανει τετοια θεματα. ειτε η μπαταρια τα εχει παιξει ειτε το ρολοι και ανεβαζει θερμοκρασιες. εμενα δεν ειναι ποτε πολυ ζεστο στη φορτιση, οχι κρυο αλλα ουτε να το λες πολυ ζεστο.

Φίλε Νίκο,

και το δικό μου αλλά και άλλων , είναι με το γνήσιο φορτιστή και μάλιστα το δικό μου μετά από service ( για άλλο λόγο ) και με αλλαγμένη μπαταρία πριν τρεις μήνες και με πολύ προσοχή στη φόρτιση και χρήση της , κάνει το πρόβλημα.

Είναι βέβαιο πως υπάρχει κάποιο θέμα στη συσκευή ή στη μπαταρία με τις υψηλές θερμοκρασίες στη φόρτιση και μάλλον είναι κάτι που δε πρόκειται να διορθωθεί πια από τη samsung για ευνόητους λόγους......

Κρίμα πάντως γιατί κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό και τουλάχιστον υπάρχει λύση και σε αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο,

και το δικό μου αλλά και άλλων , είναι με το γνήσιο φορτιστή και μάλιστα το δικό μου μετά από service ( για άλλο λόγο ) και με αλλαγμένη μπαταρία πριν τρεις μήνες και με πολύ προσοχή στη φόρτιση και χρήση της , κάνει το πρόβλημα.

Είναι βέβαιο πως υπάρχει κάποιο θέμα στη συσκευή ή στη μπαταρία με τις υψηλές θερμοκρασίες στη φόρτιση και μάλλον είναι κάτι που δε πρόκειται να διορθωθεί πια από τη samsung για ευνόητους λόγους......

Κρίμα πάντως γιατί κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό και τουλάχιστον υπάρχει λύση και σε αυτό το θέμα.

 

Αν καταλαβα καλα αλλαξες μπαταρια? ηταν μεσα στην εγγυηση ή εκτος? εαν ηταν εκτος ποσο σου κοστισε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αγόρασα από το skroutz το classic.

Υπήρχε μαγαζί που έλεγε EU αλλά όταν τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν έχει την επίσημη εγγύηση αλλά μόνο ενός έτους δικιά τους.

Τελικά το αγορασα από άλλο μαγαζί έδωσα το imei της συσκευής στη Samsung πριν το πληρώσω και μου είπαν ότι είναι γερμανικό

Γενικώς smartwatch εισάγονται και από μη ευρωπαικες χώρες οπότε ας είμαστε πιο προσεκτικοί σε αυτά που γραφουμε

 

Ετσι ακριβως!! Δυστυχως εδω Ελλαδα -οχι ολοι βεβαια- αλλα οι περισσοτεροι στο "χωρο" ειτε ειναι σκρουτζομαγαζα ειτε αλυσιδες το λιγοτερο που μπορεις να τους χαρακτηρισεις ειναι αντιεπαγγελματιες που κυνηγανε το ευκολο-γρηγορο κερδος, σε σχεση παντα με αντιστοιχα μαγαζια-αλυσιδες του εξωτερικου!! βεβαια σε αυτο φταιμε πρωτα εμεις που πρακτικα "βοηθαμε-συντηρουμε" αυτες τις πρακτικες-κινησεις και μετα το κρατος το οποιο χωρις νομους προστασιας του πελατη στην ουσια "προστατευει" τετοιους καταστηματαρχες-δντες-πωλητες αλυσιδων.

 

Και ΔΥΣΤΥΧΩΣ η νοοτροπια ολων αυτων των τυπακιων δεν προκειται να αλλαξει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μεχρι τωρα ολα τα εχω παρει απο σκρουτζομαγαζο και εχω παει 2 φορες στο σερβις χωρις κανενα απολυτως προβλημα

 

Χαιρομαι και πραγματικα μακαρι να ηταν ολοι οι καταστηματαρχες ετσι. Ομως εγω μεσα απο μια πολυ μικρη ερευνα αγορας για το smartwatch, και ενω ειχα ηδη αποφασισει απο που θα το αγοραζα, κατεληξα οτι καποιοι πουλανε φουμαρα και οταν βρεις τα "δυσκολα", oπου δυσκολα=αναγκη service, απλα σφυριζουν αδιαφορα....

Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα αλλαξες μπαταρια? ηταν μεσα στην εγγυηση ή εκτος? εαν ηταν εκτος ποσο σου κοστισε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ετσι ακριβως!! Δυστυχως εδω Ελλαδα -οχι ολοι βεβαια- αλλα οι περισσοτεροι στο "χωρο" ειτε ειναι σκρουτζομαγαζα ειτε αλυσιδες το λιγοτερο που μπορεις να τους χαρακτηρισεις ειναι αντιεπαγγελματιες που κυνηγανε το ευκολο-γρηγορο κερδος, σε σχεση παντα με αντιστοιχα μαγαζια-αλυσιδες του εξωτερικου!! βεβαια σε αυτο φταιμε πρωτα εμεις που πρακτικα "βοηθαμε-συντηρουμε" αυτες τις πρακτικες-κινησεις και μετα το κρατος το οποιο χωρις νομους προστασιας του πελατη στην ουσια "προστατευει" τετοιους καταστηματαρχες-δντες-πωλητες αλυσιδων.

 

Και ΔΥΣΤΥΧΩΣ η νοοτροπια ολων αυτων των τυπακιων δεν προκειται να αλλαξει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Χαιρομαι και πραγματικα μακαρι να ηταν ολοι οι καταστηματαρχες ετσι. Ομως εγω μεσα απο μια πολυ μικρη ερευνα αγορας για το smartwatch, και ενω ειχα ηδη αποφασισει απο που θα το αγοραζα, κατεληξα οτι καποιοι πουλανε φουμαρα και οταν βρεις τα "δυσκολα", oπου δυσκολα=αναγκη service, απλα σφυριζουν αδιαφορα....

Δεν πηγα στο καταστημα αλλα κατευθειαν σε εξουσιοδοτημενο σερβις της σαμμy εδω θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα αλλαξες μπαταρια? ηταν μεσα στην εγγυηση ή εκτος? εαν ηταν εκτος ποσο σου κοστισε?

 

Ήμουν εντός εγγύησης.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Samsung για το θέμα με την φόρτιση που έχω κάποιες φορές στο ρολόι αλλά και στου αδερφού μου και μου είπαν ότι είναι γνωστό το πρόβλημα και ότι να περιμένω update που να το διορθώνει γιατί είναι θέμα software.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι σίγουρα θέμα θερμοκρασίας. Το είχα βάλει χθες να φορτίσει και είχε σταματήσει στο 81%. Μόλις άναψα τον κλιματισμό πήγε στο 100%. Μπορεί και να το έχουν βάλει για καλό να κόβει έτσι.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Samsung για το θέμα με την φόρτιση που έχω κάποιες φορές στο ρολόι αλλά και στου αδερφού μου και μου είπαν ότι είναι γνωστό το πρόβλημα και ότι να περιμένω update που να το διορθώνει γιατί είναι θέμα software.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτο ισχυει και μονο...κι εγω ειχα το θεμα συνεχεια,μολις ελαβα ενα update δε το ξανα ειχα....εδω και κανα μηνα περιπου....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι μόλις τώρα έκανα αναζήτηση για update και μου έβγαλε αναβάθμιση για την φόρτιση της μπαταρίας. Το ρολόι είναι γερμανικό.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πέρασα και εγώ, αγορά από Ελλάδα (Πλαίσιο).

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το έβγαλε και το περνάω τώρα .Για να δούμε το έφτιαξαν;Αραβικά Εμιράτα το δικό Μου.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Εγω το έχω απο την Παρασκευή και το έστειλα στο service. Πρώτον ειχα το ιδιο πρόβλημα με την φόρτιση στο 85% σταματάει. Οταν ειμαι ιδρωμένος δεν διαβάζει καρδιακό παλμό βγάζει "καθαρίστε τον αισθητήρα"

Επίσης το βαζω να κάνει αυτόματη μέτρηση καρδιακό παλμό καθε 10 λεπτά η και συνέχεια και δεν μετράει ποτέ! Μα ποτέ μόνο του. Επίσης οι μετρήσεις είναι λάθος τελείως, βγάζει οτι ναι. Το έδωσα στο κατάστημα που το αγόρασα να το πάνε στο service και αν έχει προβλημα να μου δώσουν τα χρήματα μου πίσω. Απαράδεκτη συσκευή. Ειδικά για εμένα που είμαι επαγγελματίας(γυμναστής-διαιτολόγος) ήθελα κατι που να δουλεύει. Αυτό είναι άχρηστο και επειδή εχω μέτρο σύγκρισης το amazfit bip ππυ είναι. Αρκετά φθηνότερο, εχω να πω ότι ήταν τρελα αξιόπιστο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Εγω το έχω απο την Παρασκευή και το έστειλα στο service. Πρώτον ειχα το ιδιο πρόβλημα με την φόρτιση στο 85% σταματάει. Οταν ειμαι ιδρωμένος δεν διαβάζει καρδιακό παλμό βγάζει "καθαρίστε τον αισθητήρα"

