Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει καποιος κατι για την εφαρμογη custom ringtone,γιατι στο gear apps δεν τη δινει για το s3 στο play store για το τηελφωνο υπαρχει ομως. Μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμη για τη Κυπρο,για εσας που μενετε ελλαδα την δινει ? Μπορει καποιος να τσεκαρει ?

Με αυτη την εφαρμογη αλλαζουμε τον ηχο στο ρολοι και βαζουμε οτι μουσικη θελουμε εμεις απο το τηελφωνο.

ναι υπαρχει με πληρωμη 1,12ευρω

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδιά μόλις παρέλαβα το Samsung S3 frontier και έχω το Leeco le max 2 και δεν συνδέεται με την εφαρμογή Gear S3.Ξέρει κανείς σας πώς μπορώ να λύσω το πρόβλημα? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το ρολόι με xiaomi redmi note 4? Γενικά η συμβατότητα του με μη Samsung κινητά πως είναι? Γιατί διάβασα διαφορά παράπονα αλλά δεν έχω καταλάβει με ποιες συσκευές λειτουργεί απροβληματιστα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση ποια η διαφορά ενός 4G(LTE) smartwatch από ένα από ένα απλό , χωρίς 4g,μήπως το ένα παίρνει κάρτα sim ενώ το άλλο όχι, ευχαριστώ εκ των Προτέρων!!!:) Edited by mtop
Link to comment
Share on other sites

Αυτή ακριβώς είναι η διαφορά.. Τα Bluetooth μπορούν να κάνουν κλήσεις μόνο μέσω τηλεφώνου ενώ τα άλλα λειτουργούν και μόνα τους.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψηνομαι τρελα για το gear S3 ... ειναι το μοναδικο που μου αρεσει.... ι και εχω δει πολλα reviews ... και εχω τρελαθει....

η ερωτηση μου ειναι .. αν πχ το παρω απο ιουλιο ... αξιζει μηπως να περιμενω για το επομενο μοντελο ?

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι μια πλήρης συσκευή. Άντε το επόμενο μοντέλο να παίρνει sim και να πραγματοποιεί standalone κλήσεις αν σε ενδιαφέρει ή να έχει και καμμία κάμερα όπως το gear 2. Παρακολούθησε λίγο τις προσφορές που κατά καιρούς βάζουν με μείον 50-70€ ή αν παίζει έξω φτηνότερα από εδώ και σκέψου το. Επιπλέον δεν έχει ακόμα ανακοινωθεί τίποτα για διάδοχο.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι μια πλήρης συσκευή. Άντε το επόμενο μοντέλο να παίρνει sim και να πραγματοποιεί standalone κλήσεις αν σε ενδιαφέρει ή να έχει και καμμία κάμερα όπως το gear 2. Παρακολούθησε λίγο τις προσφορές που κατά καιρούς βάζουν με μείον 50-70€ ή αν παίζει έξω φτηνότερα από εδώ και σκέψου το. Επιπλέον δεν έχει ακόμα ανακοινωθεί τίποτα για διάδοχο.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Ναι και εγώ το σκέφτομαι και κοιτάω και τις διακυμάνσεις των τιμών εδώ και εξωτερικό. Δυστυχώς δε φαίνεται να πέφτει κάτω από 300 οπότε το αφήνω... Αυτή τη στιγμή δεν έχουν βγει καινούρια android wear 2 devices (αναμένονται τον επόμενο καιρό) και έτσι ο ανταγωνισμός είναι ανύπαρκτος. Και επίσης πουλάει καλά και το προηγούμενο μοντέλο σε γυναίκες μιας και αυτό είναι μεγάλο πολύ. Οπότε δε βλέπω σύντομα Gear 4 για να πέσει αυτό :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ το σκέφτομαι και κοιτάω και τις διακυμάνσεις των τιμών εδώ και εξωτερικό. Δυστυχώς δε φαίνεται να πέφτει κάτω από 300 οπότε το αφήνω... Αυτή τη στιγμή δεν έχουν βγει καινούρια android wear 2 devices (αναμένονται τον επόμενο καιρό) και έτσι ο ανταγωνισμός είναι ανύπαρκτος. Και επίσης πουλάει καλά και το προηγούμενο μοντέλο σε γυναίκες μιας και αυτό είναι μεγάλο πολύ. Οπότε δε βλέπω σύντομα Gear 4 για να πέσει αυτό :rolleyes:

 

Είναι μια πλήρης συσκευή που τα κάνει όλα καλά, έχει πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας, έμενα με βγάζει 4 μέρες άνετα, φυσικά με το gps και wifi κλειστά. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το apple watch 2, τελικά πήρα το S3. Όταν μου είπαν οτι το apple θέλει φόρτιση κάθε μέρα και κάνει 3 ώρες άλλαξα γνώμη. Αν το έχει κάποιος το apple θέλω να μου πει τι χρόνο βγάζει τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια πλήρης συσκευή που τα κάνει όλα καλά, έχει πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας, έμενα με βγάζει 4 μέρες άνετα, φυσικά με το gps και wifi κλειστά. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το apple watch 2, τελικά πήρα το S3. Όταν μου είπαν οτι το apple θέλει φόρτιση κάθε μέρα και κάνει 3 ώρες άλλαξα γνώμη. Αν το έχει κάποιος το apple θέλω να μου πει τι χρόνο βγάζει τελικά.

 

Το apple watch series 2 εβγαζε 3 μερες η μπαταρια και φορτιζε περιπου σε 1ωρα και 30 λεπτα.τωρα πηρα μαζι με το s8 το gear s2 3g .και μου βγαζει 2 μερες.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Είναι μια πλήρης συσκευή που τα κάνει όλα καλά, έχει πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας, έμενα με βγάζει 4 μέρες άνετα, φυσικά με το gps και wifi κλειστά. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το apple watch 2, τελικά πήρα το S3. Όταν μου είπαν οτι το apple θέλει φόρτιση κάθε μέρα και κάνει 3 ώρες άλλαξα γνώμη. Αν το έχει κάποιος το apple θέλω να μου πει τι χρόνο βγάζει τελικά.

 

Ναι όλοι αυτοί λένε δεν αμφιβάλλω φίλε μου. Αυτό που έλεγα είναι ότι η έλλειψη ανταγωνισμού κρατάει την τιμή του ψηλά (350-400). Ψάχνω να βρω κάτι στα 200-250 με οθόνη πάνω απο 1.2" και μου αρέσουν μόνο το Huawei 1 και το Asus Zenwatch. Που για το δικό μου budget του S3 είναι αρκετά για κάτι που είναι gadgetaki 2-3 ετών το πολύ και όχι ένα κινητό ή λαπτοπ που είναι και εργαλεία δουλειάς για μένα και θα τα έδινα δίχως σκέψη. Πιστεύω ότι με τα καινούρια android wear 2 smartwatches που αναμένονται μέχρι Σεπτέμβριο θα πέσει και του S3 κοντά στα 300 και θα είναι πιο προσιτό. 'Ηδη τα καινούρια LG έχουν φοβερές κριτικές. Τουλάχιστον έτσι ελπίζω για να το πάρω :)

Edited by yorgos00
Link to comment
Share on other sites

Το apple watch series 2 εβγαζε 3 μερες η μπαταρια και φορτιζε περιπου σε 1ωρα και 30 λεπτα.τωρα πηρα μαζι με το s8 το gear s2 3g .και μου βγαζει 2 μερες.

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Ναι όλοι αυτοί λένε δεν αμφιβάλλω φίλε μου. Αυτό που έλεγα είναι ότι η έλλειψη ανταγωνισμού κρατάει την τιμή του ψηλά (350-400). Ψάχνω να βρω κάτι στα 200-250 με οθόνη πάνω απο 1.2" και μου αρέσουν μόνο το Huawei 1 και το Asus Zenwatch. Που για το δικό μου budget του S3 είναι αρκετά για κάτι που είναι gadgetaki 2-3 ετών το πολύ και όχι ένα κινητό ή λαπτοπ που είναι και εργαλεία δουλειάς για μένα και θα τα έδινα δίχως σκέψη. Πιστεύω ότι με τα καινούρια android wear 2 smartwatches που αναμένονται μέχρι Σεπτέμβριο θα πέσει και του S3 κοντά στα 300 και θα είναι πιο προσιτό. 'Ηδη τα καινούρια LG έχουν φοβερές κριτικές. Τουλάχιστον έτσι ελπίζω για να το πάρω :)

Νομίζω ειναι θεμα οτι δεν έχουν πολυ κίνηση και αυτο κρατά ψηλά την τιμή.