Επίσης το βαζω να κάνει αυτόματη μέτρηση καρδιακό παλμό καθε 10 λεπτά η και συνέχεια και δεν μετράει ποτέ! Μα ποτέ μόνο του. Επίσης οι μετρήσεις είναι λάθος τελείως, βγάζει οτι ναι. Το έδωσα στο κατάστημα που το αγόρασα να το πάνε στο service και αν έχει προβλημα να μου δώσουν τα χρήματα μου πίσω. Απαράδεκτη συσκευή. Ειδικά για εμένα που είμαι επαγγελματίας(γυμναστής-διαιτολόγος) ήθελα κατι που να δουλεύει. Αυτό είναι άχρηστο και επειδή εχω μέτρο σύγκρισης το amazfit bip ππυ είναι. Αρκετά φθηνότερο, εχω να πω ότι ήταν τρελα αξιόπιστο...

 

Άμα είσαι επαγγελματίας και θες να σου βγάζει παλμους σωστά το ρολόι είναι σαν να είσαι φωτογράφος και επειδή το κινητό κάνει όσο μια dslr να θες να βγάζει φωτογραφίες για επαγγελματική χρήση..

Επειδή έχω κάνει αθλητισμό σε πανελλήνιο επίπεδο, πέρα από μια ένδειξη θα ήθελα να έχω με αυτό το ρολόι δε θα το έπαιρνα πιο σοβαρά..ούτε θα το είχα για χρήση στην προπόνηση..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη γιατί να μη δουλεύει σωστά δεν κατάλαβα. Ενα ρολόι για αθλητική χρυσή είναι.. Αν δεν δουλεύει σωστά γιατι το πουλάει? Δηλαδή έβγαλε ενα smartwatch που δεν δουλεύει καν στο περίπου σωστά και εγώ πρέπει να αποδεχθώ ότι έκανα λάθος επιλογή γιατι απλά έτσι είναι. Και αν πάρεις το amazfit bip με 56 ευρώ, δουλεύει άψογα σε όλες τις συνθήκες
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη γιατί να μη δουλεύει σωστά δεν κατάλαβα. Ενα ρολόι για αθλητική χρυσή είναι.. Αν δεν δουλεύει σωστά γιατι το πουλάει? Δηλαδή έβγαλε ενα smartwatch που δεν δουλεύει καν στο περίπου σωστά και εγώ πρέπει να αποδεχθώ ότι έκανα λάθος επιλογή γιατι απλά έτσι είναι. Και αν πάρεις το amazfit bip με 56 ευρώ, δουλεύει άψογα σε όλες τις συνθήκες

 

δεν το λες και για αθλητικη χρηση το συγκεκριμενο. το οτι σου παρεχει 5 features δε σημαινει οτι ειναι για αθλητες.

Επισης, αν εχεις φορεσει ποτε σου παλμογραφο, που ξερεις ποση επαφη θελει να εχει πανω σου για να μετρησει σωστα, και πιστευεις οτι ενα ρολοι σε εναν καρπο που δεν ειναι καν σταθερο, μπορει να σε μετραει, τοτε οκ.

Ναι το εχει σαν επιλογη, αλλα δεν δουλευει σε ολες τις συνθηκες, απλα.

Ειναι σαν τα κινητα, βγαζουν καλες φωτογραφιες, αλλα οχι σε ολες τις συνθηκες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ρολόι δεν έχει auto brightness;Εγω το εχω στο 5 και στο σπίτι βλέπω μια χαρά.Οταν βγαινω όμως έξω,δεν βλέπω σχεδόν τίποτα.Το εχω always on

Δεν λειτουργεί όπως στα κινητά που μόλς βγαίνεις εξω πάει τη φωτεινότητα στο maximum;Είδα μια ρϋθμιση για auto low light,αλλά φαντάζομαι οτι εννοεί να μειώνεται η φωτεινότητα οταν υπάρχει σκοτεινό περιβάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες μονο εμενα μου φανηκε η τελευταια αναβαθμιση χαλια;;;Καταρχην η αυτονομια της μπαταριας ειναι χειροτερη απο πριν ασε που οταν εκανε την αναβαθμιση το ειχα στην φορτιση και με το που τελειωσε μου εβγαλε κατευθειαν μηνυμα για θερμοκρασια και ειχε κολλησει και η φωτεινοτητα στο χαμηλο και δεν εβλεπα τιποτα και αναγκαστηκα και εκανα επανεκκινηση για να στρωσει
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το έβγαλε και το περνάω τώρα .Για να δούμε το έφτιαξαν;Αραβικά Εμιράτα το δικό Μου.

 

Tην ίδια μέρα το φόρτισα με 30 βαθμούς στο ιδιο δωμάτιο όλο το βράδυ και ξύπνησα με 100% και χωρίς να καιει.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...