Link to comment
Share on other sites

δεν με ενδιαφερει καθολου η σιμ... και οπως λετε ειναι μια χαρα συσκευη ... αμα βρω καμια καλη προσφορα... Edited by galanoss
Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Smartec στο Χαϊδάρι για να δούνε κάτι στο κινητό μου και βρήκα το κόκκινο λουράκι για το ρολογάκι μας και το πήρα στα 29,90€. Νομίζω ότι από amazon κλπ. έβγαινε ακριβότερο. Του πάει πολύ ειδικά τώρα που καλοκαίριασε.4f9d1c4fafbcaa45974f430f7dc03e5a.jpg

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήταν το τελευταίο σε κόκκινο. Δεν είχε τίποτα άλλο. Πάρτους αν θες ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις αν θα ξαναφέρουν.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χθες ήμουν και εγώ εκεί και το είδα κρεμασμένο στο ράφι το κόκκινο. Μέσα σε 10 λεπτά είχε εξαφανιστεί. Τώρα ξέρω ποιος το πήρε.
Link to comment
Share on other sites

Καλό χρυσό το κόκκινο ( Το έχω περίπου ένα δίμηνο) αλλά δεν το βαθύ πράσινο κανένα κατ' εμε!!!

Το είδα σε μαγαζί αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να το βρω ετοιμοπαραδοτο πουθενά.

d5764d5a8e4587946ca4973a5d2e40d0.jpgfd0f14fca58dc3be77441022112b447f.jpg

 

Nikos from S8 Plus

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου γρατζουνιστηκε ανεπαίσθητα η περιστρεφόμενη ροδελα.Να ρωτησω μηπως ξερει κανεις αν γινεται αλλαγη σε καμια smartec μεμονωμενα κομμάτια του ρολογιού?
Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο της ανοιχτής ακρόασης σταμάτησε να λειτουργεί (περιορίστηκε σημαντικότατα η έντασή του) δηλαδή δεν μπορώ να κάνω συνομιλίες από το ρολόι... πριν το πάω για σέρβις, έχει αντιμετωπίσει κάποιος το πρόβλημα αυτό?
Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα τελικά... Όλα καλά. Μ αρέσει αρκετά.. Με ανοιχτά τα πάντα βγάζει μια μέρα για 2ρι δνε ξέρω... Με always on display GPS wifi όλα... Θέλω να πείτε καμία top εφαρμογή... Επισεις GPS για την μηχανή δνε μπορώ να βάλω ε? Έχω κατεβάσει μονο μια βλακια ένα Google map αλλα δεν έχει navigate
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα,εχω το mi max και του περασα την lineage os rom,απο τοτε το ρολοι δεν κανει πλεον κλησεις ενω ολα τα υπολοιπα δουλευεουν αψογα,οταν ξαναεβαλα την miui δουλευεουν μια χαρα οι κλησεις,ξαναπερασα την ineage ξανα τα ιδια δουλευουν ολα εκτος απο της κλησεις,παρολο οταν με καλον χτυπαει το ρολοι αλλα εχει μονο την επιλογη της απόρριψης,επισης στο bluetooth απο τις ρυθμισεις του κινητου αποσυνδεεται αμεσως,το ξανασυνδεω και σε 5 δευτερολεπτα αποσυνδεεται,παρολαυτα,συνεχιζει και δουλευα αψογα με το κινητο σε ολατα υπολοιπα (shealth,ειδοποιησεις κτλ)ξερετε τι παιζει?ειδα οτι το εχουν και αλλοι και κυριως αυτοι με custom rom...
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...